Tourplan til Pigeraketten i øst

Uge 16
APR
18
TIR
15:00 - 18:00
AIK 65 Strøby Fodbold
Strøby Idrætscenter, Lendrumvej 3
4671 Strøby
74 deltagere heraf 68 der ikke spillede fodbold.
APR
19
ONS
08:30 - 11:30
Maribo BK
Blæsenborg Allé 5
4930 Maribo
185 deltagere heraf 173 der ikke spillede fodbold.
APR
20
TOR
15:00 - 18:00
FC Nakskov
Bregnevej 57
4900 Nakskov
2 deltagere heraf 2 der ikke spillede fodbold.
APR
21
FRE
15:00 - 18:00
Tuse IF
Tusehallen, Tuse Byvej 8
4300 Holbæk
44 deltagere heraf 27 der ikke spillede fodbold.
APR
23
SØN
14:00 - 17:00
Fodboldklubben Sorø Freja
Sorø Stadion, Ringstedvej 20
4180 Sorø
40 deltagere heraf 31 der ikke spillede fodbold.
Uge 17
APR
24
MAN
15:00 - 18:00
SUB Ullerslev
Skolevej 2
5540 Ullerslev
40 deltagere heraf 19 der ikke spillede fodbold.
APR
25
TIR
10:00 - 13:00
OKS
Rosengårdskolen, Stærmosegårdsvej 51
5230 Odense M
61 deltagere heraf 60 der ikke spillede fodbold.
APR
26
ONS
09:00 - 12:00
Båring GF
Båring Skole, Byvejen 29
5466 Asperup
63 deltagere heraf 45 der ikke spillede fodbold.
APR
27
TOR
15:00 - 18:00
Ringe BK
Floravej 17C
5750 Ringe
14 deltagere heraf 14 der ikke spillede fodbold.
APR
28
FRE
16:00 - 19:00
Allerød Fodbold Klub
Allerød Idrætspark, Møllemosevej 5
3450 Allerød
56 deltagere heraf 34 der ikke spillede fodbold.
Uge 18
MAJ
1
MAN
16:00 - 19:00
Kværkeby IF
Kværkebyvej 6A
4100 Ringsted
19 deltagere heraf 14 der ikke spillede fodbold.
MAJ
2
TIR
09:00 - 12:00
Snekkersten IF
Snekkersten IF, Smakkevej 2
3070 Snekkersten
75 deltagere heraf 68 der ikke spillede fodbold.
MAJ
3
ONS
16:00 - 19:00
Hvidovre Idrætsforening
Banerne ved Avedøre Skole, Frydenhøjstien 2
2650 Hvidovre
43 deltagere heraf 21 der ikke spillede fodbold.
MAJ
4
TOR
17:00 - 20:00
Taastrup FC
Sydskellet 1
2630 Taastrup
75 deltagere heraf 25 der ikke spillede fodbold.
MAJ
5
FRE
17:00 - 20:00
Melby-Liseleje IF
Tollerupvej 27 B
3370 Melby
42 deltagere heraf 21 der ikke spillede fodbold.
MAJ
6
LØR
10:00 - 13:00
Toksværd Olstrup Fodbold
Gormsvej 24
4684 Holmegaard
10 deltagere heraf 2 der ikke spillede fodbold.
MAJ
7
SØN
10:00 - 13:00
Jyllinge FC
Spraglehøj Idrætsanlæg, Baunegårdsvej 80
4040 Jyllinge
18 deltagere heraf 12 der ikke spillede fodbold.
Uge 19
MAJ
8
MAN
10:00 - 13:00
Dianalund IF
Holberghallen, Sømosevej 50
4293 Dianalund
98 deltagere heraf 73 der ikke spillede fodbold.
MAJ
9
TIR
08:15 - 11:15
Ejby IF Fodbold
Skovvang 1, Ejby
4623 Lille Skensved
99 deltagere heraf 78 der ikke spillede fodbold.
MAJ
10
ONS
17:00 - 20:00
Solrød FC
Tingsryds Allé 27A
2680 Solrød Strand
49 deltagere heraf 30 der ikke spillede fodbold.
MAJ
11
TOR
16:00 - 19:00
Hareskov IF
Birkevang 17, Hareskovby
3500 Værløse
87 deltagere heraf 31 der ikke spillede fodbold.
MAJ
13
LØR
12:00 - 15:00
Boldklubben Union
Boldklubben Union, Hvidkildevej 64
2200 København N
15 deltagere heraf 10 der ikke spillede fodbold.
MAJ
14
SØN
10:00 - 13:00
Raklev GI
Elledevej 29
4400 Kalundborg
15 deltagere heraf 8 der ikke spillede fodbold.
Uge 20
MAJ
15
MAN
15:00 - 18:00
Hvalsø IF
Hvalsø IF, Bag Hvalsø Hallen, skolevej 5 / Søvej 2
4330 Hvalsø
33 deltagere heraf 25 der ikke spillede fodbold.
MAJ
16
TIR
16:30 - 19:30
Snekkersten IF
Agnetevej 1
3070 Snekkersten
44 deltagere heraf 18 der ikke spillede fodbold.
MAJ
17
ONS
17:00 - 20:00
Otterup B & IK
Bryggerivej 2
5450 Otterup
39 deltagere heraf 22 der ikke spillede fodbold.
MAJ
18
TOR
13:00 - 16:00
Allested U & IF
Skolevej 1B
5672 Broby
62 deltagere heraf 54 der ikke spillede fodbold.
MAJ
19
FRE
17:00 - 20:00
Langeskov IF
Børmosevej 5
5550 Langeskov
61 deltagere heraf 47 der ikke spillede fodbold.
MAJ
20
LØR
10:00 - 13:00
Bogense G & IF
Bogense Stadion
5400 Bogense
24 deltagere heraf 12 der ikke spillede fodbold.
MAJ
21
SØN
10:00 - 13:00
Boldklubben Hellas
Engdraget 2
2500 Valby
22 deltagere heraf 15 der ikke spillede fodbold.
Uge 21
MAJ
22
MAN
09:00 - 12:00
Strib IF
Strib Skole, Røjlemosevej 9
5500 Middelfart
77 deltagere heraf 57 der ikke spillede fodbold.
MAJ
23
TIR
11:00 - 14:00
Korup IF
Præstevej 12
5210 Odense Nv
65 deltagere heraf 53 der ikke spillede fodbold.
MAJ
24
ONS
15:00 - 18:00
Horne f. Sp.
Egsgyden 12
5600 Faaborg
10 deltagere heraf 4 der ikke spillede fodbold.
MAJ
26
FRE
17:00 - 20:00
Sanderum BK
Holkebjergvej 45 B
5250 Odense Sv
9 deltagere heraf 3 der ikke spillede fodbold.
MAJ
27
LØR
10:00 - 13:00
Marienlyst
Windelsvej 138
5000 Odense C
29 deltagere heraf 10 der ikke spillede fodbold.
Uge 22
MAJ
29
MAN
17:00 - 20:00
Brenderup IF
Brenderup IF, Brenderup Aktivitetscenter
5464 Brenderup Fyn
60 deltagere heraf 50 der ikke spillede fodbold.
MAJ
30
TIR
12:00 - 15:00
OKS
Østerbæksvej 125
5000 Odense C
87 deltagere heraf 84 der ikke spillede fodbold.
MAJ
31
ONS
10:00 - 13:00
OKS
Ejerslykkeskolen, Rødegårdsvej 164
5230 Odense M
77 deltagere heraf 73 der ikke spillede fodbold.
JUN
1
TOR
14:30 - 17:30
Borup IF
Hovedgaden 65
4140 Borup
133 deltagere heraf 129 der ikke spillede fodbold.
JUN
2
FRE
08:00 - 11:00
Vordingborg IF
Morten Olsens Alle 2
4760 Vordingborg
143 deltagere heraf 135 der ikke spillede fodbold.
Uge 23
JUN
5
MAN
11:00 - 14:00
Greve Fodbold
Lillevangsvej 88
2670 Greve
93 deltagere heraf 51 der ikke spillede fodbold.
JUN
6
TIR
15:00 - 18:00
Rønne IK
Torneværksvej 1
3700 Rønne
33 deltagere heraf 10 der ikke spillede fodbold.
JUN
7
ONS
15:00 - 18:00
Lynge-Uggeløse IF
Lynge Hallen, Idrætsvej 14
3540 Lynge
62 deltagere heraf 56 der ikke spillede fodbold.
JUN
8
TOR
13:00 - 16:00
KFUMs Boldklub
Nøkkerosevej 23
2400 København NV
85 deltagere heraf 76 der ikke spillede fodbold.
Uge 24
JUN
12
MAN
16:30 - 19:30
Lynge-Broby IF
Frederiksberg Skole, Smedeparken 1, Frederiksberg
4180 Sorø
39 deltagere heraf 21 der ikke spillede fodbold.
JUN
13
TIR
10:00 - 13:00
Rørvig IF
Rørvig Stadion, Lodsstien 7
4581 Rørvig
96 deltagere heraf 76 der ikke spillede fodbold.
JUN
14
ONS
15:00 - 18:00
Jernløse BK
Jernløse Hallen, Gl. Skovvej 150
4420 Regstrup
52 deltagere heraf 52 der ikke spillede fodbold.
JUN
15
TOR
15:00 - 18:00
Roskilde Pigefodbold
Himmelev Idrætsplads, Herregårdsvej 46, Himmelev
4000 Roskilde
57 deltagere heraf 25 der ikke spillede fodbold.
JUN
16
FRE
10:00 - 13:00
Holmegaard GB
Holmegaard GB, Villavej 1
4684 Holmegaard
96 deltagere heraf 83 der ikke spillede fodbold.
Uge 25
JUN
19
MAN
17:00 - 20:00
Farum BK
Farum BK, Stavnsholtvej 35a
3520 Farum
58 deltagere heraf 18 der ikke spillede fodbold.
JUN
20
TIR
13:00 - 16:00
KFUMs Boldklub
Nøkkerosevej 23
2400 København NV
96 deltagere heraf 91 der ikke spillede fodbold.
JUN
21
ONS
17:00 - 20:00
Nr. Aaby IK
Idrætsvej 7
5580 Nørre Aaby
45 deltagere heraf 25 der ikke spillede fodbold.
JUN
22
TOR
14:00 - 17:00
Jægerspris IK
Møllevej 90
3630 Jægerspris
41 deltagere heraf 26 der ikke spillede fodbold.
Uge 32
AUG
9
ONS
17:00 - 20:00
Måløv BK
Måløv Hovedgade 48
2760 Måløv
57 deltagere heraf 25 der ikke spillede fodbold.
AUG
10
TOR
13:00 - 16:00
B. 1973, Herlev
Elverhøjen 64
2730 Herlev
10 deltagere heraf 8 der ikke spillede fodbold.
Uge 33
AUG
18
FRE
08:00 - 11:00
Vordingborg IF
Morten Olsens Alle 2
4760 Vordingborg
170 deltagere heraf 152 der ikke spillede fodbold.
AUG
19
LØR
10:00 - 13:00
BSV af 2016
Egebækvej 118-120
2850 Nærum
27 deltagere heraf 20 der ikke spillede fodbold.
AUG
20
SØN
10:00 - 13:00
Viby IF
Lindevej 32
4130 Viby Sjælland
17 deltagere heraf 8 der ikke spillede fodbold.
Uge 34
AUG
23
ONS
15:00 - 18:00
Boldklubben af 1893
Ved Sporsløjfen 10, st.
2100 København Ø
90 deltagere heraf 34 der ikke spillede fodbold.
AUG
27
SØN
10:00 - 13:00
Husum Boldklub
Nordrupvej 6
2700 Brønshøj
22 deltagere heraf 15 der ikke spillede fodbold.
Uge 35
AUG
28
MAN
17:00 - 20:00
Rosenhøj BK
Kettegård Allé 4
2650 Hvidovre
33 deltagere heraf 12 der ikke spillede fodbold.
AUG
29
TIR
17:00 - 20:00
MG & BK
Færøvej 54
5500 Middelfart
33 deltagere heraf 12 der ikke spillede fodbold.
AUG
31
TOR
12:00 - 15:00
FK Sydsjælland 05
Landevejen 4A, Lov
4700 Næstved
86 deltagere heraf 86 der ikke spillede fodbold.
SEP
1
FRE
14:30 - 17:30
Slagslunde-Ganløse IF
Vestergade 5, Ganløse
3660 Stenløse
24 deltagere heraf 12 der ikke spillede fodbold.
Uge 36
SEP
4
MAN
13:00 - 16:00
TGB
Sundskolen, Linde Alle 36
4800 Nykøbing F
75 deltagere heraf 62 der ikke spillede fodbold.
SEP
5
TIR
11:30 - 14:30
Nykøbing FC
Sophieskolen, Merkurs Plads 4
4800 Nykøbing F
93 deltagere heraf 89 der ikke spillede fodbold.
SEP
7
TOR
11:30 - 14:30
Nykøbing FC
Lindeskovskolen og Realskolen, Lindevænget 1
4800 Nykøbing F
85 deltagere heraf 79 der ikke spillede fodbold.
SEP
8
FRE
11:30 - 14:30
Nykøbing FC
Nordbyskolen , Nordby Allé 2
4800 Nykøbing F
74 deltagere heraf 63 der ikke spillede fodbold.