U18 Piger DM 2016/17 (2017)

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
641684
Kampfakta
1 13-08-16
Kl. 13:30
Fortuna Hjørring B 93 Dana Cup Kunstgræs (omklædning Landlyst 8) 4-0
641683
Kampfakta
1 13-08-16
Kl. 15:00
Varde Team OdenseQ Sydbank Stadion 2-2
641680
Kampfakta
1 14-08-16
Kl. 13:00
IF Lyseng Skovbakken Lyseng Idrætspark 8-0
641681
Kampfakta
1 14-08-16
Kl. 15:00
BSF AaB Ballerup Idrætspark 2-0
641690
Kampfakta
2 20-08-16
Kl. 15:00
AaB KoldingQ AaB's Anlæg 0-2
641691
Kampfakta
2 21-08-16
Kl. 13:00
Skovbakken BSF Vejlby/Risskov Centret 0-5
641688
Kampfakta
2 21-08-16
Kl. 13:00
Team OdenseQ Fortuna Hjørring Marienlystcentret 3-1
641689
Kampfakta
2 21-08-16
Kl. 15:00
Hillerød Varde Hillerød Stadion 3-3
641686
Kampfakta
2 21-08-16
Kl. 16:00
Vildbjerg IF Lyseng Vildbjerg Sportscenter 3-2
641716
Kampfakta
3 27-08-16
Kl. 13:30
Fortuna Hjørring Hillerød Landlyst Idrætsanlæg 8-2
641717
Kampfakta
3 27-08-16
Kl. 15:00
Brøndby Team OdenseQ Brøndby Stadion 3-3
641715
Kampfakta
3 27-08-16
Kl. 15:00
Varde AaB Sydbank Stadion 2-1
641714
Kampfakta
3 27-08-16
Kl. 15:30
KoldingQ Skovbakken Mosevej Sportsplads 1-0
641693
Kampfakta
3 28-08-16
Kl. 13:00
IF Lyseng Team Viborg Lyseng Idrætspark 2-5
641713
Kampfakta
3 28-08-16
Kl. 13:00
BSF Vildbjerg Ballerup Idrætspark 2-0
641723
Kampfakta
4 Fr 02-09-16
Kl. 18:00
AaB Fortuna Hjørring AaB's Anlæg 2-0
641719
Kampfakta
4 03-09-16
Kl. 14:00
Vildbjerg KoldingQ Vildbjerg Sportscenter 2-4
641724
Kampfakta
4 04-09-16
Kl. 11:00
Skovbakken Varde Vejlby/Risskov Centret 0-2
641721
Kampfakta
4 04-09-16
Kl. 13:00
Team OdenseQ B 93 Marienlystcentret 2-4
641720
Kampfakta
4 04-09-16
Kl. 13:30
Team Viborg BSF Liseborgcentret 2-1
641722
Kampfakta
4 04-09-16
Kl. 15:00
Hillerød Brøndby Hillerød Stadion 0-1
641727
Kampfakta
5 10-09-16
Kl. 13:00
KoldingQ Team Viborg Mosevej Sportsplads 2-1
641729
Kampfakta
5 10-09-16
Kl. 13:30
Fortuna Hjørring Skovbakken Landlyst Idrætsanlæg 3-1
641730
Kampfakta
5 10-09-16
Kl. 15:00
Brøndby AaB Brøndby Stadion 0-0
641731
Kampfakta
5 11-09-16
Kl. 13:00
B 93 Hillerød B 93 Svanemølleanlæg. 7-0
641726
Kampfakta
5 11-09-16
Kl. 13:00
BSF IF Lyseng Ballerup Idrætspark 2-2
642309
Kampfakta
9 11-09-16
Kl. 13:00
Team OdenseQ Vildbjerg Marienlystcentret 2-1
642303
Kampfakta
8 25-09-16
Kl. 15:15
Skovbakken Team OdenseQ Vejlby/Risskov Centret 0-1
641733
Kampfakta
6 01-10-16
Kl. 14:00
Vildbjerg Fortuna Hjørring Vildbjerg Sportscenter 7-2
642288
Kampfakta
6 01-10-16
Kl. 15:00
AaB B 93 AaB's Anlæg 2-1
642289
Kampfakta
6 02-10-16
Kl. 11:00
Skovbakken Brøndby Vejlby/Risskov Centret 0-6
641735
Kampfakta
6 02-10-16
Kl. 13:00
IF Lyseng KoldingQ Lyseng Idrætspark 2-2
641734
Kampfakta
6 02-10-16
Kl. 13:30
Team Viborg Varde Liseborgcentret 6-0
642287
Kampfakta
6 02-10-16
Kl. 15:00
Hillerød Team OdenseQ Hillerød Stadion 1-2
642348
Kampfakta
14 Ti 04-10-16
Kl. 20:15
Skovbakken IF Lyseng Kunstgræsbanen-Vejlby/Risskov Centret 1-2
642294
Kampfakta
7 08-10-16
Kl. 12:30
Brøndby Vildbjerg Brøndby Stadion 4-5
642293
Kampfakta
7 08-10-16
Kl. 13:30
Fortuna Hjørring Team Viborg Landlyst Idrætsanlæg 0-1
642292
Kampfakta
7 08-10-16
Kl. 15:00
Varde IF Lyseng Sydbank Stadion 1-3
642291
Kampfakta
7 08-10-16
Kl. 15:30
KoldingQ BSF Mosevej Kunstgræsbane 3-1
642296
Kampfakta
7 09-10-16
Kl. 13:00
Team OdenseQ AaB Marienlystcentret 0-1
642299
Kampfakta
8 15-10-16
Kl. 13:30
Team Viborg Brøndby Liseborgcentret 1-2
642302
Kampfakta
8 15-10-16
Kl. 15:00
AaB Hillerød AaB's Anlæg 5-0
642300
Kampfakta
8 16-10-16
Kl. 13:00
IF Lyseng Fortuna Hjørring Lyseng Idrætspark 1-1
642301
Kampfakta
8 16-10-16
Kl. 13:00
BSF Varde Ballerup Idrætspark 5-0
642343
Kampfakta
14 To 27-10-16
Kl. 19:00
Vildbjerg Team Viborg Vildbjerg Sportscenter 1-2
642306
Kampfakta
9 29-10-16
Kl. 13:00
Fortuna Hjørring BSF Dana Cup Kunstgræs (omklædning Landlyst 8) 3-0
642307
Kampfakta
9 29-10-16
Kl. 13:00
Brøndby IF Lyseng Brøndby Stadion 2-0
642305
Kampfakta
9 29-10-16
Kl. 15:00
Varde KoldingQ Sydbank Stadion 1-3
642310
Kampfakta
9 30-10-16
Kl. 15:00
Hillerød Skovbakken Hillerød Stadion 3-1
642316
Kampfakta
10 05-11-16
Kl. 15:30
KoldingQ Fortuna Hjørring Mosevej Kunstgræsbane 4-0
642317
Kampfakta
10 06-11-16
Kl. 11:00
Skovbakken AaB Kunstgræsbanen-Vejlby/Risskov Centret 0-3
642315
Kampfakta
10 06-11-16
Kl. 13:00
BSF Brøndby Ballerup Idrætspark 2-2
642314
Kampfakta
10 06-11-16
Kl. 13:00
IF Lyseng B 93 Lyseng Kunstgræs 4-0
642313
Kampfakta
10 06-11-16
Kl. 15:30
Team Viborg Team OdenseQ Kunstgræs Liseborg 4-1
642312
Kampfakta
10 06-11-16
Kl. 16:00
Vildbjerg Hillerød Vildbjerg Sportscenter 9-1
641679
Kampfakta
1 On 09-11-16
Kl. 18:30
Team Viborg Vildbjerg Liseborgcentret 3-0
642323
Kampfakta
11 To 10-11-16
Kl. 19:30
B 93 BSF Kunst, B93 1-3
642322
Kampfakta
11 12-11-16
Kl. 12:30
Brøndby KoldingQ Brøndby Stadion 6-2
642321
Kampfakta
11 12-11-16
Kl. 13:30
Fortuna Hjørring Varde Dana Cup Kunstgræs (omklædning Landlyst 8) 0-0
642326
Kampfakta
11 13-11-16
Kl. 13:00
AaB Vildbjerg AaB's Anlæg 3-4
642324
Kampfakta
11 13-11-16
Kl. 13:00
Team OdenseQ IF Lyseng Marienlystcentret 0-1
642295
Kampfakta
7 13-11-16
Kl. 13:30
B 93 Skovbakken Kunst, B93 0-1
642325
Kampfakta
11 13-11-16
Kl. 15:00
Hillerød Team Viborg Hillerød Stadion 2-5
642339
Kampfakta
13 On 16-11-16
Kl. 18:15
Hillerød BSF Hillerød Stadion 0-3
642330
Kampfakta
12 19-11-16
Kl. 11:15
IF Lyseng Hillerød Lyseng Kunstgræs 3-0
642332
Kampfakta
12 19-11-16
Kl. 13:00
KoldingQ B 93 Mosevej Kunstgræsbane 3-2
642334
Kampfakta
12 19-11-16
Kl. 15:00
Varde Brøndby Sydbank Stadion, Kunstgræs 1-11
642328
Kampfakta
12 19-11-16
Kl. 15:00
Skovbakken Vildbjerg Kunstgræsbanen-Vejlby/Risskov Centret 1-2
642331
Kampfakta
12 20-11-16
Kl. 13:00
BSF Team OdenseQ Ballerup, Kunstgræs 4-1
641687
Kampfakta
2 Ti 22-11-16
Kl. 19:30
B 93 Brøndby Kunst, B93 3-3
642341
Kampfakta
13 To 24-11-16
Kl. 19:00
Skovbakken Team Viborg Kunstgræsbanen-Vejlby/Risskov Centret 1-3
642336
Kampfakta
13 03-12-16
Kl. 13:00
Brøndby Fortuna Hjørring Brøndby Stadion 5-1
642337
Kampfakta
13 04-12-16
Kl. 13:00
B 93 Varde Kunst, B93 3-4
642338
Kampfakta
13 04-12-16
Kl. 13:00
Team OdenseQ KoldingQ Marienlystcentret 2-1
641728
Kampfakta
5 On 07-12-16
Kl. 19:00
Varde Vildbjerg Sydbank Stadion, Kunstgræs 0-3
642344
Kampfakta
14 10-12-16
Kl. 13:00
B 93 Fortuna Hjørring Kunst, B93 2-1
642346
Kampfakta
14 10-12-16
Kl. 13:30
Hillerød KoldingQ Hillerød Stadion 0-7
642345
Kampfakta
14 11-12-16
Kl. 13:00
Team OdenseQ Varde Marienlystcentret 1-2
642502
Kampfakta
19 04-03-17
Kl. 13:30
Fortuna Hjørring Vildbjerg Dana Cup Kunstgræs (omklædning Landlyst 8) 0-2
642388
Kampfakta
16 04-03-17
Kl. 15:00
AaB Varde AaB's Anlæg 1-2
642483
Kampfakta
16 05-03-17
Kl. 11:00
Skovbakken KoldingQ Kunstgræsbanen-Vejlby/Risskov Centret 0-3
673125
Kampfakta
25 05-03-17
Kl. 14:15
Team OdenseQ BSF Tarup/P. IF - Kunststofbane 2-1
642495
Kampfakta
18 05-03-17
Kl. 15:00
Hillerød B 93 Hillerød Stadion 2-5
642385
Kampfakta
16 05-03-17
Kl. 15:30
Team Viborg IF Lyseng Kunstgræs Liseborg 3-2
642387
Kampfakta
16 11-03-17
Kl. 15:00
Hillerød Fortuna Hjørring Hillerød Stadion 0-5
642384
Kampfakta
16 11-03-17
Kl. 19:00
Vildbjerg BSF Vildbjerg Sportscenter 3-1
642386
Kampfakta
16 12-03-17
Kl. 13:00
Team OdenseQ Brøndby Marienlystcentret 0-6
673043
Kampfakta
22 12-03-17
Kl. 13:30
Team Viborg B 93 Kunstgræs Liseborg 6-1
642488
Kampfakta
17 12-03-17
Kl. 15:00
Varde Skovbakken Sydbank Stadion 1-0
642500
Kampfakta
19 12-03-17
Kl. 17:30
KoldingQ IF Lyseng Mosevej Kunstgræsbane 4-1
673115
Kampfakta
23 25-03-17
Kl. 11:00
AaB Skovbakken AaB's Anlæg 4-0
641682
Kampfakta
1 26-03-17
Kl. 14:00
KoldingQ Hillerød Mosevej Kunstgræsbane 8-1
642329
Kampfakta
12 On 29-03-17
Kl. 18:30
Team Viborg AaB Kunstgræs Liseborg 3-2
673119
Kampfakta
24 On 29-03-17
Kl. 19:00
BSF B 93 Ballerup Idrætspark 3-1
673047
Kampfakta
22 01-04-17
Kl. 13:00
Skovbakken Hillerød Kunstgræsbanen-Vejlby/Risskov Centret 3-2
642486
Kampfakta
17 01-04-17
Kl. 13:00
BSF Team Viborg Ballerup Idrætspark 1-4
673050
Kampfakta
23 01-04-17
Kl. 13:30
Fortuna Hjørring KoldingQ Dana Cup Kunstgræs (omklædning Landlyst 8) 0-2
673044
Kampfakta
22 02-04-17
Kl. 13:00
IF Lyseng Brøndby Lyseng Kunstgræs 4-2
673135
Kampfakta
26 02-04-17
Kl. 13:00
Varde B 93 Sydbank Stadion 5-0
642380
Kampfakta
15 09-04-17
Kl. 12:30
KoldingQ AaB Mosevej Kunstgræsbane 2-2
642525
Kampfakta
19 09-04-17
Kl. 13:00
Team OdenseQ Hillerød Marienlystcentret 2-1
673039
Kampfakta
21 09-04-17
Kl. 13:30
B 93 Vildbjerg Kunst, B93 1-8
673123
Kampfakta
25 Ma 17-04-17
Kl. 12:00
Brøndby Varde Brøndby Stadion 3-1
673042
Kampfakta
22 Ma 17-04-17
Kl. 13:00
Vildbjerg Team OdenseQ Vildbjerg Sportscenter 4-3
673127
Kampfakta
25 Ti 18-04-17
Kl. 18:30
AaB Team Viborg AaB's Anlæg 4-3
642527
Kampfakta
20 22-04-17
Kl. 13:30
Team Viborg Fortuna Hjørring Liseborgcentret 1-2
668655
Kampfakta
20 22-04-17
Kl. 15:00
AaB Team OdenseQ AaB's Anlæg 4-1
642528
Kampfakta
20 23-04-17
Kl. 13:00
IF Lyseng Varde Lyseng Idrætspark 0-0
642529
Kampfakta
20 23-04-17
Kl. 13:00
BSF KoldingQ Ballerup Idrætspark 1-2
668656
Kampfakta
20 23-04-17
Kl. 15:15
Skovbakken B 93 Vejlby/Risskov Centret 2-2
642526
Kampfakta
20 23-04-17
Kl. 16:00
Vildbjerg Brøndby Vildbjerg Sportscenter 1-2
673128
Kampfakta
25 To 27-04-17
Kl. 19:00
Vildbjerg Skovbakken Vildbjerg Sportscenter 6-0
673051
Kampfakta
23 29-04-17
Kl. 12:00
Brøndby BSF Brøndby Stadion 4-5
673046
Kampfakta
22 29-04-17
Kl. 15:30
KoldingQ Varde Mosevej Sportsplads 2-0
673118
Kampfakta
24 30-04-17
Kl. 15:30
IF Lyseng Team OdenseQ Lyseng Idrætspark 2-1
673037
Kampfakta
21 06-05-17
Kl. 13:00
Fortuna Hjørring IF Lyseng Landlyst Idrætsanlæg 1-1
642504
Kampfakta
19 06-05-17
Kl. 15:00
B 93 AaB B 93 Svanemølleanlæg. 2-5
673131
Kampfakta
26 07-05-17
Kl. 13:00
Team Viborg Skovbakken Liseborgcentret 6-1
642492
Kampfakta
18 Ma 08-05-17
Kl. 19:00
Vildbjerg Varde Vildbjerg Sportscenter 4-1
642490
Kampfakta
17 Ti 09-05-17
Kl. 18:30
Brøndby Hillerød Brøndby Stadion 5-3
673134
Kampfakta
26 Ti 09-05-17
Kl. 19:00
KoldingQ Team OdenseQ Mosevej Sportsplads 2-1
642340
Kampfakta
13 On 10-05-17
Kl. 19:00
AaB IF Lyseng AaB's Anlæg 0-3
642308
Kampfakta
9 Fr 12-05-17
Kl. 15:00
B 93 Team Viborg B 93 Svanemølleanlæg. 0-5
642383
Kampfakta
15 Ma 15-05-17
Kl. 18:30
Brøndby B 93 Brøndby Stadion 6-0
642503
Kampfakta
19 20-05-17
Kl. 13:00
Brøndby Skovbakken Brøndby Stadion 10-1
673133
Kampfakta
26 21-05-17
Kl. 13:00
BSF Hillerød Ballerup Idrætspark 5-2
642501
Kampfakta
19 21-05-17
Kl. 15:00
Varde Team Viborg Sydbank Stadion 2-1
673132
Kampfakta
26 Ma 22-05-17
Kl. 19:00
IF Lyseng AaB Lyseng Idrætspark 3-0
642497
Kampfakta
18 To 25-05-17
Kl. 11:00
Skovbakken Fortuna Hjørring Vejlby/Risskov Centret 0-2
673126
Kampfakta
25 To 25-05-17
Kl. 13:00
Hillerød IF Lyseng Hillerød Stadion 0-2
642347
Kampfakta
14 To 25-05-17
Kl. 18:00
AaB BSF AaB's Anlæg 1-0
673124
Kampfakta
25 27-05-17
Kl. 13:30
B 93 KoldingQ B 93 Svanemølleanlæg. 2-2
673113
Kampfakta
23 28-05-17
Kl. 11:00
Team OdenseQ Team Viborg Marienlystcentret 2-2
673136
Kampfakta
26 28-05-17
Kl. 13:00
Fortuna Hjørring Brøndby Landlyst Idrætsanlæg 5-5
673114
Kampfakta
23 28-05-17
Kl. 15:00
Hillerød Vildbjerg Hillerød Stadion 1-7
668659
Kampfakta
21 28-05-17
Kl. 15:00
Varde BSF Sydbank Stadion 1-4
673117
Kampfakta
24 03-06-17
Kl. 13:30
Team Viborg Hillerød Liseborgcentret 7-3
673120
Kampfakta
24 03-06-17
Kl. 15:30
KoldingQ Brøndby Mosevej Sportsplads 2-2
642491
Kampfakta
17 04-06-17
Kl. 13:00
B 93 Team OdenseQ B 93 Svanemølleanlæg. 1-3
642379
Kampfakta
15 04-06-17
Kl. 13:00
BSF Skovbakken Ballerup Idrætspark 2-0
673121
Kampfakta
24 04-06-17
Kl. 15:00
Varde Fortuna Hjørring Sydbank Stadion 1-2
673116
Kampfakta
24 04-06-17
Kl. 16:00
Vildbjerg AaB Vildbjerg Sportscenter 7-1
673038
Kampfakta
21 10-06-17
Kl. 13:00
Brøndby Team Viborg Brøndby Stadion 2-3
673040
Kampfakta
21 10-06-17
Kl. 13:00
Team OdenseQ Skovbakken Marienlystcentret 5-0
673041
Kampfakta
21 10-06-17
Kl. 15:00
Hillerød AaB Hillerød Stadion 2-3
642487
Kampfakta
17 10-06-17
Kl. 15:30
KoldingQ Vildbjerg Mosevej Sportsplads 2-3
673045
Kampfakta
22 11-06-17
Kl. 13:00
BSF Fortuna Hjørring Ballerup Idrætspark 0-6
673112
Kampfakta
23 11-06-17
Kl. 13:30
B 93 IF Lyseng B 93 Svanemølleanlæg. 2-6
642489
Kampfakta
17 On 14-06-17
Kl. 19:00
Fortuna Hjørring AaB Landlyst Idrætsanlæg 6-2