Greve Fodbold

Holdoversigt

Vælg sæson
Rækkenavn Puljenavn      
2. division Pulje 2 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
DBU Pokalen 2017/18
1.division 2017/18 Pulje 1 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
Slutspil 1. division Pulje 1 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
Kvinde-LP 2017/2018
Kvinde-LP 2016/2017
2. division Pulje 2 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
2. division forår 2017 Oprykningsspil Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
Old Boys-LP
Veteran-LP
Seriepokalen 17/18
8-mands Old Boys Pokal 17/18
8-mands Veteran Pokal 17/18
Ungdomspokalen U15 Drenge B (03) 17/18
Ungdomspokalen U14 Drenge B (04) 17/18
Ungdomspokalen U13 Drenge B 8:8 (05) 17/18
U12 Drenge 1 8-mands (05) Forår Pulje 3 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U12 Drenge 2 8-mands (05) Forår Pulje 4 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U12 Drenge 3 8-mands (05) Forår Pulje 5 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U12 Drenge 4 begyndere 8-mands (05) Forår Pulje 3 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U12 Piger 1 8-mands (05) Forår Pulje 3 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U11 Drenge 1 8-mands (06) Forår Pulje 2 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U11 Drenge 2 8-mands (06) Forår Pulje 4 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U11 Drenge 3 8-mands (06) Forår (1) Pulje 5 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U11 Drenge 4 begynder 8-mands (06) Forår Pulje 4 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U11 Piger 1 8-mands (06) Forår Pulje 1 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U11 Piger 3 begynder 8-mands (06) Forår Pulje 2 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U10 drenge 5-mands (07) 2 - 11.juni Medaljestævne Pulje 3 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U10 drenge 5-mands (07) 3 - 11.juni Medaljestævne Pulje 4 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U9 drenge 5-mands (08) 3 - 10.juni Medaljestævne (1) Pulje 11 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U9 drenge 5-mands (08) 3 - 10.juni Medaljestævne (2) Pulje 12 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U9 piger 5-mands (08) 1 - 17.juni Medaljestævne Pulje 1 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U9 piger 5-mands (08) 2 - 17.juni Medaljestævne Pulje 1, 2 baner Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U8 drenge 5-mands (09) 2 - 10.juni Medaljestævne (1) Pulje 5 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U8 drenge 5-mands (09) 2 - 10.juni Medaljestævne (2) Pulje 4 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U8 drenge 5-mands (09) 2 - 10.juni Medaljestævne (3) Pulje 3 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U8 drenge 5-mands (09) 2 - 10.juni Medaljestævne (4) Pulje 2 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U8 drenge 5-mands (09) 3 - 10.juni Medaljestævne (1) Pulje 11 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U8 piger 5-mands (09) 1 - 17.juni Medaljestævne (1) Pulje 1, 2 baner Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U8 piger 5-mands (09) 1 - 17.juni Medaljestævne (2) Pulje 1, 2 baner Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U8 piger 5-mands (09) beg- 17.juni Medaljestævne Pulje 1 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U7 drenge 3-mands (10) - 10. juni medaljestævne (1) Pulje 6 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U7 drenge 3-mands (10) - 10. juni medaljestævne (2) Pulje 7 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U7 drenge 3-mands (10) - 10. juni medaljestævne (3) Pulje 8 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U7 drenge 3-mands (10) - 10. juni medaljestævne (4) Pulje 9 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U7 drenge 3-mands (10) - 10. juni medaljestævne (5) Pulje 10 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U7 drenge 3-mands (10) - 10. juni medaljestævne (6) Pulje 11 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U7 drenge 3-mands (10) - 10. juni medaljestævne (7) Pulje 12 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U7 drenge 3-mands (10) - 10. juni medaljestævne (8) Pulje 27 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U7 drenge 3-mands (10) - 10. juni medaljestævne (9) Pulje 28 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U7 drenge 3-mands (10) - 10. juni medaljestævne (10) Pulje 29 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U7 piger 3-mands (10-11) - 17. juni medaljestævne Pulje 1, 2 baner Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
Sommerland Sjælland Drenge Cup U7 (10) 3M LØR (1) Pulje 6 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
Sommerland Sjælland Drenge Cup U7 (10) 3M LØR (2) Pulje 7 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
Sommerland Sjælland Drenge Cup U7 (10) 3M LØR (3) Pulje 8 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
Sommerland Sjælland Drenge Cup U7 (10) 3M LØR (4) Pulje 9 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
Sommerland Sjælland Drenge Cup U7 (10) 3M LØR (5) Pulje 10 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U6 drenge 3-mands (11) - 11 .juni medaljestævne (1) Pulje 9 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U6 drenge 3-mands (11) - 11 .juni medaljestævne (2) Pulje 8 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U6 drenge 3-mands (11) - 11 .juni medaljestævne (3) Pulje 7 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U6 drenge 3-mands (11) - 11 .juni medaljestævne (4) Pulje 10 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
Old Boys Øst Øst Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
Veteran Øst P1 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
U19 Drenge Øst 1 Forår (98-99) Øst 1 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
Pokalfinale U19 Drenge (98-99) 16/17
U17 Drenge Øst 1 Forår (00-01) Øst 1 Kontakt Holdinfo Føj til mine hold
Pokalfinale U17 Drenge (00-01) 16/17