U12 Drenge SU 8-mands (06) Efterår

Kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
949579
1 On 16-08-17
Kl. 19:00
IF Skjold Birkerød LSF Birkerød Stadion 3-6
949578
Kampfakta
1 To 17-08-17
Kl. 18:00
Køge BK BSF Køge Stadion 2-1
949585
1 Fr 18-08-17
Kl. 18:00
Gladsaxe-Hero BK Værebro IF Gladsaxe Stadion 0-9
949587
1 Fr 18-08-17
Kl. 18:00
Himmelev-Veddelev BK Oversidder Himmelev Idrætspark
949584
Kampfakta
1 19-08-17
Kl. 11:00
FFB Vallensbæk IF Frederikssund Stadion 1-6
949582
1 19-08-17
Kl. 11:30
Farum BK (1) RB 1906 Farum Park UDS Resultatformidling
949586
1 19-08-17
Kl. 12:00
Herfølge BK Ølstykke FC Herfølge Stadion 10-1
949581
1 19-08-17
Kl. 13:00
BSV af 2016 Næstved I.F. Rundforbi Stadion 6-1
949583
1 20-08-17
Kl. 10:00
Farum BK (2) Slagelse B&I Farum Park 4-6
949576
1 20-08-17
Kl. 11:00
AB Holbæk B&I Akademisk Boldklub 2-1
949592
2 Fr 25-08-17
Kl. 18:00
Køge BK IF Skjold Birkerød Køge Stadion Resultatformidling
949591
2 Fr 25-08-17
Kl. 18:00
Hørsholm-Usserød IK BSF Hørsholm Idrætspark Resultatformidling
949593
2 Fr 25-08-17
Kl. 18:00
LSF Brøndbyernes IF Ledøje Idrætscenter Resultatformidling
949601
2 Fr 25-08-17
Kl. 18:00
Oversidder AB
949598
2 26-08-17
Kl. 10:00
Vallensbæk IF Gladsaxe-Hero BK Vallensbæk Idrætscenter Resultatformidling
949590
2 26-08-17
Kl. 12:00
Holbæk B&I Ballerup BK SuRi Park Resultatformidling
949594
2 26-08-17
Kl. 12:15
Lyngby Boldklub 1921 BSV af 2016 Lyngby Stadion Resultatformidling
949595
2 26-08-17
Kl. 12:30
Næstved I.F. Farum BK (1) Næstved Stadion Resultatformidling
949597
2 27-08-17
Kl. 11:00
Slagelse B&I FFB Slagelse Stadion Kunst Resultatformidling
949596
2 27-08-17
Kl. 11:30
RB 1906 Farum BK (2) Roskilde Idrætspark Resultatformidling
955315
3 On 30-08-17
Kl. 18:00
Gladsaxe-Hero BK Slagelse B&I Gladsaxe Stadion Resultatformidling
955309
3 On 30-08-17
Kl. 18:00
IF Skjold Birkerød Hørsholm-Usserød IK Birkerød Stadion Resultatformidling
949599
2 On 30-08-17
Kl. 19:00
Værebro IF Herfølge BK Skovbrynet Skole Resultatformidling
955310
3 To 31-08-17
Kl. 18:30
Brøndbyernes IF Køge BK Brøndby Stadion Resultatformidling
955307
3 Fr 01-09-17
Kl. 18:00
Ballerup BK Oversidder Top Danmark Hallen, kunstgræs
955316
3 02-09-17
Kl. 10:00
Herfølge BK Vallensbæk IF Herfølge Stadion Resultatformidling
955312
3 02-09-17
Kl. 11:30
Farum BK (1) Lyngby Boldklub 1921 Farum Park Resultatformidling
955311
3 02-09-17
Kl. 13:00
BSV af 2016 LSF Rundforbi Stadion Resultatformidling
955314
3 03-09-17
Kl. 11:00
FFB RB 1906 Frederikssund Stadion Resultatformidling
955306
3 03-09-17
Kl. 11:00
AB Ølstykke FC Akademisk Boldklub Resultatformidling
955317
3 03-09-17
Kl. 11:00
Himmelev-Veddelev BK Værebro IF Himmelev Idrætspark Resultatformidling
955313
3 03-09-17
Kl. 12:00
Farum BK (2) Næstved I.F. Farum Park Resultatformidling
955308
3 To 07-09-17
Kl. 18:00
BSF Holbæk B&I Ballerup Idrætspark Resultatformidling
961906
4 To 07-09-17
Kl. 18:00
Vallensbæk IF Himmelev-Veddelev BK Vallensbæk Idrætscenter Resultatformidling
961896
4 Fr 08-09-17
Kl. 18:00
Ølstykke FC Ballerup BK Ølstykke Stadion Resultatformidling
961897
4 Fr 08-09-17
Kl. 18:00
Oversidder BSF
961899
4 Fr 08-09-17
Kl. 18:00
Hørsholm-Usserød IK Brøndbyernes IF Hørsholm Idrætspark Resultatformidling
961900
4 Fr 08-09-17
Kl. 18:00
Køge BK BSV af 2016 Køge Stadion Resultatformidling
961902
4 09-09-17
Kl. 12:00
Lyngby Boldklub 1921 Farum BK (2) Lyngby Stadion Resultatformidling
961898
4 09-09-17
Kl. 12:00
Holbæk B&I IF Skjold Birkerød SuRi Park Resultatformidling
961903
4 09-09-17
Kl. 12:30
Næstved I.F. FFB Næstved Stadion Resultatformidling
961904
4 10-09-17
Kl. 10:00
RB 1906 Gladsaxe-Hero BK Roskilde Idrætspark Kunstgræs Resultatformidling
961895
4 10-09-17
Kl. 10:30
Værebro IF AB Skovbrynet Skole Resultatformidling
961905
4 10-09-17
Kl. 12:00
Slagelse B&I Herfølge BK Slagelse Stadion Kunst Resultatformidling
961946
5 Fr 15-09-17
Kl. 18:00
IF Skjold Birkerød Oversidder Birkerød Stadion
961947
5 16-09-17
Kl. 10:00
Brøndbyernes IF Holbæk B&I Brøndby Stadion Resultatformidling
961950
5 16-09-17
Kl. 10:00
Farum BK (2) LSF Farum Park Resultatformidling
961944
5 16-09-17
Kl. 10:00
Ballerup BK Værebro IF Top Danmark Hallen, kunstgræs Resultatformidling
961984
5 16-09-17
Kl. 11:00
Himmelev-Veddelev BK Slagelse B&I Himmelev Idrætspark Resultatformidling
961982
5 16-09-17
Kl. 11:00
Gladsaxe-Hero BK Næstved I.F. Gladsaxe Stadion Resultatformidling
961949
5 16-09-17
Kl. 11:30
Farum BK (1) Køge BK Farum Park Resultatformidling
961945
5 16-09-17
Kl. 12:00
BSF Ølstykke FC Ballerup Idrætspark Resultatformidling
961948
5 16-09-17
Kl. 13:00
BSV af 2016 Hørsholm-Usserød IK Rundforbi Stadion Resultatformidling
961983
5 17-09-17
Kl. 10:00
Herfølge BK RB 1906 Herfølge Stadion Resultatformidling
961943
5 17-09-17
Kl. 11:00
AB Vallensbæk IF Akademisk Boldklub Resultatformidling
961953
5 17-09-17
Kl. 11:00
FFB Lyngby Boldklub 1921 Frederikssund Stadion Resultatformidling
949577
1 23-09-17
Kl. 10:00
Ballerup BK Hørsholm-Usserød IK Top Danmark Hallen, kunstgræs Resultatformidling
949580
1 23-09-17
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF Lyngby Boldklub 1921 Brøndby Stadion Resultatformidling
949600
2 24-09-17
Kl. 11:00
Ølstykke FC Himmelev-Veddelev BK Ølstykke Stadion Kunstgræs Resultatformidling
962097
6 To 28-09-17
Kl. 18:00
Værebro IF BSF Skovbrynet Skole Resultatformidling
962098
6 Fr 29-09-17
Kl. 17:45
Ølstykke FC IF Skjold Birkerød Ølstykke Stadion Resultatformidling
962099
6 Fr 29-09-17
Kl. 17:45
Oversidder Brøndbyernes IF
962151
6 Fr 29-09-17
Kl. 17:45
LSF FFB Ledøje Idrætscenter Resultatformidling
962101
6 Fr 29-09-17
Kl. 17:45
Hørsholm-Usserød IK Farum BK (1) Hørsholm Idrætspark Resultatformidling
962154
6 30-09-17
Kl. 10:00
RB 1906 Himmelev-Veddelev BK Roskilde Idrætspark Kunstgræs Resultatformidling
962096
6 30-09-17
Kl. 10:00
Vallensbæk IF Ballerup BK Vallensbæk Idrætscenter Resultatformidling
962100
6 30-09-17
Kl. 12:00
Holbæk B&I BSV af 2016 SuRi Park Resultatformidling
962153
6 30-09-17
Kl. 12:30
Næstved I.F. Herfølge BK Næstved Stadion Resultatformidling
962152
6 01-10-17
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub 1921 Gladsaxe-Hero BK Lyngby Stadion Resultatformidling
962150
6 01-10-17
Kl. 11:00
Køge BK Farum BK (2) Køge Stadion Resultatformidling
962095
6 01-10-17
Kl. 11:00
Slagelse B&I AB Slagelse Stadion Kunst Resultatformidling
968101
10 01-10-17
Kl. 12:00
Næstved I.F. BSF Næstved Stadion Resultatformidling
962175
7 Fr 06-10-17
Kl. 17:30
BSV af 2016 Oversidder Rundforbi Stadion
962179
7 Fr 06-10-17
Kl. 17:30
Gladsaxe-Hero BK LSF Gladsaxe Stadion Resultatformidling
962177
7 07-10-17
Kl. 10:00
Farum BK (2) Hørsholm-Usserød IK Farum Park Resultatformidling
962174
7 07-10-17
Kl. 10:00
Brøndbyernes IF Ølstykke FC Brøndby Stadion Resultatformidling
962171
7 07-10-17
Kl. 10:00
Ballerup BK Slagelse B&I Top Danmark Hallen, kunstgræs Resultatformidling
962181
7 07-10-17
Kl. 11:00
Himmelev-Veddelev BK Næstved I.F. Himmelev Idrætspark Resultatformidling
962173
7 07-10-17
Kl. 11:30
IF Skjold Birkerød Værebro IF Birkerød Stadion Resultatformidling
962176
7 07-10-17
Kl. 11:30
Farum BK (1) Holbæk B&I Farum Park Resultatformidling
962172
7 07-10-17
Kl. 12:00
BSF Vallensbæk IF Ballerup Idrætspark Resultatformidling
962180
7 07-10-17
Kl. 12:00
Herfølge BK Lyngby Boldklub 1921 Herfølge Stadion Resultatformidling
962155
7 08-10-17
Kl. 11:00
AB RB 1906 Akademisk Boldklub Resultatformidling
962178
7 08-10-17
Kl. 11:00
FFB Køge BK Frederikssund Stadion Resultatformidling
961901
4 21-10-17
Kl. 11:00
Farum BK (1) LSF Farum Park Kunstgræs Resultatformidling
965357
8 28-10-17
Kl. 11:30
RB 1906 Ballerup BK Roskilde Idrætspark Kunstgræs Resultatformidling
968037
8 29-10-17
Kl. 10:00
Holbæk B&I Farum BK (2) SuRi Park Resultatformidling
968004
8 29-10-17
Kl. 10:30
Værebro IF Brøndbyernes IF Skovbrynet Skole Resultatformidling
968003
8 29-10-17
Kl. 12:00
Vallensbæk IF IF Skjold Birkerød Vallensbæk Idrætscenter Resultatformidling
965359
8 29-10-17
Kl. 12:00
Slagelse B&I BSF Slagelse Stadion Kunst Resultatformidling
968035
8 29-10-17
Kl. 12:00
Ølstykke FC BSV af 2016 Ølstykke Stadion Resultatformidling
968036
8 29-10-17
Kl. 12:00
Oversidder Farum BK (1)
968039
8 29-10-17
Kl. 12:00
Køge BK Gladsaxe-Hero BK Køge Stadion Resultatformidling
968038
8 29-10-17
Kl. 12:00
Hørsholm-Usserød IK FFB Hørsholm Idrætspark Resultatformidling
968040
8 29-10-17
Kl. 12:00
LSF Herfølge BK Ledøje Idrætscenter Resultatformidling
965356
8 29-10-17
Kl. 12:30
Næstved I.F. AB Næstved Stadion Resultatformidling
968041
8 29-10-17
Kl. 13:00
Lyngby Boldklub 1921 Himmelev-Veddelev BK Lyngby Stadion Resultatformidling
968098
9 Fr 03-11-17
Kl. 19:00
Himmelev-Veddelev BK LSF Himmelev Kunstgræsbane Resultatformidling
968088
9 04-11-17
Kl. 10:00
Ballerup BK Næstved I.F. Top Danmark Hallen, kunstgræs Resultatformidling
968091
9 04-11-17
Kl. 10:00
Brøndbyernes IF Vallensbæk IF Brøndby Stadion Resultatformidling
968092
9 04-11-17
Kl. 13:00
BSV af 2016 Værebro IF Rundforbi Stadion Resultatformidling
968093
9 05-11-17
Kl. 11:30
Farum BK (1) Ølstykke FC Farum Park Resultatformidling
968094
9 05-11-17
Kl. 12:00
Farum BK (2) Oversidder Farum Park
968095
9 05-11-17
Kl. 12:00
FFB Holbæk B&I Frederikssund Stadion Resultatformidling
968090
9 05-11-17
Kl. 12:00
IF Skjold Birkerød Slagelse B&I Birkerød Stadion Resultatformidling
968087
9 05-11-17
Kl. 12:00
AB Lyngby Boldklub 1921 Akademisk Boldklub Resultatformidling
968089
9 05-11-17
Kl. 12:00
BSF RB 1906 Ballerup Idrætspark Resultatformidling
968097
9 05-11-17
Kl. 12:00
Herfølge BK Køge BK Herfølge Stadion Resultatformidling
968096
9 05-11-17
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK Hørsholm-Usserød IK Gladsaxe Stadion Resultatformidling
968127
10 11-11-17
Kl. 11:00
Køge BK Himmelev-Veddelev BK Køge Stadion Resultatformidling
968103
10 11-11-17
Kl. 11:30
Slagelse B&I Brøndbyernes IF Slagelse Stadion Kunst Resultatformidling
968105
10 11-11-17
Kl. 12:00
Værebro IF Farum BK (1) Skovbrynet Skole Resultatformidling
968102
10 11-11-17
Kl. 12:00
RB 1906 IF Skjold Birkerød Roskilde Idrætspark Kunstgræs Resultatformidling
968125
10 12-11-17
Kl. 10:00
Holbæk B&I Gladsaxe-Hero BK SuRi Park Resultatformidling
968100
10 12-11-17
Kl. 11:45
Lyngby Boldklub 1921 Ballerup BK Lyngby Stadion Resultatformidling
968099
10 12-11-17
Kl. 12:00
LSF AB Ledøje Idrætscenter Resultatformidling
968126
10 12-11-17
Kl. 12:00
Hørsholm-Usserød IK Herfølge BK Hørsholm Idrætspark Resultatformidling
968107
10 12-11-17
Kl. 12:00
Oversidder FFB
968104
10 12-11-17
Kl. 12:00
Vallensbæk IF BSV af 2016 Vallensbæk Idrætscenter Resultatformidling
968106
10 12-11-17
Kl. 12:00
Ølstykke FC Farum BK (2) Ølstykke Stadion Resultatformidling
968131
11 18-11-17
Kl. 10:00
Ballerup BK LSF Top Danmark Hallen, kunstgræs Resultatformidling
968141
11 18-11-17
Kl. 10:00
Himmelev-Veddelev BK Hørsholm-Usserød IK Himmelev Idrætspark Resultatformidling
968134
11 18-11-17
Kl. 10:00
Brøndbyernes IF RB 1906 Brøndby Stadion Resultatformidling
968135
11 18-11-17
Kl. 13:00
BSV af 2016 Slagelse B&I Rundforbi Stadion Resultatformidling
968137
11 19-11-17
Kl. 10:00
Farum BK (2) Værebro IF Farum Park Resultatformidling
968138
11 19-11-17
Kl. 11:00
FFB Ølstykke FC Frederikssund Stadion Resultatformidling
968136
11 19-11-17
Kl. 11:30
Farum BK (1) Vallensbæk IF Farum Park Resultatformidling
968133
11 19-11-17
Kl. 12:00
IF Skjold Birkerød Næstved I.F. Birkerød Stadion Resultatformidling
968132
11 19-11-17
Kl. 12:00
BSF Lyngby Boldklub 1921 Ballerup Idrætspark Resultatformidling
968130
11 19-11-17
Kl. 12:00
AB Køge BK Akademisk Boldklub Resultatformidling
968139
11 19-11-17
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK Oversidder Gladsaxe Stadion
968140
11 19-11-17
Kl. 12:00
Herfølge BK Holbæk B&I Herfølge Stadion Resultatformidling
968816
12 25-11-17
Kl. 11:00
Køge BK Ballerup BK Køge Stadion Resultatformidling
968821
12 25-11-17
Kl. 12:00
Slagelse B&I Farum BK (1) Slagelse Stadion Kunst Resultatformidling
968820
12 25-11-17
Kl. 12:30
RB 1906 BSV af 2016 Roskilde Idrætspark Kunstgræs Resultatformidling
968818
12 26-11-17
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub 1921 IF Skjold Birkerød Lyngby Stadion Resultatformidling
968826
12 26-11-17
Kl. 10:00
Holbæk B&I Himmelev-Veddelev BK SuRi Park Resultatformidling
968823
12 26-11-17
Kl. 10:30
Værebro IF FFB Skovbrynet Skole Resultatformidling
968822
12 26-11-17
Kl. 12:00
Vallensbæk IF Farum BK (2) Vallensbæk Idrætscenter Resultatformidling
968824
12 26-11-17
Kl. 12:00
Ølstykke FC Gladsaxe-Hero BK Ølstykke Stadion Resultatformidling
968819
12 26-11-17
Kl. 12:00
Næstved I.F. Brøndbyernes IF Næstved Stadion Resultatformidling
968825
12 26-11-17
Kl. 12:00
Oversidder Herfølge BK
968817
12 26-11-17
Kl. 12:00
LSF BSF Ledøje Idrætscenter Resultatformidling
968815
12 26-11-17
Kl. 12:00
Hørsholm-Usserød IK AB Hørsholm Idrætspark Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Reglement for U12SU