Kvinde C2 (+15) 7M - Forår, Pulje 263 (2016)

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
702007
1 Ma 11-04-16
Kl. 17:45
JAI, Aarhus Dynamo Petrobras JAI's Anlæg 1-3
702005
1 To 14-04-16
Kl. 19:00
GD Bio-Bold Torpedo AT Tranbjerg Skole 2-0
702006
1 16-04-16
Kl. 13:00
tst/Northwest Hampden Aabyhøj IF Tilst Idrætsanlæg (tst) 2-0
702008
2 Ti 19-04-16
Kl. 19:00
Dynamo Petrobras GD Bio-Bold Rosenvangsskolen 0-0
702010
2 Ti 19-04-16
Kl. 19:00
Torpedo AT tst/Northwest Hampden Holme Skole 4-3
702013
3 Ma 25-04-16
Kl. 18:00
Torpedo AT Aabyhøj IF Holme Skole 2-2
702076
10 Ma 25-04-16
Kl. 19:00
GD Bio-Bold tst/Northwest Hampden Tranbjerg Skole 1-0
702012
3 To 28-04-16
Kl. 19:00
tst/Northwest Hampden Dynamo Petrobras Tilst Idrætsanlæg (tst) 2-1
702016
4 Ma 02-05-16
Kl. 17:45
JAI, Aarhus tst/Northwest Hampden JAI's Anlæg 2-0
702015
4 Ti 03-05-16
Kl. 19:00
Dynamo Petrobras Torpedo AT Rosenvangsskolen 1-1
702014
4 On 04-05-16
Kl. 19:00
GD Bio-Bold Aabyhøj IF Tranbjerg Skole 6-1
702019
5 Ma 09-05-16
Kl. 18:00
Torpedo AT JAI, Aarhus Holme Skole 3-1
702066
6 Fr 13-05-16
Kl. 17:00
Torpedo AT GD Bio-Bold Katrinebjergskolen 0-0
702018
5 Fr 13-05-16
Kl. 18:30
Aabyhøj IF Dynamo Petrobras Aabyhøj Stadion 0-0
702017
5 14-05-16
Kl. 13:00
tst/Northwest Hampden GD Bio-Bold Tilst Idrætsanlæg (tst) 2-1
702064
6 Ti 17-05-16
Kl. 19:00
Dynamo Petrobras JAI, Aarhus Rosenvangsskolen 3-1
702065
6 Fr 20-05-16
Kl. 18:30
Aabyhøj IF tst/Northwest Hampden Aabyhøj Stadion 1-6
702069
7 Ma 23-05-16
Kl. 17:45
JAI, Aarhus Aabyhøj IF JAI's Anlæg 4-0
702067
7 On 25-05-16
Kl. 19:00
Dynamo Petrobras GD Bio-Bold Rosenvangsskolen 1-2
702072
8 Ma 30-05-16
Kl. 17:45
JAI, Aarhus GD Bio-Bold JAI's Anlæg 2-4
702070
8 Ti 31-05-16
Kl. 19:00
Dynamo Petrobras tst/Northwest Hampden Rosenvangsskolen 3-2
702071
8 Fr 03-06-16
Kl. 18:30
Aabyhøj IF Torpedo AT Aabyhøj Stadion 3-7
702068
7 04-06-16
Kl. 13:00
tst/Northwest Hampden Torpedo AT Tilst Idrætsanlæg (tst) UHT !
702009
2 Ma 06-06-16
Kl. 18:30
Aabyhøj IF JAI, Aarhus Aabyhøj Stadion 4-2
702075
9 Ti 07-06-16
Kl. 18:00
Torpedo AT Dynamo Petrobras Holme Skole 0-4
702073
Kampfakta
9 Fr 10-06-16
Kl. 18:00
tst/Northwest Hampden JAI, Aarhus Tilst Idrætsanlæg (tst) 3-3
702074
9 Fr 10-06-16
Kl. 18:40
Aabyhøj IF GD Bio-Bold Aabyhøj Stadion 1-2
702078
10 Ma 13-06-16
Kl. 17:45
JAI, Aarhus Torpedo AT JAI's Anlæg 4-3
702077
10 Ti 14-06-16
Kl. 19:00
Dynamo Petrobras Aabyhøj IF Rosenvangsskolen 4-1
702011
3 On 15-06-16
Kl. 19:00
GD Bio-Bold JAI, Aarhus Tranbjerg Skole 2-0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 3 på mail eller telefon 8939 9930

Bemærk:

Bemærk at alle 7-mands holdene i Herre C1/C2, Kvinde C1/C2, Oldgirls og Oldboys, automatisk overføres til efterårsturneringen 2016. Klubberne skal således kun meddele Region 3, hvis man ønsker yderligere hold med i turneringen, eller at man ønsker at slette nogle hold. Sidste frist for rettelser til efterårsturneringen 2016 er d. 10. juni.

Har I spørgsmål til turneringen, så læs mere her.

Se hvem der går videre til regionsfinalerne her.