MENU

Greve Fodbold //

VinterBold U10 Piger 3 (12) 5v5

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Herlev IF Oasen Bane 5B - (Gl. Kunst) Tvedvangen 200 2730 Herlev
770421 Kl. 10:00 Greve Fodbold Orient GI Bane 5B - (Gl. Kunst)
770424 Kl. 10:25 Greve Fodbold Herlev IF Bane 5B - (Gl. Kunst)
770425 Kl. 10:50 Greve Fodbold GVI
!
NB: GVI er taberdømt
Bane 5B - (Gl. Kunst)
Arrangør:
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
Greve Idræts Center Bane 8-7 (Kunstgræs) Lillevangsvej 88 2670 Greve
770586 Kl. 10:00 Greve Fodbold Hårlev BK Bane 8-7 (Kunstgræs)
770589 Kl. 10:25 Greve Fodbold Ølstykke FC Bane 8-7 (Kunstgræs)
770591 Kl. 10:50 Greve Fodbold Dragør BK Bane 8-7 (Kunstgræs)
Arrangør:
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Herlev IF Oasen Bane 5A - (Gl. Kunst) Tvedvangen 200 2730 Herlev
770604 Kl. 10:00 Greve Fodbold Herlev IF Bane 5A - (Gl. Kunst)
ANN

Kampen annulleret

770607 Kl. 10:25 Greve Fodbold Lyngby Boldklub 1921 (1) Bane 5A - (Gl. Kunst)
ANN

Kampen annulleret

770608 Kl. 10:50 Greve Fodbold Dragør BK Bane 5A - (Gl. Kunst)
ANN

Kampen annulleret

søndag den. 30-01 2022
Spillested:
Lyngby Stadion 1 Lundtoftevej 61 2800 Kgs.Lyngby
770635 Kl. 13:00 Greve Fodbold Taastrup FC (2)
!
NB: Taastrup FC (2) er taberdømt
1
770638 Kl. 13:25 Greve Fodbold Bagsværd BK 3 Kunst 2 (Hockey)
770639 Kl. 13:50 Greve Fodbold Lyngby Boldklub 1921 (2) Kunst 2 (Hockey)
Arrangør:
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
Greve Idræts Center Bane 8-8 (Kunstgræs) Lillevangsvej 88 2670 Greve
770692 Kl. 10:20 Greve Fodbold Taastrup FC (1) Bane 8-8 (Kunstgræs)
770695 Kl. 10:45 Greve Fodbold Taastrup FC (2) Bane 8-8 (Kunstgræs)
770696 Kl. 11:10 Greve Fodbold Dragør BK Bane 8-8 (Kunstgræs)
Arrangør:
lørdag den. 05-03 2022
Spillested:
NyBolig Park - Kunstgræs 1 Sydskellet 1 2630 Taastrup
770716 Kl. 11:30 Greve Fodbold
!
NB: Greve Fodbold er taberdømt
Taastrup FC (1) 1
770719 Kl. 11:55 Greve Fodbold
!
NB: Greve Fodbold er taberdømt
Bagsværd BK 3 1
770720 Kl. 12:20 Greve Fodbold
!
NB: Greve Fodbold er taberdømt
Lyngby Boldklub 1921 (1) 1
Arrangør:
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Strøbyhallen Kunstgræs 1 Lendrumvej 3 4671 Strøby
770722 Kl. 10:00 Greve Fodbold Hårlev BK 1
770725 Kl. 10:25 Greve Fodbold Bagsværd BK 3 1
770726 Kl. 10:50 Greve Fodbold GVI 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind