Datoer i kvindesektoren

2019

Januar
15.-22. A Vintertur Aiya Napa, Cypern
29.-30. U16 Træningssamling Ikast, Danmark
18.-19. U19  Træningssamling Ikast, Danmark
Februar
23.-28. U17 Venskabskampe mod Norge Silkeborg, Danmark
25.-7/3 A Algarve Cup Algarve, Portugal
26/2-6/3  U19 La Manga Tournament La Manga, Spanien
Marts
26/2-6/3 U19 La Manga Tounament La Manga, Spanien
25/2-7.  A Algarve Cup Algarve, Portugal
5. U16 Træningssamling Vejen, Danmark
17.-28. U17 Elite round Toscana, Italien
19. U19 Træningssamling Vejen, Danmark
31/3-10/4 U19 Elite round Oslo, Norge
April
31/3-10/4 U19 Elite round Oslo, Norge
4.-9.  A Venskabskamp Strasbourg, Frankrig
1.-8. U16 UEFA Development Tournament Warszawa, Polen
20.-22. U17 Træningssamling før EM TBA, Danmark
Maj
1.-18. U17 EM

Albena, Bulgarien

15.-16. U16 Træningssamling Vildbjerg, Danmark
23.-26.  A Venskabskamp Walsall/Birmingham, England
Juni
 29/5-4/6 A Venskabskampe TBA
27. U19 Træningssamling (årg. 01/02) Vejen, Danmark
29/6-9/7 U16  Open Nordic Tournament Uddevalla, Sverige
Juli
29/6-9/7 U16 Open Nordic Tournament Uddevalla, Sverige
August
6.-7. U19 Træningssamling Vejen, Danmark 
6.-7. U23 Træningssamling Vejen, Danmark
28/8-2/9 U17 Venskabskampe Eerikkilä, Finland
26/8-31/8 U19 Venskabskampe TBA, England
26.-30. A EM-Kvalifikation Viborg, Denmark
27.-28. U16 Træningssamling Vildbjerg, Danmark
September
30/8-4/9  A EM-Kvalifikation Tel Aviv, Israel 
19.-28. U17 EM-kvalifikation 1. runde Ringkøbing/Skjern, Danmark
27.-29. U16 Træningssamling Ringkøbing, Danmark
29/9-9/10 U19 EM-kvalifikation 1. runde TBA, Tyrkiet
Oktober 
29/9-9/10 U19 EM-kvalifikation 1. runde TBA, Tyrkiet
30/9-5/10 A EM-kvalifikation Viborg, Danmark
5.-9. A EM-Kvalifikation Tbilisi, Georgien
November
4.-7. U23 Venskabskamp  Uden, Holland
7.-12. A EM-kvalifikation Viborg, Danmark
3.-9. (TBC, 5-6 dage) U16 Venskabskampe TBA, Danmark
6.-7. U19 Træningssamling Ikast, Danmark
5.-6.  U17 Træningssamling Vejen, Danmark
26.-28. U17 Træningssamling Ikast, Danmark
December

2020

Januar
Februar
Marts
2.-11. U19 Træningsturnering TBC
2.-12. A Algarve Cup Algarve, Portugal
April
5.-10. A EM-Kvalifikation TBA, Bosnien-Hercegovina
10.-14. A EM-Kvalifikation TBA, Malta
6.-14. U19 Elite round TBC
Maj
Juni
Juli
1.-9. (TBC) U16 Open Nordic Tournament TBA, Danmark
21. juli-2. august U19 Evt. EM TBA, Georgien

Ret til ændringer forbeholdes

*TBA - To Be Announced 

*TBC - To Be Confirmed