Tourplan til Pigeraketten i vest

Uge 16
APR
17
MAN
11:00 - 14:00
Helsted Fremad IF
Rønnebærvej 35
8920 Randers NV
34 deltagere heraf 17 der ikke spillede fodbold.
APR
18
TIR
16:00 - 19:00
Billund IF
Kærvej 501
7190 Billund
64 deltagere heraf 23 der ikke spillede fodbold.
APR
19
ONS
15:00 - 18:00
Toftlund IF
Toftlund Hallen
6520 Toftlund
25 deltagere heraf 20 der ikke spillede fodbold.
APR
20
TOR
17:00 - 20:00
Aabenraa BK
Vestvejen 25
6200 Aabenraa
62 deltagere heraf 40 der ikke spillede fodbold.
APR
21
FRE
15:00 - 18:00
Aalborg KFUM Fodbold
Under Lien 60
9000 Aalborg
80 deltagere heraf 44 der ikke spillede fodbold.
APR
22
LØR
12:00 - 15:00
Team Viborg
Liseborgcentret
8800 Viborg
35 deltagere heraf 9 der ikke spillede fodbold.
APR
23
SØN
14:00 - 17:00
Østbirk IF
Storegade 47
8752 Østbirk
40 deltagere heraf 22 der ikke spillede fodbold.
Uge 17
APR
24
MAN
13:00 - 16:00
FC Skanderborg
Niels Ebbesen Skolen, Højvangens Torv 4
8660 Skanderborg
23 deltagere heraf 15 der ikke spillede fodbold.
APR
25
TIR
13:00 - 16:00
FC Skanderborg
Vestergadeanlægget, Birkevej 28
8660 Skanderborg
92 deltagere heraf 29 der ikke spillede fodbold.
APR
26
ONS
15:00 - 18:00
Them GF
Frisholmvej 13
8653 Them
44 deltagere heraf 20 der ikke spillede fodbold.
APR
27
TOR
17:00 - 20:00
Sabro IF
Damvej 110B
8471 Sabro
50 deltagere heraf 26 der ikke spillede fodbold.
APR
28
FRE
16:30 - 19:30
Kjellerup IF
Bjergets Idrætsanlæg
8620 Kjellerup
32 deltagere heraf 22 der ikke spillede fodbold.
APR
29
LØR
10:00 - 13:00
FC Horsens
Ternevej 83
8700 Horsens
50 deltagere heraf 18 der ikke spillede fodbold.
APR
30
SØN
10:00 - 13:00
Gedved IF
Kirkevej 16
8751 Gedved
52 deltagere heraf 23 der ikke spillede fodbold.
Uge 18
MAJ
1
MAN
17:00 - 20:00
Søften GF
Neptunvej 17
8382 Hinnerup
46 deltagere heraf 23 der ikke spillede fodbold.
MAJ
2
TIR
17:00 - 20:00
Hadsten Sports Klub
Hadsten Idrætscenter
8370 Hadsten
19 deltagere heraf 19 der ikke spillede fodbold.
MAJ
3
ONS
17:00 - 20:00
Aabyhøj IF
O.I. Offersens Vej 1
8230 Åbyhøj
80 deltagere heraf 50 der ikke spillede fodbold.
MAJ
4
TOR
17:00 - 20:00
Hedensted IF
Hedensted Stadion
8722 Hedensted
31 deltagere heraf 10 der ikke spillede fodbold.
MAJ
5
FRE
15:00 - 18:00
ØBG Silkeborg
Buskelundtoften 3
8600 Silkeborg
61 deltagere heraf 25 der ikke spillede fodbold.
MAJ
6
LØR
10:00 - 13:00
ØBG Silkeborg
ØBG Silkeborg, Balle Kirkevej 120
8600 Silkeborg
31 deltagere heraf 12 der ikke spillede fodbold.
Uge 19
MAJ
8
MAN
16:00 - 19:00
Nørresundby Forenede Boldklubber
Nørresundby Forenede Boldklubber, Lerumbakken 11
9400 Nørresundby
76 deltagere heraf 25 der ikke spillede fodbold.
MAJ
9
TIR
14:00 - 17:00
Skibsby-Højene IF
Højene-Hallen
9800 Hjørring
44 deltagere heraf 10 der ikke spillede fodbold.
MAJ
10
ONS
15:00 - 18:00
Løgstør IF
Frederik d. VII's Alle 14
9670 Løgstør
45 deltagere heraf 24 der ikke spillede fodbold.
MAJ
11
TOR
15:00 - 18:00
Dronninglund IF
Rørholtvej 18
9330 Dronninglund
29 deltagere heraf 8 der ikke spillede fodbold.
MAJ
12
FRE
15:00 - 18:00
Aalborg Freja
Vestre Fjordvej 15
9000 Aalborg
10 deltagere heraf 4 der ikke spillede fodbold.
MAJ
13
LØR
10:00 - 13:00
Spjald IF
Halvejen 4
6971 Spjald
25 deltagere heraf 12 der ikke spillede fodbold.
MAJ
14
SØN
12:00 - 15:00
Erritsø GIF
Krogsagervej 40 B
7000 Fredericia
28 deltagere heraf 14 der ikke spillede fodbold.
Uge 20
MAJ
15
MAN
17:00 - 20:00
Naur-Sir-Krunderup
Sirvej 4B
7500 Holstebro
42 deltagere heraf 5 der ikke spillede fodbold.
MAJ
16
TIR
17:00 - 20:00
Skødstrup SF
Skødstrup SF, Bondehaven 1
8541 Skødstrup
40 deltagere heraf 17 der ikke spillede fodbold.
MAJ
17
ONS
17:00 - 20:00
IF Midtdjurs
Marienhofvej 13
8550 Ryomgård
81 deltagere heraf 27 der ikke spillede fodbold.
MAJ
18
TOR
17:00 - 20:00
AIA-Tranbjerg
Grønløkke Alle 7A
8310 Tranbjerg J
74 deltagere heraf 52 der ikke spillede fodbold.
MAJ
19
FRE
15:00 - 18:00
Hørning IF
Højbo Stadion
8362 Hørning
56 deltagere heraf 33 der ikke spillede fodbold.
MAJ
20
LØR
10:00 - 13:00
Lystrup IF
Indelukket 20
8520 Lystrup
15 deltagere heraf 9 der ikke spillede fodbold.
MAJ
21
SØN
10:00 - 13:00
Gauerslund IF
Fælleshåbsvej 11
7080 Børkop
59 deltagere heraf 53 der ikke spillede fodbold.
Uge 21
MAJ
22
MAN
15:00 - 18:00
Skørping IF Frem
Skørping IF Frem, Himmerlandsvej 59
9520 Skørping
90 deltagere heraf 40 der ikke spillede fodbold.
MAJ
23
TIR
15:00 - 18:00
Kolt/Hasselager IF
Kolt
8361 Hasselager
94 deltagere heraf 80 der ikke spillede fodbold.
MAJ
24
ONS
17:00 - 20:00
Bjerringbro IF
Vestre Ringvej 7a
8850 Bjerringbro
83 deltagere heraf 37 der ikke spillede fodbold.
MAJ
27
LØR
10:00 - 13:00
Jerne IF
Fasanvej 2
6705 Esbjerg Ø
6 deltagere heraf 4 der ikke spillede fodbold.
MAJ
28
SØN
11:00 - 14:00
Skovbakken Kvindefodbold
Skovbakken Kvindefodbold, Hvidkildevej 17
8240 Risskov
17 deltagere heraf 5 der ikke spillede fodbold.
Uge 22
MAJ
29
MAN
15:00 - 18:00
Højer IF
Halvej 1
6280 Højer
21 deltagere heraf 2 der ikke spillede fodbold.
MAJ
31
ONS
15:30 - 18:30
Agerskov Sogns UF
Nørregade 15 A
6534 Agerskov
34 deltagere heraf 34 der ikke spillede fodbold.
JUN
1
TOR
11:00 - 14:00
Sdr. Omme IF
Hasselvej 3
7260 Sønder Omme
96 deltagere heraf 80 der ikke spillede fodbold.
JUN
2
FRE
15:00 - 18:00
Nibe B
Hobrovej 38
9240 Nibe
45 deltagere heraf 16 der ikke spillede fodbold.
Uge 23
JUN
6
TIR
11:45 - 14:45
Rørbæk IF
Sortevakkeskolen, Løgstørvej 161
9610 Nørager
113 deltagere heraf 100 der ikke spillede fodbold.
JUN
7
ONS
17:00 - 20:00
Holsted FB
Højmarksvej 18
6670 Holsted
13 deltagere heraf 3 der ikke spillede fodbold.
JUN
8
TOR
14:00 - 17:00
Brønderslev IF
BI-Centret, Gl. Agdrupvej 17-23
9700 Brønderslev
52 deltagere heraf 42 der ikke spillede fodbold.
JUN
9
FRE
09:00 - 12:00
Fjerritslev IF
Brøndumvej 25
9690 Fjerritslev
97 deltagere heraf 60 der ikke spillede fodbold.
JUN
10
LØR
10:00 - 13:00
Tjæreborg IF
Brovej 12
6731 Tjæreborg
31 deltagere heraf 10 der ikke spillede fodbold.
JUN
11
SØN
10:00 - 13:00
IF Skjold Sæby
Kjeldgaardsvej 25
9300 Sæby
6 deltagere heraf 4 der ikke spillede fodbold.
Uge 24
JUN
12
MAN
17:00 - 20:00
Ringkøbing IF
Alkjær Stadion
6950 Ringkøbing
49 deltagere heraf 25 der ikke spillede fodbold.
JUN
13
TIR
14:00 - 17:00
Aalborg Chang
Provstejorden 13
9000 Aalborg
8 deltagere heraf 8 der ikke spillede fodbold.
JUN
14
ONS
09:00 - 12:00
Aulum IF
Markedspladsen 10
7490 Aulum
164 deltagere heraf 115 der ikke spillede fodbold.
JUN
15
TOR
17:00 - 20:00
Sunds IF
Skalmejevej 50
7451 Sunds
40 deltagere heraf 18 der ikke spillede fodbold.
JUN
17
LØR
10:00 - 13:00
Vildbjerg SF
Vildbjerg SF, Stadionvej 3
7480 Vildbjerg
32 deltagere heraf 7 der ikke spillede fodbold.
JUN
18
SØN
12:00 - 15:00
Vejgaard B
Sofievej 31
9000 Aalborg
36 deltagere heraf 15 der ikke spillede fodbold.
Uge 25
JUN
19
MAN
15:00 - 18:00
Holtet IF
Aalborgvej 212
9362 Gandrup
84 deltagere heraf 28 der ikke spillede fodbold.
JUN
20
TIR
15:00 - 18:00
Vinderup IK
Halvej 2 A
7830 Vinderup
45 deltagere heraf 15 der ikke spillede fodbold.
JUN
21
ONS
17:00 - 20:00
Vejle Boldklub
Hellumvej 9
7100 Vejle
54 deltagere heraf 20 der ikke spillede fodbold.
JUN
22
TOR
15:00 - 18:00
Lind/Kollund (KLG)
Lind Stadion, Skolevænget 17
7400 Herning
43 deltagere heraf 20 der ikke spillede fodbold.
Uge 32
AUG
9
ONS
17:00 - 20:00
Glejbjerg SF
Gleibjerg SF, Skovbøllingvej 13
6752 Glejbjerg
27 deltagere heraf 18 der ikke spillede fodbold.
AUG
10
TOR
17:00 - 20:00
BNS
Nybøl Idrætsanlæg, Skolevænget 18, Nybøl
6400 Sønderborg
34 deltagere heraf 20 der ikke spillede fodbold.
AUG
11
FRE
17:00 - 20:00
BMI
Egelund Idrætscenter
8340 Malling
41 deltagere heraf 30 der ikke spillede fodbold.
AUG
12
LØR
10:00 - 13:00
Hammel GF
Stadionvej 7
8450 Hammel
24 deltagere heraf 19 der ikke spillede fodbold.
Uge 33
AUG
15
TIR
17:00 - 20:00
Hjerting IF
Klubhuset Nordvangsskolen
6710 Esbjerg V
68 deltagere heraf 25 der ikke spillede fodbold.
AUG
17
TOR
17:00 - 20:00
Try/Thorshøj B
Hjørringvej 222 B
9750 Østervrå
38 deltagere heraf 10 der ikke spillede fodbold.
AUG
18
FRE
16:00 - 19:00
Hobro IK
Amerikavej 9
9500 Hobro
40 deltagere heraf 25 der ikke spillede fodbold.
AUG
19
LØR
14:00 - 17:00
Farsø/Ullits IK
Jeppe Aakjærsvej 27
9640 Farsø
31 deltagere heraf 6 der ikke spillede fodbold.
AUG
20
SØN
10:00 - 13:00
HA85
Buskelundvej 2B
8600 Silkeborg
21 deltagere heraf 6 der ikke spillede fodbold.
Uge 34
AUG
21
MAN
15:00 - 18:00
Vestbjerg IF
Niels Lyhnesvej 8
9380 Vestbjerg
24 deltagere heraf 14 der ikke spillede fodbold.
AUG
22
TIR
17:00 - 20:00
Vodskov IF
Vodskovvej 15
9310 Vodskov
63 deltagere heraf 17 der ikke spillede fodbold.
AUG
23
ONS
17:00 - 20:00
MorsØ FC
Morsø Multipark
7900 Nykøbing M
57 deltagere heraf 19 der ikke spillede fodbold.
AUG
24
TOR
15:00 - 18:00
Bangsbo Freja
Vrangbækvej 115
9900 Frederikshavn
14 deltagere heraf 6 der ikke spillede fodbold.
AUG
25
FRE
13:00 - 16:00
IF Lyseng
Kragelundskolen , Aage Jedichs Vej
8270 Højbjerg
50 deltagere heraf 40 der ikke spillede fodbold.
Uge 35
AUG
29
TIR
17:00 - 20:00
HOG Hinnerup
HOG Hinnerup, Svinget 6
8382 Hinnerup
57 deltagere heraf 10 der ikke spillede fodbold.
SEP
1
FRE
15:00 - 18:00
Alhedens IF
Alhedens IF, Trehusevej 7
7470 Karup J
13 deltagere heraf 7 der ikke spillede fodbold.
SEP
2
LØR
12:00 - 15:00
Tarm IF
Skovvej 25
6880 Tarm
25 deltagere heraf 5 der ikke spillede fodbold.
SEP
3
SØN
10:00 - 13:00
Skibet IF
Jennumvej 20
7100 Vejle
15 deltagere heraf 1 der ikke spillede fodbold.
Uge 36
SEP
5
TIR
14:00 - 17:00
Galten FS
Klank Idrætsanlæg
8464 Galten
56 deltagere heraf 13 der ikke spillede fodbold.
SEP
9
LØR
12:00 - 15:00
Mejdal-Halgård Fodbold
Slåenvej 65
7500 Holstebro
43 deltagere heraf 7 der ikke spillede fodbold.