Herre-DS, Pulje 1 (2017)

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
943031
Kampfakta
1 06-08-16
Kl. 13:00
Jægersborg Bk. Kastrup Bk. Jægersborg 0-1
943035
Kampfakta
1 06-08-16
Kl. 14:00
Taastrup FC Stenløse BK Tåstrup Idrætspark 3-0
943032
Kampfakta
1 06-08-16
Kl. 15:00
Hillerød Fodbold KFUM BK, Roskilde Hillerød Stadion 1-3
943034
Kampfakta
1 06-08-16
Kl. 15:00
Vanløse Herlev Vanløse IP. Opvisn. 0-2
943033
Kampfakta
1 07-08-16
Kl. 13:00
Kalundborg GB Virum-Sorgenfri Munkesø Stadion 1-3
943036
Kampfakta
2 Fr 12-08-16
Kl. 18:30
Herlev Taastrup FC Herlev Stadion 0-0
943037
Kampfakta
2 13-08-16
Kl. 13:00
Kastrup Bk. Vanløse Røllikevej 0-2
943040
Kampfakta
2 13-08-16
Kl. 13:00
Stenløse BK Kalundborg GB Stenløse Stadion 4-1
943038
Kampfakta
2 13-08-16
Kl. 13:30
KFUM BK, Roskilde Jægersborg Bk. Lillevang Idrætscenter 3-2
943041
Kampfakta
3 Fr 19-08-16
Kl. 18:30
Herlev Kastrup Bk. Herlev Stadion 3-1
943042
Kampfakta
3 20-08-16
Kl. 13:00
Jægersborg Bk. Virum-Sorgenfri Jægersborg 2-0
943045
Kampfakta
3 20-08-16
Kl. 14:00
Taastrup FC Kalundborg GB Tåstrup Idrætspark 4-0
943043
Kampfakta
3 20-08-16
Kl. 15:00
Hillerød Fodbold Stenløse BK Hillerød Stadion 1-1
943044
Kampfakta
3 Ti 23-08-16
Kl. 18:15
Vanløse KFUM BK, Roskilde Vanløse IP. Opvisn. 5-1
943046
Kampfakta
4 On 24-08-16
Kl. 18:30
Kastrup Bk. Taastrup FC Røllikevej 1-1
943049
Kampfakta
4 27-08-16
Kl. 13:00
Virum-Sorgenfri Vanløse Virum Stadion 1-0
943050
Kampfakta
4 27-08-16
Kl. 13:00
Stenløse BK Jægersborg Bk. Stenløse Stadion 1-5
943047
Kampfakta
4 27-08-16
Kl. 13:30
KFUM BK, Roskilde Herlev Lillevang Idrætscenter 2-4
943048
Kampfakta
4 28-08-16
Kl. 13:00
Kalundborg GB Hillerød Fodbold Munkesø Stadion 0-2
943054
Kampfakta
5 Fr 02-09-16
Kl. 18:00
Vanløse Stenløse BK Vanløse IP. Opvisn. 0-1
943051
Kampfakta
5 Fr 02-09-16
Kl. 18:30
Herlev Virum-Sorgenfri Herlev Stadion 1-1
943052
Kampfakta
5 03-09-16
Kl. 13:00
Jægersborg Bk. Kalundborg GB Jægersborg 4-2
943053
Kampfakta
5 03-09-16
Kl. 13:00
Kastrup Bk. KFUM BK, Roskilde Røllikevej 0-5
943055
Kampfakta
5 03-09-16
Kl. 14:00
Taastrup FC Hillerød Fodbold Tåstrup Idrætspark 0-3
943039
Kampfakta
2 On 07-09-16
Kl. 18:00
Virum-Sorgenfri Hillerød Fodbold Virum Stadion 3-3
943059
Kampfakta
6 10-09-16
Kl. 13:00
Virum-Sorgenfri Kastrup Bk. Virum Stadion 2-0
943060
Kampfakta
6 10-09-16
Kl. 13:00
Stenløse BK Herlev Stenløse Stadion 0-3
943057
Kampfakta
6 10-09-16
Kl. 13:30
KFUM BK, Roskilde Taastrup FC Lillevang Idrætscenter 1-1
943056
Kampfakta
6 10-09-16
Kl. 15:00
Hillerød Fodbold Jægersborg Bk. Hillerød Stadion 2-1
943058
Kampfakta
6 11-09-16
Kl. 13:00
Kalundborg GB Vanløse Munkesø Stadion 0-3
943061
Kampfakta
7 Fr 16-09-16
Kl. 18:30
Herlev Kalundborg GB Herlev Stadion 3-1
943062
Kampfakta
7 17-09-16
Kl. 13:00
Kastrup Bk. Stenløse BK Røllikevej 3-0
944169
Kampfakta
7 17-09-16
Kl. 13:30
KFUM BK, Roskilde Virum-Sorgenfri Lillevang Idrætscenter 4-0
944171
Kampfakta
7 17-09-16
Kl. 14:00
Taastrup FC Jægersborg Bk. Tåstrup Idrætspark 3-4
944170
Kampfakta
7 17-09-16
Kl. 15:00
Vanløse Hillerød Fodbold Vanløse IP. Opvisn. 1-2
944172
Kampfakta
8 24-09-16
Kl. 13:00
Jægersborg Bk. Vanløse Jægersborg 3-3
944175
Kampfakta
8 24-09-16
Kl. 13:00
Virum-Sorgenfri Taastrup FC Virum Stadion 1-1
944176
Kampfakta
8 24-09-16
Kl. 13:00
Stenløse BK KFUM BK, Roskilde Stenløse Stadion 2-2
944173
Kampfakta
8 24-09-16
Kl. 15:00
Hillerød Fodbold Herlev Hillerød Stadion 3-2
944174
Kampfakta
8 25-09-16
Kl. 13:00
Kalundborg GB Kastrup Bk. Munkesø Stadion 1-2
944177
Kampfakta
9 Fr 30-09-16
Kl. 18:30
Herlev Jægersborg Bk. Herlev Stadion 3-2
944178
Kampfakta
9 01-10-16
Kl. 13:00
Kastrup Bk. Hillerød Fodbold Røllikevej 1-0
944181
Kampfakta
9 01-10-16
Kl. 13:00
Virum-Sorgenfri Stenløse BK Virum Stadion 3-1
944179
Kampfakta
9 01-10-16
Kl. 13:30
KFUM BK, Roskilde Kalundborg GB Lillevang Idrætscenter 6-0
944180
Kampfakta
9 01-10-16
Kl. 15:00
Vanløse Taastrup FC Vanløse IP. Opvisn. 1-2
944182
Kampfakta
10 Fr 07-10-16
Kl. 18:30
Herlev Vanløse Herlev Stadion 1-1
944183
Kampfakta
10 08-10-16
Kl. 13:00
Kastrup Bk. Jægersborg Bk. Røllikevej 1-1
944185
Kampfakta
10 08-10-16
Kl. 13:00
Virum-Sorgenfri Kalundborg GB Virum Stadion 5-1
944186
Kampfakta
10 08-10-16
Kl. 13:00
Stenløse BK Taastrup FC Stenløse Stadion 0-4
944184
Kampfakta
10 08-10-16
Kl. 13:30
KFUM BK, Roskilde Hillerød Fodbold Lillevang Idrætscenter 1-2
944187
Kampfakta
11 15-10-16
Kl. 13:00
Jægersborg Bk. KFUM BK, Roskilde Jægersborg 0-1
944223
Kampfakta
11 15-10-16
Kl. 14:00
Taastrup FC Herlev Tåstrup Idrætspark 2-2
944190
Kampfakta
11 15-10-16
Kl. 15:00
Vanløse Kastrup Bk. Vanløse IP. Opvisn. 1-1
944189
Kampfakta
11 16-10-16
Kl. 13:00
Kalundborg GB Stenløse BK Munkesø Stadion 3-4
944188
Kampfakta
11 16-10-16
Kl. 15:00
Hillerød Fodbold Virum-Sorgenfri Hillerød Stadion 3-0
944227
Kampfakta
12 To 20-10-16
Kl. 19:30
Virum-Sorgenfri Jægersborg Bk. Virumgård kunstgræsbane 2-2
944228
Kampfakta
12 22-10-16
Kl. 13:00
Stenløse BK Hillerød Fodbold Stenløse Stadion 2-2
944224
Kampfakta
12 22-10-16
Kl. 13:00
Kastrup Bk. Herlev Røllikevej 3-1
944225
Kampfakta
12 22-10-16
Kl. 13:30
KFUM BK, Roskilde Vanløse Lillevang Idrætscenter 2-1
944226
Kampfakta
12 23-10-16
Kl. 13:00
Kalundborg GB Taastrup FC Munkesø Stadion 0-1
944229
Kampfakta
13 Fr 28-10-16
Kl. 18:30
Herlev KFUM BK, Roskilde Herlev Stadion 3-1
944230
Kampfakta
13 29-10-16
Kl. 13:00
Jægersborg Bk. Stenløse BK Gentofte Sportspark - kunst 1 1-4
944233
Kampfakta
13 29-10-16
Kl. 14:00
Taastrup FC Kastrup Bk. Tåstrup Idrætspark 0-1
944231
Kampfakta
13 29-10-16
Kl. 15:00
Hillerød Fodbold Kalundborg GB Hillerød Stadion Kunstgræs 4-1
944232
Kampfakta
13 29-10-16
Kl. 15:00
Vanløse Virum-Sorgenfri Vanløse IP. Opvisn. 0-1
944237
Kampfakta
14 Fr 04-11-16
Kl. 18:30
Virum-Sorgenfri Herlev Virumgård kunstgræsbane 1-0
944238
Kampfakta
14 05-11-16
Kl. 13:00
Stenløse BK Vanløse Stenløse Stadion 1-3
944236
Kampfakta
14 05-11-16
Kl. 13:00
Kalundborg GB Jægersborg Bk. Munkesø Stadion 0-3
944235
Kampfakta
14 05-11-16
Kl. 13:30
KFUM BK, Roskilde Kastrup Bk. Lillevang Idrætscenter kunst 2-1
944234
Kampfakta
14 05-11-16
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold Taastrup FC Hillerød Stadion Kunstgræs 3-0
944239
Kampfakta
15 Fr 24-03-17
Kl. 18:30
Herlev Stenløse BK Herlev Stadion 2-1
944240
Kampfakta
15 25-03-17
Kl. 13:00
Jægersborg Bk. Hillerød Fodbold Gentofte Stadion Opv. kunst 0-5
944241
Kampfakta
15 25-03-17
Kl. 13:00
Kastrup Bk. Virum-Sorgenfri Røllikevej 3-1
944242
Kampfakta
15 25-03-17
Kl. 13:00
Vanløse Kalundborg GB Vanløse IP. Opvisn. 1-0
944243
Kampfakta
15 25-03-17
Kl. 14:00
Taastrup FC KFUM BK, Roskilde NyBolig Park - Kunstgræs 3-0
944244
Kampfakta
16 01-04-17
Kl. 13:00
Jægersborg Bk. Taastrup FC Gentofte Sportspark - kunst 1 1-1
944247
Kampfakta
16 01-04-17
Kl. 13:00
Virum-Sorgenfri KFUM BK, Roskilde Virum Stadion 1-0
944248
Kampfakta
16 01-04-17
Kl. 13:00
Stenløse BK Kastrup Bk. Stenløse Stadion 0-3
944245
Kampfakta
16 01-04-17
Kl. 15:00
Hillerød Fodbold Vanløse Hillerød Stadion Kunstgræs 3-1
944246
Kampfakta
16 02-04-17
Kl. 13:00
Kalundborg GB Herlev Munkesø Stadion 0-8
944249
Kampfakta
17 Fr 07-04-17
Kl. 18:30
Herlev Hillerød Fodbold Herlev Stadion 1-0
944250
Kampfakta
17 08-04-17
Kl. 13:00
Kastrup Bk. Kalundborg GB Røllikevej 6-0
944252
Kampfakta
17 08-04-17
Kl. 13:00
Vanløse Jægersborg Bk. Vanløse IP. Opvisn. 0-0
944253
Kampfakta
17 08-04-17
Kl. 13:00
Virum-Sorgenfri Taastrup FC Virum Stadion 1-0
944251
Kampfakta
17 08-04-17
Kl. 13:30
KFUM BK, Roskilde Stenløse BK Lillevang Idrætscenter 1-0
944256
Kampfakta
18 To 13-04-17
Kl. 13:00
Kalundborg GB KFUM BK, Roskilde Munkesø Stadion 0-3
944257
Kampfakta
18 To 13-04-17
Kl. 13:00
Taastrup FC Vanløse Tåstrup Idrætspark 1-3
944258
Kampfakta
18 15-04-17
Kl. 13:00
Stenløse BK Virum-Sorgenfri Stenløse Stadion 2-1
944254
Kampfakta
18 15-04-17
Kl. 13:00
Jægersborg Bk. Herlev Jægersborg 0-1
944255
Kampfakta
18 15-04-17
Kl. 15:00
Hillerød Fodbold Kastrup Bk. Hillerød Stadion Kunstgræs 3-1
944259
Kampfakta
19 22-04-17
Kl. 13:00
Jægersborg Bk. Kastrup Bk. Gentofte Stadion Opv. kunst 0-2
944262
Kampfakta
19 22-04-17
Kl. 13:00
Vanløse Herlev Vanløse IP. Opvisn. 1-0
944263
Kampfakta
19 22-04-17
Kl. 14:00
Taastrup FC Stenløse BK Tåstrup Idrætspark 2-1
944260
Kampfakta
19 22-04-17
Kl. 15:00
Hillerød Fodbold KFUM BK, Roskilde Hillerød Stadion Kunstgræs 1-1
944261
Kampfakta
19 23-04-17
Kl. 13:00
Kalundborg GB Virum-Sorgenfri Munkesø Stadion 1-1
944264
Kampfakta
20 Fr 28-04-17
Kl. 18:30
Herlev Taastrup FC Herlev Stadion 3-3
944265
Kampfakta
20 29-04-17
Kl. 13:00
Kastrup Bk. Vanløse Røllikevej 1-2
944268
Kampfakta
20 29-04-17
Kl. 13:00
Stenløse BK Kalundborg GB Stenløse Stadion 3-0
944266
Kampfakta
20 29-04-17
Kl. 13:30
KFUM BK, Roskilde Jægersborg Bk. Lillevang Idrætscenter 1-0
944267
Kampfakta
20 29-04-17
Kl. 15:00
Virum-Sorgenfri Hillerød Fodbold Virum Stadion 0-2
944269
Kampfakta
21 Fr 05-05-17
Kl. 18:30
Herlev Kastrup Bk. Herlev Stadion 1-1
944270
Kampfakta
21 06-05-17
Kl. 13:00
Jægersborg Bk. Virum-Sorgenfri Jægersborg 0-0
944505
Kampfakta
21 06-05-17
Kl. 13:00
Vanløse KFUM BK, Roskilde Vanløse IP. Opvisn. 2-1
944506
Kampfakta
21 06-05-17
Kl. 14:00
Taastrup FC Kalundborg GB Tåstrup Idrætspark 9-0
944504
Kampfakta
21 06-05-17
Kl. 15:00
Hillerød Fodbold Stenløse BK Hillerød Stadion 2-2
944509
Kampfakta
22 To 11-05-17
Kl. 19:00
Kalundborg GB Hillerød Fodbold Munkesø Stadion 0-8
944510
Kampfakta
22 13-05-17
Kl. 13:00
Virum-Sorgenfri Vanløse Virum Stadion 0-1
944511
Kampfakta
22 13-05-17
Kl. 13:00
Stenløse BK Jægersborg Bk. Stenløse Stadion 2-0
944507
Kampfakta
22 13-05-17
Kl. 13:00
Kastrup Bk. Taastrup FC Røllikevej 2-5
944508
Kampfakta
22 13-05-17
Kl. 13:30
KFUM BK, Roskilde Herlev Lillevang Idrætscenter 2-0
944512
Kampfakta
23 Fr 19-05-17
Kl. 18:30
Herlev Virum-Sorgenfri Herlev Stadion 3-1
944513
Kampfakta
23 20-05-17
Kl. 13:00
Jægersborg Bk. Kalundborg GB Jægersborg 2-1
944514
Kampfakta
23 20-05-17
Kl. 13:00
Kastrup Bk. KFUM BK, Roskilde Røllikevej 0-1
944516
Kampfakta
23 20-05-17
Kl. 14:00
Taastrup FC Hillerød Fodbold Tåstrup Idrætspark 0-2
944515
Kampfakta
23 20-05-17
Kl. 15:00
Vanløse Stenløse BK Vanløse IP. Opvisn. 0-0
944520
Kampfakta
24 27-05-17
Kl. 13:00
Virum-Sorgenfri Kastrup Bk. Virum Stadion 1-4
944521
Kampfakta
24 27-05-17
Kl. 13:00
Stenløse BK Herlev Stenløse Stadion 0-2
944518
Kampfakta
24 27-05-17
Kl. 13:30
KFUM BK, Roskilde Taastrup FC Lillevang Idrætscenter 3-0
944517
Kampfakta
24 27-05-17
Kl. 15:00
Hillerød Fodbold Jægersborg Bk. Hillerød Stadion 2-2
944519
Kampfakta
24 28-05-17
Kl. 13:00
Kalundborg GB Vanløse Munkesø Stadion 0-5
944523
Kampfakta
25 03-06-17
Kl. 13:00
Kastrup Bk. Stenløse BK Røllikevej 1-5
944524
Kampfakta
25 03-06-17
Kl. 13:30
KFUM BK, Roskilde Virum-Sorgenfri Lillevang Idrætscenter 0-3
944526
Kampfakta
25 03-06-17
Kl. 14:00
Taastrup FC Jægersborg Bk. Tåstrup Idrætspark 0-4
944525
Kampfakta
25 03-06-17
Kl. 15:00
Vanløse Hillerød Fodbold Vanløse IP. Opvisn. 5-2
944522
Kampfakta
25 Ti 06-06-17
Kl. 19:00
Herlev Kalundborg GB Herlev Stadion 8-0
944527
Kampfakta
26 10-06-17
Kl. 13:00
Jægersborg Bk. Vanløse Jægersborg 3-1
944531
Kampfakta
26 10-06-17
Kl. 13:00
Stenløse BK KFUM BK, Roskilde Stenløse Stadion 2-0
944530
Kampfakta
26 10-06-17
Kl. 14:00
Taastrup FC Virum-Sorgenfri Tåstrup Idrætspark 0-0
944528
Kampfakta
26 10-06-17
Kl. 15:00
Hillerød Fodbold Herlev Hillerød Stadion 0-1
944529
Kampfakta
26 11-06-17
Kl. 13:00
Kalundborg GB Kastrup Bk. Munkesø Stadion 0-5
944535
Kampfakta
27 17-06-17
Kl. 12:00
Vanløse Taastrup FC Vanløse IP. Opvisn. 0-1
944536
Kampfakta
27 17-06-17
Kl. 15:30
Virum-Sorgenfri Stenløse BK Virum Stadion 0-3
944532
Kampfakta
27 17-06-17
Kl. 15:30
Herlev Jægersborg Bk. Herlev Stadion 2-1
944533
Kampfakta
27 17-06-17
Kl. 15:30
Kastrup Bk. Hillerød Fodbold Røllikevej 1-4
944534
Kampfakta
27 17-06-17
Kl. 15:30
KFUM BK, Roskilde Kalundborg GB Lillevang Idrætscenter 4-1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366