MENU

Greve Fodbold //

Serie 4, Pulje 8

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
524701
21-08 2021
Kl. 14:00
Greve Fodbold Lejerbo BK Greve Idræts Center
2 - 1
525564
28-08 2021
Kl. 13:00
Slangerup & Omegn IF Greve Fodbold Slangerup Stadion Kunst
1 - 1
525574
04-09 2021
Kl. 14:00
Greve Fodbold Albertslund BS 72 Greve Idræts Center
4 - 2
524681
ti
07-09 2021
Kl. 17:45
BK Friheden Greve Fodbold Strandmarkens Fritidscenter
2 - 3
525611
11-09 2021
Kl. 14:00
Albertslund IF (1) Greve Fodbold Albertslund Stadion
2 - 2
525657
18-09 2021
Kl. 12:00
Greve Fodbold FC Hvidovre (2) Greve Idræts Center
1 - 2
525660
25-09 2021
Kl. 15:30
Brøndbyernes IF Greve Fodbold Brøndby Stadion
5 - 1
528060
02-10 2021
Kl. 14:00
Greve Fodbold CFK Greve Idræts Center
6 - 1
528071
10-10 2021
Kl. 14:00
Vestegnen FK Greve Fodbold Vallensbæk Idrætscenter
3 - 3
528077
16-10 2021
Kl. 12:00
Greve Fodbold BK Avarta (2) Greve Idræts Center
Udehold taberdømt
528084
23-10 2021
Kl. 11:40
BK Vest, Rødovre Greve Fodbold Espelunden Kunstgræs
Hjemmehold taberdømt
528092
02-04 2022
Kl. 15:00
Greve Fodbold BK Friheden Greve Idræts Center
1 - 2
528093
on
13-04 2022
Kl. 18:30
Lejerbo BK Greve Fodbold Gungehusskolen
2 - 2
528109
on
20-04 2022
Kl. 18:30
Greve Fodbold Slangerup & Omegn IF Greve Idræts Center
1 - 0
528114
23-04 2022
Kl. 14:00
Albertslund BS 72 Greve Fodbold Sportspladsen i Syd
3 - 0
528122
30-04 2022
Kl. 14:45
Greve Fodbold Albertslund IF (1) Greve Idræts Center
2 - 3
528134
14-05 2022
Kl. 14:00
Greve Fodbold Brøndbyernes IF Greve Idræts Center
Hjemmehold taberdømt
528123 on
18-05 2022
Kl. 18:00
Greve Fodbold FC Hvidovre (2) Greve Idræts Center
528139
22-05 2022
Kl. 12:00
CFK Greve Fodbold Hedehusene Idrætspark
528147
28-05 2022
Kl. 14:00
Greve Fodbold Vestegnen FK Greve Idræts Center
528148
05-06 2022
Kl. 11:00
BK Avarta (2) Greve Fodbold Espelundens Idrætsanlæg
532129
11-06 2022
Kl. 14:00
Greve Fodbold BK Vest, Rødovre Greve Idræts Center
Udehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind