MENU

ORI-Fodbold //

Serie 3 , Pulje 2

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
946769
fr
13-08 2021
Kl. 19:00
IF Skjold Birkerød (1) ORI-Fodbold (2) Birkerød Stadion Kunstgræs
5 - 1
946774
21-08 2021
Kl. 13:00
ORI-Fodbold (2) Lundtofte Boldklub (1) Oppe-Sundby Stadion
2 - 3
946777
28-08 2021
Kl. 15:00
Farum BK (2) ORI-Fodbold (2) Stavnsholt
4 - 1
946786
04-09 2021
Kl. 13:00
ORI-Fodbold (2) Lynge-Uggeløse IF Oppe-Sundby Stadion
1 - 4
946945
11-09 2021
Kl. 15:30
Dalby IF / HFK fodbold ORI-Fodbold (2) Dalby Stadion
8 - 0
946963
18-09 2021
Kl. 13:00
ORI-Fodbold (2) FC Hornsherred Oppe-Sundby Stadion
Hjemmehold taberdømt
947003
25-09 2021
Kl. 13:00
ORI-Fodbold (2) Måløv BK Oppe-Sundby Stadion
0 - 2
947008
02-10 2021
Kl. 13:00
Slagslunde-Ganløse IF ORI-Fodbold (2) Gryden
8 - 1
947041
09-10 2021
Kl. 13:00
ORI-Fodbold (2) Blovstrød IF Oppe-Sundby Stadion
947043
16-10 2021
Kl. 13:00
LSF ORI-Fodbold (2) Smørum Idrætscenter
Udehold taberdømt
953173
23-10 2021
Kl. 13:00
ORI-Fodbold (2) FC Whop en Dei Oppe-Sundby Stadion
5 - 6
953182
02-04 2022
Kl. 13:00
ORI-Fodbold (2) IF Skjold Birkerød (1) Oppe-Sundby Stadion
Hjemmehold taberdømt
953197
09-04 2022
Kl. 15:00
Lundtofte Boldklub (1) ORI-Fodbold (2) Lundtofte Idrætsplads
Udehold taberdømt
953567
16-04 2022
Kl. 13:00
ORI-Fodbold (2) Farum BK (2) Oppe-Sundby Stadion
Hjemmehold taberdømt
953573
23-04 2022
Kl. 15:15
Lynge-Uggeløse IF ORI-Fodbold (2) Lyngehallen
Udehold taberdømt
953607
30-04 2022
Kl. 13:00
ORI-Fodbold (2) Dalby IF / HFK fodbold Oppe-Sundby Stadion
Hjemmehold taberdømt
953619
07-05 2022
Kl. 14:00
FC Hornsherred ORI-Fodbold (2) Skibby Stadion Kunstgræs
Udehold taberdømt
953647
14-05 2022
Kl. 15:30
Måløv BK ORI-Fodbold (2) Måløv Idrætspark
Udehold taberdømt
953687
21-05 2022
Kl. 13:00
ORI-Fodbold (2) Slagslunde-Ganløse IF Oppe-Sundby Stadion
Hjemmehold taberdømt
954270
28-05 2022
Kl. 13:00
Blovstrød IF ORI-Fodbold (2) Blovstrød idrætsanlæg
954287
04-06 2022
Kl. 13:00
ORI-Fodbold (2) LSF Oppe-Sundby Stadion
Hjemmehold taberdømt
954295
12-06 2022
Kl. 13:00
FC Whop en Dei ORI-Fodbold (2) Stenløse Stadion
Udehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 18. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 21. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind