Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug 2019
11:00
Avedøre IF
1
Brøndbyernes IF (2)
3
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2019
11:45
BK Vest, Rødovre
7
Lejerbo BK
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2019
14:30
Rosenhøj BK
Barberen IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2019
15:00
B. 77, Rødovre
2
BK Friheden
5
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2019
15:30
Glostrup
4
Albertslund IF
0
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2019
12:00
Brøndby Strand IK
2
Ballerup BK
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2019
18:30
Ballerup BK
2
BK Vest, Rødovre
1
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2019
11:30
Albertslund IF
3
Brøndby Strand IK
2
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2019
14:15
BK Friheden
2
Rosenhøj BK
2
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2019
15:30
Brøndbyernes IF (2)
5
Glostrup
2
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2019
15:30
Lejerbo BK
1
B. 77, Rødovre
1
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2019
12:30
Barberen IF
Avedøre IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2019
11:00
Avedøre IF
1
BK Friheden
4
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2019
11:30
Albertslund IF
0
Brøndbyernes IF (2)
0
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2019
12:00
Brøndby Strand IK
3
BK Vest, Rødovre
3
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2019
14:30
Rosenhøj BK
5
Lejerbo BK
0
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2019
15:00
B. 77, Rødovre
2
Ballerup BK
6
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2019
15:30
Glostrup
7
Barberen IF
3
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2019
18:15
Ballerup BK
0
Rosenhøj BK
4
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2019
11:00
BK Vest, Rødovre
4
B. 77, Rødovre
3
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2019
14:00
Albertslund IF
2
Barberen IF
1
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2019
14:15
BK Friheden
1
Glostrup
4
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2019
15:30
Brøndbyernes IF (2)
2
Brøndby Strand IK
3
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2019
19:45
Brøndby Strand IK
3
B. 77, Rødovre
5
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2019
11:00
Avedøre IF
2
Ballerup BK
1
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2019
11:30
Albertslund IF
0
BK Friheden
3
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2019
14:30
Rosenhøj BK
3
BK Vest, Rødovre
3
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2019
15:30
Brøndbyernes IF (2)
1
Barberen IF
2
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2019
15:30
Glostrup
3
Lejerbo BK
1
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2019
11:00
BK Vest, Rødovre
0
Avedøre IF
6
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2019
14:15
BK Friheden
2
Brøndbyernes IF (2)
3
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2019
15:00
B. 77, Rødovre
2
Rosenhøj BK
5
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2019
15:30
Lejerbo BK
2
Albertslund IF
2
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2019
12:30
Barberen IF
1
Brøndby Strand IK
1
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2019
11:00
Avedøre IF
7
B. 77, Rødovre
2
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2019
11:30
Albertslund IF
3
Ballerup BK
1
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2019
12:00
BK Friheden
5
Barberen IF
1
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2019
15:30
Glostrup
0
BK Vest, Rødovre
4
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2019
15:30
Brøndbyernes IF (2)
5
Lejerbo BK
1
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2019
13:00
Brøndby Strand IK
3
Rosenhøj BK
4
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2019
19:30
Ballerup BK
2
Brøndbyernes IF (2)
2
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2019
14:00
BK Vest, Rødovre
1
Albertslund IF
2
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2019
14:15
BK Friheden
1
Brøndby Strand IK
3
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2019
14:30
Rosenhøj BK
2
Avedøre IF
0
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2019
15:00
B. 77, Rødovre
1
Glostrup
2
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2019
15:30
Lejerbo BK
0
Barberen IF
6
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2019
19:00
Barberen IF
1
Ballerup BK
4
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2019
12:00
Brøndbyernes IF (2)
2
BK Vest, Rødovre
6
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2019
14:15
BK Friheden
5
Lejerbo BK
1
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2019
15:30
Glostrup
1
Rosenhøj BK
2
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2019
12:00
Brøndby Strand IK
2
Avedøre IF
0
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2019
19:00
Albertslund IF
2
B. 77, Rødovre
0
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2019
18:45
Ballerup BK
0
BK Friheden
4
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2019
11:00
Avedøre IF
4
Glostrup
0
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2019
11:45
BK Vest, Rødovre
2
Barberen IF
2
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2019
14:30
Rosenhøj BK
1
Albertslund IF
0
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2019
15:00
B. 77, Rødovre
1
Brøndbyernes IF (2)
2
|
|||||||||||||||||||
20. okt 2019
12:00
Brøndby Strand IK
7
Lejerbo BK
1
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
11:30
Albertslund IF
3
Avedøre IF
2
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
13:00
Brøndbyernes IF (2)
3
Rosenhøj BK
4
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
13:00
Barberen IF
2
B. 77, Rødovre
4
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
13:00
Lejerbo BK
1
Ballerup BK
3
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
14:00
Glostrup
2
Brøndby Strand IK
1
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
14:15
BK Friheden
5
BK Vest, Rødovre
5
|
|||||||||||||||||||
02. nov 2019
11:00
Ballerup BK
1
Glostrup
5
|
|||||||||||||||||||
02. nov 2019
13:00
Lejerbo BK
2
Avedøre IF
5
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2020
18:00
Ballerup BK
Brøndby Strand IK
UDS
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2020
11:30
Albertslund IF
Glostrup
UDS
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2020
14:15
BK Friheden
B. 77, Rødovre
UDS
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2020
15:30
Brøndbyernes IF (2)
Avedøre IF
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2020
15:30
Barberen IF
Rosenhøj BK
UDS
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2020
15:30
Lejerbo BK
BK Vest, Rødovre
UDS
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2020
11:00
Avedøre IF
Barberen IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2020
13:30
Rosenhøj BK
BK Friheden
UDS
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2020
14:30
Glostrup
Brøndbyernes IF (2)
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2020
15:00
B. 77, Rødovre
Lejerbo BK
UDS
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2020
12:00
Brøndby Strand IK
Albertslund IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2020
18:30
Ballerup BK
B. 77, Rødovre
UDS
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2020
11:00
BK Vest, Rødovre
Brøndby Strand IK
UDS
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2020
14:15
BK Friheden
Avedøre IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2020
15:30
Brøndbyernes IF (2)
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2020
15:30
Barberen IF
Glostrup
UDS
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2020
18:30
Lejerbo BK
Rosenhøj BK
UDS
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2020
11:00
Avedøre IF
Lejerbo BK
UDS
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2020
11:30
Albertslund IF
Barberen IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2020
14:30
Rosenhøj BK
Ballerup BK
UDS
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2020
14:30
Glostrup
BK Friheden
UDS
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2020
15:00
B. 77, Rødovre
BK Vest, Rødovre
UDS
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2020
12:00
Brøndby Strand IK
Brøndbyernes IF (2)
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2020
13:00
Ballerup BK
Avedøre IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2020
14:15
BK Friheden
Albertslund IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2020
15:00
B. 77, Rødovre
Brøndby Strand IK
UDS
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2020
15:30
Lejerbo BK
Glostrup
UDS
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2020
15:30
BK Vest, Rødovre
Rosenhøj BK
UDS
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2020
15:30
Barberen IF
Brøndbyernes IF (2)
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2020
11:00
Avedøre IF
BK Vest, Rødovre
UDS
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2020
11:30
Albertslund IF
Lejerbo BK
UDS
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2020
14:30
Glostrup
Ballerup BK
UDS
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2020
14:30
Rosenhøj BK
B. 77, Rødovre
UDS
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2020
15:30
Brøndbyernes IF (2)
BK Friheden
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2020
12:00
Brøndby Strand IK
Barberen IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2020
18:30
Ballerup BK
Albertslund IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2020
11:00
BK Vest, Rødovre
Glostrup
UDS
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2020
13:30
Rosenhøj BK
Brøndby Strand IK
UDS
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2020
14:15
BK Friheden
Barberen IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2020
15:00
B. 77, Rødovre
Avedøre IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2020
15:30
Lejerbo BK
Brøndbyernes IF (2)
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2020
11:00
Avedøre IF
Rosenhøj BK
UDS
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2020
11:30
Albertslund IF
BK Vest, Rødovre
UDS
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2020
14:30
Glostrup
B. 77, Rødovre
UDS
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2020
15:30
Brøndbyernes IF (2)
Ballerup BK
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2020
15:30
Barberen IF
Lejerbo BK
UDS
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2020
12:00
Brøndby Strand IK
BK Friheden
UDS
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2020
18:30
Ballerup BK
Barberen IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2020
11:00
BK Vest, Rødovre
Brøndbyernes IF (2)
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2020
11:00
Avedøre IF
Brøndby Strand IK
UDS
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2020
13:30
Rosenhøj BK
Glostrup
UDS
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2020
15:00
B. 77, Rødovre
Albertslund IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2020
15:30
Lejerbo BK
BK Friheden
UDS
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2020
12:45
BK Vest, Rødovre
Ballerup BK
UDS
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2020
19:00
Albertslund IF
Rosenhøj BK
UDS
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2020
14:15
BK Friheden
Ballerup BK
UDS
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2020
14:30
Glostrup
Avedøre IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2020
15:30
Brøndbyernes IF (2)
B. 77, Rødovre
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2020
15:30
Barberen IF
BK Vest, Rødovre
UDS
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2020
15:30
Lejerbo BK
Brøndby Strand IK
UDS
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2020
13:30
BK Vest, Rødovre
BK Friheden
UDS
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2020
13:30
Brøndby Strand IK
Glostrup
UDS
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2020
13:30
Avedøre IF
Albertslund IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2020
13:30
Rosenhøj BK
Brøndbyernes IF (2)
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2020
13:30
B. 77, Rødovre
Barberen IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2020
13:30
Ballerup BK
Lejerbo BK
UDS
|
Turneringsafslutning:
Kvartfinaler tirsdag den 16. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5
Semifinaler lørdag den 20. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 24. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2