|
524691
|
sø22-08 2021
|
11:30
|
|
|
Nørrekær
|
|
|
|
525515
|
ti31-08 2021
|
18:30
|
|
|
Sportspladsen i Syd
|
UHT
|
|
|
|
525573
|
sø05-09 2021
|
15:00
|
|
|
Nørrekær
|
|
|
|
|
524677
|
on08-09 2021
|
18:00
|
|
|
Gungehusskolen
|
|
|
|
525575
|
sø12-09 2021
|
11:30
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
525656
|
sø19-09 2021
|
11:30
|
|
|
Nørrekær
|
|
|
|
|
525662
|
fr24-09 2021
|
18:00
|
|
|
Charlotteskolen
|
UHT
|
|
|
528059
|
sø03-10 2021
|
11:30
|
|
|
Nørrekær
|
|
|
|
528066
|
sø10-10 2021
|
11:00
|
|
|
Espelundens Idrætsanlæg
|
UHT
|
|
|
528073
|
lø16-10 2021
|
12:00
|
|
|
Strandmarkens Fritidscenter
|
UHT
|
|
|
|
528084
|
lø23-10 2021
|
11:40
|
|
|
Espelunden Kunstgræs
|
HHT
|
|
|
528091
|
lø02-04 2022
|
15:30
|
|
|
Nørrekær
|
HHT
|
|
|
528098
|
lø09-04 2022
|
15:30
|
|
|
Slangerup Stadion Kunst
|
UHT
|
|
|
528106
|
lø16-04 2022
|
15:30
|
|
|
Nørrekær
|
HHT
|
|
|
528113
|
lø23-04 2022
|
14:00
|
|
|
Albertslund Stadion
|
UHT
|
|
|
528121
|
lø30-04 2022
|
15:30
|
|
|
Nørrekær
|
HHT
|
|
|
528125
|
lø07-05 2022
|
15:30
|
|
|
Brøndby Stadion
|
UHT
|
|
|
528133
|
lø14-05 2022
|
15:30
|
|
|
Nørrekær
|
HHT
|
|
|
528140
|
lø21-05 2022
|
15:30
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
|
|
528146
|
lø28-05 2022
|
15:30
|
|
|
Nørrekær
|
HHT
|
|
|
528524
|
lø04-06 2022
|
15:30
|
|
|
Nørrekær
|
HHT
|
|
|
532129
|
lø11-06 2022
|
14:00
|
|
|
Greve Idræts Center
|
UHT
|
|
1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12
Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2