MENU

Serie 3 , Pulje 4 (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
664081
17-08 2019
Kl. 11:00
Avedøre IF Brøndbyernes IF (2) Avedøre Stadion Kunstgræs
1 - 3
664078
17-08 2019
Kl. 11:45
BK Vest, Rødovre Lejerbo BK Nørrekær
7 - 0
664082
17-08 2019
Kl. 14:30
Rosenhøj BK Barberen IF Avedøre Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

664083
17-08 2019
Kl. 15:00
B. 77, Rødovre BK Friheden Valhøj Skole
2 - 5
664079
17-08 2019
Kl. 15:30
Glostrup Albertslund IF Glostrup Idrætspark
4 - 0
664080
18-08 2019
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK Ballerup BK Langbjergskolen
2 - 1
664089
to
22-08 2019
Kl. 18:30
Ballerup BK BK Vest, Rødovre Ballerup Idrætsby
2 - 1
664085
24-08 2019
Kl. 11:30
Albertslund IF Brøndby Strand IK Albertslund Stadion
3 - 2
664084
24-08 2019
Kl. 14:15
BK Friheden Rosenhøj BK Strandmarkens Fritidscenter
2 - 2
664086
24-08 2019
Kl. 15:30
Brøndbyernes IF (2) Glostrup Brøndby Stadion
5 - 2
664088
24-08 2019
Kl. 15:30
Lejerbo BK B. 77, Rødovre Avedøre Stadion
1 - 1
664087
25-08 2019
Kl. 12:30
Barberen IF Avedøre IF Hedehusene Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

664093
31-08 2019
Kl. 11:00
Avedøre IF BK Friheden Avedøre Stadion Kunstgræs
1 - 4
664092
31-08 2019
Kl. 11:30
Albertslund IF Brøndbyernes IF (2) Albertslund Stadion
0 - 0
664091
31-08 2019
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK BK Vest, Rødovre Langbjergskolen
3 - 3
664094
31-08 2019
Kl. 14:30
Rosenhøj BK Lejerbo BK Avedøre Stadion
5 - 0
664095
31-08 2019
Kl. 15:00
B. 77, Rødovre Ballerup BK Valhøj Skole
2 - 6
664090
01-09 2019
Kl. 15:30
Glostrup Barberen IF Glostrup Idrætspark
7 - 3
664101 to
05-09 2019
Kl. 18:15
Ballerup BK Rosenhøj BK Ballerup Idrætsby
0 - 4
664097
07-09 2019
Kl. 11:00
BK Vest, Rødovre B. 77, Rødovre Nørrekær
4 - 3
664099
07-09 2019
Kl. 14:00
Albertslund IF Barberen IF Albertslund Stadion
2 - 1
664096
07-09 2019
Kl. 14:15
BK Friheden Glostrup Strandmarkens Fritidscenter
1 - 4
664098
07-09 2019
Kl. 15:30
Brøndbyernes IF (2) Brøndby Strand IK Brøndby Stadion
2 - 3
664130
to
12-09 2019
Kl. 19:45
Brøndby Strand IK B. 77, Rødovre Langbjergskolen Kunstgræs
3 - 5
664161
14-09 2019
Kl. 11:00
Avedøre IF Ballerup BK Avedøre Stadion Kunstgræs
2 - 1
664160
14-09 2019
Kl. 11:30
Albertslund IF BK Friheden Albertslund Stadion
0 - 3
664163
14-09 2019
Kl. 14:30
Rosenhøj BK BK Vest, Rødovre Avedøre Stadion
3 - 3
664162
14-09 2019
Kl. 15:30
Brøndbyernes IF (2) Barberen IF Brøndby Stadion
1 - 2
664129
14-09 2019
Kl. 15:30
Glostrup Lejerbo BK Glostrup Idrætspark
3 - 1
664169
21-09 2019
Kl. 11:00
BK Vest, Rødovre Avedøre IF Nørrekær
0 - 6
664164
21-09 2019
Kl. 14:15
BK Friheden Brøndbyernes IF (2) Strandmarkens Fritidscenter
2 - 3
664171
21-09 2019
Kl. 15:00
B. 77, Rødovre Rosenhøj BK Valhøj Skole
2 - 5
664172
21-09 2019
Kl. 15:30
Lejerbo BK Albertslund IF Avedøre Stadion
2 - 2
664170
22-09 2019
Kl. 12:30
Barberen IF Brøndby Strand IK Hedehusene Idrætspark
1 - 1
664177
28-09 2019
Kl. 11:00
Avedøre IF B. 77, Rødovre Avedøre Stadion Kunstgræs
7 - 2
664176
28-09 2019
Kl. 11:30
Albertslund IF Ballerup BK Albertslund Stadion
3 - 1
664179
28-09 2019
Kl. 12:00
BK Friheden Barberen IF Strandmarkens Fritidscenter
5 - 1
664178
28-09 2019
Kl. 15:30
Brøndbyernes IF (2) Lejerbo BK Brøndby Stadion
5 - 1
664174
28-09 2019
Kl. 15:30
Glostrup BK Vest, Rødovre Glostrup Idrætspark
0 - 4
664175
29-09 2019
Kl. 13:00
Brøndby Strand IK Rosenhøj BK Langbjergskolen
3 - 4
664185
to
03-10 2019
Kl. 19:30
Ballerup BK Brøndbyernes IF (2) Top Danmark Hallen, kunstgræs
2 - 2
664181
05-10 2019
Kl. 14:00
BK Vest, Rødovre Albertslund IF Espelunden Kunstgræs
1 - 2
664180
05-10 2019
Kl. 14:15
BK Friheden Brøndby Strand IK Strandmarkens Fritidscenter
1 - 3
664182
05-10 2019
Kl. 14:30
Rosenhøj BK Avedøre IF Avedøre Stadion
2 - 0
664183
05-10 2019
Kl. 15:00
B. 77, Rødovre Glostrup Valhøj Skole
1 - 2
664184
05-10 2019
Kl. 15:30
Lejerbo BK Barberen IF Gungehusskolen
0 - 6
664195
to
10-10 2019
Kl. 19:00
Barberen IF Ballerup BK Hedehusene Idrætspark
1 - 4
664194
12-10 2019
Kl. 12:00
Brøndbyernes IF (2) BK Vest, Rødovre Brøndby Stadion
2 - 6
664186
12-10 2019
Kl. 14:15
BK Friheden Lejerbo BK Strandmarkens Fritidscenter
5 - 1
664187
12-10 2019
Kl. 15:30
Glostrup Rosenhøj BK Glostrup Idrætspark
1 - 2
664192
13-10 2019
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK Avedøre IF Langbjergskolen
2 - 0
664193
on
16-10 2019
Kl. 19:00
Albertslund IF B. 77, Rødovre Albertslund Stadion Kunstgræs
2 - 0
664229
to
17-10 2019
Kl. 18:45
Ballerup BK BK Friheden Top Danmark Hallen, kunstgræs
0 - 4
664198
19-10 2019
Kl. 11:00
Avedøre IF Glostrup Avedøre Stadion Kunstgræs
4 - 0
664196
19-10 2019
Kl. 11:45
BK Vest, Rødovre Barberen IF Espelunden Kunstgræs
2 - 2
664199
19-10 2019
Kl. 14:30
Rosenhøj BK Albertslund IF Avedøre Stadion
1 - 0
664228
19-10 2019
Kl. 15:00
B. 77, Rødovre Brøndbyernes IF (2) Valhøj Skole
1 - 2
664197
20-10 2019
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK Lejerbo BK Langbjergskolen
7 - 1
664232
26-10 2019
Kl. 11:30
Albertslund IF Avedøre IF Albertslund Stadion Kunstgræs
3 - 2
664233
26-10 2019
Kl. 13:00
Brøndbyernes IF (2) Rosenhøj BK Brøndby Stadion
3 - 4
664238
26-10 2019
Kl. 13:00
Barberen IF B. 77, Rødovre Hedehusene Idrætspark
2 - 4
664239
26-10 2019
Kl. 13:00
Lejerbo BK Ballerup BK Gungehusskolen
1 - 3
664231
26-10 2019
Kl. 14:00
Glostrup Brøndby Strand IK Glostrup Idrætspark
2 - 1
664230
26-10 2019
Kl. 14:15
BK Friheden BK Vest, Rødovre Avedøre Stadion Kunstgræs
5 - 5
664173
02-11 2019
Kl. 11:00
Ballerup BK Glostrup Ballerup Idrætsby
1 - 5
664100
02-11 2019
Kl. 13:00
Lejerbo BK Avedøre IF Gungehusskolen
2 - 5
664245 to
02-04 2020
Kl. 18:00
Ballerup BK Brøndby Strand IK Ballerup Idrætsby
UDS
664241
04-04 2020
Kl. 11:30
Albertslund IF Glostrup Albertslund Stadion
UDS
664240
04-04 2020
Kl. 14:15
BK Friheden B. 77, Rødovre Avedøre Stadion Kunstgræs
UDS
664242
04-04 2020
Kl. 15:30
Brøndbyernes IF (2) Avedøre IF Brøndby Stadion
664243
04-04 2020
Kl. 15:30
Barberen IF Rosenhøj BK Avedøre Stadion
UDS
664244
04-04 2020
Kl. 15:30
Lejerbo BK BK Vest, Rødovre Gungehusskolen
UDS
664249
11-04 2020
Kl. 11:00
Avedøre IF Barberen IF Avedøre Stadion Kunstgræs
UDS
664250
11-04 2020
Kl. 13:30
Rosenhøj BK BK Friheden Avedøre Stadion
UDS
664247
11-04 2020
Kl. 14:30
Glostrup Brøndbyernes IF (2) Glostrup Idrætspark
664251
11-04 2020
Kl. 15:00
B. 77, Rødovre Lejerbo BK Valhøj Skole
UDS
664248
12-04 2020
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK Albertslund IF Langbjergskolen
UDS
664416 to
16-04 2020
Kl. 18:30
Ballerup BK B. 77, Rødovre Ballerup Idrætsby
UDS
664253
18-04 2020
Kl. 11:00
BK Vest, Rødovre Brøndby Strand IK Nørrekær
UDS
664252
18-04 2020
Kl. 14:15
BK Friheden Avedøre IF Strandmarkens Fritidscenter
UDS
664254
18-04 2020
Kl. 15:30
Brøndbyernes IF (2) Albertslund IF Brøndby Stadion
664255
18-04 2020
Kl. 15:30
Barberen IF Glostrup Avedøre Stadion
UDS
664415 ti
21-04 2020
Kl. 18:30
Lejerbo BK Rosenhøj BK Gungehusskolen
UDS
664420
25-04 2020
Kl. 11:00
Avedøre IF Lejerbo BK Avedøre Stadion Kunstgræs
UDS
664419
25-04 2020
Kl. 11:30
Albertslund IF Barberen IF Albertslund Stadion
UDS
664417
25-04 2020
Kl. 14:30
Glostrup BK Friheden Glostrup Idrætspark
UDS
664421
25-04 2020
Kl. 14:30
Rosenhøj BK Ballerup BK Avedøre Stadion
UDS
664422
25-04 2020
Kl. 15:00
B. 77, Rødovre BK Vest, Rødovre Valhøj Skole
UDS
664418
26-04 2020
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK Brøndbyernes IF (2) Langbjergskolen
664429
02-05 2020
Kl. 13:00
Ballerup BK Avedøre IF Ballerup Idrætsby
UDS
664423
02-05 2020
Kl. 14:15
BK Friheden Albertslund IF Strandmarkens Fritidscenter
UDS
664426
02-05 2020
Kl. 15:00
B. 77, Rødovre Brøndby Strand IK Valhøj Skole
UDS
664428
02-05 2020
Kl. 15:30
Lejerbo BK Glostrup Gungehusskolen
UDS
664424
02-05 2020
Kl. 15:30
BK Vest, Rødovre Rosenhøj BK Nørrekær
UDS
664425
02-05 2020
Kl. 15:30
Barberen IF Brøndbyernes IF (2) Avedøre Stadion
664433
09-05 2020
Kl. 11:00
Avedøre IF BK Vest, Rødovre Avedøre Stadion Kunstgræs
UDS
664432
09-05 2020
Kl. 11:30
Albertslund IF Lejerbo BK Albertslund Stadion
UDS
664430
09-05 2020
Kl. 14:30
Glostrup Ballerup BK Glostrup Idrætspark
UDS
664436
09-05 2020
Kl. 14:30
Rosenhøj BK B. 77, Rødovre Avedøre Stadion
UDS
664434
09-05 2020
Kl. 15:30
Brøndbyernes IF (2) BK Friheden Brøndby Stadion
664431
10-05 2020
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK Barberen IF Langbjergskolen
UDS
664534 to
14-05 2020
Kl. 18:30
Ballerup BK Albertslund IF Ballerup Idrætsby
UDS
664438
16-05 2020
Kl. 11:00
BK Vest, Rødovre Glostrup Nørrekær
UDS
664441
16-05 2020
Kl. 13:30
Rosenhøj BK Brøndby Strand IK Avedøre Stadion
UDS
664437
16-05 2020
Kl. 14:15
BK Friheden Barberen IF Strandmarkens Fritidscenter
UDS
664442
16-05 2020
Kl. 15:00
B. 77, Rødovre Avedøre IF Valhøj Skole
UDS
664533
16-05 2020
Kl. 15:30
Lejerbo BK Brøndbyernes IF (2) Gungehusskolen
664541
23-05 2020
Kl. 11:00
Avedøre IF Rosenhøj BK Avedøre Stadion Kunstgræs
UDS
664537
23-05 2020
Kl. 11:30
Albertslund IF BK Vest, Rødovre Albertslund Stadion
UDS
664535
23-05 2020
Kl. 14:30
Glostrup B. 77, Rødovre Glostrup Idrætspark
UDS
664542
23-05 2020
Kl. 15:30
Brøndbyernes IF (2) Ballerup BK Brøndby Stadion
664543
23-05 2020
Kl. 15:30
Barberen IF Lejerbo BK Avedøre Stadion
UDS
664536
24-05 2020
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK BK Friheden Langbjergskolen
UDS
664549 to
28-05 2020
Kl. 18:30
Ballerup BK Barberen IF Ballerup Idrætsby
UDS
664544
30-05 2020
Kl. 11:00
BK Vest, Rødovre Brøndbyernes IF (2) Nørrekær
664545
30-05 2020
Kl. 11:00
Avedøre IF Brøndby Strand IK Avedøre Stadion Kunstgræs
UDS
664546
30-05 2020
Kl. 13:30
Rosenhøj BK Glostrup Avedøre Stadion
UDS
664547
30-05 2020
Kl. 15:00
B. 77, Rødovre Albertslund IF Valhøj Skole
UDS
664548
30-05 2020
Kl. 15:30
Lejerbo BK BK Friheden Gungehusskolen
UDS
664246
31-05 2020
Kl. 12:45
BK Vest, Rødovre Ballerup BK Nørrekær
UDS
664552 on
03-06 2020
Kl. 19:00
Albertslund IF Rosenhøj BK Albertslund Stadion
UDS
664550
06-06 2020
Kl. 14:15
BK Friheden Ballerup BK Strandmarkens Fritidscenter
UDS
664551
06-06 2020
Kl. 14:30
Glostrup Avedøre IF Glostrup Idrætspark
UDS
664553
06-06 2020
Kl. 15:30
Brøndbyernes IF (2) B. 77, Rødovre Brøndby Stadion
664554
06-06 2020
Kl. 15:30
Barberen IF BK Vest, Rødovre Avedøre Stadion
UDS
664555
06-06 2020
Kl. 15:30
Lejerbo BK Brøndby Strand IK Gungehusskolen
UDS
664556
13-06 2020
Kl. 13:30
BK Vest, Rødovre BK Friheden Nørrekær
UDS
664557
13-06 2020
Kl. 13:30
Brøndby Strand IK Glostrup Langbjergskolen
UDS
664558
13-06 2020
Kl. 13:30
Avedøre IF Albertslund IF Avedøre Stadion Kunstgræs
UDS
664559
13-06 2020
Kl. 13:30
Rosenhøj BK Brøndbyernes IF (2) Avedøre Stadion
664560
13-06 2020
Kl. 13:30
B. 77, Rødovre Barberen IF Valhøj Skole
UDS
664561
13-06 2020
Kl. 13:30
Ballerup BK Lejerbo BK Ballerup Idrætspark
UDS
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland påmail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning

Kvartfinaler tirsdag den 16. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 20. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 24. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind