Datoer i kvindesektoren

2020

Januar
22.-23.                                        U16           Træningssamling                                                                   Ikast, Danmark
28.-29.                                       U19           Træningssamling                                                                    Ikast, Danmark
Februar
17.-24.                                        U16           UEFA Development Tournament                                       St George’s Park, England
18.-23.                                        U17           Venskabskampe                                                                      La Manga, Spanien
Marts
1.-9. U19 Træningsturnering La Manga, Spanien
2.-12. A Algarve Cup Algarve, Portugal
20.-30.  U17 Elite round - UDSAT til september  TBA, Irland
April
5.-10. A EM-Kvalifikation - UDSAT Zenica, Bosnien-Hercegovina
10.-14. A EM-Kvalifikation - UDSAT TBA, Malta
14.-16. (hvis EM) U17 Træningssamling - AFLYST TBC, Danmark
4.-14. U19 Elite round - AFLYST Belfast, Nordirland
21. U16 Træningssamling - øst - AFLYST Sjælland, Danmark (TBC)
22.  U16 Træningssamling - vest - AFLYST Jylland, Danmark (TBC)
Maj
6.-22.                                            U17            Evt. EM - UDSAT til oktober                                        TBA, Sverige
6.-7.                                              U17           Træningssamling (Hvis ikke EM) - AFLYST                 TBC, Danmark

26.-28.                                         U16           Træningssamling - AFLYST                                              Vildbjerg, Danmark

Juni
1.-5.                                               A            EM-kvalifikation                                                                  Viborg, Danmark
6.-10.                                            A            EM-Kvalifikation                                                                 TBA, Italien
Juli
30. juni-9. U16 Open Nordic Tournament - AFLYST     Kolding, Danmark
16. juli-3. august U19 Evt. EM - AFLYST     TBA, Georgien
August      
11. U19 Træningssamling    TBA, Danmark
19.  U16 Træningssamling øst    Ballerup, Danmark
20. U16 Træningssamling vest    Vildbjerg, Danmark
31.-5. september U17 Venskabskampe (årgang 2004)    Eerikkilä, Finland
September      
7.-8.-9. U16 Træningssamling   Vildbjerg, Danmark
10.-20 U17 Elite round (årgang 2003)    TBA, Irland
14.-18. A EM-kvalifikation   TBA, Bosnien-Hercegovina
18.-22. A EM-Kvalifikation   TBA, Malta
15.-17. U19 Træningssamling    TBA, Danmark
Oktober      
30. sept.-10. U17 EM-kvalifikation (årgang 2004)    TBA, Schweiz
6.-8. U16 Træningssamling    Vildbjerg, Danmark
8.-14. U17 Evt. EM (årgang 2003)    TBA, Sverige
19./20.-28. U19 Venskabskampe    Aveiro, Portugal
18.-23. A EM-kvalifikation    Viborg, Danmark
23.-27. A EM-Kvalifikation    TBA, Italien
November      
TBA U16 Venskabskampe     TBA
23.-1. dec. U19 U19 EM-kvalifikation     Tirana, Albanien
23.-1. dec. A EM-Kvalifikation     Viborg, Danmark

Ret til ændringer forbeholdes.

TBA - To Be Announced   

TBC - To Be Confirmed