MENU

Herstedøster IC //

Serie 3 , Pulje 4

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
967136
14-08 2021
Kl. 13:30
Herstedøster IC Oversidder Herstedøster Stadion
967166
21-08 2021
Kl. 11:00
BSF Herstedøster IC Ballerup Idrætspark
1 - 1
967181
28-08 2021
Kl. 13:30
Herstedøster IC T.G. 80 IF Herstedøster Stadion
3 - 2
967200
fr
03-09 2021
Kl. 19:00
Ishøj IF Herstedøster IC Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
1 - 6
967230
11-09 2021
Kl. 13:30
Herstedøster IC BK Vest, Rødovre Herstedøster Stadion
2 - 2
967243 ti
21-09 2021
Kl. 19:00
Brøndby Strand IK Herstedøster IC Langbjergskolen
2 - 2
967244
25-09 2021
Kl. 15:30
Herstedøster IC Herlev IF Herstedøster Stadion
2 - 2
967519
fr
01-10 2021
Kl. 18:30
Glostrup Herstedøster IC Glostrup Idrætspark Kunstgræs
2 - 4
967534
09-10 2021
Kl. 15:00
Albertslund BS 72 Herstedøster IC Sportspladsen i Syd
2 - 1
967543
16-10 2021
Kl. 13:00
Ejby IF 1968 Herstedøster IC Ejby Friluftscenter
4 - 2
967559
23-10 2021
Kl. 15:30
Herstedøster IC Avedøre IF Herstedøster Stadion
7 - 1
967577
02-04 2022
Kl. 15:30
Oversidder Herstedøster IC
967599
09-04 2022
Kl. 15:30
Herstedøster IC BSF Herstedøster Stadion
4 - 5
972399
16-04 2022
Kl. 14:00
T.G. 80 IF Herstedøster IC Gadehaveskolen kunstgræs
0 - 2
972414
23-04 2022
Kl. 13:30
Herstedøster IC Ishøj IF Herstedøster Stadion
0 - 0
972434
30-04 2022
Kl. 13:00
BK Vest, Rødovre Herstedøster IC Nørrekær
5 - 0
973268
07-05 2022
Kl. 13:00
Herstedøster IC Brøndby Strand IK Herstedøster Stadion
2 - 1
973276
14-05 2022
Kl. 13:00
Herlev IF Herstedøster IC Herlev IF Engen
0 - 2
973331
21-05 2022
Kl. 13:30
Herstedøster IC Glostrup Herstedøster Stadion
12 - 0
973339
28-05 2022
Kl. 13:30
Herstedøster IC Albertslund BS 72 Herstedøster Stadion
2 - 1
973344
04-06 2022
Kl. 13:30
Herstedøster IC Ejby IF 1968 Herstedøster Stadion
1 - 1
973479
11-06 2022
Kl. 12:00
Avedøre IF Herstedøster IC Avedøre Stadion
3 - 5
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 18. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 21. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind