TOURPLAN TIL PIGERAKETTEN I vest

  • Uge 15

    • 16:00 - 19:00

      Billund IF

      Kærvej 501
      7190 Billund
      52 deltagere heraf 32 der ikke spillede fodbold.
    • 17:00 - 20:00

      Søften GF

      Neptunvej 17
      8382 Hinnerup
      30 deltagere heraf 15 der ikke spillede fodbold.
    • 14:30 - 17:30

      Vinderup IK

      Halvej 2 A
      7830 Vinderup
    • 10:30 - 13:30

      Alhedens IF

      KKIK's anlæg i Karup, Stadionvej 59
      7470 Karup J
      80 deltagere heraf 79 der ikke spillede fodbold.
    • 10:00 - 13:00

      Hadsund B

      Stadionvej 25
      9560 Hadsund
      20 deltagere heraf 5 der ikke spillede fodbold.
  • Uge 17

    • 14:30 - 17:30

      Egen UI

      Gudestrup Idrætsanlæg, Gammel Guderup 31
      6430 Nordborg
      35 deltagere heraf 21 der ikke spillede fodbold.
    • 15:00 - 18:00

      Toftlund IF

      Toftlund Hallen
      6520 Toftlund
      39 deltagere heraf 36 der ikke spillede fodbold.
    • 14:00 - 17:00

      Juelsminde IF

      Tofteskovvej 12H
      7130 Juelsminde
      39 deltagere heraf 38 der ikke spillede fodbold.
    • 10:00 - 13:00

      FC Horsens

      Ternevej 83
      8700 Horsens
      65 deltagere heraf 46 der ikke spillede fodbold.
    • 10:00 - 13:00

      Lund IF

      Skolevej 7
      8700 Horsens
      19 deltagere heraf 12 der ikke spillede fodbold.
  • Uge 18

    • 14:00 - 17:00

      Rødekro IF

      Skovbrynet 10
      6230 Rødekro
      117 deltagere heraf 57 der ikke spillede fodbold.
    • 17:00 - 20:00

      Kjellerup IF

      Bjergets Idrætsanlæg
      8620 Kjellerup
      51 deltagere heraf 27 der ikke spillede fodbold.
    • 16:30 - 19:30

      Frederikshavn fI

      Fodboldvej 7
      9900 Frederikshavn
      88 deltagere heraf 42 der ikke spillede fodbold.
    • 16:00 - 19:00

      Nørresundby Forenede Boldklubber

      Nørresundby Forenede Boldklubber, Lerumbakken 11
      9400 Nørresundby
      43 deltagere heraf 18 der ikke spillede fodbold.
    • 16:00 - 19:00

      Sunds IF

      Skalmejevej 50
      7451 Sunds
      5 deltagere heraf 4 der ikke spillede fodbold.
    • 10:00 - 13:00

      Kristrup Boldklub

      Holmsgårdsvej 35
      8960 Randers SØ
      26 deltagere heraf 23 der ikke spillede fodbold.
  • Uge 19

    • 13:00 - 16:00

      Kolt/Hasselager IF

      Kolt
      8361 Hasselager
      120 deltagere heraf 99 der ikke spillede fodbold.
    • 09:00 - 12:00

      Aulum IF

      Markedspladsen 10
      7490 Aulum
      125 deltagere heraf 91 der ikke spillede fodbold.
    • 15:00 - 18:00

      Vildbjerg SF

      Vildbjerg SF, Stadionvej 3
      7480 Vildbjerg
      39 deltagere heraf 17 der ikke spillede fodbold.
    • 16:00 - 19:00

      Hobro IK

      Amerikavej 9
      9500 Hobro
      14 deltagere heraf 1 der ikke spillede fodbold.
    • 14:00 - 17:00

      Skalborg SK

      Hobrovej 435
      9200 Aalborg Sv
      28 deltagere heraf 7 der ikke spillede fodbold.
    • 10:00 - 13:00

      IF Lyseng

      Lysengvej 1 A
      8270 Højbjerg
      30 deltagere heraf 10 der ikke spillede fodbold.
    • 14:00 - 17:00

      Hovedgård IF

      Fruenshave 9
      8732 Hovedgård
      21 deltagere heraf 11 der ikke spillede fodbold.
  • Uge 20

    • 17:00 - 20:00

      Odder IGF Fodbold

      Parkvej 5
      8300 Odder
      47 deltagere heraf 23 der ikke spillede fodbold.
    • 14:00 - 17:00

      RKG

      Hellasvej 11
      9270 Klarup
      86 deltagere heraf 68 der ikke spillede fodbold.
    • 14:00 - 17:00

      FC Skanderborg

      FC Skanderborg, Birkevej 28
      8660 Skanderborg
      65 deltagere heraf 50 der ikke spillede fodbold.
    • 17:00 - 20:00

      Bjerringbro IF

      Vestre Ringvej 7a
      8850 Bjerringbro
      12 deltagere heraf 9 der ikke spillede fodbold.
  • Uge 21

    • 11:00 - 14:00

      Gedved IF

      Kirkevej 16
      8751 Gedved
      119 deltagere heraf 77 der ikke spillede fodbold.
    • 11:00 - 14:00

      Seest B

      Holbergsvej 50
      6000 Kolding
      104 deltagere heraf 73 der ikke spillede fodbold.
    • 17:00 - 20:00

      Vejle Boldklub

      Hellumvej 9
      7100 Vejle
      70 deltagere heraf 26 der ikke spillede fodbold.
    • 16:30 - 19:30

      Hornslet IF

      Stadionvej 4
      8543 Hornslet
    • 16:00 - 19:00

      AIA-Tranbjerg

      Grønløkke Alle 7A
      8310 Tranbjerg J
    • 14:00 - 17:00

      AaB

      Hornevej 2
      9220 Aalborg Øst
    • 12:00 - 15:00

      Aabybro IF

      Viaduktvej 28B
      9440 Aabybro
  • Uge 22

    • 16:00 - 19:00

      Nibe B

      Hobrovej 38
      9240 Nibe
    • 15:00 - 18:00

      Storvorde/Sejlflod B

      Tofthøjvej 45
      9280 Storvorde
    • 17:00 - 20:00

      Svenstrup-Godthåb IF

      Bautastenen 27
      9230 Svenstrup J
    • 10:00 - 13:00

      Varde IF

      Lerpøtvej 55
      6800 Varde
  • Uge 23

    • 10:00 - 13:00

      Jerslev/Sterup IF

      Anlægsvej 23
      9740 Jerslev J
    • 15:00 - 18:00

      Vinding SF

      Nygårdsvej 10
      7100 Vejle
    • 10:00 - 13:00

      Erritsø GIF

      Krogsagervej 40 B
      7000 Fredericia
    • 10:00 - 13:00

      Vejle Kammeraterne

      Bakkedraget 10
      7100 Vejle
  • Uge 24

    • 10:00 - 13:00

      Team Viborg

      Liseborgcentret
      8800 Viborg
    • 17:00 - 20:00

      Lunderskov Boldklub

      Reinholdts Bakke 49
      6640 Lunderskov
    • 17:00 - 20:00

      Hedensted IF

      Hedensted Stadion
      8722 Hedensted
    • 15:00 - 18:00

      ØBG Silkeborg

      ØGB Silkeborg, Buskelundtoften 3
      8600 Silkeborg
    • 12:00 - 15:00

      Tjørring IF

      Gilmosevej 18
      7400 Herning
    • 10:00 - 13:00

      Ikast Football Club

      Stadion Alle 2
      7430 Ikast
  • Uge 25

    • 17:00 - 20:00

      Aabenraa BK

      Vestvejen 25
      6200 Aabenraa
    • 10:00 - 13:00

      Klokkerholm IF

      Hellevadvej 6
      9320 Hjallerup
  • Uge 33

    • 15:00 - 18:00

      Holtet IF

      Aalborgvej 212
      9362 Gandrup
    • 15:00 - 18:00

      Tornby IF

      Tornby IF, Bjergfyrvej 33
      9850 Hirtshals
    • 17:00 - 20:00

      Try/Thorshøj B

      Hjørringvej 222 B
      9750 Østervrå
    • 10:00 - 13:00

      Rindum SU

      Rindum SU, Kirkevej 26
      6950 Ringkøbing
    • 10:00 - 13:00

      Sindal IF

      Parallelvej 14
      9870 Sindal
  • Uge 34

    • 15:00 - 18:00

      Vodskov IF

      Vodskovvej 15
      9310 Vodskov
    • 13:00 - 16:00

      Askov/Malt UI

      Maltvej 84
      6600 Vejen
    • 17:00 - 20:00

      Glejbjerg SF

      Ryttervænget 51
      6752 Glejbjerg
    • 17:00 - 20:00

      Roslev IK

      Viumvej 13A
      7870 Roslev
    • 14:30 - 17:30

      Ribe BK

      Sportsvej 8, 1.
      6760 Ribe
    • 10:00 - 13:00

      Hatting-Torsted Fodbold

      Hatting-Torsted Fodbold, Torsted Alle 104
      8700 Horsens
    • 10:00 - 13:00

      Helsted Fremad IF

      Rønnebærvej 35
      8920 Randers NV
  • Uge 35

    • 17:00 - 20:00

      Stensballe IK

      Stensballe Hallen, Bygaden 57
      8700 Horsens
    • 17:00 - 20:00

      HOG Hinnerup

      Haldum-Hinnerup Hallen, Svinget 6
      8382 Hinnerup
    • 17:00 - 20:00

      Sabro IF

      Damvej 110B
      8471 Sabro
    • 13:00 - 16:00

      Aalborg KFUM Fodbold

      Under Lien 60
      9000 Aalborg
  • Uge 36

    • 14:00 - 17:00

      FC Skanderborg

      Boldbanerne, Thomas Helstedsvej
      8660 Skanderborg
    • 15:00 - 18:00

      Skørping IF Frem

      Skørping IF Frem, Himmerlandsvej 59
      9520 Skørping
    • 13:00 - 16:00

      Bangsbo Freja

      Vrangbækvej 115
      9900 Frederikshavn
    • 15:00 - 18:00

      Aalborg Freja

      Vestre Fjordvej 15
      9000 Aalborg
    • 10:00 - 13:00

      Mejdal-Halgård Fodbold

      Slåenvej 65
      7500 Holstebro