Tourplan til Pigeraketten i vest

Uge 15
APR
9
MAN
14:00 - 17:00
Rødekro IF
Rødekro IF, Skovbrynet 5
6230 Rødekro
APR
10
TIR
14:00 - 17:00
Askov/Malt UI
Askov/Malt UI, Maltvej 84
6600 Vejen
APR
11
ONS
14:30 - 17:30
Ribe BK
Sportsvej 8, 1.
6760 Ribe
APR
12
TOR
15:00 - 18:00
Givskud GUF
Stadionvej 15
7323 Give
APR
14
LØR
10:00 - 13:00
Virring/Vitved UI
Virring/Vitved UI, Virringvej 75
8660 Skanderborg
APR
15
SØN
10:00 - 13:00
Tarm IF
Skovvej 25
6880 Tarm
Uge 16
APR
16
MAN
13:00 - 16:00
IF Trojka
Stadionvej 15
8830 Tjele
APR
17
TIR
15:00 - 18:00
RKG
Hellasvej 11
9270 Klarup
APR
18
ONS
17:00 - 20:00
Brovst IF
Damengvej 2
9460 Brovst
APR
19
TOR
16:00 - 19:00
Nørresundby Forenede Boldklubber
Lerumbakken 11
9400 Nørresundby
APR
20
FRE
17:00 - 20:00
Kjellerup IF
Bjergets Idrætsanlæg
8620 Kjellerup
APR
22
SØN
10:00 - 13:00
Lind/Kollund (KLG)
Lind Stadion
7400 Herning
Uge 17
APR
23
MAN
17:00 - 20:00
Harboøre IF
Lemvigvej 9 A
7673 Harboøre
APR
24
TIR
17:00 - 20:00
Rindum SU
Kirkevej 26
6950 Ringkøbing
APR
25
ONS
17:00 - 20:00
Sunds IF
Skalmejevej 50
7451 Sunds
APR
26
TOR
13:00 - 16:00
Bjerringbro IF
Vestre Ringvej 7a
8850 Bjerringbro
APR
27
FRE
15:00 - 18:00
ØBG Silkeborg
Buskelundtoften 3
8600 Silkeborg
APR
28
LØR
10:00 - 13:00
Virup IF
Virup IF, Mølledalen 25
8530 Hjortshøj
APR
29
SØN
10:00 - 13:00
Lund IF
Skolevej 7
8700 Horsens
Uge 18
APR
30
MAN
17:00 - 20:00
Søften GF
Neptunvej 17
8382 Hinnerup
MAJ
1
TIR
17:00 - 20:00
Vorup FB
Vorup FB, Møllevangsvej 9
8940 Randers SV
MAJ
2
ONS
17:00 - 20:00
IF Midtdjurs
Marienhofvej 13
8550 Ryomgård
MAJ
3
TOR
17:00 - 20:00
Hornslet IF
Stadionvej 4
8543 Hornslet
MAJ
4
FRE
12:30 - 15:30
Gedved IF
Kirkevej 16
8751 Gedved
MAJ
5
LØR
14:00 - 17:00
Skødstrup SF
Skødstrup SF, Bondehaven 1
8541 Skødstrup
MAJ
6
SØN
12:00 - 15:00
Aabyhøj IF
O.I. Offersens Vej 1
8230 Åbyhøj
Uge 19
MAJ
7
MAN
13:00 - 16:00
Rosendal IK
Spiraeavej 4
9500 Hobro
MAJ
8
TIR
11:00 - 14:00
Dronninglund IF
Rørholtvej 18
9330 Dronninglund
MAJ
9
ONS
15:30 - 18:30
Bangsbo Freja
Vrangbækvej 115
9900 Frederikshavn
MAJ
11
FRE
15:00 - 18:00
Poulstrup Vrejlev 81
Poulstrup Skolevej 5
9760 Vrå
MAJ
12
LØR
14:00 - 17:00
Sulsted IF
Sulsted IF, Toftegårdsparken 15
9381 Sulsted
MAJ
13
SØN
17:00 - 20:00
Aalborg Chang
Provstejorden 13
9000 Aalborg
Uge 20
MAJ
14
MAN
17:00 - 20:00
Frederikshavn fI
Fodboldvej 7
9900 Frederikshavn
MAJ
15
TIR
16:00 - 19:00
Billund IF
Kærvej 501
7190 Billund
MAJ
16
ONS
17:00 - 20:00
Vejle Boldklub
Hellumvej 9
7100 Vejle
MAJ
18
FRE
15:00 - 18:00
Højslev Station IF
Højslev Stadion, Stoholmvej 9
7840 Højslev
MAJ
19
LØR
10:00 - 13:00
Lystrup IF
Indelukket 20
8520 Lystrup
MAJ
20
SØN
15:00 - 18:00
ØBG Silkeborg
ØGB Silkeborg v/ Balleskolen, Balle Kirkevej 120
8600 Silkeborg
Uge 21
MAJ
21
MAN
17:00 - 20:00
FC Horsens
Ternevej 83
8700 Horsens
MAJ
22
TIR
17:00 - 20:00
Hjerting IF
Klubhuset v/ Nordvangsskolen, Hjertingparken 202
6710 Esbjerg V
MAJ
23
ONS
17:00 - 20:00
Hviding IF
Egebækvej 30
6760 Ribe
MAJ
24
TOR
13:00 - 16:00
FB Fodbold
Nørup Stadion
7182 Bredsten
MAJ
25
FRE
17:00 - 20:00
Vridsted IF
Dåsbjergvej 25 B
7800 Skive
MAJ
26
LØR
10:00 - 13:00
Gauerslund IF
Fælleshåbsvej 11
7080 Børkop
MAJ
27
SØN
12:00 - 15:00
Juelsminde IF
Tofteskovvej 12H
7130 Juelsminde
Uge 22
MAJ
28
MAN
17:00 - 20:00
Glejbjerg SF
Tvilhovej 1
6752 Glejbjerg
MAJ
29
TIR
17:00 - 20:00
Hedensted IF
Hedensted IF, Jørgensens Alle 26
8722 Hedensted
MAJ
30
ONS
17:00 - 20:00
Tjørring IF
Gilmosevej 18
7400 Herning
MAJ
31
TOR
17:00 - 20:00
Try/Thorshøj B
Hjørringvej 222 B
9750 Østervrå
JUN
2
LØR
10:00 - 13:00
Rødkærsbroegnens IF
Brandstrupvej 25
8840 Rødkærsbro
Uge 23
JUN
4
MAN
17:00 - 20:00
IF Fremad Nørhalne
G. Zimmersvej 27
9430 Vadum
JUN
5
TIR
13:00 - 16:00
Nibe B
Hobrovej 38
9240 Nibe
JUN
6
ONS
15:00 - 18:00
Skørping IF Frem
Himmerlandsvej 59
9520 Skørping
JUN
7
TOR
17:00 - 20:00
Gug B
Vissevej 26
9210 Aalborg Sø
JUN
8
FRE
09:00 - 12:00
Fjerritslev IF
Brøndumvej 25
9690 Fjerritslev
JUN
10
SØN
17:00 - 20:00
Dronningborg B
Dronningborg Hallen
8930 Randers NØ
Uge 24
JUN
11
MAN
17:00 - 20:00
Sabro IF
Damvej 110B
8471 Sabro
JUN
12
TIR
17:00 - 20:00
AIA-Tranbjerg
Grønløkke Alle 7A
8310 Tranbjerg J
JUN
13
ONS
17:00 - 20:00
Raarup GIF
Kirkedalsvej 53
7130 Juelsminde
JUN
14
TOR
15:00 - 18:00
Vildbjerg SF
Vildbjerg SF, Stadionvej 3
7480 Vildbjerg
JUN
15
FRE
13:00 - 16:00
Tarp B
Bryndumvej 14 - 16
6715 Esbjerg N
JUN
16
LØR
10:00 - 13:00
Varde IF
Lerpøtvej 55
6800 Varde
JUN
17
SØN
12:00 - 15:00
Ølgod IF
Nr. Alle 25
6870 Ølgod
Uge 25
JUN
19
TIR
17:00 - 20:00
Aabenraa BK
Vestvejen 25
6200 Aabenraa
JUN
20
ONS
15:00 - 18:00
Toftlund IF
Toftlund IF, Stadionvej 3
6520 Toftlund
Uge 32
AUG
8
ONS
17:00 - 20:00
Ikast KFUM
Thrigesvej 17
7430 Ikast
Uge 33
AUG
14
TIR
13:00 - 16:00
Stensballe IK
Husoddebakken 15
8700 Horsens
AUG
16
TOR
15:00 - 18:00
Sydmors IF
Sydmors Fritidscenter, Smedebjergevej 43
7980 Vils
AUG
17
FRE
17:00 - 20:00
Mejdal-Halgård Fodbold
Slåenvej 65
7500 Holstebro
AUG
18
LØR
10:00 - 13:00
Ebeltoft IF
Østeralle 19B, 8400 Ebeltoft
8400 Ebeltoft
AUG
19
SØN
10:00 - 13:00
HA85
Buskelundvej 2B
8600 Silkeborg
Uge 34
AUG
20
MAN
15:00 - 18:00
GVL Løkken
Brændingen 1
9480 Løkken
AUG
21
TIR
17:00 - 20:00
HOG Hinnerup
Haldum-Hinnerup Skolens baner, Svinget 4
8382 Hinnerup
AUG
22
ONS
15:00 - 18:00
Holtet IF
Aalborgvej 212
9362 Gandrup
AUG
23
TOR
15:00 - 18:00
Vodskov IF
Vodskovvej 15
9310 Vodskov
AUG
24
FRE
17:00 - 20:00
Skalborg SK
Hobrovej 435
9200 Aalborg Sv
AUG
25
LØR
10:00 - 13:00
Aalborg Freja
Vestre Fjordvej 15
9000 Aalborg
AUG
26
SØN
10:00 - 13:00
Farsø/Ullits IK
Jeppe Aakjærsvej 27
9640 Farsø
Uge 35
AUG
27
MAN
17:00 - 20:00
BMI
Egelund Idrætscenter
8340 Malling
AUG
28
TIR
15:00 - 18:00
Vonsild FK
Delken 4
6000 Kolding
AUG
29
ONS
13:00 - 16:00
FC Skanderborg
FC Skanderborg, Birkevej 28
8660 Skanderborg
AUG
31
FRE
10:00 - 13:00
Aalborg KFUM Fodbold
Under Lien 60
9000 Aalborg
SEP
1
LØR
10:00 - 13:00
Team Viborg
Liseborgcentret
8800 Viborg
SEP
2
SØN
10:00 - 13:00
Helsted Fremad IF
Rønnebærvej 35
8920 Randers NV
Uge 36
SEP
5
ONS
14:30 - 17:30
Galten FS
Galten FS, Røddikevej 20
8464 Galten