U11 Drenge SU 8-mands (07) Efterår

Kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
992383
1 On 16-08-17
Kl. 18:00
B. 1973, Herlev Ølstykke FC Elverroad 2-2
992384
1 Fr 18-08-17
Kl. 18:00
Hørsholm-Usserød IK Oversidder Hørsholm Idrætspark
992382
1 Fr 18-08-17
Kl. 18:00
Herfølge BK Slagelse B&I Herfølge Stadion 0-12
992376
1 Fr 18-08-17
Kl. 18:00
AB Køge BK Akademisk Boldklub 4-4
992381
1 Fr 18-08-17
Kl. 18:00
Farum BK RB 1906 Farum Park UHT !
992377
Kampfakta
1 19-08-17
Kl. 10:30
Ballerup BK LSF Top Danmark Hallen, kunstgræs 6-1
992379
1 19-08-17
Kl. 11:00
BSV af 2016 Lyngby Boldklub 1921 (2) Rundforbi Stadion 4-6
992380
1 20-08-17
Kl. 13:00
Espergærde IF Næstved I.F. Mørdrup Idrætsanlæg 10-5
992387
2 Fr 25-08-17
Kl. 18:00
LSF Brøndbyernes IF Ledøje Idrætscenter Resultatformidling
992385
2 Fr 25-08-17
Kl. 18:00
Oversidder AB
992388
2 26-08-17
Kl. 10:15
Lyngby Boldklub 1921 (1) BSV af 2016 Lyngby Stadion Resultatformidling
992389
2 26-08-17
Kl. 10:15
Lyngby Boldklub 1921 (2) Espergærde IF Lyngby Stadion Resultatformidling
992386
2 26-08-17
Kl. 10:30
Køge BK Ballerup BK Køge Stadion Resultatformidling
992393
2 26-08-17
Kl. 11:00
Ølstykke FC Hørsholm-Usserød IK Ølstykke Stadion Resultatformidling
992390
2 26-08-17
Kl. 11:15
Næstved I.F. Farum BK Næstved Stadion Resultatformidling
992391
2 27-08-17
Kl. 10:00
RB 1906 Herfølge BK Roskilde Idrætspark Resultatformidling
992396
3 To 31-08-17
Kl. 18:30
Brøndbyernes IF Køge BK Brøndby Stadion Resultatformidling
992404
3 Fr 01-09-17
Kl. 17:30
Espergærde IF Lyngby Boldklub 1921 (1) Mørdrup Idrætsanlæg Resultatformidling
992405
3 Fr 01-09-17
Kl. 18:00
Farum BK Lyngby Boldklub 1921 (2) Farum Park Resultatformidling
992394
3 Fr 01-09-17
Kl. 18:00
AB Ølstykke FC Akademisk Boldklub Resultatformidling
992407
3 Fr 01-09-17
Kl. 18:00
Herfølge BK Næstved I.F. Herfølge Stadion Resultatformidling
992395
3 Fr 01-09-17
Kl. 18:00
Ballerup BK Oversidder Top Danmark Hallen, kunstgræs
992431
3 02-09-17
Kl. 10:00
B. 1973, Herlev RB 1906 Elverroad Kunstgræs Resultatformidling
992403
3 02-09-17
Kl. 11:00
BSV af 2016 LSF Rundforbi Stadion Resultatformidling
992487
4 Fr 08-09-17
Kl. 18:00
Ølstykke FC Ballerup BK Ølstykke Stadion Resultatformidling
992498
4 Fr 08-09-17
Kl. 18:00
LSF Espergærde IF Ledøje Idrætscenter Resultatformidling
992488
4 Fr 08-09-17
Kl. 18:00
Oversidder Brøndbyernes IF
992497
4 09-09-17
Kl. 10:30
Køge BK BSV af 2016 Køge Stadion Resultatformidling
992501
4 09-09-17
Kl. 11:15
Næstved I.F. B. 1973, Herlev Næstved Stadion Resultatformidling
992499
4 09-09-17
Kl. 12:00
Lyngby Boldklub 1921 (1) Farum BK Lyngby Stadion Resultatformidling
992500
4 09-09-17
Kl. 12:00
Lyngby Boldklub 1921 (2) Herfølge BK Lyngby Stadion Resultatformidling
992502
4 10-09-17
Kl. 10:00
RB 1906 Hørsholm-Usserød IK Roskilde Idrætspark Resultatformidling
992485
4 10-09-17
Kl. 12:00
Slagelse B&I AB Slagelse Stadion Kunst Resultatformidling
992506
5 Fr 15-09-17
Kl. 18:00
BSV af 2016 Oversidder Rundforbi Stadion
992509
5 Fr 15-09-17
Kl. 18:00
Herfølge BK Lyngby Boldklub 1921 (1) Herfølge Stadion Resultatformidling
992503
5 Fr 15-09-17
Kl. 18:00
AB RB 1906 Akademisk Boldklub Resultatformidling
992508
5 Fr 15-09-17
Kl. 18:00
Farum BK LSF Farum Park Resultatformidling
992510
5 16-09-17
Kl. 10:00
B. 1973, Herlev Lyngby Boldklub 1921 (2) Elverroad Kunstgræs Resultatformidling
992507
5 16-09-17
Kl. 10:30
Espergærde IF Køge BK Mørdrup Idrætsanlæg Resultatformidling
992504
5 16-09-17
Kl. 10:30
Ballerup BK Slagelse B&I Top Danmark Hallen, kunstgræs Resultatformidling
992505
5 16-09-17
Kl. 11:30
Brøndbyernes IF Ølstykke FC Brøndby Stadion Resultatformidling
992511
5 17-09-17
Kl. 11:00
Hørsholm-Usserød IK Næstved I.F. Hørsholm Idrætspark Resultatformidling
992484
3 23-09-17
Kl. 11:00
Hørsholm-Usserød IK Slagelse B&I Hørsholm Idrætspark Resultatformidling
992378
1 23-09-17
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF Lyngby Boldklub 1921 (1) Brøndby Stadion Resultatformidling
992392
2 On 27-09-17
Kl. 18:00
Slagelse B&I B. 1973, Herlev Slagelse Stadion Kunst Resultatformidling
992532
6 Fr 29-09-17
Kl. 17:45
Oversidder Espergærde IF
992531
6 Fr 29-09-17
Kl. 17:45
Ølstykke FC BSV af 2016 Ølstykke Stadion Resultatformidling
992534
6 Fr 29-09-17
Kl. 17:45
LSF Herfølge BK Ledøje Idrætscenter Resultatformidling
992533
6 30-09-17
Kl. 10:30
Køge BK Farum BK Køge Stadion Resultatformidling
992512
6 30-09-17
Kl. 11:15
Næstved I.F. AB Næstved Stadion Resultatformidling
992529
6 30-09-17
Kl. 11:15
RB 1906 Ballerup BK Roskilde Idrætspark Resultatformidling
992535
6 30-09-17
Kl. 13:00
Lyngby Boldklub 1921 (1) B. 1973, Herlev Lyngby Stadion Resultatformidling
992536
6 30-09-17
Kl. 13:00
Lyngby Boldklub 1921 (2) Hørsholm-Usserød IK Lyngby Stadion Resultatformidling
992530
6 01-10-17
Kl. 11:00
Slagelse B&I Brøndbyernes IF Slagelse Stadion Kunst Resultatformidling
992555
7 Fr 06-10-17
Kl. 17:15
B. 1973, Herlev LSF Elverroad Resultatformidling
992553
7 Fr 06-10-17
Kl. 17:30
Herfølge BK Køge BK Herfølge Stadion Resultatformidling
992537
7 Fr 06-10-17
Kl. 17:30
AB Lyngby Boldklub 1921 (2) Akademisk Boldklub Resultatformidling
992551
7 Fr 06-10-17
Kl. 17:30
Farum BK Oversidder Farum Park
992572
7 07-10-17
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK Lyngby Boldklub 1921 (1) Hørsholm Idrætspark Resultatformidling
992549
7 07-10-17
Kl. 10:30
Espergærde IF Ølstykke FC Mørdrup Idrætsanlæg Resultatformidling
992538
7 07-10-17
Kl. 10:30
Ballerup BK Næstved I.F. Top Danmark Hallen, kunstgræs Resultatformidling
992540
7 07-10-17
Kl. 11:00
BSV af 2016 Slagelse B&I Rundforbi Stadion Resultatformidling
992539
7 07-10-17
Kl. 11:30
Brøndbyernes IF RB 1906 Brøndby Stadion Resultatformidling
992579
8 14-10-17
Kl. 12:30
Næstved I.F. Brøndbyernes IF Næstved Stadion Resultatformidling
992580
8 28-10-17
Kl. 10:00
RB 1906 BSV af 2016 Roskilde Idrætspark Kunstgræs Resultatformidling
992584
8 28-10-17
Kl. 10:30
Køge BK B. 1973, Herlev Køge Stadion Resultatformidling
992585
8 29-10-17
Kl. 12:00
LSF Hørsholm-Usserød IK Ledøje Idrætscenter Resultatformidling
992581
8 29-10-17
Kl. 12:00
Slagelse B&I Espergærde IF Slagelse Stadion Kunst Resultatformidling
992583
8 29-10-17
Kl. 12:00
Oversidder Herfølge BK
992577
8 29-10-17
Kl. 13:00
Lyngby Boldklub 1921 (1) AB Lyngby Stadion Resultatformidling
992578
8 29-10-17
Kl. 13:00
Lyngby Boldklub 1921 (2) Ballerup BK Lyngby Stadion Resultatformidling
992582
8 On 01-11-17
Kl. 17:30
Ølstykke FC Farum BK Ølstykke Stadion Resultatformidling
992588
9 04-11-17
Kl. 10:00
B. 1973, Herlev Brøndbyernes IF Elverroad Kunstgræs Resultatformidling
992589
9 04-11-17
Kl. 10:30
Ballerup BK Herfølge BK Top Danmark Hallen, kunstgræs Resultatformidling
992595
9 04-11-17
Kl. 10:30
Espergærde IF RB 1906 Mørdrup Idrætsanlæg Resultatformidling
992590
9 04-11-17
Kl. 11:00
BSV af 2016 Hørsholm-Usserød IK Rundforbi Stadion Resultatformidling
992591
9 04-11-17
Kl. 12:00
Slagelse B&I LSF Slagelse Stadion Kunst Resultatformidling
992596
9 05-11-17
Kl. 09:00
Lyngby Boldklub 1921 (1) Køge BK Lyngby Stadion Resultatformidling
992587
9 05-11-17
Kl. 10:00
Farum BK AB Farum Park Resultatformidling
992593
9 05-11-17
Kl. 12:00
Oversidder Lyngby Boldklub 1921 (2)
992594
9 05-11-17
Kl. 12:30
Næstved I.F. Ølstykke FC Næstved Stadion Resultatformidling
992601
10 11-11-17
Kl. 10:30
Espergærde IF B. 1973, Herlev Mørdrup Idrætsanlæg Resultatformidling
992604
10 11-11-17
Kl. 10:30
Køge BK Slagelse B&I Køge Stadion Resultatformidling
992608
10 12-11-17
Kl. 11:45
Lyngby Boldklub 1921 (1) Næstved I.F. Lyngby Stadion Resultatformidling
992603
10 12-11-17
Kl. 12:00
LSF Lyngby Boldklub 1921 (2) Ledøje Idrætscenter Resultatformidling
992606
10 12-11-17
Kl. 12:00
RB 1906 Oversidder Roskilde Idrætspark
992602
10 12-11-17
Kl. 12:00
Hørsholm-Usserød IK Ballerup BK Hørsholm Idrætspark Resultatformidling
992607
10 12-11-17
Kl. 12:00
Herfølge BK Ølstykke FC Herfølge Stadion Resultatformidling
992600
10 12-11-17
Kl. 12:00
Brøndbyernes IF Farum BK Brøndby Stadion Resultatformidling
992599
10 12-11-17
Kl. 12:00
AB BSV af 2016 Akademisk Boldklub Resultatformidling
992609
11 18-11-17
Kl. 10:00
B. 1973, Herlev AB Elverroad Kunstgræs Resultatformidling
992610
11 18-11-17
Kl. 10:30
Ballerup BK Espergærde IF Top Danmark Hallen, kunstgræs Resultatformidling
992611
11 18-11-17
Kl. 11:00
BSV af 2016 Herfølge BK Rundforbi Stadion Resultatformidling
992624
11 18-11-17
Kl. 14:00
Slagelse B&I Lyngby Boldklub 1921 (1) Slagelse Stadion Kunst Resultatformidling
992623
11 19-11-17
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub 1921 (2) Brøndbyernes IF Lyngby Stadion Resultatformidling
992622
11 19-11-17
Kl. 12:00
Ølstykke FC Køge BK Ølstykke Stadion Resultatformidling
992619
11 19-11-17
Kl. 12:00
Hørsholm-Usserød IK Farum BK Hørsholm Idrætspark Resultatformidling
992620
11 19-11-17
Kl. 12:00
Oversidder LSF
992621
11 19-11-17
Kl. 12:30
Næstved I.F. RB 1906 Næstved Stadion Resultatformidling
992629
12 25-11-17
Kl. 10:30
Køge BK Hørsholm-Usserød IK Køge Stadion Resultatformidling
992633
12 25-11-17
Kl. 11:00
RB 1906 Slagelse B&I Roskilde Idrætspark Kunstgræs Resultatformidling
992626
12 25-11-17
Kl. 11:30
Brøndbyernes IF BSV af 2016 Brøndby Stadion Resultatformidling
992632
12 26-11-17
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub 1921 (2) Næstved I.F. Lyngby Stadion Resultatformidling
992630
12 26-11-17
Kl. 12:00
LSF Lyngby Boldklub 1921 (1) Ledøje Idrætscenter Resultatformidling
992634
12 26-11-17
Kl. 12:00
Ølstykke FC Oversidder Ølstykke Stadion
992625
12 26-11-17
Kl. 12:00
AB Ballerup BK Akademisk Boldklub Resultatformidling
992627
12 26-11-17
Kl. 12:00
Farum BK Espergærde IF Farum Park Resultatformidling
992628
12 26-11-17
Kl. 12:00
Herfølge BK B. 1973, Herlev Herfølge Stadion Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

U11drSUReglement U11drSU