MENU

Tårnby FF 2 //

VinterBold U9 Drenge 3 (13) 5v5, Pulje 7

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Hekla Park 1 Artillerivej 190 2300 København S
920984 Kl. 13:30 Tårnby FF 2 B93 4 1
920985 Kl. 13:55 Tårnby FF 2 Hvidovre IF 3
!
NB: Hvidovre IF 3 er taberdømt
1
920988 Kl. 14:20 BK Hekla 2 Tårnby FF 2 1
Arrangør:
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg 1 Ugandavej 105 2770 Kastrup
921308 Kl. 13:45 Tårnby FF 2 Dragør BK 3 1
921310 Kl. 14:10 Ørestad IF 2
!
NB: Ørestad IF 2 er taberdømt
Tårnby FF 2 1
921311 Kl. 14:35 Sundby BK 3 Tårnby FF 2 1
Arrangør:
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Gemmas Alle kunst - stor kunst (rugby) Ugandavej 105 2770 Kastrup
921326 Kl. 10:00 Tårnby FF 2 AB Tårnby 2 Gemmas Alle kunst - stor kunst (rugby)
921328 Kl. 10:25 Sundby BK 2 Tårnby FF 2
921329 Kl. 10:50 Vanløse IF 4 Tårnby FF 2
lørdag den. 29-01 2022
Spillested:
Kunst, Valby IP, tribunen Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
921338 Kl. 09:30 Tårnby FF 2 Valby BK
921340 Kl. 09:55 BK Vestia 3
!
NB: BK Vestia 3 er taberdømt
Tårnby FF 2 1
921341 Kl. 10:20 Aakanden GF Xtra
!
NB: Aakanden GF Xtra er taberdømt
Tårnby FF 2
Arrangør:
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Ugandavej 105 2770 Kastrup
921500 Kl. 10:00 Tårnby FF 2 BK Hellas 1
921502 Kl. 10:25 Fremad Amager 3 Tårnby FF 2
921503 Kl. 10:50 Brøndbyernes IF 3 Tårnby FF 2
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs Kunst 2 Byvej 72 2650 Hvidovre
921532 Kl. 16:45 Hvidovre IF 3 Tårnby FF 2 Kunst 2
921533 Kl. 17:10 AB Tårnby 2 Tårnby FF 2 Kunst 2
921536 Kl. 17:35 Dragør BK 3 Tårnby FF 2 Kunst 2
Arrangør:
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Kunst 1 Ugandavej 105 2770 Kastrup
921899 Kl. 15:30 Tårnby FF 2 B93 4
!
NB: B93 4 er taberdømt
Kunst 1
921904 Kl. 15:55 Fremad Amager 3 Tårnby FF 2 Kunst 2
921905 Kl. 16:20 Ørestad IF 2 Tårnby FF 2 Kunst 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind