Kvindeserie Vest - Forår 2016, Pulje 271 (2016)

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
892612
8 Ma 28-03-16
Kl. 16:00
Mejrup GU ASA, Aarhus Mejrup Kultur & Fritidscenter 0-1
892584
1 Ti 29-03-16
Kl. 19:00
Fortuna Hjørring AaB Dana Cup Kunstgræs (omklædning Landlyst 8) 2-1
892587
2 02-04-16
Kl. 13:00
AaB ASA, Aarhus AaB's Anlæg 5-0
892590
Kampfakta
2 02-04-16
Kl. 14:00
SUB 09 Fortuna Hjørring Ulbjerg Stadion 4-3
892589
2 03-04-16
Kl. 16:00
Mejrup GU JAI, Aarhus Mejrup Kultur & Fritidscenter 2-0
892594
3 Fr 08-04-16
Kl. 18:30
Romalt IF Mejrup GU QuickPot Park Helsted Kunstgræsbane 3-1
892593
Kampfakta
3 10-04-16
Kl. 14:00
Vejgaard B Fortuna Hjørring Soffy Road 3-0
892592
3 10-04-16
Kl. 16:00
AaB JAI, Aarhus AaB's Anlæg 2-1
892586
1 To 14-04-16
Kl. 18:30
JAI, Aarhus Romalt IF JAI's Anlæg 0-2
892595
Kampfakta
4 16-04-16
Kl. 13:30
Fortuna Hjørring ASA, Aarhus Landlyst Idrætsanlæg 3-1
892596
4 17-04-16
Kl. 13:00
AaB Romalt IF AaB's Anlæg 3-0
892597
Kampfakta
4 17-04-16
Kl. 16:00
Mejrup GU Vejgaard B Mejrup Kultur & Fritidscenter 4-2
892598
Kampfakta
4 17-04-16
Kl. 16:00
SUB 09 JAI, Aarhus Skals Stadion 1-0
892588
Kampfakta
2 On 20-04-16
Kl. 18:30
Romalt IF Vejgaard B Romalt Stadion 4-1
892600
5 To 21-04-16
Kl. 19:00
Mejrup GU AaB Mejrup Kultur & Fritidscenter 2-3
892602
Kampfakta
5 Fr 22-04-16
Kl. 12:00
JAI, Aarhus Fortuna Hjørring JAI's Anlæg 3-2
892599
Kampfakta
5 23-04-16
Kl. 14:20
ASA, Aarhus Vejgaard B ASA's Idrætsanlæg 0-3
892603
Kampfakta
5 23-04-16
Kl. 16:00
Romalt IF SUB 09 Romalt Stadion 2-0
892607
6 Ti 26-04-16
Kl. 19:15
Fortuna Hjørring Romalt IF Dana Cup Kunstgræs (omklædning Landlyst 8) 6-0
892585
Kampfakta
1 On 27-04-16
Kl. 18:45
Vejgaard B SUB 09 Soffy Road 3-0
892604
6 01-05-16
Kl. 14:00
ASA, Aarhus JAI, Aarhus ASA's Idrætsanlæg 0-3
892605
Kampfakta
6 01-05-16
Kl. 14:00
Vejgaard B AaB Soffy Road 0-3
892608
7 On 04-05-16
Kl. 18:30
Romalt IF ASA, Aarhus Romalt Stadion 2-2
892609
Kampfakta
7 On 04-05-16
Kl. 19:00
AaB SUB 09 AaB's Anlæg 3-1
892610
Kampfakta
7 To 05-05-16
Kl. 15:00
Vejgaard B JAI, Aarhus Soffy Road 4-1
892611
7 To 05-05-16
Kl. 16:00
Mejrup GU Fortuna Hjørring Mejrup Kultur & Fritidscenter 3-1
892615
8 08-05-16
Kl. 16:30
Romalt IF JAI, Aarhus Romalt Stadion 1-1
892613
8 Ma 09-05-16
Kl. 19:00
AaB Fortuna Hjørring AaB's Anlæg 3-1
892614
Kampfakta
8 Ma 09-05-16
Kl. 19:00
SUB 09 Vejgaard B Ulbjerg Stadion 5-1
892583
1 Ma 09-05-16
Kl. 19:15
ASA, Aarhus Mejrup GU ASA's Idrætsanlæg 0-2
892606
Kampfakta
6 To 12-05-16
Kl. 19:00
SUB 09 Mejrup GU Låstrup Stadion 3-1
892619
Kampfakta
9 14-05-16
Kl. 13:30
Fortuna Hjørring SUB 09 Landlyst Idrætsanlæg 5-1
892616
9 14-05-16
Kl. 14:30
ASA, Aarhus AaB ASA's Idrætsanlæg 1-4
892617
Kampfakta
9 Ma 16-05-16
Kl. 14:00
Vejgaard B Romalt IF Soffy Road 1-2
892618
9 Ma 16-05-16
Kl. 14:00
JAI, Aarhus Mejrup GU JAI's Anlæg 2-0
892621
10 To 19-05-16
Kl. 19:30
JAI, Aarhus AaB JAI's Anlæg 2-5
892623
10 Fr 20-05-16
Kl. 19:30
Mejrup GU Romalt IF Mejrup Kultur & Fritidscenter 1-8
892622
Kampfakta
10 21-05-16
Kl. 12:30
Fortuna Hjørring Vejgaard B Dana Cup Kunstgræs (omklædning Landlyst 8) 2-3
892620
Kampfakta
10 21-05-16
Kl. 14:00
SUB 09 ASA, Aarhus Skals Stadion 5-1
892591
Kampfakta
3 Ti 24-05-16
Kl. 19:00
ASA, Aarhus SUB 09 ASA's Idrætsanlæg 0-4
893117
11 On 25-05-16
Kl. 18:30
Romalt IF AaB Romalt Stadion 0-2
893118
Kampfakta
11 To 26-05-16
Kl. 19:00
Vejgaard B Mejrup GU Soffy Road 0-1
893119
Kampfakta
11 29-05-16
Kl. 16:00
JAI, Aarhus SUB 09 JAI's Anlæg 1-4
893116
11 Ti 31-05-16
Kl. 19:00
ASA, Aarhus Fortuna Hjørring ASA's Idrætsanlæg 0-4
893123
12 Fr 03-06-16
Kl. 19:00
SUB 09 Romalt IF Ulbjerg Stadion 0-0
893122
12 04-06-16
Kl. 11:00
Fortuna Hjørring JAI, Aarhus Landlyst Idrætsanlæg 4-1
893120
Kampfakta
12 05-06-16
Kl. 14:00
Vejgaard B ASA, Aarhus Soffy Road 6-1
894405
Kampfakta
13 Ti 07-06-16
Kl. 19:00
Mejrup GU SUB 09 Mejrup Kultur & Fritidscenter 2-2
894406
13 11-06-16
Kl. 13:00
Romalt IF Fortuna Hjørring Romalt Stadion 0-3
893125
13 11-06-16
Kl. 16:00
AaB Vejgaard B AaB's Anlæg 7-0
893124
13 12-06-16
Kl. 16:00
JAI, Aarhus ASA, Aarhus JAI's Anlæg 3-0
894409
Kampfakta
14 Ti 14-06-16
Kl. 19:30
JAI, Aarhus Vejgaard B JAI's Anlæg 2-3
893121
12 Ti 14-06-16
Kl. 19:30
AaB Mejrup GU AaB's Anlæg 3-1
894407
14 On 15-06-16
Kl. 19:00
ASA, Aarhus Romalt IF ASA's Idrætsanlæg 1-2
894410
Kampfakta
14 Fr 17-06-16
Kl. 19:30
Fortuna Hjørring Mejrup GU Landlyst Idrætsanlæg 9-0
894408
14 18-06-16
Kl. 13:30
SUB 09 AaB Låstrup Stadion 0-6
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller telefon 8939 9999