MENU

U12 Drenge SU 8-mands (08) Efterår, Pulje 2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
414351
17-08 2019
Kl. 10:00
AB Solrød FC Akademisk Boldklub
414347
17-08 2019
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub Oversidder Allerød Idrætspark
414349
17-08 2019
Kl. 11:15
Næstved I.F. Lyngby Boldklub 1921 (2) Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
414348
17-08 2019
Kl. 12:00
BK Friheden Nykøbing FC Strandmarkens Fritidscenter
414350
17-08 2019
Kl. 12:30
Måløv BK Ishøj IF Måløv Idrætspark
414352 ti
20-08 2019
Kl. 18:00
Ishøj IF AB Ishøj Idrætscenter
414353
24-08 2019
Kl. 11:15
Oversidder Måløv BK
414354
24-08 2019
Kl. 12:00
Nykøbing FC Allerød Fodbold Klub NFC Anlæg Syd
414355
25-08 2019
Kl. 12:00
Lyngby Boldklub 1921 (2) BK Friheden Lyngby Stadion
414356
25-08 2019
Kl. 12:00
Solrød FC Næstved I.F. Solrød Idrætscenter
414357 ti
27-08 2019
Kl. 18:00
Ishøj IF Oversidder Ishøj Idrætscenter
414358
31-08 2019
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub Lyngby Boldklub 1921 (2) Allerød Idrætspark
414361
31-08 2019
Kl. 12:00
AB Næstved I.F. Akademisk Boldklub
414360
31-08 2019
Kl. 12:30
Måløv BK Nykøbing FC Måløv Idrætspark
414359
31-08 2019
Kl. 13:00
BK Friheden Solrød FC Strandmarkens Fritidscenter
414572
on
04-09 2019
Kl. 18:00
Måløv BK Solrød FC Måløv Idrætspark
414364 fr
06-09 2019
Kl. 18:45
Nykøbing FC Ishøj IF NFC Anlæg Syd
414363
07-09 2019
Kl. 10:00
Oversidder AB
414366
07-09 2019
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub 1921 (2) Måløv BK Lyngby Stadion
414367
08-09 2019
Kl. 14:30
Solrød FC Allerød Fodbold Klub Solrød Idrætscenter
414368 ti
10-09 2019
Kl. 18:00
Ishøj IF Lyngby Boldklub 1921 (2) Ishøj Idrætscenter
414573 fr
13-09 2019
Kl. 18:00
AB BK Friheden Akademisk Boldklub
414388
14-09 2019
Kl. 11:00
Allerød Fodbold Klub Næstved I.F. Allerød Idrætspark
414571
14-09 2019
Kl. 11:15
Oversidder Nykøbing FC
414597
21-09 2019
Kl. 11:00
Nykøbing FC AB NFC Anlæg Syd
414598
21-09 2019
Kl. 12:30
Næstved I.F. Måløv BK Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
414596
21-09 2019
Kl. 13:00
BK Friheden Allerød Fodbold Klub Strandmarkens Fritidscenter
414599
22-09 2019
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub 1921 (2) Oversidder Lyngby Stadion
414600
22-09 2019
Kl. 10:30
Solrød FC Ishøj IF Solrød Idrætscenter
414606 ti
24-09 2019
Kl. 18:00
AB Allerød Fodbold Klub Akademisk Boldklub
414604
28-09 2019
Kl. 10:00
Nykøbing FC Lyngby Boldklub 1921 (2) NFC Anlæg Syd
414603
28-09 2019
Kl. 11:15
Oversidder Solrød FC
414605
28-09 2019
Kl. 12:00
Måløv BK BK Friheden Måløv Idrætspark
414607 fr
04-10 2019
Kl. 18:00
Allerød Fodbold Klub Måløv BK Allerød Idrætspark
414610 fr
04-10 2019
Kl. 18:00
AB Lyngby Boldklub 1921 (2) Akademisk Boldklub
414609
05-10 2019
Kl. 11:15
Næstved I.F. Oversidder Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
414608
05-10 2019
Kl. 13:00
BK Friheden Ishøj IF Strandmarkens Fritidscenter
414611
06-10 2019
Kl. 15:00
Solrød FC Nykøbing FC Solrød Idrætscenter
414612 ti
08-10 2019
Kl. 17:30
Ishøj IF Allerød Fodbold Klub Ishøj Idrætscenter
414615
12-10 2019
Kl. 11:30
Nykøbing FC Næstved I.F. NFC Anlæg Syd
414616
12-10 2019
Kl. 12:00
Måløv BK AB Måløv Idrætspark
414614
13-10 2019
Kl. 10:00
Oversidder BK Friheden
414617
26-10 2019
Kl. 13:00
Lyngby Boldklub 1921 (2) Solrød FC Lyngby Stadion
414365
27-10 2019
Kl. 11:30
Næstved I.F. BK Friheden Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
414601
15-12 2019
Kl. 11:00
Ishøj IF Næstved I.F. Ishøj Idrætscenter
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind