Tourplan til Pigeraketten i øst

Uge 15
APR
10
TIR
16:00 - 19:00
BFC Lundegården
BFC Lundegården, Håbets vej 7
2750 Ballerup
20 deltagere heraf 18 der ikke spillede fodbold.
APR
11
ONS
15:00 - 18:00
Hareskov IF
Birkevang 17, Hareskovby
3500 Værløse
74 deltagere heraf 27 der ikke spillede fodbold.
APR
12
TOR
17:00 - 20:00
Tølløse BK
Sportsvej 3
4340 Tølløse
30 deltagere heraf 24 der ikke spillede fodbold.
APR
13
FRE
15:00 - 18:00
Lynge-Broby IF
Frederiksberg Skole, Smedeparken 1, Frederiksberg
4180 Sorø
25 deltagere heraf 22 der ikke spillede fodbold.
Uge 16
APR
16
MAN
16:00 - 19:00
Hundige BK
Hundige Bofællede, Hedelunden 2
2670 Greve
38 deltagere heraf 19 der ikke spillede fodbold.
APR
18
ONS
13:00 - 16:00
FC Bella
Mørkhøj Skole, Ilbjerg Allé 25
2860 Søborg
59 deltagere heraf 48 der ikke spillede fodbold.
APR
19
TOR
15:00 - 18:00
Borup IF
Hovedgaden 65
4140 Borup
55 deltagere heraf 49 der ikke spillede fodbold.
APR
21
LØR
12:00 - 15:00
Højby S & G
Nørrelunden 20
5260 Odense S
16 deltagere heraf 10 der ikke spillede fodbold.
APR
22
SØN
10:00 - 13:00
Næsby BK
Stærehusvej 31
5270 Odense N
37 deltagere heraf 14 der ikke spillede fodbold.
Uge 17
APR
23
MAN
17:00 - 20:00
Brenderup IF
Kirkevej 13
5464 Brenderup Fyn
36 deltagere heraf 29 der ikke spillede fodbold.
APR
24
TIR
17:00 - 20:00
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
Carl Nielsen Hallen
5792 Årslev
40 deltagere heraf 14 der ikke spillede fodbold.
APR
25
ONS
09:00 - 12:00
Vemmelev SGI
Vemmelevhallen, Skolevej 2
4241 Vemmelev
89 deltagere heraf 77 der ikke spillede fodbold.
APR
26
TOR
16:00 - 19:00
Søhus Stige BK
Søhus Stige BK, Bispeengen 7
5270 Odense N
36 deltagere heraf 14 der ikke spillede fodbold.
APR
28
LØR
10:00 - 13:00
Boldklubben Fremad Valby
Julius Andersens Vej 8
2450 København SV
12 deltagere heraf 11 der ikke spillede fodbold.
APR
29
SØN
12:00 - 15:00
Boldklubben Union
Genforeningspladsen 53
2400 København NV
14 deltagere heraf 10 der ikke spillede fodbold.
Uge 18
APR
30
MAN
13:00 - 16:00
KFUMs Boldklub
Nøkkerosevej 23
2400 København NV
82 deltagere heraf 76 der ikke spillede fodbold.
MAJ
1
TIR
08:15 - 11:15
Ejby IF Fodbold
Skovvang 1, Ejby
4623 Lille Skensved
96 deltagere heraf 74 der ikke spillede fodbold.
MAJ
2
ONS
15:00 - 18:00
Jægersborg Boldklub
C.L. Ibsensvej 70
2820 Gentofte
52 deltagere heraf 26 der ikke spillede fodbold.
MAJ
3
TOR
15:00 - 18:00
Roskilde Pigefodbold
Himmelev Idrætsplads, Herregårdsvej 46, Himmelev
4000 Roskilde
90 deltagere heraf 45 der ikke spillede fodbold.
MAJ
4
FRE
12:00 - 15:00
B 1909
Gillestedvej 12
5240 Odense Nø
105 deltagere heraf 80 der ikke spillede fodbold.
MAJ
5
LØR
10:00 - 13:00
Herlufsholm GF
Herlufsholm Alle 233C
4700 Næstved
25 deltagere heraf 12 der ikke spillede fodbold.
MAJ
6
SØN
14:00 - 17:00
Fodboldklubben Sorø Freja
Sorø Stadion, Ringstedvej 20
4180 Sorø
27 deltagere heraf 18 der ikke spillede fodbold.
Uge 19
MAJ
7
MAN
17:00 - 20:00
Hesselager Fodbold
Østergade 52
5874 Hesselager
32 deltagere heraf 11 der ikke spillede fodbold.
MAJ
8
TIR
09:00 - 12:00
Strib IF
Strib Skole, Røjlemosevej 9
5500 Middelfart
111 deltagere heraf 89 der ikke spillede fodbold.
MAJ
9
ONS
09:00 - 12:00
Båring GF
Båring Skole, Byvejen 29
5466 Asperup
MAJ
13
SØN
12:00 - 15:00
Hillerød GI Damefodbold af 2010
Hillerød Stadion, Selskovvej 76
3400 Hillerød
12 deltagere heraf 2 der ikke spillede fodbold.
Uge 20
MAJ
14
MAN
17:00 - 20:00
Raklev GI
Elledevej 29
4400 Kalundborg
30 deltagere heraf 18 der ikke spillede fodbold.
MAJ
15
TIR
17:00 - 20:00
Rosenhøj BK
Rosenhøj BK, Kettegård Allé 4
2650 Hvidovre
17 deltagere heraf 10 der ikke spillede fodbold.
MAJ
16
ONS
14:00 - 17:00
Slagslunde-Ganløse IF
Vestergade 5, Ganløse
3660 Stenløse
62 deltagere heraf 41 der ikke spillede fodbold.
MAJ
17
TOR
14:30 - 17:30
Viby IF
Lindevej 32
4130 Viby Sjælland
45 deltagere heraf 28 der ikke spillede fodbold.
Uge 21
MAJ
22
TIR
17:00 - 20:00
MG & BK
Færøvej 54
5500 Middelfart
58 deltagere heraf 26 der ikke spillede fodbold.
MAJ
23
ONS
17:00 - 20:00
Otterup B & IK
Bryggerivej 2
5450 Otterup
40 deltagere heraf 18 der ikke spillede fodbold.
MAJ
24
TOR
15:00 - 18:00
Bogense G & IF
Bogense G & IF, Gyvelvænget 12A
5400 Bogense
29 deltagere heraf 17 der ikke spillede fodbold.
MAJ
25
FRE
17:00 - 20:00
Langeskov IF
Børmosevej 5
5550 Langeskov
46 deltagere heraf 36 der ikke spillede fodbold.
MAJ
26
LØR
10:00 - 13:00
Boldklubben Skjold
P. H. Lings Alle 10
2100 København Ø
7 deltagere heraf 5 der ikke spillede fodbold.
MAJ
27
SØN
14:00 - 17:00
Greve Fodbold
Lillevangsvej 88
2670 Greve
50 deltagere heraf 22 der ikke spillede fodbold.
Uge 22
MAJ
28
MAN
15:00 - 18:00
Høje Gladsaxe IF
Høje Gladsaxe IF, Skolesvinget 7
2860 Søborg
15 deltagere heraf 12 der ikke spillede fodbold.
MAJ
29
TIR
17:00 - 20:00
Solrød FC
Tingsryds Allé 27A
2680 Solrød Strand
41 deltagere heraf 29 der ikke spillede fodbold.
MAJ
31
TOR
15:00 - 18:00
Rønne IK
Torneværksvej 1
3700 Rønne
42 deltagere heraf 13 der ikke spillede fodbold.
JUN
1
FRE
15:30 - 18:30
Svaneke Idræts Klub
Sydskovvej 4
3740 Svaneke
48 deltagere heraf 21 der ikke spillede fodbold.
JUN
2
LØR
14:00 - 17:00
Viking Fodbold
Torneværksvej 1a
3700 Rønne
10 deltagere heraf 6 der ikke spillede fodbold.
JUN
3
SØN
10:00 - 13:00
Allinge-Sandvig G.F.
Stadionvej 2
3770 Allinge
15 deltagere heraf 8 der ikke spillede fodbold.
Uge 23
JUN
5
TIR
16:00 - 19:00
Tirsted IK 85
Brandstrupvej 42
4970 Rødby
25 deltagere heraf 7 der ikke spillede fodbold.
JUN
6
ONS
13:00 - 16:00
TGB
Sundskolen, Linde Allé 36
4800 Nykøbing F
79 deltagere heraf 54 der ikke spillede fodbold.
JUN
7
TOR
16:00 - 19:00
Tårnby FF
Ugandavej 105
2770 Kastrup
65 deltagere heraf 32 der ikke spillede fodbold.
JUN
9
LØR
10:00 - 13:00
Orient GI
Hulen, Islev Skole, Islevbrovej 44
2610 Rødovre
31 deltagere heraf 11 der ikke spillede fodbold.
JUN
10
SØN
12:00 - 15:00
Ølstykke FC
Tranekærvej 3
3650 Ølstykke
46 deltagere heraf 24 der ikke spillede fodbold.
Uge 24
JUN
13
ONS
13:00 - 16:00
KFUMs Boldklub
Nøkkerosevej 23
2400 København NV
79 deltagere heraf 61 der ikke spillede fodbold.
JUN
15
FRE
17:00 - 20:00
Melby-Liseleje IF
Tollerupvej 27 B
3370 Melby
22 deltagere heraf 13 der ikke spillede fodbold.
Uge 25
JUN
18
MAN
13:00 - 16:00
OKS
Østerbæksvej 125
5000 Odense C
JUN
19
TIR
13:00 - 16:00
OKS
Østerbæksvej 125
5000 Odense C
JUN
20
ONS
17:00 - 20:00
Marienlyst
Windelsvej 138
5000 Odense C
Uge 33
AUG
13
MAN
16:00 - 19:00
Holluf Pile-Tornbjerg IF
Nøglens Kvarter 12
5220 Odense Sø
AUG
14
TIR
15:00 - 18:00
Ejby IK
Halvej 5
5592 Ejby
AUG
15
ONS
11:00 - 14:00
Nr. Aaby IK
Idrætsvej 7
5580 Nørre Aaby
AUG
16
TOR
13:00 - 16:00
OKS
Østerbæksvej 125
5000 Odense C
AUG
17
FRE
08:15 - 11:15
Vordingborg IF
Morten Olsens Alle 2
4760 Vordingborg
AUG
18
LØR
11:00 - 14:00
BSV af 2016
Egebækvej 118-120
2850 Nærum
AUG
19
SØN
10:00 - 13:00
Haslev FC
Haslev FC, Stadionvej 10
4690 Haslev
Uge 34
AUG
20
MAN
17:00 - 20:00
Farum BK
Farum BK, Stavnsholtvej 35A
3520 Farum
AUG
21
TIR
17:00 - 20:00
Solrød FC
Tingsryds Allé 27A
2680 Solrød Strand
AUG
22
ONS
15:00 - 18:00
AIK 65 Strøby Fodbold
Strøby Idrætscenter, Lendrumvej 3
4671 Strøby
AUG
23
TOR
13:00 - 16:00
FK Sydsjælland 05
Landevejen 4A, Lov
4700 Næstved
AUG
24
FRE
10:00 - 13:00
Holmegaard GB
Holmegaard Hallen, Glasværksvej 1
4684 Holmegaard
AUG
25
LØR
10:00 - 13:00
Fårevejle BK
Faarevejle Stadion,Faarevejle Kanalvej 11
4540 Fårevejle
AUG
26
SØN
11:00 - 14:00
Ballerup-Skovlunde Fodbold
Ballerup Idrætspark, Marbækvej 12
2750 Ballerup
Uge 35
AUG
27
MAN
15:00 - 18:00
Espergærde IF
Gymnasievej 5
3060 Espergærde
AUG
28
TIR
15:00 - 18:00
Næstved I.F.
Rolighedsvej 25
4700 Næstved
AUG
29
ONS
17:00 - 20:00
Hornbæk IF
Pedella Park, Carl B. Nielsensvej 3
3100 Hornbæk
AUG
30
TOR
17:00 - 20:00
Måløv BK
Måløv Hovedgade 48
2760 Måløv
AUG
31
FRE
15:00 - 18:00
Store Heddinge BK
Parkvej 5
4660 Store Heddinge
Uge 36
SEP
5
ONS
11:00 - 14:00
Ubberud IF
Ubberud IF, Ubberudvej 30
5491 Blommenslyst