|
617028
|
lø15-08 2020
|
14:00
|
|
|
Herlev IF Oasen
|
|
|
|
617035
|
lø22-08 2020
|
14:00
|
|
|
Islev Skole kunst
|
HHT
|
|
|
|
617039
|
lø29-08 2020
|
14:00
|
|
|
Herlev IF Oasen
|
|
|
|
|
617045
|
lø05-09 2020
|
14:00
|
|
|
Ishøj Idrætsplads
|
|
|
|
617051
|
lø12-09 2020
|
14:00
|
|
|
Herlev IF Oasen
|
|
|
|
617062
|
sø20-09 2020
|
16:00
|
|
|
Bagsværd Stadion
|
|
|
|
|
617063
|
lø26-09 2020
|
14:00
|
|
|
Herlev IF Oasen
|
|
|
|
617072
|
lø03-10 2020
|
11:30
|
|
|
Espelundens Idrætsanlæg
|
|
|
|
617101
|
lø10-10 2020
|
14:00
|
|
|
Herlev IF Oasen
|
UHT
|
|
|
617108
|
fr16-10 2020
|
18:00
|
|
|
Espelunden Kunstgræs
|
|
|
|
|
617113
|
lø24-10 2020
|
14:00
|
|
|
Herlev IF Oasen
|
|
|
|
617125
|
lø17-04 2021
|
12:30
|
|
|
Herlev IF Oasen
|
|
|
|
617376
|
on21-04 2021
|
18:00
|
|
|
Grantofteparken
|
|
|
|
617379
|
lø24-04 2021
|
12:30
|
|
|
Herlev IF Oasen
|
|
|
|
617389
|
fr30-04 2021
|
11:30
|
|
|
Østervangsbanerne
|
|
|
|
617391
|
lø08-05 2021
|
12:30
|
|
|
Herlev IF Engen
|
|
|
|
617398
|
on12-05 2021
|
18:15
|
|
|
Ejby Friluftscenter
|
|
|
|
617403
|
lø22-05 2021
|
12:30
|
|
|
Herlev IF Engen
|
|
|
|
617411
|
sø30-05 2021
|
14:00
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
HHT
|
|
|
617416
|
lø05-06 2021
|
12:30
|
|
|
Herlev IF Engen
|
UHT
|
|
|
618700
|
lø12-06 2021
|
11:00
|
|
|
Selsmoseskolen
|
|
|
|
617119
|
lø19-06 2021
|
15:30
|
|
|
Espelundens Idrætsanlæg
|
|
|
1/8 dels finaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12
Kvartfinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
Semifinaler søndag den 27. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 30. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1