MENU

BK Avarta //

Serie 4, Pulje 8

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
524686
fr
13-08 2021
Kl. 19:00
Slangerup & Omegn IF BK Avarta (2) Slangerup Stadion Kunst
1
-
0
524687
22-08 2021
Kl. 11:00
BK Avarta (2) Albertslund BS 72 Espelunden Kunstgræs
0
-
4
525510 ti
31-08 2021
Kl. 18:15
Albertslund IF (1) BK Avarta (2) Albertslund Stadion
3
-
2
525565
05-09 2021
Kl. 11:00
BK Avarta (2) FC Hvidovre (2) Espelundens Idrætsanlæg
2
-
3
525604
11-09 2021
Kl. 15:30
Brøndbyernes IF BK Avarta (2) Brøndby Stadion
7
-
1
525646
19-09 2021
Kl. 11:00
BK Avarta (2) CFK Espelundens Idrætsanlæg
2
-
2
528021
26-09 2021
Kl. 15:00
Vestegnen FK BK Avarta (2) Vallensbæk Idrætscenter
3
-
6
528050
03-10 2021
Kl. 11:00
BK Avarta (2) BK Friheden Espelundens Idrætsanlæg
2
-
5
528066
10-10 2021
Kl. 11:00
BK Avarta (2) BK Vest, Rødovre Espelundens Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
528077
16-10 2021
Kl. 12:00
Greve Fodbold BK Avarta (2) Greve Idræts Center
Udehold taberdømt
528078
23-10 2021
Kl. 14:00
BK Avarta (2) Lejerbo BK Espelunden Kunstgræs
0
-
3
528097
09-04 2022
Kl. 13:00
Albertslund BS 72 BK Avarta (2) Sportspladsen i Syd
2
-
1
528087 ti
12-04 2022
Kl. 19:00
BK Avarta (2) Slangerup & Omegn IF Espelundens Idrætsanlæg
0
-
5
528099
17-04 2022
Kl. 11:00
BK Avarta (2) Albertslund IF (1) Espelundens Idrætsanlæg
3
-
1
528110
24-04 2022
Kl. 13:00
FC Hvidovre (2) BK Avarta (2) Avedøre Stadion
2
-
3
528116
01-05 2022
Kl. 11:00
BK Avarta (2) Brøndbyernes IF Espelundens Idrætsanlæg
2
-
1
528127
08-05 2022
Kl. 12:00
CFK BK Avarta (2) Hedehusene Idrætspark
1
-
3
528129
15-05 2022
Kl. 11:00
BK Avarta (2) Vestegnen FK Espelundens Idrætsanlæg
4
-
1
528136 to
19-05 2022
Kl. 19:00
BK Friheden BK Avarta (2) Strandmarkens Fritidscenter
5
-
2
528146
28-05 2022
Kl. 15:30
BK Vest, Rødovre BK Avarta (2) Nørrekær
Hjemmehold taberdømt
528148
05-06 2022
Kl. 11:00
BK Avarta (2) Greve Fodbold Espelundens Idrætsanlæg
1
-
8
528525
11-06 2022
Kl. 11:00
Lejerbo BK BK Avarta (2) Gungehusskolen
Udehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind