Søg
Hvad vil du søge efter?
Indhold og nyheder
Stillinger, resultater, klubber og hold
Om DBU
Presse
DBU TV
nyhedsbreve
Fans & billetter
Log ind
Opret profil
Hvad vil du søge efter?
Indhold og nyheder
Stillinger, resultater, klubber og hold
Klub/hold
Række
Spillested
Kamp
Find klub nær dig
Udvidet kampsøgning
Livescore
Find en klub eller et hold
Vælg forbund eller union
Dansk Boldspil-Union
DBU Sjælland
DBU Jylland
DBU Fyn
DBU København
DBU Lolland-Falster
DBU Bornholm
DBU Jylland Region 1
DBU Jylland Region 2
DBU Jylland Region 3
DBU Jylland Region 4
Vælg køn
Vælg
Herrer
Kvinder
Vælg aldersgruppe
M+65
M+70
M+75
M+60
M+55
M+50
M+45
M+40
K+36
K+29
M+32
Senior
U19
U18
U17
U16
U15
U14
U13
U12
U11
U10
U9
U8
U7
U6
U5
U4
Vælg sæson
Nuværende
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2001
Søg
BSF
U11 Drenge SU 8-mands (10) Efterår, Pulje 2
Info
Kampprogram
Karantæner
Kampprogram for pulje
Kampnr
Dato
Tid
Hjemme
Ude
Spillested
695168
sø
23-08 2020
13:00
BSF
Glostrup
Ballerup Idrætspark
23. aug 2020
13:00
BSF
Glostrup
695171
to
27-08 2020
17:15
Himmelev-Veddelev BK
BSF
Himmelev Idrætspark
27. aug 2020
17:15
Himmelev-Veddelev BK
BSF
695176
lø
05-09 2020
09:30
BSF
LSF
Ballerup Idrætspark
05. sep 2020
09:30
BSF
LSF
695186
ti
15-09 2020
18:30
BSF
Lyngby Boldklub 1921 (2)
Ballerup Idrætspark
15. sep 2020
18:30
BSF
Lyngby Boldklub 1921 (2)
695191
lø
26-09 2020
12:00
FC Rudersdal
BSF
Rundforbi Stadion
26. sep 2020
12:00
FC Rudersdal
BSF
695196
to
01-10 2020
18:00
BSF
IF Skjold Birkerød
Ballerup Idrætspark
01. okt 2020
18:00
BSF
IF Skjold Birkerød
695189
lø
24-10 2020
11:30
BSF
Herlev IF
Ballerup Idrætspark
24. okt 2020
11:30
BSF
Herlev IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på
mail
eller på tlf:
4632 3366
Log ind
Brugernavn
Adgangskode
Husk mig til næste gang
Log ind
Glemt adgangskode?
Opret ny profil
Indtast din e-mail, så sender vi dig en mail hvorfra du kan nulstille din kode.
E-Mail
Nulstil adgangskode
Fortryd