MENU

CFK //

Serie 4, Pulje 8

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
524682
14-08 2021
Kl. 14:00
Albertslund IF (1) CFK Albertslund Stadion
4
-
3
524689 fr
20-08 2021
Kl. 18:30
CFK FC Hvidovre (2) Charlotteskolen
0
-
5
525509
28-08 2021
Kl. 15:30
Brøndbyernes IF CFK Brøndby Stadion
7
-
3
525567
04-09 2021
Kl. 12:00
BK Friheden CFK Strandmarkens Fritidscenter
7
-
1
525622 fr
10-09 2021
Kl. 18:30
CFK Vestegnen FK Charlotteskolen
3
-
5
525646
19-09 2021
Kl. 11:00
BK Avarta (2) CFK Espelundens Idrætsanlæg
2
-
2
525662 fr
24-09 2021
Kl. 18:00
CFK BK Vest, Rødovre Charlotteskolen
Udehold taberdømt
528060
02-10 2021
Kl. 14:00
Greve Fodbold CFK Greve Idræts Center
6
-
1
528070
10-10 2021
Kl. 12:00
CFK Lejerbo BK Charlotteskolen
1
-
5
528076
16-10 2021
Kl. 15:30
Slangerup & Omegn IF CFK Slangerup Stadion Kunst
4
-
2
528081
24-10 2021
Kl. 12:00
CFK Albertslund BS 72 Charlotteskolen
4
-
5
528089 fr
01-04 2022
Kl. 18:30
CFK Albertslund IF (1) Hedehusene Idrætspark
Udehold taberdømt
528094
10-04 2022
Kl. 13:00
FC Hvidovre (2) CFK Avedøre Stadion
2
-
0
528111
fr
22-04 2022
Kl. 18:30
CFK BK Friheden Hedehusene idrætspark Kunstgræs
3
-
6
528118
30-04 2022
Kl. 16:00
Vestegnen FK CFK Vallensbæk Idrætscenter
8
-
0
528127
08-05 2022
Kl. 12:00
CFK BK Avarta (2) Hedehusene Idrætspark
1
-
3
528103
ti
10-05 2022
Kl. 18:30
CFK Brøndbyernes IF Hedehusene Idrætspark
4
-
2
528133
14-05 2022
Kl. 15:30
BK Vest, Rødovre CFK Nørrekær
Hjemmehold taberdømt
528139
22-05 2022
Kl. 12:00
CFK Greve Fodbold Hedehusene Idrætspark
Udehold taberdømt
528141
28-05 2022
Kl. 13:30
Lejerbo BK CFK Gungehusskolen
5
-
0
528151
05-06 2022
Kl. 12:00
CFK Slangerup & Omegn IF Charlotteskolen
4
-
1
528528
11-06 2022
Kl. 14:15
Albertslund BS 72 CFK Sportspladsen i Syd
3
-
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind