MENU

BK Vest, Rødovre //

Serie 4, Pulje 8

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
524691
22-08 2021
Kl. 11:30
BK Vest, Rødovre Slangerup & Omegn IF Nørrekær
1
-
3
525515 ti
31-08 2021
Kl. 18:30
Albertslund BS 72 BK Vest, Rødovre Sportspladsen i Syd
Udehold taberdømt
525573
05-09 2021
Kl. 15:00
BK Vest, Rødovre Albertslund IF (1) Nørrekær
4
-
3
524677 on
08-09 2021
Kl. 18:00
Lejerbo BK BK Vest, Rødovre Gungehusskolen
3
-
3
525575
12-09 2021
Kl. 11:30
FC Hvidovre (2) BK Vest, Rødovre Avedøre Stadion
1
-
0
525656
19-09 2021
Kl. 11:30
BK Vest, Rødovre Brøndbyernes IF Nørrekær
1
-
6
525662 fr
24-09 2021
Kl. 18:00
CFK BK Vest, Rødovre Charlotteskolen
Udehold taberdømt
528059
03-10 2021
Kl. 11:30
BK Vest, Rødovre Vestegnen FK Nørrekær
528066
10-10 2021
Kl. 11:00
BK Avarta (2) BK Vest, Rødovre Espelundens Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
528073
16-10 2021
Kl. 12:00
BK Friheden BK Vest, Rødovre Strandmarkens Fritidscenter
Udehold taberdømt
528084
23-10 2021
Kl. 11:40
BK Vest, Rødovre Greve Fodbold Espelunden Kunstgræs
Hjemmehold taberdømt
528091
02-04 2022
Kl. 15:30
BK Vest, Rødovre Lejerbo BK Nørrekær
Hjemmehold taberdømt
528098
09-04 2022
Kl. 15:30
Slangerup & Omegn IF BK Vest, Rødovre Slangerup Stadion Kunst
Udehold taberdømt
528106
16-04 2022
Kl. 15:30
BK Vest, Rødovre Albertslund BS 72 Nørrekær
Hjemmehold taberdømt
528113
23-04 2022
Kl. 14:00
Albertslund IF (1) BK Vest, Rødovre Albertslund Stadion
Udehold taberdømt
528121
30-04 2022
Kl. 15:30
BK Vest, Rødovre FC Hvidovre (2) Nørrekær
Hjemmehold taberdømt
528125
07-05 2022
Kl. 15:30
Brøndbyernes IF BK Vest, Rødovre Brøndby Stadion
Udehold taberdømt
528133
14-05 2022
Kl. 15:30
BK Vest, Rødovre CFK Nørrekær
Hjemmehold taberdømt
528140
21-05 2022
Kl. 15:30
Vestegnen FK BK Vest, Rødovre Vallensbæk Idrætscenter
528146
28-05 2022
Kl. 15:30
BK Vest, Rødovre BK Avarta (2) Nørrekær
Hjemmehold taberdømt
528524
04-06 2022
Kl. 15:30
BK Vest, Rødovre BK Friheden Nørrekær
Hjemmehold taberdømt
532129
11-06 2022
Kl. 14:00
Greve Fodbold BK Vest, Rødovre Greve Idræts Center
Udehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind