MENU

FC Hvidovre //

Serie 4, Pulje 8

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
524680
15-08 2021
Kl. 11:30
FC Hvidovre (2) Brøndbyernes IF Avedøre Stadion
2
-
2
524689 fr
20-08 2021
Kl. 18:30
CFK FC Hvidovre (2) Charlotteskolen
0
-
5
524702
29-08 2021
Kl. 11:30
FC Hvidovre (2) Vestegnen FK Avedøre Stadion
3
-
1
525565
05-09 2021
Kl. 11:00
BK Avarta (2) FC Hvidovre (2) Espelundens Idrætsanlæg
2
-
3
525575
12-09 2021
Kl. 11:30
FC Hvidovre (2) BK Vest, Rødovre Avedøre Stadion
1
-
0
525657
18-09 2021
Kl. 12:00
Greve Fodbold FC Hvidovre (2) Greve Idræts Center
1
-
2
525658
26-09 2021
Kl. 11:30
FC Hvidovre (2) Lejerbo BK Avedøre Stadion
0
-
2
528056
02-10 2021
Kl. 15:30
Slangerup & Omegn IF FC Hvidovre (2) Slangerup Stadion Kunst
2
-
2
528067
09-10 2021
Kl. 11:00
Albertslund BS 72 FC Hvidovre (2) Sportspladsen i Syd
0
-
0
528074
16-10 2021
Kl. 14:00
Albertslund IF (1) FC Hvidovre (2) Albertslund Stadion
2
-
2
528079
24-10 2021
Kl. 11:30
FC Hvidovre (2) BK Friheden Avedøre Stadion
4
-
1
528088
02-04 2022
Kl. 15:30
Brøndbyernes IF FC Hvidovre (2) Brøndby Stadion
3
-
3
528094
10-04 2022
Kl. 13:00
FC Hvidovre (2) CFK Avedøre Stadion
2
-
0
528105
16-04 2022
Kl. 16:00
Vestegnen FK FC Hvidovre (2) Vallensbæk Idrætscenter
2
-
3
528110
24-04 2022
Kl. 13:00
FC Hvidovre (2) BK Avarta (2) Avedøre Stadion
2
-
3
528121
30-04 2022
Kl. 15:30
BK Vest, Rødovre FC Hvidovre (2) Nørrekær
Hjemmehold taberdømt
528130
14-05 2022
Kl. 13:30
Lejerbo BK FC Hvidovre (2) Gungehusskolen
12
-
0
528123
on
18-05 2022
Kl. 18:00
Greve Fodbold FC Hvidovre (2) Greve Idræts Center
1
-
2
528135
22-05 2022
Kl. 11:30
FC Hvidovre (2) Slangerup & Omegn IF Avedøre Stadion
2
-
5
528144
28-05 2022
Kl. 15:30
FC Hvidovre (2) Albertslund BS 72 Avedøre Stadion
2
-
3
528149
05-06 2022
Kl. 11:30
FC Hvidovre (2) Albertslund IF (1) Avedøre Stadion
6
-
1
528526
11-06 2022
Kl. 12:00
BK Friheden FC Hvidovre (2) Strandmarkens Fritidscenter
9
-
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind