Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08. apr 2021
18:30
B. 1973, Herlev
6
Gladsaxe-Hero BK
2
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2021
20:00
Holte Star Club
B. 1973, Herlev
HHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2021
20:00
Allerød FK
3
B. 1973, Herlev
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2021
19:30
B. 1973, Herlev
8
Gundsømagle IF
1
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2021
19:00
Blovstrød IF
5
B. 1973, Herlev
3
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2021
19:30
B. 1973, Herlev
0
Slagslunde-Ganløse IF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2021
18:30
Høje Gladsaxe IF
1
B. 1973, Herlev
2
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2021
19:00
Lynge-Uggeløse IF
3
B. 1973, Herlev
3
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2021
20:00
B. 1973, Herlev
1
Værløse BK
3
|
|||||||||||||||||||
24. jun 2021
18:30
Gladsaxe-Hero BK
0
B. 1973, Herlev
4
|
|||||||||||||||||||
28. jun 2021
19:30
B. 1973, Herlev
4
Holte Star Club
0
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2021
19:15
B. 1973, Herlev
1
Allerød FK
3
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2021
18:30
Gundsømagle IF
1
B. 1973, Herlev
2
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2021
19:00
B. 1973, Herlev
5
Blovstrød IF
2
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2021
19:00
Slagslunde-Ganløse IF
2
B. 1973, Herlev
2
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2021
18:45
B. 1973, Herlev
4
Høje Gladsaxe IF
0
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2021
19:00
Vipperød BK
4
B. 1973, Herlev
1
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2021
18:00
B. 1973, Herlev
2
Lynge-Uggeløse IF
5
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2021
18:30
Værløse BK
0
B. 1973, Herlev
4
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2021
17:30
B. 1973, Herlev
3
Rosenhøj BK
6
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2021
18:30
Rosenhøj BK
1
B. 1973, Herlev
0
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2021
19:50
B. 1973, Herlev
1
Vipperød BK
4
|
DBU Sjælland har en repræsentant tilstede ved holdets sidste kamp i puljen, hvor der vil blive overrakt pokal og medaljer til vinderen af puljen.