Oversigt over DBU Fodboldskoler

Søgning

Navn på værtsklub / by Uge Landsdel Vis udsolgte  



UgeAdresseByKlubLandsdelBilletstatus
26
Grønløkke Alle 7A
Tranbjerg J
AIA-Tranbjerg
Østjylland Tilmeldingsperioden er slut
26
Markedspladsen 8
Aulum
Aulum IF
Vestjylland Tilmeldingsperioden er slut
26
Brændekildevej 30
Odense Sv
BBB
Fyn Tilmeldingsperioden er slut
26
Vestre Ringvej 7a
Bjerringbro
Bjerringbro IF
Vestjylland Tilmeldingsperioden er slut
26
Sundbyvestervej 60
København S
Boldklubben Fremad Amager
København Tilmeldingsperioden er slut
26
Nørregade 88
Hvide Sande
Boldklubben Klitten
Vestjylland Tilmeldingsperioden er slut
26
Plantage Alle 14
Bramming
Bramming B
Sønderjylland Tilmeldingsperioden er slut
26
Skovvejen 26
Brædstrup
Brædstrup IF
Østjylland Tilmeldingsperioden er slut
26
Østeralle 19B
Ebeltoft
Ebeltoft IF
Østjylland Tilmeldingsperioden er slut
26
Hjelmdrupvej 13
Egtved
Egtved IF
Østjylland Tilmeldingsperioden er slut
26
Jeppe Aakjærsvej 27
Farsø
Farsø/Ullits IK
Nordjylland Tilmeldingsperioden er slut
26
Brøndumvej 25
Fjerritslev
Fjerritslev IF
Nordjylland Tilmeldingsperioden er slut
26
stenbuen 34
Hedehusene
Fløng-Hedehusene Idræt
Sjælland Tilmeldingsperioden er slut
26
Randalsvej 29
Fredericia
Fredericia KFUM
Østjylland Tilmeldingsperioden er slut
26
Thorsøvej 17
Fårvang
Fårvang IF
Østjylland Tilmeldingsperioden er slut
26
Fælleshåbsvej 11
Børkop
Gauerslund IF
Østjylland Tilmeldingsperioden er slut
26
Skovbøllingvej 13
Glejbjerg
Glejbjerg SF
Sønderjylland Skolen er blevet aflyst
26
Stadion Alle 25
Grenaa
Grenaa IF
Østjylland Tilmeldingsperioden er slut
26
Næshøjvej 2
Harlev J
Harlev IK
Østjylland Tilmeldingsperioden er slut
26
Stadionvej 4
Klemensker
Hasle IF
Bornholm Tilmeldingsperioden er slut
26
Landlyst 9
Hjørring
Hjørring IF
Nordjylland Tilmeldingsperioden er slut
26
Svinget 6
Hinnerup
HOG Hinnerup
Østjylland Tilmeldingsperioden er slut
26
Mozartsvej 5
Holstebro
Holstebro B
Vestjylland Tilmeldingsperioden er slut
26
Langmarksvej 65
Horsens
Horsens fS
Østjylland Tilmeldingsperioden er slut
26
Nørrelunden 20
Odense S
Højby S & G
Fyn Tilmeldingsperioden er slut
26
Toftevej 53A
Hørning
Hørning IF
Østjylland Tilmeldingsperioden er slut
26
Marienhofvej 13
Ryomgård
IF Midtdjurs
Østjylland Tilmeldingsperioden er slut
26
Ny Harløsevej 17 F
Skævinge
IS Skævinge
Sjælland Tilmeldingsperioden er slut
26
Bredgade 142
Pandrup
Jetsmark IF
Nordjylland Tilmeldingsperioden er slut
26
Kongens Enge 42
Karlslunde
Karlslunde IF
Sjælland Tilmeldingsperioden er slut
26
Sportsvej 7
Middelfart
Kauslunde IF
Fyn Tilmeldingsperioden er slut
26
Præstevej 12
Odense Nv
Korup IF
Fyn Tilmeldingsperioden er slut
26
Ved Stadion 6
Køge
Køge BK
Sjælland Tilmeldingsperioden er slut
26
Flodvej 62
Smørum
Ledøje-Smørum Fodbold
Sjælland Tilmeldingsperioden er slut
26
Vordevej 1
Løgstrup
Løgstrup G&IF
Vestjylland Tilmeldingsperioden er slut
26
Tranebovej 8
Løsning
Løsning IF
Østjylland Tilmeldingsperioden er slut
26
Niels Bohrsvej 7
Låsby
Låsby B
Østjylland Tilmeldingsperioden er slut
26
Windelsvej 138
Odense C
Marienlyst
Fyn Tilmeldingsperioden er slut
26
Færøvej 54
Middelfart
MG & BK
Fyn Tilmeldingsperioden er slut
26
Stadion Alle 8
Nykøbing M
MorsØ FC
Vestjylland Tilmeldingsperioden er slut
26
Stadionvej 1
Nordborg
Nord/Als B
Sønderjylland Tilmeldingsperioden er slut
26
Poulsen Dalsvej 12
Erslev
Nordvestmors BK
Vestjylland Tilmeldingsperioden er slut
26
Bjerget 12A
Thisted
Nors B
Vestjylland Tilmeldingsperioden er slut
26
Idrætsvej 7
Nørre Aaby
Nr. Aaby IK
Fyn Tilmeldingsperioden er slut
26
Hovedgaden 55
Varde
Næsbjerg/Rousthøje UI
Sønderjylland Tilmeldingsperioden er slut
26
Viumvej 13A
Roslev
Roslev IK
Vestjylland Tilmeldingsperioden er slut
26
Rue Mark 9
Rudkøbing
Rudkøbing BK
Fyn Tilmeldingsperioden er slut
26
Skovbrynet 10
Rødekro
Rødekro IF
Sønderjylland Tilmeldingsperioden er slut
26
Vejledalen 17
Ishøj
SB 50 Ishøj
Sjælland Tilmeldingsperioden er slut
26
Ansvej 110
Silkeborg
Silkeborg IF
Østjylland Tilmeldingsperioden er slut
26
Kærvej 9
Skals
Skals FF
Vestjylland Tilmeldingsperioden er slut
26
Præstemarksvej 43
Esbjerg V
Sædding/G IF
Sønderjylland Tilmeldingsperioden er slut
26
Stadionvej 5
Toftlund
Toftlund IF
Sønderjylland Tilmeldingsperioden er slut
26
Sønderlandevej 6
Tønder
Tønder SF
Sønderjylland Tilmeldingsperioden er slut
26
Eskærvej 63 C
Svendborg
Tåsinge f. B.
Fyn Tilmeldingsperioden er slut
26
Skanderborgvej 224
Viby J
Viby IF (Jylland)
Østjylland Tilmeldingsperioden er slut
26
Stadionvej 3
Vildbjerg
Vildbjerg SF
Vestjylland Tilmeldingsperioden er slut
26
Catolhavegyden 19
Kolding
Vonsild FK
Østjylland Tilmeldingsperioden er slut
26
Hejlskovvej 24
Højslev
Ørslevkloster IF
Vestjylland Tilmeldingsperioden er slut
26
Øster Alle 62
København Ø
Østerbro Idræts Forening
København Tilmeldingsperioden er slut
26
Lyngsøvej 2 B
Aars
Aars IK
Nordjylland Tilmeldingsperioden er slut
26
Stadionvej 13
Aarup
Aarup BK
Fyn Tilmeldingsperioden er slut
27
Stadionvej 24
Assens
Assens FC
Fyn Skolen er blevet aflyst
27
Bredgade 5
Malling
BMI
Østjylland Tilmeldingsperioden er slut
27
Stadionvej 34
Bolderslev
Bolderslev B
Sønderjylland Tilmeldingsperioden er slut
27
Julius Andersens Vej 7
København SV
Boldklubben Frem
København Tilmeldingsperioden er slut
27
Kollerødvej 1
Hillerød
Brødeskov IF
Sjælland Tilmeldingsperioden er slut
27
Skovvang 1, Ejby
Lille Skensved
Ejby IF Fodbold
Sjælland Tilmeldingsperioden er slut
27
Stadionvej 25
Hadsund
Hadsund B
Nordjylland Tilmeldingsperioden er slut
27
Herlufsholm Alle 233C
Næstved
Herlufsholm GF
Sjælland Tilmeldingsperioden er slut
27
Herregårdsvej 46, Himmelev
Roskilde
Himmelev-Veddelev BK
Sjælland Tilmeldingsperioden er slut
27
Kjeldgaardsvej 25
Sæby
IF Skjold Sæby
Nordjylland Tilmeldingsperioden er slut
27
Stadion Alle 2B
Ikast
Ikast FS
Vestjylland Tilmeldingsperioden er slut
27
Nøkkerosevej 23
København NV
KFUMs Boldklub
København Tilmeldingsperioden er slut
27
Hobrovej 38
Nibe
Nibe B
Nordjylland Tilmeldingsperioden er slut
27
Nørre Alslev Stationsvej 3
Nørre Alslev
Nørre Alslev BK
Lolland-Falster Tilmeldingsperioden er slut
27
Stadionvej 2
Præstø
Præstø IF
Sjælland Tilmeldingsperioden er slut
27
Parallelvej 14
Sindal
Sindal IF
Nordjylland Tilmeldingsperioden er slut
27
Åbyvejen 43
Skårup Fyn
Skårup IF
Fyn Tilmeldingsperioden er slut
27
Brovej 12
Tjæreborg
Tjæreborg IF
Sønderjylland Tilmeldingsperioden er slut
27
Kirkevej 10
Tørring
Tørring IF
Østjylland Tilmeldingsperioden er slut
27
Sportsvænget 4
Frørup
Tårup IF
Fyn Tilmeldingsperioden er slut
27
Hvidkildevej 17
Risskov
Vejlby Skovbakken Aarhus
Østjylland Tilmeldingsperioden er slut
27
Skovvangsvej 148
Aarhus N
Øgadernes Klubsport og Eventyr, ØKSE
Østjylland Skolen er blevet aflyst
27
Nr. Alle 25
Ølgod
Ølgod IF
Sønderjylland Tilmeldingsperioden er slut
27
Øster Alle 62
København Ø
Østerbro Idræts Forening
København Tilmeldingsperioden er slut
27
Vestvejen 25
Aabenraa
Aabenraa BK
Sønderjylland Tilmeldingsperioden er slut
27
Teglværksvej 19
Hillerød
Ålholm IF
Sjælland Skolen er blevet aflyst
27
Kirkevej 14A
Årslev
Aarslev BK
Fyn Tilmeldingsperioden er slut
28
BI-Centret
Brønderslev
Brønderslev IF
Nordjylland Tilmeldingsperioden er slut
28
Klank Idrætsanlæg
Galten
Galten FS
Østjylland Tilmeldingsperioden er slut
28
Borgmestergårdsvej 11 A
Holbæk
Holbæk B&I
Sjælland Tilmeldingsperioden er slut
28
Rosenvænget 23
Høng
Høng GF
Sjælland Tilmeldingsperioden er slut
28
Ellebjergvej 31 A
Jyderup
Jyderup BK
Sjælland Tilmeldingsperioden er slut
28
Idrætsvænget 29
Outrup
Outrup B
Sønderjylland Tilmeldingsperioden er slut
28
Stadionvej 2
Skagen
Skagen IK
Nordjylland Tilmeldingsperioden er slut
28
Raffinaderivej 3
København S
Sundby Boldklub
København Tilmeldingsperioden er slut
28
Sportsvej 4
Vejby
Vejby IF
Sjælland Tilmeldingsperioden er slut
28
Vestbanevej 1 A
Vejle
Vejle FC
Østjylland Tilmeldingsperioden er slut
28
Torneværksvej 1a
Rønne
Viking Fodbold
Bornholm Tilmeldingsperioden er slut
29
Skolevej 4
Gudhjem
Østerlars B.
Bornholm Tilmeldingsperioden er slut
30
Reberbanen 35 B
Marstal
Marstal IF
Fyn Tilmeldingsperioden er slut
31
Fuglsigvej 52
Hjørring
Bagterp IF
Nordjylland
31
Marbækvej 12
Ballerup
Ballerup-Skovlunde Fodbold
Sjælland 4 ledige pladser
31
Sundbyvestervej 95
København S
Boldklubben 1908
København 8 ledige pladser
31
Ruten 2
Brønshøj
Brønshøj Boldklub
København 1 ledige pladser
31
Frueringvej 5
Skanderborg
FC Skanderborg
Østjylland
31
Tovesvej 30
Korsør
FC Storebælt
Sjælland 4 ledige pladser
31
Fodboldvej 7
Frederikshavn
Frederikshavn fI
Nordjylland
31
Hadsten Idrætscenter
Hadsten
Hadsten Sports Klub
Østjylland 1 ledige pladser
31
Øster Allé 62
København Ø
Handelsstandens Boldklub
København 7 ledige pladser
31
Billundvej 7
Hejnsvig
Hejnsvig IF
Sønderjylland 1 ledige pladser
31
Idrætsvej 21
Helsinge
Helsinge Fodbold
Sjælland
31
Hillerslev Kær Vej 3
Thisted
Hillerslev Sport
Vestjylland Skolen er blevet aflyst
31
Bygaden 19 B
Jerslev Sjælland
Hvidebæk IF
Sjælland Skolen er blevet aflyst
31
Gormshallen
Jelling
Jelling fS
Østjylland 8 ledige pladser
31
Fasanvej 2
Esbjerg Ø
Jerne IF
Sønderjylland
31
C.L. Ibsensvej 70
Gentofte
Jægersborg Boldklub
København
31
Børmosevej 5
Langeskov
Langeskov IF
Fyn
31
Storebæltsvej 15
Nyborg
Nyborg G & IF
Fyn 5 ledige pladser
31
Egebjergvej 46
Nykøbing Sj
Nykøbing IF
Sjælland 6 ledige pladser
31
Rådmandshaven 10
Roskilde
RB 1906
Sjælland
31
Thorsvej 32
Ry
Ry Fodbold
Østjylland
31
Holkebjergvej 45 B
Odense Sv
Sanderum BK
Fyn 4 ledige pladser
31
Hobrovej 435
Aalborg Sv
Skalborg SK
Nordjylland 7 ledige pladser
31
Højene-Hallen
Hjørring
Skibsby-Højene IF
Nordjylland 6 ledige pladser
31
Tingsryds Allé 27A
Solrød Strand
Solrød FC
Sjælland
31
Bautastenen 27
Svenstrup J
Svenstrup-Godthåb IF
Nordjylland 9 ledige pladser
31
Skovvej 25
Tarm
Tarm IF
Vestjylland 7 ledige pladser
31
Tilst Skolevej 13A
Tilst
tst Fodbold
Østjylland Skolen er blevet aflyst
31
Nørtoftvej 5
Hals
Ulsted B
Nordjylland Skolen er blevet aflyst
31
Dalgårdsvej 107
Vejen
Vejen SF
Sønderjylland
31
Sandvejen 28
Roskilde
Vindinge IF
Sjælland
31
Vodskovvej 15
Vodskov
Vodskov IF
Nordjylland 3 ledige pladser
32
Kærvej 501
Billund
Billund IF
Sønderjylland 6 ledige pladser
32
Skolevej 21C
Sønderborg
BNS
Sønderjylland
32
Stadionvej 4
Faaborg
F.B. & I.F. Fodbold
Fyn
32
Engtoften 24, Osted
Lejre
FC Lejre/Osted IF
Sjælland
32
Bregnevej 57
Nakskov
FC Nakskov
Lolland-Falster 4 ledige pladser
32
Fraugde Byvej 22
Odense Sø
Fraugde G & IF
Fyn 7 ledige pladser
32
Lemvigvej 9 A
Harboøre
Harboøre IF
Vestjylland
32
Torstedalle 106
Horsens
Hatting/Torsted IF
Østjylland
32
H.P. Hansens Vej 10
Herning
Herning KFUM
Vestjylland 2 ledige pladser
32
Sportsvej 18
Haarby
Haarby BK
Fyn
32
Engvej 20
Tjele
Løvel IF
Vestjylland 8 ledige pladser
32
Rolighedsvej 25
Næstved
Næstved I.F.
Sjælland
32
Bryggerivej 2
Otterup
Otterup B & IK
Fyn
32
Floravej 17C
Ringe
Ringe BK
Fyn 7 ledige pladser
32
Ranunkelvej 7
Skjern
Skjern GF
Vestjylland
32
Plantagen 71
Horsens
Stensballe IK
Østjylland 8 ledige pladser
32
Rolighedsvej 11
Struer
Struer B
Vestjylland
32
Skalmejevej 50
Sunds
Sunds IF
Vestjylland 3 ledige pladser
32
Brændeskovvej 2
Svendborg
Tved BK
Fyn 9 ledige pladser
32
Paradisvænget 1
Silkeborg
Virklund B
Østjylland