MENU

Glostrup //

Serie 3 , Pulje 4

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
967145 on
11-08 2021
Kl. 18:30
Glostrup Ishøj IF Østervangsbanerne
2
-
5
967179
21-08 2021
Kl. 11:30
BK Vest, Rødovre Glostrup Nørrekær
2
-
1
967193
fr
27-08 2021
Kl. 18:30
Glostrup Brøndby Strand IK Østervangsbanerne
1
-
1
967201
04-09 2021
Kl. 13:00
Herlev IF Glostrup Herlev IF Engen
3
-
4
967231
on
08-09 2021
Kl. 18:00
Avedøre IF Glostrup Avedøre Stadion
3
-
3
967241
fr
17-09 2021
Kl. 18:30
Glostrup Albertslund BS 72 Østervangsbanerne
2
-
6
967506
25-09 2021
Kl. 13:00
Ejby IF 1968 Glostrup Ejby Friluftscenter
4
-
2
967519
fr
01-10 2021
Kl. 18:30
Glostrup Herstedøster IC Glostrup Idrætspark Kunstgræs
2
-
4
967537
09-10 2021
Kl. 15:30
Oversidder Glostrup
967554
fr
15-10 2021
Kl. 18:30
Glostrup BSF Glostrup Idrætspark Kunstgræs
1
-
2
967573
23-10 2021
Kl. 13:00
T.G. 80 IF Glostrup Gadehaveskolen kunstgræs
3
-
3
967576 fr
01-04 2022
Kl. 19:00
Ishøj IF Glostrup Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
1
-
1
967937
fr
08-04 2022
Kl. 18:30
Glostrup BK Vest, Rødovre Østervangsbanerne
3
-
3
972413
17-04 2022
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK Glostrup Langbjergskolen
4
-
1
972421 fr
22-04 2022
Kl. 18:30
Glostrup Herlev IF Glostrup Idrætspark Kunstgræs
2
-
3
972429 fr
29-04 2022
Kl. 18:30
Glostrup Avedøre IF Østervangsbanerne
0
-
4
973274
07-05 2022
Kl. 15:00
Albertslund BS 72 Glostrup Sportspladsen i Syd
Udehold taberdømt
973291 fr
13-05 2022
Kl. 12:00
Glostrup Ejby IF 1968 Østervangsbanerne
Hjemmehold taberdømt
973331
21-05 2022
Kl. 13:30
Herstedøster IC Glostrup Herstedøster Stadion
12
-
0
973340 fr
27-05 2022
Kl. 18:30
Glostrup Oversidder Østervangsbanerne
973452
04-06 2022
Kl. 11:00
BSF Glostrup Ballerup Idrætspark
1
-
3
973483 fr
10-06 2022
Kl. 18:30
Glostrup T.G. 80 IF Østervangsbanerne
3
-
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 18. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 21. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind