TOURPLAN TIL PIGERAKETTEN I øst

  • Uge 32

    • 16:30 - 19:00

      Albertslund IF

      Skallerne 14
      2620 Albertslund
      3 deltagere.
    • 16:30 - 19:00

      Næsby BK

      Stærehusvej 31
      5270 Odense N
      24 deltagere heraf 10 der ikke spillede fodbold.
    • 15:00 - 17:30

      Gentofte-Vangede Idrætsforening

      Mosebuen 28 B
      2820 Gentofte
      25 deltagere heraf 15 der ikke spillede fodbold.
    • 10:00 - 12:30

      Greve Fodbold

      Lillevangsvej 88
      2670 Greve
      20 deltagere heraf 7 der ikke spillede fodbold.
    • 10:00 - 12:30

      Dalum IF

      Dalumvej 95C
      5250 Odense Sv
  • Uge 33

    • 17:00 - 19:30

      Hesselager Fodbold

      Østergade 52
      5874 Hesselager
    • 17:00 - 19:30

      Hundige BK

      Hedelunden 2
      2670 Greve
    • 17:00 - 19:30

      Aarslev BK

      Kirkevej 14A
      5792 Årslev
    • 17:00 - 19:30

      Tårup IF

      Sportsvænget 4
      5871 Frørup
    • 16:30 - 19:00

      Haslev FC

      Stadionvej 2
      4690 Haslev
    • 10:00 - 12:30

      Fodboldklubben Sorø Freja

      Ringstedvej 20
      4180 Sorø
  • Uge 34

    • 16:00 - 18:30

      Ringe BK

      Floravej 17
      5750 Ringe
    • 15:00 - 17:30

      Borup IF Fodbold

      Hovedgaden 65
      4140 Borup
    • 13:00 - 15:30

      FK Sydsjælland 05

      Fladså Hallen , Mogenstrup Parkvej 10, Mogenstrup
      4700 Næstved
    • 16:00 - 18:30

      B. 1973, Herlev

      Elverhøjen 64
      2730 Herlev
    • 13:30 - 16:00

      FC Bella

      Ilbjerg Alle 25
      2860 Søborg
    • 10:00 - 12:30

      Vordingborg IF

      Morten Olsens Alle 2
      4760 Vordingborg
    • 12:00 - 14:30

      Køge Nord FC

      Lyngvej 12B
      4600 Køge
  • Uge 35

    • 17:00 - 19:30

      Rosenhøj BK

      Kettegård Alle 2
      2650 Hvidovre
    • 10:00 - 12:30

      B 1938

      Kirkevej 19
      4872 Idestrup
    • 09:30 - 12:00

      OKS

      Østerbæksvej 125
      5000 Odense C
    • 15:00 - 17:30

      Rønne IK

      Torneværksvej 1
      3700 Rønne
    • 10:00 - 12:30

      Boldklubben Fremad Valby

      Julius Andersens Vej 8
      2450 København SV
    • 10:00 - 12:30

      Ølstykke FC

      Tranekærvej 1
      3650 Ølstykke
  • Uge 36

    • 15:00 - 17:30

      AIK 65 Strøby Fodbold

      Lendrumvej 3
      4671 Strøby
    • 15:00 - 17:30

      Store Heddinge BK

      Parkvej 5
      4660 Store Heddinge
    • 09:30 - 12:00

      OKS

      Østerbæksvej 125
      5000 Odense C
    • 17:00 - 19:30

      Tårnby FF

      Ugandavej 105
      2770 Kastrup
    • 10:00 - 12:30

      AB Tårnby

      AB Tårnby, Gemmas Allé 41
      2770 Kastrup
    • 12:00 - 14:30

      Farum BK

      Farum BK, Stavnsholtvej 35A
      3520 Farum
  • Uge 37

    • 09:00 - 11:30

      Boldklubben Union

      Genforeningspladsen 53
      2400 København NV
    • 17:00 - 19:30

      Snekkersten IF

      Agnetevej 1
      3070 Snekkersten
    • 17:00 - 19:30

      Marienlyst

      Windelsvej 138
      5000 Odense C
    • 16:00 - 18:30

      Hareskov IF

      Birkevang 17
      3500 Værløse
    • 16:00 - 18:30

      Raklev GI

      Elledevej 29
      4400 Kalundborg
    • 10:00 - 12:30

      Gilleleje FK

      Idrætsvej 8
      3250 Gilleleje
  • Uge 38

    • 17:00 - 19:30

      B. 73, Slagelse

      Hjorthøjvej 57
      4200 Slagelse
    • 16:30 - 19:00

      Herstedøster IC

      Bymosevej 4
      2620 Albertslund
    • 11:00 - 13:30

      Aarup BK

      Stadionvej 13
      5560 Aarup
    • 16:00 - 18:30

      Otterup B & IK

      Bryggerivej 2
      5450 Otterup
    • 15:30 - 18:00

      B1913

      Campusvej 55
      5230 Odense M
    • 12:00 - 14:30

      Ishøj IF

      Vejledalen 17
      2635 Ishøj
  • Uge 39

    • 16:00 - 18:30

      Solrød FC

      Tingsryds Alle 27
      2680 Solrød Strand
    • 13:00 - 15:30

      KFUMs Boldklub

      Nøkkerosevej 23
      2400 København NV
    • 16:00 - 18:30

      IF Bytoften

      Ræveholmen 1
      2860 Søborg
    • 15:00 - 17:30

      Jernløse BK

      Gl. Skovvej 150
      4420 Regstrup
    • 15:00 - 17:30

      Bogense G & IF

      Gyvelvænget 12A
      5400 Bogense
    • 10:00 - 12:30

      Langeskov IF

      Børmosevej 3
      5550 Langeskov
    • 12:00 - 14:30

      Måløv BK

      Måløv Hovedgade 48
      2760 Måløv