Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
466754 |
lø08-08 2020
|
11:00 | Fynske Bank Arena (kunst) |
3
-
4
|
08. aug 2020
11:00
KoldingQ
3
Fortuna Hjørring
4
|
||||||||||||||
466491 |
sø09-08 2020
|
13:00 | Brøndby Stadion |
4
-
2
|
09. aug 2020
13:00
Brøndby IF
4
FC Nordsjælland
2
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
466497 |
sø09-08 2020
|
13:00 | Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1 |
0
-
2
|
09. aug 2020
13:00
Team OdenseQ
0
Vildbjerg
2
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
466759 |
lø15-08 2020
|
13:30 | Liseborgcentret |
0
-
0
|
15. aug 2020
13:30
Viborg Q
0
Silkeborg IF Q
0
|
||||||||||||||
466761 |
lø15-08 2020
|
14:00 | Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring) |
2
-
0
|
15. aug 2020
14:00
Fortuna Hjørring
2
FC Thy Piger - Skyum
0
|
||||||||||||||
466758 |
lø15-08 2020
|
16:15 | AaB's Anlæg |
3
-
3
|
15. aug 2020
16:15
AaB
3
Team OdenseQ
3
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
466756 |
sø16-08 2020
|
14:00 | B 93 Svanemølleanlæg. |
1
-
4
|
16. aug 2020
14:00
B.93
1
KoldingQ
4
|
||||||||||||||
466760 |
sø16-08 2020
|
14:00 | Right to Dream Park |
4
-
4
|
16. aug 2020
14:00
FC Nordsjælland
4
AGF
4
|
||||||||||||||
466755 |
sø16-08 2020
|
15:00 | Vestjysk Bank Stadion (Varde) |
2
-
10
|
16. aug 2020
15:00
Varde
2
Brøndby IF
10
|
||||||||||||||
466762 |
sø23-08 2020
|
13:00 | Brøndby Stadion |
2
-
1
|
23. aug 2020
13:00
Brøndby IF
2
FC Thy Piger - Skyum
1
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
466798 |
sø23-08 2020
|
14:00 | Kunst, B93 |
2
-
4
|
23. aug 2020
14:00
B.93
2
Fortuna Hjørring
4
|
||||||||||||||
466490 |
on26-08 2020
|
19:00 | Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs |
3
-
0
|
26. aug 2020
19:00
FC Thy Piger - Skyum
3
Varde
0
|
||||||||||||||
466806 |
lø29-08 2020
|
13:00 | Right to Dream Park |
3
-
1
|
29. aug 2020
13:00
FC Nordsjælland
3
Team OdenseQ
1
|
||||||||||||||
466801 |
lø29-08 2020
|
14:30 | Vildbjerg Sports- & Kulturcenter |
6
-
0
|
29. aug 2020
14:30
Vildbjerg
6
B.93
0
|
||||||||||||||
466799 |
lø29-08 2020
|
15:00 | Vestjysk Bank Stadion (Varde) |
0
-
4
|
29. aug 2020
15:00
Varde
0
Silkeborg IF Q
4
|
||||||||||||||
466800 |
lø29-08 2020
|
15:00 | Lerpytter Anlæg |
2
-
5
|
29. aug 2020
15:00
FC Thy Piger - Skyum
2
AGF
5
|
||||||||||||||
466802 |
lø29-08 2020
|
16:15 | AaB's Anlæg |
2
-
1
|
29. aug 2020
16:15
AaB
2
KoldingQ
1
|
||||||||||||||
466807 |
sø30-08 2020
|
14:00 | Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring) |
2
-
1
|
30. aug 2020
14:00
Fortuna Hjørring
2
Brøndby IF
1
|
||||||||||||||
466496 |
lø05-09 2020
|
11:00 | Søholt Idrætsanlæg |
1
-
3
|
05. sep 2020
11:00
Silkeborg IF Q
1
AaB
3
|
||||||||||||||
467173 |
fr18-09 2020
|
18:00 | Kunst, B93 |
1
-
2
|
18. sep 2020
18:00
B.93
1
FC Nordsjælland
2
|
||||||||||||||
466763 |
fr18-09 2020
|
19:00 | Lyseng Idrætspark |
1
-
0
|
18. sep 2020
19:00
AGF
1
Varde
0
|
||||||||||||||
466812 |
lø26-09 2020
|
11:00 | Fynske Bank Arena (kunst) |
6
-
2
|
26. sep 2020
11:00
KoldingQ
6
Viborg Q
2
|
||||||||||||||
466809 |
lø26-09 2020
|
12:30 | Søholt Idrætsanlæg |
1
-
0
|
26. sep 2020
12:30
Silkeborg IF Q
1
FC Thy Piger - Skyum
0
|
||||||||||||||
466810 |
sø27-09 2020
|
13:00 | Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1 |
3
-
0
|
27. sep 2020
13:00
Team OdenseQ
3
Varde
0
|
||||||||||||||
466814 |
sø27-09 2020
|
15:30 | Vildbjerg Sports- & Kulturcenter |
1
-
4
|
27. sep 2020
15:30
Vildbjerg
1
Fortuna Hjørring
4
|
||||||||||||||
466765 |
lø03-10 2020
|
16:00 | Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1 |
1
-
1
|
03. okt 2020
16:00
Team OdenseQ
1
Viborg Q
1
|
||||||||||||||
466818 |
sø04-10 2020
|
14:00 | AaB's Anlæg |
0
-
1
|
04. okt 2020
14:00
AaB
0
Vildbjerg
1
|
||||||||||||||
467174 |
sø11-10 2020
|
15:30 | Vildbjerg Kunstgræsbane 1 |
4
-
1
|
11. okt 2020
15:30
Vildbjerg
4
Viborg Q
1
|
||||||||||||||
466859 |
lø17-10 2020
|
13:00 | Kunstgræs Liseborg |
4
-
0
|
17. okt 2020
13:00
Viborg Q
4
B.93
0
|
||||||||||||||
466860 |
lø17-10 2020
|
13:00 | Right to Dream Park |
5
-
2
|
17. okt 2020
13:00
FC Nordsjælland
5
KoldingQ
2
|
||||||||||||||
466861 |
lø17-10 2020
|
14:00 | Dana Cup Kunstgræs (Fortuna) |
0
-
0
|
17. okt 2020
14:00
Fortuna Hjørring
0
AGF
0
|
||||||||||||||
466817 |
sø18-10 2020
|
13:00 | Brøndby Stadion |
3
-
0
|
18. okt 2020
13:00
Brøndby IF
3
Silkeborg IF Q
0
|
||||||||||||||
466816 |
sø18-10 2020
|
15:00 | Lerpytter Anlæg |
1
-
2
|
18. okt 2020
15:00
FC Thy Piger - Skyum
1
Team OdenseQ
2
|
||||||||||||||
466862 |
on21-10 2020
|
18:30 | Søholt Idrætsanlæg |
1
-
3
|
21. okt 2020
18:30
Silkeborg IF Q
1
AGF
3
|
||||||||||||||
466863 |
on21-10 2020
|
18:30 | Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1 |
1
-
2
|
21. okt 2020
18:30
Team OdenseQ
1
Brøndby IF
2
|
||||||||||||||
467175 |
on21-10 2020
|
18:30 | AaB Kunstgræsbane |
0
-
1
|
21. okt 2020
18:30
AaB
0
Fortuna Hjørring
1
|
||||||||||||||
466865 |
on21-10 2020
|
19:00 | Fynske Bank Arena (kunst) |
4
-
2
|
21. okt 2020
19:00
KoldingQ
4
Varde
2
|
||||||||||||||
467180 |
lø24-10 2020
|
13:30 | Kunstgræs Liseborg |
1
-
0
|
24. okt 2020
13:30
Viborg Q
1
AaB
0
|
||||||||||||||
467182 |
lø24-10 2020
|
14:00 | Dana Cup Kunstgræs (Fortuna) |
11
-
0
|
24. okt 2020
14:00
Fortuna Hjørring
11
Silkeborg IF Q
0
|
||||||||||||||
467176 |
lø24-10 2020
|
15:00 | Vestjysk Bank Stadion (Varde) |
2
-
0
|
24. okt 2020
15:00
Varde
2
B.93
0
|
||||||||||||||
467177 |
lø24-10 2020
|
15:00 | Lerpytter Anlæg |
1
-
2
|
24. okt 2020
15:00
FC Thy Piger - Skyum
1
KoldingQ
2
|
||||||||||||||
467179 |
sø25-10 2020
|
12:00 | Lyseng Idrætspark |
3
-
1
|
25. okt 2020
12:00
AGF
3
Team OdenseQ
1
|
||||||||||||||
466808 |
sø01-11 2020
|
14:00 | MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs) |
1
-
2
|
01. nov 2020
14:00
AGF
1
Brøndby IF
2
|
||||||||||||||
467181 |
sø01-11 2020
|
16:30 | Right to Dream Park |
5
-
2
|
01. nov 2020
16:30
FC Nordsjælland
5
Vildbjerg
2
|
||||||||||||||
466493 |
lø07-11 2020
|
15:15 | Lyseng Kunstgræs |
2
-
3
|
07. nov 2020
15:15
AGF
2
Viborg Q
3
|
||||||||||||||
467345 |
lø14-11 2020
|
13:00 | Fynske Bank Arena (kunst) |
3
-
0
|
14. nov 2020
13:00
KoldingQ
3
Brøndby IF
0
|
||||||||||||||
468032 |
lø14-11 2020
|
13:30 | Kunstgræs Liseborg |
0
-
5
|
14. nov 2020
13:30
Viborg Q
0
FC Nordsjælland
5
|
||||||||||||||
467343 |
sø15-11 2020
|
13:00 | Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1 |
3
-
4
|
15. nov 2020
13:00
Team OdenseQ
3
Silkeborg IF Q
4
|
||||||||||||||
467347 |
sø15-11 2020
|
15:30 | Vildbjerg Sports- & Kulturcenter |
6
-
0
|
15. nov 2020
15:30
Vildbjerg
6
Varde
0
|
||||||||||||||
467380 |
lø21-11 2020
|
13:30 | Vildbjerg Sports- & Kulturcenter |
2
-
1
|
21. nov 2020
13:30
Vildbjerg
2
Team OdenseQ
1
|
||||||||||||||
467355 |
lø21-11 2020
|
15:30 | Right to Dream Park |
3
-
0
|
21. nov 2020
15:30
FC Nordsjælland
3
Viborg Q
0
|
||||||||||||||
467353 |
sø22-11 2020
|
12:00 | Lyseng Kunstgræs |
2
-
2
|
22. nov 2020
12:00
AGF
2
KoldingQ
2
|
||||||||||||||
467898 |
fr27-11 2020
|
18:00 | Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1 |
1
-
1
|
27. nov 2020
18:00
Team OdenseQ
1
FC Nordsjælland
1
|
||||||||||||||
467358 |
lø28-11 2020
|
13:00 | Fynske Bank Arena (kunst) |
8
-
0
|
28. nov 2020
13:00
KoldingQ
8
Silkeborg IF Q
0
|
||||||||||||||
467362 |
lø28-11 2020
|
13:30 | Kunstgræs Liseborg |
5
-
0
|
28. nov 2020
13:30
Viborg Q
5
Varde
0
|
||||||||||||||
467359 |
sø29-11 2020
|
14:00 | Kunst, B93 |
1
-
2
|
29. nov 2020
14:00
B.93
1
AGF
2
|
||||||||||||||
467360 |
sø29-11 2020
|
15:30 | Vildbjerg Sports- & Kulturcenter |
2
-
2
|
29. nov 2020
15:30
Vildbjerg
2
Brøndby IF
2
|
||||||||||||||
467373 |
on02-12 2020
|
18:45 | Vildbjerg Sports- & Kulturcenter |
4
-
1
|
02. dec 2020
18:45
Vildbjerg
4
Silkeborg IF Q
1
|
||||||||||||||
467368 |
lø05-12 2020
|
13:00 | Søholt Idrætsanlæg |
2
-
0
|
05. dec 2020
13:00
Silkeborg IF Q
2
B.93
0
|
||||||||||||||
467364 |
lø05-12 2020
|
15:00 | Vestjysk Bank Stadion, Kunstgræs (Varde) |
1
-
11
|
05. dec 2020
15:00
Varde
1
FC Nordsjælland
11
|
||||||||||||||
467367 |
sø06-12 2020
|
12:00 | Lyseng Kunstgræs |
2
-
0
|
06. dec 2020
12:00
AGF
2
Vildbjerg
0
|
||||||||||||||
467903 |
lø27-03 2021
|
13:00 | Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs |
3
-
1
|
27. mar 2021
13:00
FC Thy Piger - Skyum
3
Silkeborg IF Q
1
|
||||||||||||||
467906 |
lø27-03 2021
|
13:30 | Kunstgræs Liseborg |
0
-
6
|
27. mar 2021
13:30
Viborg Q
0
KoldingQ
6
|
||||||||||||||
467908 |
lø27-03 2021
|
14:00 | Dana Cup Kunstgræs (Fortuna) |
2
-
0
|
27. mar 2021
14:00
Fortuna Hjørring
2
Vildbjerg
0
|
||||||||||||||
467902 |
lø27-03 2021
|
15:00 | Vestjysk Bank Stadion (Varde) |
1
-
4
|
27. mar 2021
15:00
Varde
1
Team OdenseQ
4
|
||||||||||||||
467905 |
sø28-03 2021
|
15:00 | AaB's Anlæg |
0
-
1
|
28. mar 2021
15:00
AaB
0
B.93
1
|
||||||||||||||
467419 |
to01-04 2021
|
12:00 | Fynske Bank Arena (kunst) |
2
-
1
|
01. apr 2021
12:00
KoldingQ
2
B.93
1
|
||||||||||||||
467417 |
to01-04 2021
|
13:00 | Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1 |
5
-
0
|
01. apr 2021
13:00
Team OdenseQ
5
AaB
0
|
||||||||||||||
467414 |
to01-04 2021
|
13:00 | Brøndby Stadion |
6
-
0
|
01. apr 2021
13:00
Brøndby IF
6
Varde
0
|
||||||||||||||
467400 |
to01-04 2021
|
14:00 | Thisted Kunstgræsbane |
1
-
5
|
01. apr 2021
14:00
FC Thy Piger - Skyum
1
Fortuna Hjørring
5
|
||||||||||||||
467415 |
to01-04 2021
|
15:15 | Lyseng Kunstgræs |
4
-
2
|
01. apr 2021
15:15
AGF
4
FC Nordsjælland
2
|
||||||||||||||
467416 |
to01-04 2021
|
15:30 | Søholt Idrætsanlæg |
0
-
2
|
01. apr 2021
15:30
Silkeborg IF Q
0
Viborg Q
2
|
||||||||||||||
467352 |
sø04-04 2021
|
11:00 | Brøndby Stadion |
5
-
1
|
04. apr 2021
11:00
Brøndby IF
5
B.93
1
|
||||||||||||||
467349 |
sø04-04 2021
|
13:30 | Kunstgræs Liseborg |
1
-
10
|
04. apr 2021
13:30
Viborg Q
1
Fortuna Hjørring
10
|
||||||||||||||
467350 |
sø04-04 2021
|
15:00 | Vestjysk Bank Stadion, Kunstgræs (Varde) |
0
-
1
|
04. apr 2021
15:00
Varde
0
AaB
1
|
||||||||||||||
467376 |
sø04-04 2021
|
15:00 | Farum Park |
2
-
1
|
04. apr 2021
15:00
FC Nordsjælland
2
FC Thy Piger - Skyum
1
|
||||||||||||||
467369 |
ma05-04 2021
|
10:30 | Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1 |
4
-
0
|
05. apr 2021
10:30
Team OdenseQ
4
KoldingQ
0
|
||||||||||||||
467351 |
lø10-04 2021
|
13:00 | Lerpytter Anlæg |
3
-
3
|
10. apr 2021
13:00
FC Thy Piger - Skyum
3
Vildbjerg
3
|
||||||||||||||
467375 |
lø10-04 2021
|
13:30 | Kunstgræs Liseborg |
1
-
5
|
10. apr 2021
13:30
Viborg Q
1
Brøndby IF
5
|
||||||||||||||
467377 |
lø10-04 2021
|
14:00 | Dana Cup Kunstgræs (Fortuna) |
7
-
0
|
10. apr 2021
14:00
Fortuna Hjørring
7
Varde
0
|
||||||||||||||
467348 |
sø11-04 2021
|
14:00 | AaB's Anlæg |
1
-
2
|
11. apr 2021
14:00
AaB
1
FC Nordsjælland
2
|
||||||||||||||
467913 |
lø17-04 2021
|
12:00 | Fynske Bank Arena (kunst) |
4
-
1
|
17. apr 2021
12:00
KoldingQ
4
FC Nordsjælland
1
|
||||||||||||||
467910 |
lø17-04 2021
|
15:30 | Søholt Idrætsanlæg |
1
-
6
|
17. apr 2021
15:30
Silkeborg IF Q
1
Brøndby IF
6
|
||||||||||||||
467909 |
sø18-04 2021
|
12:00 | Lyseng Idrætspark |
0
-
1
|
18. apr 2021
12:00
AGF
0
Fortuna Hjørring
1
|
||||||||||||||
467911 |
sø18-04 2021
|
13:00 | Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1 |
0
-
0
|
18. apr 2021
13:00
Team OdenseQ
0
FC Thy Piger - Skyum
0
|
||||||||||||||
467914 |
sø18-04 2021
|
14:00 | Kunst, B93 |
2
-
0
|
18. apr 2021
14:00
B.93
2
Viborg Q
0
|
||||||||||||||
467915 |
sø18-04 2021
|
15:30 | Vildbjerg Sports- & Kulturcenter |
7
-
0
|
18. apr 2021
15:30
Vildbjerg
7
AaB
0
|
||||||||||||||
467374 |
on21-04 2021
|
18:00 | AaB's Anlæg |
0
-
0
|
21. apr 2021
18:00
AaB
0
AGF
0
|
||||||||||||||
467900 |
lø24-04 2021
|
12:00 | Fynske Bank Arena (kunst) |
2
-
1
|
24. apr 2021
12:00
KoldingQ
2
AaB
1
|
||||||||||||||
467901 |
lø24-04 2021
|
14:00 | Kunst, B93 |
0
-
6
|
24. apr 2021
14:00
B.93
0
Vildbjerg
6
|
||||||||||||||
467466 |
lø24-04 2021
|
15:30 | Søholt Idrætsanlæg |
0
-
0
|
24. apr 2021
15:30
Silkeborg IF Q
0
Varde
0
|
||||||||||||||
467465 |
sø25-04 2021
|
12:00 | Lyseng Idrætspark |
3
-
0
|
25. apr 2021
12:00
AGF
3
FC Thy Piger - Skyum
0
|
||||||||||||||
467464 |
sø25-04 2021
|
13:00 | Brøndby Stadion |
1
-
2
|
25. apr 2021
13:00
Brøndby IF
1
Fortuna Hjørring
2
|
||||||||||||||
467461 |
sø25-04 2021
|
13:30 | Liseborgcentret |
0
-
4
|
25. apr 2021
13:30
Viborg Q
0
Team OdenseQ
4
|
||||||||||||||
468007 |
lø01-05 2021
|
12:00 | Fynske Bank Arena (kunst) |
2
-
0
|
01. maj 2021
12:00
KoldingQ
2
FC Thy Piger - Skyum
0
|
||||||||||||||
468004 |
lø01-05 2021
|
15:30 | Søholt Idrætsanlæg |
0
-
5
|
01. maj 2021
15:30
Silkeborg IF Q
0
Fortuna Hjørring
5
|
||||||||||||||
468005 |
sø02-05 2021
|
13:00 | Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1 |
5
-
1
|
02. maj 2021
13:00
Team OdenseQ
5
AGF
1
|
||||||||||||||
468008 |
sø02-05 2021
|
14:00 | Kunst, B93 |
3
-
1
|
02. maj 2021
14:00
B.93
3
Varde
1
|
||||||||||||||
468010 |
sø02-05 2021
|
15:00 | AaB's Anlæg |
0
-
0
|
02. maj 2021
15:00
AaB
0
Viborg Q
0
|
||||||||||||||
468009 |
sø02-05 2021
|
15:30 | Vildbjerg Sports- & Kulturcenter |
3
-
2
|
02. maj 2021
15:30
Vildbjerg
3
FC Nordsjælland
2
|
||||||||||||||
468003 |
on05-05 2021
|
18:00 | Dana Cup Kunstgræs (Fortuna) |
6
-
0
|
05. maj 2021
18:00
Fortuna Hjørring
6
AaB
0
|
||||||||||||||
467383 |
fr07-05 2021
|
20:00 | Right to Dream Park |
1
-
7
|
07. maj 2021
20:00
FC Nordsjælland
1
Brøndby IF
7
|
||||||||||||||
467382 |
lø08-05 2021
|
13:30 | Liseborgcentret |
1
-
3
|
08. maj 2021
13:30
Viborg Q
1
AGF
3
|
||||||||||||||
467399 |
lø08-05 2021
|
14:00 | Dana Cup Kunstgræs (Fortuna) |
2
-
1
|
08. maj 2021
14:00
Fortuna Hjørring
2
KoldingQ
1
|
||||||||||||||
467378 |
lø08-05 2021
|
15:00 | Vestjysk Bank Stadion, Kunstgræs (Varde) |
1
-
3
|
08. maj 2021
15:00
Varde
1
FC Thy Piger - Skyum
3
|
||||||||||||||
467372 |
sø09-05 2021
|
14:00 | Kunst, B93 |
1
-
3
|
09. maj 2021
14:00
B.93
1
Team OdenseQ
3
|
||||||||||||||
467381 |
sø09-05 2021
|
15:00 | AaB's Anlæg |
1
-
1
|
09. maj 2021
15:00
AaB
1
Silkeborg IF Q
1
|
||||||||||||||
467463 |
to13-05 2021
|
14:00 | Dana Cup Kunstgræs (Fortuna) |
6
-
1
|
13. maj 2021
14:00
Fortuna Hjørring
6
B.93
1
|
||||||||||||||
467420 |
to13-05 2021
|
15:00 | Vestjysk Bank Stadion, Kunstgræs (Varde) |
0
-
1
|
13. maj 2021
15:00
Varde
0
AGF
1
|
||||||||||||||
467421 |
to13-05 2021
|
15:00 | Lerpytter Anlæg |
1
-
5
|
13. maj 2021
15:00
FC Thy Piger - Skyum
1
Brøndby IF
5
|
||||||||||||||
467422 |
to13-05 2021
|
15:30 | Vildbjerg Sports- & Kulturcenter |
6
-
3
|
13. maj 2021
15:30
Vildbjerg
6
KoldingQ
3
|
||||||||||||||
467462 |
to13-05 2021
|
16:30 | Right to Dream Park |
3
-
1
|
13. maj 2021
16:30
FC Nordsjælland
3
Silkeborg IF Q
1
|
||||||||||||||
468036 |
sø16-05 2021
|
12:00 | Lyseng Idrætspark |
5
-
1
|
16. maj 2021
12:00
AGF
5
B.93
1
|
||||||||||||||
468035 |
sø16-05 2021
|
13:00 | Brøndby Stadion |
3
-
2
|
16. maj 2021
13:00
Brøndby IF
3
Vildbjerg
2
|
||||||||||||||
471938 |
sø16-05 2021
|
14:00 | Dana Cup Kunstgræs (Fortuna) |
2
-
0
|
16. maj 2021
14:00
Fortuna Hjørring
2
FC Nordsjælland
0
|
||||||||||||||
468033 |
sø16-05 2021
|
15:00 | Vestjysk Bank Stadion (Varde) |
1
-
0
|
16. maj 2021
15:00
Varde
1
Viborg Q
0
|
||||||||||||||
468034 |
sø16-05 2021
|
15:00 | Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs |
0
-
0
|
16. maj 2021
15:00
FC Thy Piger - Skyum
0
AaB
0
|
||||||||||||||
468038 |
sø16-05 2021
|
15:30 | Søholt Idrætsanlæg |
1
-
2
|
16. maj 2021
15:30
Silkeborg IF Q
1
KoldingQ
2
|
||||||||||||||
468016 |
lø22-05 2021
|
13:00 | Right to Dream Park |
3
-
1
|
22. maj 2021
13:00
FC Nordsjælland
3
AaB
1
|
||||||||||||||
468017 |
lø22-05 2021
|
14:00 | Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring) |
1
-
0
|
22. maj 2021
14:00
Fortuna Hjørring
1
Viborg Q
0
|
||||||||||||||
468011 |
lø22-05 2021
|
15:00 | Vestjysk Bank Stadion (Varde) |
0
-
9
|
22. maj 2021
15:00
Varde
0
Vildbjerg
9
|
||||||||||||||
468012 |
lø22-05 2021
|
15:00 | Lerpytter Anlæg |
1
-
0
|
22. maj 2021
15:00
FC Thy Piger - Skyum
1
B.93
0
|
||||||||||||||
468015 |
lø22-05 2021
|
15:30 | Søholt Idrætsanlæg |
2
-
8
|
22. maj 2021
15:30
Silkeborg IF Q
2
Team OdenseQ
8
|
||||||||||||||
468013 |
sø23-05 2021
|
13:00 | Brøndby Stadion |
3
-
1
|
23. maj 2021
13:00
Brøndby IF
3
KoldingQ
1
|
||||||||||||||
468018 |
lø29-05 2021
|
14:30 | Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1 |
2
-
3
|
29. maj 2021
14:30
Team OdenseQ
2
Fortuna Hjørring
3
|
||||||||||||||
468026 |
sø30-05 2021
|
12:00 | Fynske Bank Arena (kunst) |
0
-
6
|
30. maj 2021
12:00
KoldingQ
0
AGF
6
|
||||||||||||||
468027 |
sø30-05 2021
|
14:00 | Kunst, B93 |
1
-
6
|
30. maj 2021
14:00
B.93
1
Brøndby IF
6
|
||||||||||||||
466764 |
sø30-05 2021
|
14:00 | Søholt Idrætsanlæg |
0
-
5
|
30. maj 2021
14:00
Silkeborg IF Q
0
FC Nordsjælland
5
|
||||||||||||||
468031 |
sø30-05 2021
|
15:00 | AaB's Anlæg |
HHT
|
30. maj 2021
15:00
AaB
Varde
HHT
|
||||||||||||||
468028 |
sø30-05 2021
|
15:30 | Vildbjerg Sports- & Kulturcenter |
2
-
0
|
30. maj 2021
15:30
Vildbjerg
2
FC Thy Piger - Skyum
0
|
||||||||||||||
467997 |
on02-06 2021
|
19:00 | Vestjysk Bank Stadion (Varde) |
0
-
2
|
02. jun 2021
19:00
Varde
0
KoldingQ
2
|
||||||||||||||
467999 |
on02-06 2021
|
19:00 | Brøndby Stadion |
1
-
2
|
02. jun 2021
19:00
Brøndby IF
1
Team OdenseQ
2
|
||||||||||||||
468000 |
on02-06 2021
|
19:00 | Lyseng Idrætspark |
3
-
1
|
02. jun 2021
19:00
AGF
3
Silkeborg IF Q
1
|
||||||||||||||
468002 |
on02-06 2021
|
19:00 | Right to Dream Park |
1
-
2
|
02. jun 2021
19:00
FC Nordsjælland
1
B.93
2
|
||||||||||||||
467365 |
lø05-06 2021
|
15:00 | Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs |
2
-
1
|
05. jun 2021
15:00
FC Thy Piger - Skyum
2
Viborg Q
1
|
||||||||||||||
467363 |
lø05-06 2021
|
16:00 | Right to Dream Park |
1
-
1
|
05. jun 2021
16:00
FC Nordsjælland
1
Fortuna Hjørring
1
|
||||||||||||||
466813 |
sø06-06 2021
|
14:00 | Kunst, B93 |
1
-
0
|
06. jun 2021
14:00
B.93
1
AaB
0
|
||||||||||||||
467904 |
sø06-06 2021
|
14:00 | Brøndby Stadion |
4
-
2
|
06. jun 2021
14:00
Brøndby IF
4
AGF
2
|
||||||||||||||
471943 |
on09-06 2021
|
19:00 | Liseborgcentret |
1
-
1
|
09. jun 2021
19:00
Viborg Q
1
FC Thy Piger - Skyum
1
|
||||||||||||||
466797 |
lø12-06 2021
|
13:00 | Fynske Bank Arena (kunst) |
0
-
5
|
12. jun 2021
13:00
KoldingQ
0
Vildbjerg
5
|
||||||||||||||
467366 |
lø12-06 2021
|
13:00 | Brøndby Stadion |
UHT
|
12. jun 2021
13:00
Brøndby IF
AaB
UHT
|
||||||||||||||
467356 |
lø12-06 2021
|
14:00 | Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring) |
3
-
0
|
12. jun 2021
14:00
Fortuna Hjørring
3
Team OdenseQ
0
|
||||||||||||||
467346 |
lø12-06 2021
|
15:00 | Kunst, B93 |
1
-
1
|
12. jun 2021
15:00
B.93
1
FC Thy Piger - Skyum
1
|
||||||||||||||
468001 |
on16-06 2021
|
19:00 | Liseborgcentret |
0
-
3
|
16. jun 2021
19:00
Viborg Q
0
Vildbjerg
3
|
||||||||||||||
467361 |
to17-06 2021
|
19:00 | AaB's Anlæg |
3
-
3
|
17. jun 2021
19:00
AaB
3
FC Thy Piger - Skyum
3
|
||||||||||||||
471947 |
lø19-06 2021
|
14:00 | Lerpytter Anlæg |
0
-
1
|
19. jun 2021
14:00
FC Thy Piger - Skyum
0
FC Nordsjælland
1
|
||||||||||||||
471946 |
sø20-06 2021
|
13:00 | Vestjysk Bank Stadion (Varde) |
0
-
2
|
20. jun 2021
13:00
Varde
0
Fortuna Hjørring
2
|
||||||||||||||
471948 |
sø20-06 2021
|
13:00 | Brøndby Stadion |
3
-
2
|
20. jun 2021
13:00
Brøndby IF
3
Viborg Q
2
|
||||||||||||||
471949 |
sø20-06 2021
|
13:00 | Lyseng Idrætspark |
0
-
0
|
20. jun 2021
13:00
AGF
0
AaB
0
|
||||||||||||||
471951 |
sø20-06 2021
|
13:00 | Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1 |
2
-
2
|
20. jun 2021
13:00
Team OdenseQ
2
B.93
2
|
||||||||||||||
471950 |
sø20-06 2021
|
14:30 | Søholt Idrætsanlæg |
0
-
5
|
20. jun 2021
14:30
Silkeborg IF Q
0
Vildbjerg
5
|
||||||||||||||
471939 |
sø27-06 2021
|
15:00 | Fynske Bank Arena (kunst) |
7
-
3
|
27. jun 2021
15:00
KoldingQ
7
Team OdenseQ
3
|
||||||||||||||
471940 |
sø27-06 2021
|
15:00 | Kunst, B93 |
1
-
2
|
27. jun 2021
15:00
B.93
1
Silkeborg IF Q
2
|
||||||||||||||
471941 |
sø27-06 2021
|
15:00 | Vildbjerg Sports- & Kulturcenter |
3
-
0
|
27. jun 2021
15:00
Vildbjerg
3
AGF
0
|
||||||||||||||
471942 |
sø27-06 2021
|
15:00 | AaB's Anlæg |
0
-
2
|
27. jun 2021
15:00
AaB
0
Brøndby IF
2
|
||||||||||||||
471944 |
sø27-06 2021
|
15:00 | Right to Dream Park |
8
-
0
|
27. jun 2021
15:00
FC Nordsjælland
8
Varde
0
|