|
486572
|
ti09-11 2010
|
19:15
|
|
|
Kunststofbanen B 1909
|
|
B1913
|
|
|
554504
|
lø15-01 2011
|
13:30
|
|
|
OB-Ådalen
|
|
|
|
|
|
554505
|
lø15-01 2011
|
15:15
|
|
|
OB-Ådalen
|
|
|
|
|
|
554510
|
fr28-01 2011
|
19:30
|
|
|
OB-Ådalen - Kunstgræsbane 2
|
|
|
|
|
554704
|
fr28-01 2011
|
19:30
|
|
|
OB-Ådalen - Kunstgræsbane 2
|
ANN
|
|
|
|
554711
|
lø05-02 2011
|
12:00
|
|
|
OB-Ådalen - Kunstgræsbane 2
|
ANN
|
|
|
|
|
553974
|
lø05-02 2011
|
15:15
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
|
Aarup BK
|
|
|
554720
|
lø12-02 2011
|
12:00
|
|
|
OB-Ådalen - Kunstgræsbane 2
|
|
|
|
|
551758
|
lø12-02 2011
|
15:00
|
|
|
Kunststofbanen SfB
|
|
SfB
|
|
|
554506
|
lø12-02 2011
|
15:15
|
|
|
OB-Ådalen - Kunstgræsbane 2
|
|
|
|
|
|
554849
|
lø19-02 2011
|
13:00
|
|
|
Birkende Stadion
|
ANN
|
|
|
|
553975
|
lø19-02 2011
|
15:15
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
|
Aarup BK
|
|
|
554885
|
lø19-02 2011
|
16:30
|
|
|
OB-Ådalen - Kunstgræsbane 2
|
|
|
|
|
554176
|
sø20-02 2011
|
17:00
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
|
Vissenbjerg G & IF
|
|
|
548489
|
on23-02 2011
|
18:00
|
|
|
Kunststofbanen B 1909
|
|
Fjordager IF
|
|
|
479780
|
to24-02 2011
|
19:15
|
|
|
Boe Byg Arena - Svanninge
|
|
BBB
|
|
|
554887
|
lø26-02 2011
|
12:00
|
|
|
OB-Ådalen - Kunstgræsbane 2
|
ANN
|
|
|
|
554507
|
lø26-02 2011
|
15:00
|
|
|
OB-Ådalen - Kunstgræsbane 2
|
|
|
|
|
551759
|
ti01-03 2011
|
19:45
|
|
|
Kunststofbanen SfB
|
|
SfB
|
|
|
551773
|
fr04-03 2011
|
20:00
|
|
|
Kunststofbanen SfB
|
|
|
|
|
554851
|
lø05-03 2011
|
13:00
|
|
|
Birkende Stadion
|
ANN
|
|
|
|
553976
|
lø05-03 2011
|
13:15
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
|
|
|
|
551751
|
lø05-03 2011
|
14:00
|
|
|
Fjordager IF.s anlæg
|
ANN
|
|
|
|
554508
|
lø05-03 2011
|
15:00
|
|
|
OB-Ådalen - Kunstgræsbane 2
|
|
|
|
|
135662
|
lø05-03 2011
|
16:15
|
|
|
SfB Ryttervej
|
|
Tved BK
|
|
|
552003
|
on09-03 2011
|
18:00
|
|
|
Kunststofbanen B 1909
|
|
|
|
|
136314
|
to10-03 2011
|
18:30
|
|
|
SuperBrugsen Kerteminde Stadion
|
|
|
|
|
553977
|
lø12-03 2011
|
11:15
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
|
|
|
|
551774
|
lø12-03 2011
|
12:00
|
|
|
Kunststofbanen SfB
|
|
|
|
|
154911
|
lø12-03 2011
|
13:00
|
|
|
SEF Energi Arena - Tåsinge
|
|
Tåsinge f. B.
|
|
|
138003
|
lø12-03 2011
|
13:30
|
|
|
Langtved Stadion
|
|
Langtved SG & IF
|
|
|
551752
|
lø12-03 2011
|
14:00
|
|
|
Fjordager IF.s anlæg
|
ANN
|
|
|
|
135831
|
lø12-03 2011
|
15:00
|
|
|
Skamby Stadion
|
|
Skamby BK
|
|
|
136312
|
ma14-03 2011
|
19:00
|
|
|
Skamby Stadion
|
|
Skamby BK
|
|
|
155677
|
ti15-03 2011
|
20:15
|
|
|
Boe Byg Arena - Svanninge
|
|
FC Faaborg
|
|
|
155679
|
to17-03 2011
|
18:30
|
|
|
SuperBrugsen Kerteminde Stadion
|
|
|
|
|
154913
|
to17-03 2011
|
19:00
|
|
|
Fjordager IF.s anlæg
|
|
Fjordager IF
|
|
|
554959
|
lø19-03 2011
|
11:00
|
|
|
Müller Autotech Arena Højby
|
ANN
|
|
Christianshavns Idræts Klub
ANN
|
|
553979
|
lø19-03 2011
|
11:15
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
|
Aarup BK
|
|
|
554853
|
lø19-03 2011
|
13:00
|
|
|
Birkende Stadion
|
|
Birkende BK
|
|
|
554300
|
lø19-03 2011
|
14:00
|
|
|
Allested Stadion
|
|
FC Campus
|
|
|
551753
|
lø19-03 2011
|
14:00
|
|
|
Fjordager IF.s anlæg
|
|
|
|
|
154914
|
lø19-03 2011
|
14:00
|
|
|
Fjordager IF.s anlæg
|
|
|
|
|
155667
|
lø19-03 2011
|
15:00
|
|
|
Skamby Stadion
|
|
Skamby BK
|
|
|
554301
|
lø19-03 2011
|
15:45
|
|
|
Allested Stadion
|
|
FC Campus
|
|
|
593673
|
sø20-03 2011
|
11:00
|
|
|
Skamby Stadion
|
|
Skamby BK
|
|
|
548677
|
sø20-03 2011
|
11:20
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
|
Vissenbjerg G & IF
|
Christianshavns Idræts Klub
|
|
554509
|
sø20-03 2011
|
13:30
|
|
|
OB-Ådalen - Kunstgræsbane 2
|
|
Odense Boldklub
|
|
|
554960
|
sø20-03 2011
|
14:00
|
|
|
Müller Autotech Arena Højby
|
|
Højby S & G
|
|
|
551775
|
to24-03 2011
|
19:45
|
|
|
Kunststofbanen SfB
|
|
SfB
|
|
|
554855
|
lø26-03 2011
|
13:00
|
|
|
Birkende Stadion
|
|
Birkende BK
|
|
|
159223
|
lø26-03 2011
|
13:30
|
|
|
OK Arena Ringe
|
|
|
|
|
159195
|
lø26-03 2011
|
14:00
|
|
|
Fjordager IF.s anlæg
|
|
|
|
|
593674
|
lø26-03 2011
|
15:00
|
|
|
Skamby Stadion
|
|
Skamby BK
|
|
|
551776
|
ti29-03 2011
|
19:45
|
|
|
Kunststofbanen SfB
|
|
SfB
|
|
|
554520
|
lø02-04 2011
|
14:00
|
|
|
Albani Arena Vissenbjerg
|
|
|
|
|
476948
|
to04-08 2011
|
18:00
|
|
|
Campus Road
|
|
B1913
|
|
|
480817
|
to04-08 2011
|
18:30
|
|
|
Aasum Sportsplads
|
|
Aasum IF
|
|
|
476227
|
to04-08 2011
|
18:30
|
|
|
Rema 1000 Park - Dalum
|
|
Dalum IF
|
|
|
451047
|
to04-08 2011
|
19:00
|
|
|
Skamby Stadion
|
|
Skamby BK
|
|
|
476842
|
lø06-08 2011
|
13:00
|
|
|
OB-Ådalen
|
ANN
|
|
|
|
480827
|
lø06-08 2011
|
13:00
|
|
|
EL Team Sikring Arena (BK2020)
|
|
BK2020
|
|
|
480854
|
lø06-08 2011
|
13:00
|
|
|
Allested Stadion
|
|
|
|
|
451449
|
lø06-08 2011
|
15:00
|
|
|
Skamby Stadion
|
|
|
|
|
481550
|
ti09-08 2011
|
18:30
|
|
|
Campus Road
|
|
|
|
|
748652
|
sø22-01 2012
|
13:00
|
|
|
Campus Road
|
ANN
|
|
|
|
760992
|
sø12-02 2012
|
12:00
|
|
|
Fynske Bank KunstNord
|
|
|
|
|
761918
|
on15-02 2012
|
18:15
|
|
|
Fynske Bank KunstNord
|
|
|
|
|
775041
|
lø25-02 2012
|
11:30
|
|
|
Fjordager IF.s anlæg
|
|
Fjordager IF
|
|
|
776486
|
ma27-02 2012
|
20:00
|
|
|
Kunststofbanen Næsby BK
|
|
|
|
|
775866
|
fr02-03 2012
|
18:00
|
|
|
Kunststofbanen Næsby BK
|
|
Fjordager IF
|
|
|
870965
|
lø03-03 2012
|
13:30
|
|
|
Krogsbølle Stadion
|
|
KRFK
|
|
|
774348
|
lø03-03 2012
|
14:30
|
|
|
Vejen Idrætsc. Kunstgræsbane 2 (Gl. bane)
|
|
Søllinge Sport og Fritid
|
|
|
874266
|
to08-03 2012
|
18:30
|
|
|
Fjordager IF.s anlæg
|
|
Fjordager IF
|
|
|
775057
|
fr09-03 2012
|
19:15
|
|
|
Løgumkloster Kunstgræsbane
|
|
|
|
|
878253
|
lø10-03 2012
|
13:00
|
|
|
OK Arena Ringe
|
|
Ringe BK
|
|
|
878254
|
lø10-03 2012
|
15:00
|
|
|
OK Arena Ringe
|
|
Ringe BK
|
|
|
775868
|
lø10-03 2012
|
15:00
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
|
Fjordager IF
|
|
|
902286
|
lø10-03 2012
|
16:00
|
|
|
Østbyens Stadion
|
|
BK Stjernen af 1968
|
|
|
760994
|
sø11-03 2012
|
13:00
|
|
|
Fynske Bank KunstNord
|
|
MG & BK
|
|
|
884230
|
to15-03 2012
|
19:00
|
|
|
Skamby Stadion
|
|
Skamby BK
|
|
|
917253
|
lø17-03 2012
|
13:00
|
|
|
Skellerup Sportsplads
|
|
SUB Ullerslev
|
|
|
884232
|
lø17-03 2012
|
15:00
|
|
|
Skamby Stadion
|
|
Skamby BK
|
|
|
765698
|
ti20-03 2012
|
18:30
|
|
|
Allested Stadion
|
|
Allested U & IF
|
|
|
884101
|
on21-03 2012
|
20:00
|
|
|
ALPI Arena Næsby
|
|
|
|
|
918445
|
lø24-03 2012
|
16:00
|
|
|
ALPI Arena Næsby
|
|
|
|
|
920663
|
ti27-03 2012
|
19:00
|
|
|
OK Arena Ringe
|
|
Ringe BK
|
|
|
927161
|
lø31-03 2012
|
14:30
|
|
|
Klinte Grindløse Idrætsforening
|
|
Klinte Grindløse IF
|
|
|
500569
|
to02-08 2012
|
19:00
|
|
|
SuperBrugsen Kerteminde Stadion
|
|
Kerteminde BK
|
|
|
500735
|
lø04-08 2012
|
11:00
|
|
|
OKSON-Park
|
|
Næsby BK
|
|
|
500065
|
lø04-08 2012
|
15:00
|
|
|
Hjalleseskolen
|
|
|
|
|
500573
|
lø04-08 2012
|
16:00
|
|
|
Faaborg Stadion
|
ANN
|
|
|
|
501207
|
ti07-08 2012
|
19:00
|
|
|
Fjordager IF.s anlæg
|
|
Fjordager IF
|
|
|
501504
|
on08-08 2012
|
19:00
|
|
|
Bellinge Stadion
|
|
|
|
|
501902
|
on08-08 2012
|
19:00
|
|
|
Bellinge Stadion
|
ANN
|
|
|
|
500574
|
to09-08 2012
|
18:30
|
|
|
Faaborg Stadion
|
|
FC Faaborg
|
|
|
500575
|
lø11-08 2012
|
13:00
|
|
|
Faaborg Stadion
|
ANN
|
|
|
|
501505
|
lø11-08 2012
|
14:00
|
|
|
3F Gillested Park
|
|
B 1909
|
|
|
501501
|
lø11-08 2012
|
15:00
|
|
|
Kildemosens anlæg
|
|
Kildemosens BK
|
|
|
523086
|
ma27-08 2012
|
19:00
|
|
|
Rolfsted Stadion
|
|
Rolfsted IF
|
|
|
545443
|
ti18-09 2012
|
17:30
|
|
|
Marienlystcentret
|
ANN
|
|
|
|
545446
|
ti18-09 2012
|
17:30
|
|
|
Marienlystcentret
|
|
B1913
|
|
|
548247
|
ti25-09 2012
|
17:15
|
|
|
Kunststofbanen B 1909
|
|
B1913
|
|
|
564168
|
lø06-10 2012
|
14:00
|
|
|
Longelse Stadion
|
|
Longelse Sp.
|
|
|
565347
|
on10-10 2012
|
17:15
|
|
|
Kunststofbanen B 1909
|
|
B1913
|
|
|
552212
|
on10-10 2012
|
19:00
|
|
|
OB-Ådalen - Kunstgræsbane 2
|
|
|
|
|
161525
|
lø27-10 2012
|
10:00
|
|
|
Strøjer Arena
|
|
|
|
|
161392
|
lø27-10 2012
|
14:00
|
|
|
Faaborg Stadion
|
|
|
Faldsled/Svanninge SG & IF
|
|
243332
|
ma04-03 2013
|
19:00
|
|
|
Langeskov Stadion
|
|
Langeskov IF
|
|
|
243555
|
lø09-03 2013
|
13:00
|
|
|
Skærbæk Kunstgræsbane
|
|
Dalum IF
|
|
|
189649
|
lø16-03 2013
|
14:00
|
|
|
Vejen Idrætsc. Kunstgræsbane 2 (Gl. bane)
|
|
|
|
|
302640
|
to30-01 2014
|
18:30
|
|
|
Kunststofbanen B 1909
|
|
OKS
|
|
|
301983
|
fr31-01 2014
|
17:45
|
|
|
Oure Idrætsskole
|
|
Oure Fodbold Akademi
|
|
|
303586
|
lø01-02 2014
|
14:15
|
|
|
Marienlystcentret
|
|
|
|
|
305358
|
fr07-02 2014
|
18:30
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
|
Tved BK
|
|
|
440969
|
lø08-02 2014
|
11:00
|
|
|
Kunststofbanen Næsby BK
|
|
Næsby BK
|
|
|
302868
|
lø08-02 2014
|
12:00
|
|
|
Langeskov Stadion
|
|
|
|
|
305855
|
lø08-02 2014
|
14:00
|
|
|
Horne Idrætscenter (ude)
|
|
|
|
|
303587
|
lø08-02 2014
|
15:00
|
|
|
MORUD VVS-EL STADION
|
|
|
|
|
311183
|
lø08-02 2014
|
17:30
|
|
|
Kunststofbanen SfB
|
|
|
|
|
366001
|
fr14-02 2014
|
18:30
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
|
|
|
|
621441
|
fr14-02 2014
|
19:45
|
|
|
OB-Ådalen
|
|
Holluf Pile-Tornbjerg IF
|
|
|
249765
|
lø15-02 2014
|
11:20
|
|
|
Aarslev BK - Kunststofbane
|
|
Krarup Espe Fodbold
|
|
|
303201
|
lø15-02 2014
|
12:15
|
|
|
Marienlystcentret
|
|
|
|
|
613394
|
lø15-02 2014
|
13:00
|
|
|
SEF Energi Arena - Tåsinge
|
|
Tåsinge f. B.
|
|
|
602776
|
lø15-02 2014
|
13:30
|
|
|
Kunststofbanen B 1909
|
|
|
|
|
517021
|
lø15-02 2014
|
14:15
|
|
|
Home Tarup Park
|
|
|
|
|
427322
|
lø15-02 2014
|
15:00
|
|
|
Intersport Arena Otterup
|
|
|
|
|
305359
|
lø15-02 2014
|
15:15
|
|
|
Marienlystcentret
|
ANN
|
|
|
|
304683
|
lø15-02 2014
|
15:30
|
|
|
Kunststofbanen B 1909
|
|
Ubberud IF
|
|
|
284295
|
lø15-02 2014
|
17:50
|
|
|
Tarup/P. IF - Kunststofbane
|
|
|
|
|
440970
|
ti18-02 2014
|
18:00
|
|
|
OB-Ådalen - Kunstgræsbane 2
|
|
Odense Boldklub
|
|
|
366003
|
ti18-02 2014
|
19:30
|
|
|
Langeskov Stadion
|
|
|
|
|
617659
|
on19-02 2014
|
18:00
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
|
Aarup BK
|
|
|
617639
|
lø22-02 2014
|
11:20
|
|
|
Aarslev BK - Kunststofbane
|
|
Marstal IF
|
|
|
621404
|
lø22-02 2014
|
12:20
|
|
|
Marienlystcentret
|
|
Dalum IF
|
|
|
613875
|
lø22-02 2014
|
14:00
|
|
|
Vestfalen Stadion
|
|
|
|
|
427323
|
lø22-02 2014
|
14:15
|
|
|
Tarup/P. IF - Kunststofbane
|
|
|
|
|
586856
|
lø22-02 2014
|
17:50
|
|
|
Tarup/P. IF - Kunststofbane
|
|
|
|
|
613715
|
sø23-02 2014
|
09:15
|
|
|
OB-Ådalen - Kunstgræsbane 2
|
|
ØB
|
|
|
677164
|
sø23-02 2014
|
12:20
|
|
|
Marienlystcentret
|
|
|
|
|
621437
|
sø23-02 2014
|
13:00
|
|
|
SEF Energi Arena - Tåsinge
|
|
|
|
|
630211
|
sø23-02 2014
|
13:00
|
|
|
Aarslev BK - Kunststofbane
|
|
|
|
|
677160
|
ti25-02 2014
|
19:30
|
|
|
Langeskov Stadion
|
|
|
|
|
311185
|
ti25-02 2014
|
20:00
|
|
|
Kunststofbanen SfB
|
|
|
|
|
413152
|
on26-02 2014
|
18:30
|
|
|
Hillerslev Sportsplads
|
|
|
|
|
682284
|
to27-02 2014
|
18:10
|
|
|
Marienlystcentret
|
|
|
|
|
682315
|
to27-02 2014
|
19:00
|
|
|
OK Arena Ringe
|
|
Ringe BK
|
|
|
683834
|
fr28-02 2014
|
18:30
|
|
|
Kunststofbanen Næsby BK
|
|
|
|
|
682266
|
fr28-02 2014
|
19:30
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
|
Aarup BK
|
|
|
631784
|
lø01-03 2014
|
13:00
|
|
|
Rantzausminde Hallen (ude)
|
|
Egebjerg Fodbold
|
|
|
613716
|
lø01-03 2014
|
13:20
|
|
|
Marienlystcentret
|
|
|
|
|
629384
|
lø01-03 2014
|
13:30
|
|
|
Kunststofbanen B 1909
|
|
|
|
|
672061
|
lø01-03 2014
|
14:15
|
|
|
Tarup/P. IF - Kunststofbane
|
|
Næsby BK
|
|
|
682270
|
lø01-03 2014
|
14:30
|
|
|
Skamby Stadion
|
|
|
|
|
689611
|
lø01-03 2014
|
15:00
|
|
|
SEF Energi Arena - Tåsinge
|
|
Tåsinge f. B.
|
|
|
311186
|
lø01-03 2014
|
15:00
|
|
|
Aarslev BK - Kunststofbane
|
|
|
|
|
427458
|
lø01-03 2014
|
15:00
|
|
|
MORUD VVS-EL STADION
|
|
|
|
|
413153
|
lø01-03 2014
|
15:30
|
|
|
Glamsbjerg Kunstgræsbane
|
|
|
|
|
678274
|
sø02-03 2014
|
12:00
|
|
|
Glamsbjerg Kunstgræsbane
|
|
Holluf Pile-Tornbjerg IF
|
|
|
311184
|
ma03-03 2014
|
20:00
|
|
|
Kunststofbanen SfB
|
|
|
|
|
501371
|
fr07-03 2014
|
19:00
|
|
|
Kunststofbanen Næsby BK
|
|
Bolbro GIF
|
|
|
629949
|
lø08-03 2014
|
12:00
|
|
|
Marienlystcentret
|
|
|
|
|
740867
|
lø08-03 2014
|
13:00
|
|
|
SEF Energi Arena - Tåsinge
|
|
|
|
|
413156
|
lø08-03 2014
|
13:00
|
|
|
Hillerslev Sportsplads
|
|
FC Broby
|
|
|
621403
|
lø08-03 2014
|
14:15
|
|
|
Home Tarup Park
|
|
Dalum IF
|
|
|
629624
|
lø08-03 2014
|
15:00
|
|
|
Frørup Andelskasse Arena
|
|
Marslev G & IF
|
|
|
704199
|
lø08-03 2014
|
15:00
|
|
|
KFUM-parken
|
|
|
|
|
302642
|
lø08-03 2014
|
15:00
|
|
|
MORUD VVS-EL STADION
|
|
OKS
|
|
|
501374
|
lø08-03 2014
|
15:15
|
|
|
Aarslev BK - Kunststofbane
|
|
Aarup BK
|
|
|
758264
|
lø08-03 2014
|
16:00
|
|
|
Tarup/P. IF - Kunststofbane
|
|
|
|
|
311187
|
lø08-03 2014
|
16:00
|
|
|
Kunststofbanen SfB
|
|
|
|
|
690104
|
lø08-03 2014
|
17:15
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
|
|
|
|
703098
|
sø09-03 2014
|
10:15
|
|
|
Glamsbjerg Kunstgræsbane
|
|
|
|
|
766176
|
sø09-03 2014
|
11:00
|
|
|
Ulbølle Stadion
|
|
|
|
|
747157
|
sø09-03 2014
|
13:00
|
|
|
Boe Byg Arena - Svanninge
|
|
Flemløse BK
|
|
|
953614
|
ti11-03 2014
|
18:20
|
|
|
MG & BK.s anlæg
|
|
MG & BK
|
|
|
609450
|
ti11-03 2014
|
18:30
|
|
|
Kunststofbanen B 1909
|
|
|
|
|
755581
|
ti11-03 2014
|
19:00
|
|
|
Oure Idrætsskole
|
|
Oure Fodbold Akademi
|
|
|
629950
|
ti11-03 2014
|
19:30
|
|
|
Langeskov Stadion
|
|
|
|
|
732271
|
to13-03 2014
|
18:30
|
|
|
Glamsbjerg Kunstgræsbane
|
|
FC Hjallese
|
|
|
501372
|
lø15-03 2014
|
13:00
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
|
Bolbro GIF
|
|
|
682271
|
lø15-03 2014
|
14:00
|
|
|
Skamby Stadion
|
ANN
|
|
|
|
767349
|
lø15-03 2014
|
14:00
|
|
|
Horne Idrætscenter (ude)
|
|
|
|
|
300266
|
lø15-03 2014
|
14:00
|
|
|
OB-Ådalen - Kunstgræsbane 2
|
|
Ringe BK
|
|
|
961754
|
lø15-03 2014
|
14:00
|
|
|
SEF Energi Arena - Tåsinge
|
|
|
|
|
368449
|
lø15-03 2014
|
14:15
|
|
|
Tarup/P. IF - Kunststofbane
|
|
|
|
|
629371
|
lø15-03 2014
|
14:30
|
|
|
Hauge Gruppen Arena
|
|
|
|
|
952659
|
lø15-03 2014
|
14:45
|
|
|
Langeskov Stadion
|
|
|
|
|
758172
|
lø15-03 2014
|
14:45
|
|
|
Frørup Andelskasse Arena
|
|
|
|
|
766171
|
lø15-03 2014
|
15:00
|
|
|
Fjordager IF.s anlæg
|
|
|
|
|
305360
|
lø15-03 2014
|
15:00
|
|
|
MORUD VVS-EL STADION
|
|
Tved BK
|
|
|
957996
|
lø15-03 2014
|
15:30
|
|
|
Glamsbjerg Kunstgræsbane
|
|
|
|
|
311188
|
lø15-03 2014
|
16:00
|
|
|
Kunststofbanen SfB
|
|
SfB
|
|
|
960859
|
ma17-03 2014
|
19:15
|
|
|
Aarslev BK - Kunststofbane
|
|
|
|
|
629951
|
ti18-03 2014
|
19:00
|
|
|
MORUD VVS-EL STADION
|
|
|
|
|
413157
|
on19-03 2014
|
18:30
|
|
|
MG & BK.s anlæg - kunstgræsbane
|
|
|
|
|
417235
|
lø22-03 2014
|
11:00
|
|
|
Rema 1000 Park - Dalum
|
|
|
|
|
952651
|
lø22-03 2014
|
11:15
|
|
|
Rantzausminde Hallen (ude)
|
|
|
|
|
413181
|
lø22-03 2014
|
12:30
|
|
|
Langeskov Stadion
|
|
|
|
|
629373
|
lø22-03 2014
|
13:00
|
|
|
Hauge Gruppen Arena
|
|
|
|
|
398323
|
lø22-03 2014
|
13:00
|
|
|
Marslev Idrætsplads
|
|
Marslev G & IF
|
|
|
629953
|
lø22-03 2014
|
13:30
|
|
|
Kunststofbanen B 1909
|
ANN
|
|
|
|
609451
|
lø22-03 2014
|
13:30
|
|
|
Kunststofbanen B 1909
|
|
B 1909
|
|
|
311189
|
lø22-03 2014
|
13:45
|
|
|
Kunststofbanen SfB
|
|
|
|
|
613419
|
lø22-03 2014
|
14:00
|
|
|
FC Broby Arena
|
|
FC Broby
|
|
|
953153
|
lø22-03 2014
|
14:15
|
|
|
Tarup/P. IF - Kunststofbane
|
|
Tommerup BK
|
|
|
971197
|
lø22-03 2014
|
14:30
|
|
|
Fjordager IF.s anlæg
|
|
Fjordager IF
|
|
|
996625
|
lø22-03 2014
|
15:00
|
|
|
Intersport Arena Otterup
|
|
KRFK
|
|
|
801376
|
lø22-03 2014
|
15:00
|
|
|
KFUM-parken
|
|
|
|
|
300267
|
lø22-03 2014
|
15:30
|
|
|
Glamsbjerg Kunstgræsbane
|
ANN
|
|
|
|
457166
|
lø22-03 2014
|
17:15
|
|
|
OB-Ådalen - Kunstgræsbane 2
|
|
|
|
|
613876
|
sø23-03 2014
|
10:30
|
|
|
Glamsbjerg Kunstgræsbane
|
|
|
|
|
501373
|
lø29-03 2014
|
09:30
|
|
|
OB-Ådalen - Kunstgræsbane 2
|
|
|
|
|
417172
|
lø29-03 2014
|
11:00
|
|
|
Tarup/P. IF - Kunststofbane
|
|
|
|
|
402112
|
lø29-03 2014
|
11:00
|
|
|
Ulbølle Stadion
|
|
|
|
|
629374
|
lø29-03 2014
|
12:00
|
|
|
Hauge Gruppen Arena
|
|
|
|
|
413158
|
lø29-03 2014
|
14:00
|
|
|
Hillerslev Sportsplads
|
|
FC Broby
|
|
|
467206
|
lø29-03 2014
|
14:00
|
|
|
Fjordager IF.s anlæg
|
|
|
|
|
471341
|
lø29-03 2014
|
14:00
|
|
|
SEF Energi Arena - Tåsinge
|
|
Tåsinge f. B.
|
|
|
613877
|
lø29-03 2014
|
14:30
|
|
|
Vestfalen Stadion
|
|
|
|
|
403477
|
lø29-03 2014
|
15:00
|
|
|
KFUM-parken
|
|
|
|
|
679735
|
lø29-03 2014
|
15:00
|
|
|
Hårslev Stadion
|
|
|
|
|
461326
|
lø29-03 2014
|
15:15
|
|
|
Rantzausminde Hallen (inde)
|
ANN
|
|
|
|
492453
|
ti24-06 2014
|
18:45
|
|
|
Campus Road
|
ANN
|
|
|
|
129895
|
lø19-07 2014
|
11:00
|
|
|
MG & BK.s anlæg
|
|
|
|
|
430224
|
lø19-07 2014
|
11:00
|
|
|
MG & BK.s anlæg
|
ANN
|
|
|
|
513475
|
lø26-07 2014
|
12:00
|
|
|
MG & BK.s anlæg
|
|
MG & BK
|
|
|
407849
|
lø26-07 2014
|
13:00
|
|
|
Allesø / Spurvelundsskolen
|
|
Allesø GF
|
|
|
676188
|
lø26-07 2014
|
14:00
|
|
|
Munkebo Idrætscenter
|
|
|
|
|
677363
|
lø26-07 2014
|
15:00
|
|
|
B 67-Parken
|
|
|
|
|
677436
|
lø26-07 2014
|
15:00
|
|
|
KFUM-parken
|
|
KFUM.s BK Odense
|
|
|
129894
|
sø27-07 2014
|
11:00
|
|
|
Albani Arena Vissenbjerg
|
|
|
|
|
815453
|
ti29-07 2014
|
18:30
|
|
|
Rema 1000 Park - Dalum
|
ANN
|
|
|
|
129896
|
on30-07 2014
|
18:30
|
|
|
Albani Arena Vissenbjerg
|
|
Vissenbjerg G & IF
|
|
|
513476
|
lø02-08 2014
|
12:00
|
|
|
Middelfart Stadion
|
|
|
|
|
674259
|
lø02-08 2014
|
12:00
|
|
|
Langeskov Stadion
|
|
Langeskov IF
|
|
|
678085
|
lø02-08 2014
|
13:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
|
|
Tved BK
|
|
|
877311
|
lø02-08 2014
|
13:00
|
|
|
Marslev Idrætsplads
|
|
|
|
|
412071
|
lø02-08 2014
|
13:00
|
|
|
Marienlystcentret
|
|
|
|
|
422539
|
lø02-08 2014
|
14:00
|
|
|
Bellinge Stadion
|
|
|
|
|
678009
|
lø02-08 2014
|
15:15
|
|
|
KFUM-parken
|
|
|
|
|
677364
|
sø03-08 2014
|
12:00
|
|
|
B 67-Parken
|
|
B 67
|
|
|
810441
|
ti05-08 2014
|
18:00
|
|
|
Oure Idrætsskole
|
|
|
|
|
678211
|
ti05-08 2014
|
18:15
|
|
|
Langeskov Stadion
|
|
|
|
|
815454
|
ti05-08 2014
|
18:30
|
|
|
Rema 1000 Park - Dalum
|
|
Dalum IF
|
|
|
677365
|
ti05-08 2014
|
18:30
|
|
|
B 67-Parken
|
|
|
|
|
678010
|
ti05-08 2014
|
18:30
|
|
|
KFUM-parken
|
|
KFUM.s BK Odense
|
|
|
269457
|
ti05-08 2014
|
18:30
|
|
|
Allesø / Spurvelundsskolen
|
|
|
|
|
472686
|
ti05-08 2014
|
18:30
|
|
|
MG & BK.s anlæg
|
|
|
|
|
592977
|
ti05-08 2014
|
19:00
|
|
|
Søndersø Stadion
|
|
Søndersø BK
|
|
|
678494
|
ti05-08 2014
|
19:00
|
|
|
Home Tarup Park
|
|
|
|
|
129897
|
to07-08 2014
|
18:30
|
|
|
Albani Arena Vissenbjerg
|
|
|
|
|
677808
|
to07-08 2014
|
18:45
|
|
|
Campus Road
|
|
|
|
|
689742
|
lø09-08 2014
|
11:00
|
|
|
Krogsbølle Stadion
|
|
|
|
|
678199
|
lø09-08 2014
|
13:00
|
|
|
Tåsingehallen
|
ANN
|
|
|
|
674260
|
lø09-08 2014
|
13:00
|
|
|
Langeskov Stadion
|
|
|
|
|
677366
|
lø09-08 2014
|
13:30
|
|
|
B 67-Parken
|
|
|
|
|
678149
|
lø09-08 2014
|
14:00
|
|
|
Home Tarup Park
|
|
|
|
|
678150
|
lø09-08 2014
|
14:00
|
|
|
Home Tarup Park
|
ANN
|
|
|
|
678382
|
lø09-08 2014
|
14:00
|
|
|
Bagenkop-Hallen
|
|
BK Sydlangeland
|
|
|
691355
|
lø09-08 2014
|
15:00
|
|
|
Frørup Andelskasse Arena
|
|
Tårup IF
|
|
|
677902
|
lø09-08 2014
|
15:00
|
|
|
Bellinge Stadion
|
|
BBB
|
|
|
676189
|
lø09-08 2014
|
15:00
|
|
|
Munkebo Idrætscenter
|
|
|
|
|
110544
|
lø09-08 2014
|
15:00
|
|
|
OKSON-Park
|
|
OKS
|
|
|
129898
|
sø10-08 2014
|
13:30
|
|
|
Albani Arena Vissenbjerg
|
|
|
|
|
689568
|
ti12-08 2014
|
18:30
|
|
|
Intersport Arena Otterup
|
|
Otterup Bold- og Idrætsklub
|
|
|
877312
|
ti12-08 2014
|
18:45
|
|
|
Marslev Idrætsplads
|
|
Marslev G & IF
|
|
|
690979
|
ti12-08 2014
|
19:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
|
|
|
|
|
422540
|
ti12-08 2014
|
19:00
|
|
|
Bellinge Stadion
|
|
|
|
|
678495
|
ti12-08 2014
|
19:00
|
|
|
Home Tarup Park
|
|
|
|
|
391848
|
lø31-01 2015
|
14:00
|
|
|
OB-Ådalen - Kunstgræsbane 2
|
|
Odense Boldklub
|
|
|
395752
|
ti03-02 2015
|
18:45
|
|
|
Oure Idrætsskole
|
|
|
|
|
399553
|
lø07-02 2015
|
11:15
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
|
|
|
|
399554
|
lø07-02 2015
|
11:15
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
ANN
|
|
|
|
399555
|
lø07-02 2015
|
11:15
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
ANN
|
|
|
|
391849
|
lø07-02 2015
|
13:00
|
|
|
OB-Ådalen - Kunstgræsbane 2
|
|
|
|
|
432920
|
lø07-02 2015
|
13:00
|
|
|
SEF Energi Arena - Tåsinge
|
|
|
|
|
432491
|
lø07-02 2015
|
13:45
|
|
|
Tarup/P. IF - Kunststofbane
|
|
|
|
|
413781
|
lø07-02 2015
|
15:20
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
|
|
|
|
395722
|
sø08-02 2015
|
10:45
|
|
|
OB-Ådalen - Kunstgræsbane 2
|
|
|
|
|
396085
|
lø14-02 2015
|
11:00
|
|
|
Kunststofbanen Næsby BK
|
|
Allesø GF
|
|
|
973588
|
lø14-02 2015
|
11:20
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
|
BBB
|
|
|
413782
|
lø14-02 2015
|
13:00
|
|
|
OK Arena Ringe
|
|
|
|
|
394731
|
lø14-02 2015
|
13:00
|
|
|
Intersport Arena Otterup
|
|
|
|
|
395727
|
lø14-02 2015
|
13:00
|
|
|
Idrætscenter Nyborg
|
ANN
|
|
|
|
396719
|
lø14-02 2015
|
13:50
|
|
|
Tarup/P. IF - Kunststofbane
|
|
|
|
|
394310
|
lø14-02 2015
|
15:00
|
|
|
Aarslev BK - Kunststofbane
|
|
Aarup BK
|
|
|
435446
|
lø14-02 2015
|
15:30
|
|
|
Home Tarup Park
|
|
KRFK
|
|
|
912098
|
ti17-02 2015
|
20:00
|
|
|
Kunststofbanen B 1909
|
|
|
|
|
394707
|
lø21-02 2015
|
11:15
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
|
|
|
|
413783
|
lø21-02 2015
|
12:00
|
|
|
Langeskov Stadion
|
|
|
|
|
448610
|
lø21-02 2015
|
12:30
|
|
|
OB-Ådalen - Kunstgræsbane 2
|
|
|
|
|
448636
|
lø21-02 2015
|
13:00
|
|
|
Marienlystcentret
|
|
|
|
|
436087
|
lø21-02 2015
|
13:00
|
|
|
MORUD VVS-EL STADION
|
|
KRFK
|
|
|
447752
|
lø21-02 2015
|
13:00
|
|
|
SEF Energi Arena - Tåsinge
|
|
Marslev G & IF
|
|
|
435925
|
lø21-02 2015
|
13:45
|
|
|
Home Tarup Park
|
|
|
|
|
448170
|
lø21-02 2015
|
15:00
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
ANN
|
|
|
|
432912
|
lø21-02 2015
|
15:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
|
|
Tved BK
|
|
|
393724
|
lø21-02 2015
|
15:00
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
|
|
|
|
394311
|
ti24-02 2015
|
18:30
|
|
|
Kunststofbanen B 1909
|
|
|
|
|
413784
|
on25-02 2015
|
19:00
|
|
|
Intersport Arena Otterup
|
|
|
|
|
394708
|
to26-02 2015
|
20:00
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
|
|
|
|
457492
|
to26-02 2015
|
20:00
|
|
|
Oure Idrætsskole
|
|
Oure Fodbold Akademi
|
|
|
938969
|
lø28-02 2015
|
10:20
|
|
|
MG & BK.s anlæg - kunstgræsbane
|
|
|
|
|
938970
|
lø28-02 2015
|
10:20
|
|
|
FK Middelfart
|
ANN
|
|
|
|
394710
|
lø28-02 2015
|
11:00
|
|
|
FC Broby Arena
|
|
FC Broby
|
|
|
413785
|
lø28-02 2015
|
13:00
|
|
|
Frørup Andelskasse Arena
|
|
|
|
|
436088
|
lø28-02 2015
|
13:00
|
|
|
Intersport Arena Otterup
|
|
KRFK
|
|
|
448611
|
lø28-02 2015
|
13:00
|
|
|
Marienlystcentret
|
|
|
|
|
394007
|
lø28-02 2015
|
13:45
|
|
|
Tarup/P. IF - Kunststofbane
|
|
|
|
|
435259
|
lø28-02 2015
|
13:45
|
|
|
SEF Energi Arena - Tåsinge
|
|
|
|
|
973589
|
lø28-02 2015
|
14:15
|
|
|
Hjalleseskolen
|
ANN
|
|
|
|
414691
|
lø28-02 2015
|
14:15
|
|
|
Kunststofbanen, Hjalleseskolen
|
|
|
|
|
399556
|
lø28-02 2015
|
15:00
|
|
|
KFUM-parken
|
ANN
|
|
|
|
399557
|
lø28-02 2015
|
15:00
|
|
|
KFUM-parken
|
ANN
|
|
|
|
393726
|
lø28-02 2015
|
15:00
|
|
|
Idrætscenter Nyborg
|
|
Søndersø BK
|
|
|
456903
|
lø28-02 2015
|
16:00
|
|
|
Svendborg Idrætscenter
|
ANN
|
|
|
|
938934
|
lø28-02 2015
|
16:00
|
|
|
Kunststofbanen SfB
|
|
SfB
|
|
|
438685
|
to05-03 2015
|
19:00
|
|
|
Oure Idrætsskole
|
|
|
|
|
503046
|
to05-03 2015
|
19:30
|
|
|
Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
|
ANN
|
|
|
|
503289
|
fr06-03 2015
|
18:30
|
|
|
Idrætscenter Nyborg
|
|
Næsby BK
|
|
|
396721
|
lø07-03 2015
|
11:15
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
|
Fjordager IF
|
|
|
396086
|
lø07-03 2015
|
11:20
|
|
|
MG & BK.s anlæg - kunstgræsbane
|
|
|
|
|
458434
|
lø07-03 2015
|
11:20
|
|
|
Glamsbjerg Kunstgræsbane
|
|
|
|
|
456649
|
lø07-03 2015
|
12:00
|
|
|
Home Tarup Park
|
|
|
|
|
973590
|
lø07-03 2015
|
12:15
|
|
|
Hjalleseskolen
|
|
|
|
|
394803
|
lø07-03 2015
|
12:20
|
|
|
Langeskov Stadion
|
|
|
|
|
435927
|
lø07-03 2015
|
13:00
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
|
Dalum IF
|
|
|
394709
|
lø07-03 2015
|
13:00
|
|
|
SEF Energi Arena - Tåsinge
|
|
|
|
|
457645
|
lø07-03 2015
|
14:00
|
|
|
Langeskov Stadion
|
|
Tved BK
|
|
|
503291
|
lø07-03 2015
|
15:00
|
|
|
Roerslev Stadion
|
|
OKS
|
|
|
517870
|
lø07-03 2015
|
15:00
|
|
|
Frørup Andelskasse Arena
|
|
Aarslev BK
|
|
|
458872
|
lø07-03 2015
|
15:15
|
|
|
Glamsbjerg Kunstgræsbane
|
|
|
|
|
912108
|
lø07-03 2015
|
15:30
|
|
|
Kunststofbanen B 1909
|
|
|
|
|
938935
|
lø07-03 2015
|
16:00
|
|
|
Kunststofbanen SfB
|
ANN
|
|
|
|
447247
|
lø07-03 2015
|
19:00
|
|
|
Tarup/P. IF - Kunststofbane
|
|
|
|
|
435175
|
sø08-03 2015
|
10:45
|
|
|
OB-Ådalen - Kunstgræsbane 2
|
|
|
|
|
503284
|
sø08-03 2015
|
13:00
|
|
|
Idrætscenter Nyborg
|
|
|
|
|
459173
|
sø08-03 2015
|
18:15
|
|
|
Kunststofbanen, Hjalleseskolen
|
|
|
|
|
438683
|
ma09-03 2015
|
18:25
|
|
|
Oure Idrætsskole
|
ANN
|
|
|
|
393727
|
ma09-03 2015
|
20:10
|
|
|
MORUD VVS-EL STADION
|
|
|
|
|
448637
|
on11-03 2015
|
20:30
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
|
|
|
|
520721
|
fr13-03 2015
|
19:15
|
|
|
Kunststofbanen Næsby BK
|
|
|
|
|
458996
|
lø14-03 2015
|
11:00
|
|
|
MG & BK.s anlæg - kunstgræsbane
|
|
Vissenbjerg G & IF
|
|
|
394312
|
lø14-03 2015
|
12:00
|
|
|
Intersport Arena Otterup
|
|
Aarup BK
|
|
|
414692
|
lø14-03 2015
|
13:00
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
|
|
|
|
553938
|
lø14-03 2015
|
13:00
|
|
|
Kunststofbanen Næsby BK
|
|
KRFK
|
|
|
448613
|
lø14-03 2015
|
13:45
|
|
|
Tarup/P. IF - Kunststofbane
|
|
ØB
|
|
|
435176
|
lø14-03 2015
|
15:00
|
|
|
KFUM-parken
|
|
|
|
|
435260
|
lø14-03 2015
|
15:00
|
|
|
Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
|
|
|
|
|
435928
|
lø14-03 2015
|
15:15
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
|
|
|
|
393729
|
lø14-03 2015
|
15:15
|
|
|
Glamsbjerg Kunstgræsbane
|
|
|
|
|
393118
|
lø14-03 2015
|
15:30
|
|
|
Tarup/P. IF - Kunststofbane
|
|
BBB
|
|
|
521316
|
lø14-03 2015
|
17:15
|
|
|
Tarup/P. IF - Kunststofbane
|
|
|
|
|
503047
|
sø15-03 2015
|
10:45
|
|
|
Langeskov Stadion
|
|
|
|
|
394804
|
sø15-03 2015
|
13:20
|
|
|
Langeskov Stadion
|
|
|
|
|
488417
|
sø15-03 2015
|
16:15
|
|
|
Kunststofbanen, Hjalleseskolen
|
|
|
|
|
435929
|
ti17-03 2015
|
19:00
|
|
|
Intersport Arena Otterup
|
|
|
|
|
488419
|
ti17-03 2015
|
19:00
|
|
|
Oure Idrætsskole
|
|
Oure Fodbold Akademi
|
|
|
560777
|
ti17-03 2015
|
19:30
|
|
|
Idrætscenter Nyborg
|
|
|
|
|
938937
|
ti17-03 2015
|
20:00
|
|
|
Kunststofbanen SfB
|
ANN
|
|
|
|
938955
|
ti17-03 2015
|
20:00
|
|
|
Kunststofbanen SfB
|
|
SfB
|
|
|
438686
|
to19-03 2015
|
18:25
|
|
|
Oure Idrætsskole
|
|
|
|
|
553943
|
to19-03 2015
|
18:45
|
|
|
Roerslev Stadion
|
|
KRFK
|
|
|
559614
|
fr20-03 2015
|
18:45
|
|
|
Glamsbjerg Kunstgræsbane
|
|
|
|
|
456650
|
fr20-03 2015
|
19:15
|
|
|
Kunststofbanen Næsby BK
|
|
|
|
|
154826
|
lø21-03 2015
|
13:00
|
|
|
Munkebo Idrætscenter
|
|
OKS
|
|
|
394313
|
lø21-03 2015
|
13:00
|
|
|
Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
|
ANN
|
|
|
|
973591
|
lø21-03 2015
|
13:00
|
|
|
MORUD VVS-EL STADION
|
|
BBB
|
|
|
455410
|
lø21-03 2015
|
13:00
|
|
|
Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
|
|
|
|
|
435261
|
lø21-03 2015
|
13:45
|
|
|
OB-Ådalen - Kunstgræsbane 2
|
|
Tved BK
|
|
|
435930
|
lø21-03 2015
|
15:00
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
|
|
|
|
155610
|
lø21-03 2015
|
15:00
|
|
|
KFUM-parken
|
|
|
|
|
393731
|
lø21-03 2015
|
15:00
|
|
|
Glamsbjerg Kunstgræsbane
|
|
Søndersø BK
|
|
|
456676
|
lø21-03 2015
|
15:00
|
|
|
KFUM-parken
|
ANN
|
|
|
|
396106
|
lø21-03 2015
|
15:00
|
|
|
Allesø / Spurvelundsskolen
|
|
|
|
|
394805
|
lø21-03 2015
|
15:15
|
|
|
Tarup/P. IF - Kunststofbane
|
|
Kerteminde BK
|
|
|
399566
|
sø22-03 2015
|
11:30
|
|
|
KFUM-parken
|
ANN
|
|
|
|
399567
|
sø22-03 2015
|
11:30
|
|
|
KFUM-parken
|
ANN
|
|
|
|
418803
|
sø22-03 2015
|
13:00
|
|
|
Kunststofbanen B 1909
|
ANN
|
|
|
|
448640
|
sø22-03 2015
|
13:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
|
|
|
|
|
509389
|
sø22-03 2015
|
15:30
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
|
Aarup BK
|
|
|
155715
|
ti24-03 2015
|
19:00
|
|
|
OK Arena Ringe
|
|
|
|
|
155722
|
ti24-03 2015
|
19:30
|
|
|
Idrætscenter Nyborg
|
|
Nyborg G & IF
|
|
|
394711
|
to26-03 2015
|
18:30
|
|
|
FC Broby Arena
|
|
|
|
|
503048
|
lø28-03 2015
|
13:00
|
|
|
FC Broby Arena
|
|
OKS
|
|
|
559615
|
lø28-03 2015
|
13:30
|
|
|
Albani Arena Vissenbjerg
|
|
|
|
|
167547
|
lø28-03 2015
|
15:00
|
|
|
Aarslev BK - Kunststofbane
|
|
B 67
|
|
|
158012
|
lø28-03 2015
|
17:00
|
|
|
Tarup/P. IF - Kunststofbane
|
|
KFUM.s BK Odense
|
|
|
161808
|
sø29-03 2015
|
13:15
|
|
|
Glamsbjerg Kunstgræsbane
|
|
Tved BK
|
|
|
521309
|
sø29-03 2015
|
13:45
|
|
|
Tarup/P. IF - Kunststofbane
|
|
|
|
|
224320
|
sø05-04 2015
|
14:00
|
|
|
SEF Energi Arena - Tåsinge
|
|
Tåsinge f. B.
|
|
|
304923
|
to25-06 2015
|
18:45
|
|
|
OB-Ådalen - Kunstgræsbane 2
|
|
|
|
|
322436
|
lø25-07 2015
|
11:00
|
|
|
Allesø / Spurvelundsskolen
|
|
|
|
|
465038
|
lø25-07 2015
|
14:00
|
|
|
Hauge Gruppen Arena
|
|
|
|
|
483254
|
lø25-07 2015
|
14:00
|
|
|
Marslev Idrætsplads
|
|
|
|
|
318682
|
lø25-07 2015
|
14:00
|
|
|
Idrætscenter Nyborg
|
|
|
|
|
483267
|
lø25-07 2015
|
15:00
|
|
|
Aarslev BK - Kunststofbane
|
|
|
|
|
510491
|
lø25-07 2015
|
15:00
|
|
|
Albani Arena Vissenbjerg
|
|
|
|
|
472031
|
lø25-07 2015
|
15:00
|
|
|
OKSON-Park
|
|
OKS
|
|
|
465034
|
lø25-07 2015
|
15:00
|
|
|
KFUM-parken
|
|
KFUM.s BK Odense
|
|
|
483255
|
ti28-07 2015
|
18:30
|
|
|
Bolbro-Parken
|
|
Marslev G & IF
|
|
|
472261
|
ti28-07 2015
|
18:45
|
|
|
B 67-Parken
|
|
B 67
|
|
|
510492
|
ti28-07 2015
|
19:00
|
|
|
Albani Arena Vissenbjerg
|
|
Vissenbjerg G & IF
|
|
|
826205
|
ti28-07 2015
|
19:00
|
|
|
Nr.Aaby Idrætspark
|
|
Nr. Aaby IK
|
|
|
307821
|
to30-07 2015
|
18:30
|
|
|
Bellinge Stadion
|
|
BBB
|
|
|
472262
|
to30-07 2015
|
18:30
|
|
|
B 67-Parken
|
|
B 67
|
|
|
482902
|
to30-07 2015
|
18:30
|
|
|
Albani Arena Skalbjerg
|
|
|
|
|
472290
|
to30-07 2015
|
18:45
|
|
|
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
|
|
|
|
|
490399
|
lø01-08 2015
|
12:00
|
|
|
Langeskov Stadion
|
|
|
|
|
322437
|
lø01-08 2015
|
13:00
|
|
|
Allesø / Spurvelundsskolen
|
|
Allesø GF
|
|
|
489888
|
lø01-08 2015
|
13:00
|
|
|
FC Broby Arena
|
|
|
|
|
490387
|
lø01-08 2015
|
13:00
|
|
|
Marienlystcentret
|
|
|
|
|
490393
|
lø01-08 2015
|
13:00
|
|
|
Scankab Arena i Aarup
|
|
|
|
|
324578
|
lø01-08 2015
|
15:00
|
|
|
Tved Stadion
|
|
|
|
|
472032
|
lø01-08 2015
|
15:00
|
|
|
OKSON-Park
|
|
|
|
|
307822
|
ti04-08 2015
|
18:30
|
|
|
Bellinge Stadion
|
|
BBB
|
|
|
318683
|
ti04-08 2015
|
18:30
|
|
|
Kok & Vin Park (Ubberud)
|
|
|
|
|
472033
|
ti04-08 2015
|
18:30
|
|
|
OKSON-Park
|
|
|
|
|
490388
|
ti04-08 2015
|
18:45
|
|
|
Marienlystcentret
|
|
|
|
|
490400
|
ti04-08 2015
|
19:00
|
|
|
Home Tarup Park
|
|
|
|
|
472263
|
to06-08 2015
|
18:00
|
|
|
B 67-Parken
|
|
B 67
|
|
|
493571
|
to06-08 2015
|
18:30
|
|
|
Vindinge Sportsplads
|
|
|
|
|
510493
|
to06-08 2015
|
19:00
|
|
|
Albani Arena Vissenbjerg
|
|
Vissenbjerg G & IF
|
|
|
472291
|
fr07-08 2015
|
18:30
|
|
|
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
|
ANN
|
|
|
|
472034
|
fr07-08 2015
|
18:45
|
|
|
OKSON-Park
|
|
OKS
|
|
|
483581
|
lø08-08 2015
|
11:00
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
|
|
|
|
502312
|
lø08-08 2015
|
11:00
|
|
|
Langeskov Stadion
|
|
|
|
|
489890
|
lø08-08 2015
|
13:00
|
|
|
FC Broby Arena
|
|
FC Broby
|
|
|
493059
|
lø08-08 2015
|
13:00
|
|
|
Intersport Arena Otterup
|
|
|
|
|
472239
|
lø08-08 2015
|
13:00
|
|
|
SEF Energi Arena - Tåsinge
|
|
|
|
|
493081
|
lø08-08 2015
|
15:00
|
|
|
Espe Hallen (ude)
|
ANN
|
|
|
|
490402
|
lø08-08 2015
|
15:00
|
|
|
Home Tarup Park
|
|
|
|
|
322438
|
lø08-08 2015
|
15:00
|
|
|
Allesø / Spurvelundsskolen
|
ANN
|
|
|
|
324580
|
lø08-08 2015
|
15:00
|
|
|
Tved Stadion
|
|
Tved BK
|
|
|
510419
|
lø08-08 2015
|
15:00
|
|
|
Bolbro-Parken
|
ANN
|
|
|
|
483256
|
sø09-08 2015
|
13:00
|
|
|
Marslev Idrætsplads
|
|
|
|
|
510494
|
sø09-08 2015
|
13:00
|
|
|
Albani Arena Vissenbjerg
|
|
Vissenbjerg G & IF
|
|
|
826239
|
sø09-08 2015
|
14:00
|
|
|
Nr.Aaby Idrætspark
|
|
|
|
|
465039
|
ti11-08 2015
|
18:00
|
|
|
Intersport Arena Otterup
|
|
|
|
|
307823
|
ti11-08 2015
|
18:30
|
|
|
Bellinge Stadion
|
|
BBB
|
|
|
318684
|
ti11-08 2015
|
18:30
|
|
|
Kok & Vin Park (Ubberud)
|
ANN
|
|
|
|
472292
|
ti11-08 2015
|
19:00
|
|
|
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
|
|
Bogense G & IF
|
|
|
780845
|
lø21-11 2015
|
12:45
|
|
|
OB-Ådalen - Kunstgræsbane 2
|
|
|
|
|
691918
|
to04-02 2016
|
19:00
|
|
|
Oure Idrætsskole
|
ANN
|
|
|
|
795222
|
lø06-02 2016
|
11:00
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
|
Marstal IF
|
|
|
805728
|
lø06-02 2016
|
13:00
|
|
|
OK Arena Ringe
|
ANN
|
|
|
|
992564
|
lø06-02 2016
|
13:00
|
|
|
OK Arena Ringe
|
|
|
|
|
626591
|
lø06-02 2016
|
13:00
|
|
|
SEF Energi Arena - Tåsinge
|
|
Tåsinge f. B.
|
|
|
996788
|
lø06-02 2016
|
13:15
|
|
|
Tarup/P. IF - Kunststofbane
|
|
Fjordager IF
|
|
|
349803
|
lø06-02 2016
|
15:00
|
|
|
Aarslev BK - Kunststofbane
|
|
Aarup BK
|
|
|
984510
|
sø07-02 2016
|
13:30
|
|
|
Marienlystcentret
|
|
|
|
|
997054
|
sø07-02 2016
|
15:00
|
|
|
OK Arena Ringe
|
|
|
|
|
697174
|
to11-02 2016
|
19:10
|
|
|
Oure Idrætsskole
|
|
|
|
|
795221
|
lø13-02 2016
|
11:00
|
|
|
Hjemly Idrætsefterskole
|
|
Krarup Espe Fodbold
|
|
|
823383
|
lø13-02 2016
|
11:20
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
|
|
|
|
626557
|
lø13-02 2016
|
11:30
|
|
|
Langeskov Stadion
|
|
|
|
|
996632
|
lø13-02 2016
|
12:00
|
|
|
MORUD VVS-EL STADION
|
|
Morud IF
|
|
|
822291
|
lø13-02 2016
|
13:00
|
|
|
OB-Ådalen - Kunstgræsbane 2
|
|
Odense Boldklub
|
|
|
924154
|
lø13-02 2016
|
13:15
|
|
|
Tarup/P. IF - Kunststofbane
|
|
|
|
|
984970
|
lø13-02 2016
|
13:45
|
|
|
OKSON-Park
|
|
|
|
|
846545
|
lø13-02 2016
|
15:00
|
|
|
Aarslev BK - Kunststofbane
|
|
Tåsinge f. B.
|
|
|
996713
|
lø13-02 2016
|
15:15
|
|
|
Glamsbjerg Kunstgræsbane
|
|
|
|
|
673060
|
lø13-02 2016
|
15:20
|
|
|
OK Arena Ringe
|
|
|
|
|
414521
|
sø14-02 2016
|
11:30
|
|
|
Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
|
|
Marslev G & IF
|
|
|
981275
|
to18-02 2016
|
18:10
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
|
|
|
|
379009
|
to18-02 2016
|
20:15
|
|
|
SEF Energi Arena - Tåsinge
|
|
Marstal IF
|
|
|
984976
|
fr19-02 2016
|
18:30
|
|
|
OKSON-Park
|
|
OKS
|
|
|
996866
|
fr19-02 2016
|
19:00
|
|
|
Langeskov Stadion
|
|
Fjordager IF
|
|
|
340633
|
lø20-02 2016
|
11:00
|
|
|
Aarslev BK - Kunststofbane
|
|
|
|
|
805720
|
lø20-02 2016
|
12:00
|
|
|
MORUD VVS-EL STADION
|
|
|
|
|
996727
|
lø20-02 2016
|
13:00
|
|
|
Frørup Andelskasse Arena
|
|
|
|
|
823384
|
lø20-02 2016
|
13:15
|
|
|
Tarup/P. IF - Kunststofbane
|
|
|
|
|
984500
|
lø20-02 2016
|
13:15
|
|
|
Glamsbjerg Kunstgræsbane
|
|
Assens FC
|
|
|
379226
|
lø20-02 2016
|
14:00
|
|
|
SEF Energi Arena - Tåsinge
|
|
|
|
|
840057
|
lø20-02 2016
|
15:00
|
|
|
FC Broby Arena
|
ANN
|
|
|
|
350871
|
lø20-02 2016
|
15:00
|
|
|
Kildemosens anlæg
|
|
|
|
|
984511
|
lø20-02 2016
|
16:00
|
|
|
Marienlystcentret
|
ANN
|
|
|
|
378341
|
sø21-02 2016
|
16:45
|
|
|
Tarup/P. IF - Kunststofbane
|
|
|
|
|
849405
|
ti23-02 2016
|
19:00
|
|
|
MORUD VVS-EL STADION
|
|
Ubberud IF
|
|
|
381582
|
on24-02 2016
|
19:00
|
|
|
Glamsbjerg Kunstgræsbane
|
|
Krarup Espe Fodbold
|
|
|
418377
|
on24-02 2016
|
20:10
|
|
|
OK Arena Ringe
|
|
|
|
|
823385
|
to25-02 2016
|
18:00
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
ANN
|
|
|
|
350133
|
to25-02 2016
|
19:45
|
|
|
SfB Ryttervej
|
|
SfB
|
|
|
379030
|
lø27-02 2016
|
11:00
|
|
|
MG & BK.s anlæg - kunstgræsbane
|
|
MG & BK
|
|
|
414522
|
lø27-02 2016
|
11:00
|
|
|
Aarslev BK - Kunststofbane
|
|
Marslev G & IF
|
|
|
823386
|
lø27-02 2016
|
11:00
|
|
|
Kunststofbanen Næsby BK
|
|
B1913
|
|
|
984502
|
lø27-02 2016
|
11:00
|
|
|
Glamsbjerg Kunstgræsbane
|
|
|
|
|
805721
|
lø27-02 2016
|
11:30
|
|
|
Langeskov Stadion
|
|
|
|
|
822292
|
lø27-02 2016
|
13:00
|
|
|
OB-Ådalen - Kunstgræsbane 2
|
|
Odense Boldklub
|
|
|
965791
|
lø27-02 2016
|
13:00
|
|
|
Oure Idrætsskole
|
|
Oure Fodbold Akademi
|
|
|
151654
|
lø27-02 2016
|
13:00
|
|
|
OKSON-Park
|
ANN
|
|
|
|
992409
|
lø27-02 2016
|
13:00
|
|
|
OK Arena Ringe
|
|
B 67
|
|
|
996633
|
lø27-02 2016
|
13:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
|
|
|
|
|
447981
|
lø27-02 2016
|
13:20
|
|
|
Glamsbjerg Kunstgræsbane
|
|
FC Broby
|
|
|
984978
|
lø27-02 2016
|
13:45
|
|
|
OKSON-Park
|
|
OKS
|
|
|
340634
|
lø27-02 2016
|
14:00
|
|
|
Intersport Arena Otterup
|
|
|
|
|
350879
|
lø27-02 2016
|
14:00
|
|
|
Home Tarup Park
|
|
Allesø GF
|
|
|
996756
|
lø27-02 2016
|
14:30
|
|
|
Tarup/P. IF - Kunststofbane
|
|
|
|
|
379008
|
lø27-02 2016
|
15:00
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
|
Kirkeby IF
|
|
|
673061
|
lø27-02 2016
|
15:50
|
|
|
Intersport Arena Otterup
|
|
|
|
|
627307
|
lø27-02 2016
|
16:00
|
|
|
Idrætscenter Nyborg
|
|
|
|
|
924155
|
sø28-02 2016
|
10:30
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
|
Vissenbjerg G & IF
|
|
|
832018
|
on02-03 2016
|
19:00
|
|
|
Intersport Arena Otterup
|
|
KRFK
|
|
|
996634
|
to03-03 2016
|
18:30
|
|
|
MORUD VVS-EL STADION
|
|
Morud IF
|
|
|
349804
|
to03-03 2016
|
19:00
|
|
|
Oure Idrætsskole
|
|
|
|
|
453563
|
fr04-03 2016
|
18:30
|
|
|
Kunststofbanen SfB
|
|
SfB
|
|
|
414506
|
fr04-03 2016
|
19:00
|
|
|
Langeskov Stadion
|
|
|
|
|
924156
|
lø05-03 2016
|
11:30
|
|
|
Langeskov Stadion
|
|
Vissenbjerg G & IF
|
|
|
805722
|
lø05-03 2016
|
13:00
|
|
|
Intersport Arena Otterup
|
|
Tved BK
|
|
|
832019
|
lø05-03 2016
|
13:00
|
|
|
Langeskov Stadion
|
|
|
|
|
410822
|
lø05-03 2016
|
13:00
|
|
|
SEF Energi Arena - Tåsinge
|
|
|
|
|
997056
|
lø05-03 2016
|
13:00
|
|
|
OK Arena Ringe
|
|
|
|
|
984979
|
lø05-03 2016
|
13:45
|
|
|
OKSON-Park
|
|
|
|
|
626558
|
lø05-03 2016
|
14:15
|
|
|
MG & BK.s anlæg
|
|
|
|
|
627306
|
lø05-03 2016
|
14:45
|
|
|
Idrætscenter Nyborg
|
|
Nyborg G & IF
|
|
|
996757
|
lø05-03 2016
|
14:45
|
|
|
Idrætscenter Nyborg
|
ANN
|
|
|
|
849406
|
lø05-03 2016
|
15:00
|
|
|
Intersport Arena Otterup
|
|
Ubberud IF
|
|
|
432758
|
lø05-03 2016
|
15:00
|
|
|
Oure Idrætsskole
|
|
Oure Fodbold Akademi
|
|
|
447986
|
lø05-03 2016
|
15:00
|
|
|
Hillerslev Sportsplads
|
|
|
|
|
350134
|
sø06-03 2016
|
13:00
|
|
|
SfB Ryttervej
|
|
|
|
|
996791
|
sø06-03 2016
|
13:30
|
|
|
Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
|
|
Fjordager IF
|
|
|
435021
|
ma07-03 2016
|
18:35
|
|
|
Søndersø Stadion
|
|
|
|
|
997057
|
ma07-03 2016
|
19:15
|
|
|
OK Arena Ringe
|
|
|
|
|
924157
|
to10-03 2016
|
18:30
|
|
|
Intersport Arena Otterup
|
|
Vissenbjerg G & IF
|
|
|
996792
|
lø12-03 2016
|
10:30
|
|
|
Langeskov Stadion
|
|
|
|
|
379032
|
lø12-03 2016
|
11:00
|
|
|
MG & BK.s anlæg - kunstgræsbane
|
|
|
|
|
773489
|
lø12-03 2016
|
11:20
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
ANN
|
|
|
|
435529
|
lø12-03 2016
|
13:00
|
|
|
Frørup Andelskasse Arena
|
|
Bolbro GIF
|
|
|
447983
|
lø12-03 2016
|
13:00
|
|
|
FC Broby Arena
|
|
FC Broby
|
|
|
340635
|
lø12-03 2016
|
13:00
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
|
Kerteminde BK
|
|
|
984503
|
lø12-03 2016
|
13:00
|
|
|
OK Arena Ringe
|
|
Assens FC
|
|
|
996763
|
lø12-03 2016
|
13:00
|
|
|
Boe Byg Arena - Svanninge
|
|
KFUM.s BK Odense
|
|
|
823388
|
lø12-03 2016
|
13:10
|
|
|
Langeskov Stadion
|
|
|
|
|
626559
|
lø12-03 2016
|
13:20
|
|
|
Glamsbjerg Kunstgræsbane
|
|
ØB
|
|
|
350135
|
lø12-03 2016
|
14:00
|
|
|
SfB Ryttervej
|
|
|
|
|
805723
|
lø12-03 2016
|
14:45
|
|
|
Idrætscenter Nyborg
|
|
|
|
|
924158
|
lø12-03 2016
|
15:00
|
|
|
Aarslev BK - Kunststofbane
|
|
Vissenbjerg G & IF
|
|
|
673062
|
lø12-03 2016
|
15:00
|
|
|
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
|
|
Bogense G & IF
|
|
|
992410
|
sø13-03 2016
|
11:15
|
|
|
Langeskov Stadion
|
|
|
|
|
424071
|
sø13-03 2016
|
11:30
|
|
|
OB-Ådalen - Kunstgræsbane 2
|
|
Odense Boldklub
|
|
|
984512
|
sø13-03 2016
|
13:30
|
|
|
Marienlystcentret
|
|
Boldklubben Marienlyst
|
|
|
400584
|
ti15-03 2016
|
19:30
|
|
|
Kunststofbanen B 1909
|
|
|
|
|
997058
|
to17-03 2016
|
18:30
|
|
|
OK Arena Ringe
|
|
Ringe BK
|
|
|
551624
|
to17-03 2016
|
19:00
|
|
|
Horne Idrætscenter (ude)
|
|
|
|
|
996793
|
to17-03 2016
|
19:15
|
|
|
Aarslev BK - Kunststofbane
|
|
|
|
|
350156
|
fr18-03 2016
|
18:00
|
|
|
Rantzausminde Hallen (ude)
|
|
|
|
|
996758
|
fr18-03 2016
|
19:00
|
|
|
Langeskov Stadion
|
|
|
|
|
379034
|
lø19-03 2016
|
11:00
|
|
|
MG & BK.s anlæg - kunstgræsbane
|
|
|
|
|
924159
|
lø19-03 2016
|
11:00
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
|
|
|
|
981274
|
lø19-03 2016
|
11:30
|
|
|
Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
|
|
|
|
|
453588
|
lø19-03 2016
|
12:00
|
|
|
MORUD VVS-EL STADION
|
|
|
|
|
557472
|
lø19-03 2016
|
14:00
|
|
|
SEF Energi Arena - Tåsinge
|
|
Tåsinge f. B.
|
|
|
576597
|
lø19-03 2016
|
15:00
|
|
|
Hjemly Idrætsefterskole
|
|
|
|
|
673063
|
lø19-03 2016
|
15:00
|
|
|
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
|
|
Bogense G & IF
|
|
|
553495
|
lø19-03 2016
|
15:00
|
|
|
Home Tarup Park
|
|
Munkebo BK
|
|
|
424072
|
sø20-03 2016
|
10:30
|
|
|
OB-Ådalen - Kunstgræsbane 2
|
|
Odense Boldklub
|
|
|
823389
|
sø20-03 2016
|
10:30
|
|
|
OB-Ådalen - Kunstgræsbane 2
|
ANN
|
|
|
|
849508
|
sø20-03 2016
|
13:15
|
|
|
Glamsbjerg Kunstgræsbane
|
|
Hårslev BK
|
|
|
773490
|
sø20-03 2016
|
13:15
|
|
|
Langeskov Stadion
|
|
|
|
|
544515
|
ti22-03 2016
|
19:00
|
|
|
Nr.Aaby Idrætspark
|
ANN
|
|
|
|
996759
|
to24-03 2016
|
13:30
|
|
|
KFUM-parken
|
|
|
|
|
849509
|
lø26-03 2016
|
10:00
|
|
|
Intersport Arena Otterup
|
|
Hårslev BK
|
|
|
350874
|
lø26-03 2016
|
13:00
|
|
|
OK Arena Ringe
|
|
|
|
|
435530
|
lø26-03 2016
|
13:00
|
|
|
Marslev Idrætsplads
|
|
|
|
|
350158
|
lø26-03 2016
|
14:00
|
|
|
SfB Ryttervej
|
|
SfB
|
|
|
773491
|
lø26-03 2016
|
14:00
|
|
|
Hauge Gruppen Arena
|
|
Dalum IF
|
|
|
673064
|
lø26-03 2016
|
15:00
|
|
|
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
|
|
|
|
|
557449
|
ma28-03 2016
|
13:00
|
|
|
Skamby Stadion
|
|
Ubberud IF
|
|
|
322229
|
ti21-06 2016
|
19:00
|
|
|
MG & BK.s anlæg
|
|
|
|
|
477659
|
lø23-07 2016
|
13:00
|
|
|
B 67-Parken
|
|
|
|
|
359433
|
lø23-07 2016
|
15:00
|
|
|
Albani Arena Vissenbjerg
|
|
|
|
|
504780
|
ti26-07 2016
|
19:00
|
|
|
REMA 1000 Stadion - Assens
|
|
Assens FC
|
|
|
882534
|
to28-07 2016
|
18:45
|
|
|
Intersport Arena Otterup
|
|
|
|
|
359434
|
to28-07 2016
|
19:00
|
|
|
Albani Arena Vissenbjerg
|
|
|
|
|
355303
|
lø30-07 2016
|
14:30
|
|
|
Hårslev Stadion
|
|
Hårslev BK
|
|
|
477669
|
lø30-07 2016
|
15:00
|
|
|
Allesø / Spurvelundsskolen
|
|
Allesø GF
|
|
|
681909
|
lø30-07 2016
|
15:00
|
|
|
Tved Stadion
|
|
Tved BK
|
|
|
235905
|
lø30-07 2016
|
15:00
|
|
|
Nr.Aaby Idrætspark
|
|
|
|
|
355304
|
ti02-08 2016
|
19:00
|
|
|
Hårslev Stadion
|
|
Hårslev BK
|
|
|
756127
|
ti02-08 2016
|
19:00
|
|
|
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
|
|
Bogense G & IF
|
|
|
783980
|
ti02-08 2016
|
19:00
|
|
|
Krogsbølle Stadion
|
|
KRFK
|
|
|
504782
|
on03-08 2016
|
19:00
|
|
|
Idrætscenter Nyborg
|
|
Nyborg G & IF
|
|
|
977291
|
to04-08 2016
|
18:30
|
|
|
OK Arena Ringe
|
|
|
|
|
645754
|
to04-08 2016
|
18:45
|
|
|
Langeskov Stadion
|
|
|
|
|
952970
|
lø06-08 2016
|
11:00
|
|
|
FC Broby Arena
|
|
FC Broby
|
|
|
645755
|
lø06-08 2016
|
11:30
|
|
|
Langeskov Stadion
|
|
|
|
|
681910
|
lø06-08 2016
|
13:00
|
|
|
Tved Stadion
|
|
Tved BK
|
|
|
882535
|
lø06-08 2016
|
13:00
|
|
|
Intersport Arena Otterup
|
|
|
|
|
235219
|
lø06-08 2016
|
13:00
|
|
|
Marslev Idrætsplads
|
|
|
|
|
235933
|
lø06-08 2016
|
13:00
|
|
|
Nr.Aaby Idrætspark
|
ANN
|
|
|
|
504781
|
lø06-08 2016
|
13:00
|
|
|
KFUM-parken
|
ANN
|
|
|
|
673992
|
lø06-08 2016
|
15:00
|
|
|
Kok & Vin Park (Ubberud)
|
|
|
|
|
424510
|
ti09-08 2016
|
18:30
|
|
|
SEF Energi Arena - Tåsinge
|
|
Tåsinge f. B.
|
|
|
673993
|
ti09-08 2016
|
18:45
|
|
|
Kok & Vin Park (Ubberud)
|
|
|
|
|
783981
|
ti09-08 2016
|
19:00
|
|
|
Krogsbølle Stadion
|
|
KRFK
|
|
|
905980
|
ti09-08 2016
|
19:00
|
|
|
Rema 1000 Park - Dalum
|
|
Dalum IF
|
|
|
477670
|
ti09-08 2016
|
19:00
|
|
|
Allesø / Spurvelundsskolen
|
|
|
|
|
951654
|
ti09-08 2016
|
19:30
|
|
|
Home Tarup Park
|
|
Tarup/Paarup IF
|
|
|
373801
|
lø03-09 2016
|
15:00
|
|
|
Langeskov Stadion
|
|
|
|
|
912947
|
lø26-11 2016
|
13:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena - Kunst
|
ANN
|
|
|
|
900551
|
to08-12 2016
|
19:00
|
|
|
Oure Idrætsskole
|
|
|
|
|
960484
|
lø10-12 2016
|
12:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena - Kunst
|
|
|
|
|
900552
|
on14-12 2016
|
18:30
|
|
|
Oure Idrætsskole
|
ANN
|
|
|
|
372577
|
lø28-01 2017
|
10:30
|
|
|
MG & BK.s anlæg - kunstgræsbane
|
|
|
|
|
421714
|
lø28-01 2017
|
15:00
|
|
|
Oure Idrætsskole
|
|
|
|
|
355590
|
lø04-02 2017
|
13:00
|
|
|
Otterup-Hallerne
|
|
|
|
|
426832
|
lø04-02 2017
|
13:00
|
|
|
Frørup Andelskasse Arena
|
|
|
|
|
867270
|
lø04-02 2017
|
13:00
|
|
|
Idrætscenter Nyborg
|
|
Nyborg G & IF
|
|
|
414262
|
lø04-02 2017
|
17:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena - Kunst
|
|
|
|
|
936249
|
sø05-02 2017
|
11:00
|
|
|
Idrætscenter Nyborg
|
ANN
|
|
|
|
414582
|
fr10-02 2017
|
19:30
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena - Kunst
|
|
Dalum IF
|
|
|
433348
|
lø11-02 2017
|
11:00
|
|
|
Glamsbjerg Kunstgræsbane
|
|
Krarup Espe Fodbold
|
|
|
579672
|
lø11-02 2017
|
11:00
|
|
|
Frørup Andelskasse Arena
|
|
|
|
|
601832
|
lø11-02 2017
|
12:00
|
|
|
SEF Energi Arena - Tåsinge
|
|
|
|
|
558781
|
lø11-02 2017
|
13:00
|
|
|
Langeskov Stadion
|
|
|
|
|
565832
|
lø11-02 2017
|
13:00
|
|
|
OKSON-Park, kunstgræsbane
|
|
|
|
|
441767
|
lø11-02 2017
|
14:00
|
|
|
Rantzausminde Hallen (ude)
|
|
|
|
|
147457
|
lø11-02 2017
|
14:45
|
|
|
Idrætscenter Nyborg
|
|
|
|
|
579745
|
lø11-02 2017
|
14:45
|
|
|
Idrætscenter Nyborg
|
ANN
|
|
|
|
557005
|
lø11-02 2017
|
15:15
|
|
|
Glamsbjerg Kunstgræsbane
|
|
Haarby IF
|
|
|
414779
|
to16-02 2017
|
18:30
|
|
|
Kunststofbanen B 1909
|
|
|
|
|
601833
|
lø18-02 2017
|
10:15
|
|
|
SEF Energi Arena - Tåsinge
|
|
|
|
|
355591
|
lø18-02 2017
|
11:00
|
|
|
Vestfalen Stadion
|
|
|
|
|
372583
|
lø18-02 2017
|
11:00
|
|
|
MG & BK.s anlæg - kunstgræsbane
|
|
|
|
|
415120
|
lø18-02 2017
|
11:00
|
|
|
Kunststofbanen B 1909
|
|
|
|
|
604768
|
lø18-02 2017
|
13:00
|
|
|
Home Tarup Park
|
|
|
|
|
505039
|
lø18-02 2017
|
13:15
|
|
|
Glamsbjerg Kunstgræsbane
|
|
Dalum IF
|
|
|
421733
|
lø18-02 2017
|
14:20
|
|
|
MORUD VVS-EL STADION
|
|
Kerteminde BK
|
|
|
129344
|
lø18-02 2017
|
14:45
|
|
|
Idrætscenter Nyborg
|
|
|
|
|
614035
|
lø18-02 2017
|
15:00
|
|
|
OKSON-Park
|
ANN
|
|
|
|
441401
|
lø18-02 2017
|
15:00
|
|
|
OK Arena Ringe
|
|
B 67
|
|
|
606932
|
lø18-02 2017
|
16:30
|
|
|
Idrætscenter Nyborg
|
|
|
|
|
565947
|
lø18-02 2017
|
17:00
|
|
|
OKSON-Park, kunstgræsbane
|
|
Assens FC
|
|
|
598194
|
sø19-02 2017
|
11:00
|
|
|
OB-Ådalen - Kunstgræsbane 2
|
|
|
|
|
558783
|
sø19-02 2017
|
12:15
|
|
|
Glamsbjerg Kunstgræsbane
|
|
|
|
|
433349
|
sø19-02 2017
|
13:00
|
|
|
Aarslev BK - Kunststofbane
|
|
Krarup Espe Fodbold
|
|
|
101905
|
sø19-02 2017
|
15:15
|
|
|
Marienlystcentret
|
|
Boldklubben Marienlyst
|
|
|
422151
|
ti21-02 2017
|
19:45
|
|
|
Kunststofbanen B 1909
|
|
|
|
|
441768
|
on22-02 2017
|
19:00
|
|
|
Rantzausminde Hallen (ude)
|
|
|
|
|
596996
|
lø25-02 2017
|
10:00
|
|
|
OB-Ådalen - Kunstgræsbane 2
|
|
|
|
|
604769
|
lø25-02 2017
|
10:00
|
|
|
OB-Ådalen - Kunstgræsbane 2
|
ANN
|
|
|
|
114009
|
lø25-02 2017
|
11:15
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
|
Tved BK
|
|
|
426834
|
lø25-02 2017
|
12:00
|
|
|
MORUD VVS-EL STADION
|
|
|
|
|
433352
|
lø25-02 2017
|
13:00
|
|
|
Brobyværk Stadion
|
ANN
|
|
|
|
414583
|
lø25-02 2017
|
13:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena - Kunst
|
ANN
|
|
|
|
415121
|
lø25-02 2017
|
13:00
|
|
|
Kunststofbanen B 1909
|
|
|
|
|
102128
|
lø25-02 2017
|
13:00
|
|
|
FC Broby Arena, kunstgræsbane
|
|
|
|
|
129343
|
lø25-02 2017
|
14:45
|
|
|
Idrætscenter Nyborg
|
|
|
|
|
355592
|
lø25-02 2017
|
15:00
|
|
|
OK Arena Ringe
|
|
|
|
|
422339
|
lø25-02 2017
|
15:00
|
|
|
Home Tarup Park
|
|
|
|
|
614036
|
lø25-02 2017
|
16:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena - Kunst
|
|
|
|
|
414781
|
sø26-02 2017
|
11:00
|
|
|
Kunststofbanen B 1909
|
|
|
|
|
441457
|
sø26-02 2017
|
11:00
|
|
|
Marienlystcentret
|
|
Fjordager IF
|
|
|
596020
|
sø26-02 2017
|
11:15
|
|
|
Langeskov Stadion
|
|
Kildemosens BK
|
|
|
113224
|
sø26-02 2017
|
11:15
|
|
|
Rantzausminde Hallen (ude)
|
|
|
|
|
565845
|
sø26-02 2017
|
13:00
|
|
|
Aarslev BK - Kunststofbane
|
|
Glamsbjerg IF
|
|
|
596021
|
fr03-03 2017
|
19:30
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena - Kunst
|
ANN
|
|
|
|
372580
|
lø04-03 2017
|
11:00
|
|
|
MG & BK.s anlæg - kunstgræsbane
|
|
|
|
|
604771
|
lø04-03 2017
|
11:20
|
|
|
Glamsbjerg Kunstgræsbane
|
|
|
|
|
161969
|
lø04-03 2017
|
12:00
|
|
|
MORUD VVS-EL STADION
|
|
|
|
|
604794
|
lø04-03 2017
|
13:00
|
|
|
Home Tarup Park
|
|
|
|
|
102136
|
lø04-03 2017
|
13:00
|
|
|
FC Broby Arena, kunstgræsbane
|
|
|
|
|
558786
|
lø04-03 2017
|
13:15
|
|
|
Glamsbjerg Kunstgræsbane
|
|
Nr. Aaby IK
|
|
|
430780
|
lø04-03 2017
|
13:30
|
|
|
Flemløse Stadion
|
|
Hårslev BK
|
|
|
115527
|
lø04-03 2017
|
13:50
|
|
|
Hillerslev Sportsplads
|
|
B1913
|
|
|
134392
|
lø04-03 2017
|
15:00
|
|
|
OKSON-Park
|
|
OKS
|
|
|
113575
|
lø04-03 2017
|
15:00
|
|
|
Søndersø Stadion
|
|
Søndersø BK
|
|
|
606947
|
lø04-03 2017
|
15:00
|
|
|
SfB Ryttervej
|
|
SfB
|
|
|
355594
|
lø04-03 2017
|
15:00
|
|
|
Aarslev BK - Kunststofbane
|
|
|
|
|
426835
|
lø04-03 2017
|
15:00
|
|
|
Vestfalen Stadion
|
|
|
|
|
607141
|
sø05-03 2017
|
10:00
|
|
|
OB-Ådalen - Kunstgræsbane 2
|
|
|
|
|
414908
|
ti07-03 2017
|
20:00
|
|
|
Kunststofbanen B 1909
|
|
|
|
|
410569
|
to09-03 2017
|
19:00
|
|
|
Vestfalen Stadion, kunstgræsbane
|
ANN
|
|
|
|
414584
|
lø11-03 2017
|
11:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena - Kunst
|
|
Dalum IF
|
|
|
161972
|
lø11-03 2017
|
12:00
|
|
|
MORUD VVS-EL STADION
|
|
|
|
|
414909
|
lø11-03 2017
|
13:00
|
|
|
Kunststofbanen B 1909
|
|
|
|
|
113225
|
lø11-03 2017
|
13:00
|
|
|
Frørup Andelskasse Arena
|
ANN
|
|
|
|
151104
|
lø11-03 2017
|
13:00
|
|
|
Intersport Arena Otterup
|
|
Otterup Bold- og Idrætsklub
|
|
|
157836
|
lø11-03 2017
|
13:00
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
|
Tommerup BK
|
|
|
433354
|
lø11-03 2017
|
13:00
|
|
|
Langeskov Stadion
|
|
|
|
|
422340
|
lø11-03 2017
|
13:15
|
|
|
Glamsbjerg Kunstgræsbane
|
|
|
|
|
426836
|
lø11-03 2017
|
15:00
|
|
|
Home Tarup Park
|
|
|
|
|
427233
|
lø11-03 2017
|
15:00
|
|
|
OK Arena Ringe
|
|
Hårslev BK
|
|
|
441769
|
lø11-03 2017
|
15:00
|
|
|
Rantzausminde Hallen (ude)
|
|
|
|
|
606949
|
lø11-03 2017
|
15:00
|
|
|
SfB Ryttervej
|
|
|
|
|
355595
|
lø11-03 2017
|
15:15
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
|
|
|
|
102264
|
lø11-03 2017
|
16:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena - Kunst
|
|
Bogense G & IF
|
|
|
126813
|
sø12-03 2017
|
13:00
|
|
|
Aarslev BK - Kunststofbane
|
|
Nyborg G & IF
|
|
|
115525
|
sø12-03 2017
|
19:00
|
|
|
Kunststofbanen Næsby BK
|
|
|
|
|
579748
|
ti14-03 2017
|
20:15
|
|
|
Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
|
|
|
|
|
183879
|
on15-03 2017
|
20:00
|
|
|
Vestfalen Stadion, kunstgræsbane
|
|
|
|
|
161973
|
to16-03 2017
|
19:00
|
|
|
MORUD VVS-EL STADION
|
|
|
|
|
426837
|
fr17-03 2017
|
19:30
|
|
|
Langeskov Stadion
|
|
|
|
|
372582
|
lø18-03 2017
|
11:00
|
|
|
MG & BK.s anlæg - kunstgræsbane
|
ANN
|
|
|
|
410570
|
lø18-03 2017
|
11:00
|
|
|
Frørup Andelskasse Arena
|
|
|
|
|
415124
|
lø18-03 2017
|
11:00
|
|
|
Kunststofbanen B 1909
|
|
|
|
|
421734
|
lø18-03 2017
|
11:00
|
|
|
Langeskov Stadion
|
|
|
|
|
579759
|
lø18-03 2017
|
11:00
|
|
|
MG & BK.s anlæg - kunstgræsbane
|
|
KRFK
|
|
|
558788
|
lø18-03 2017
|
11:15
|
|
|
Glamsbjerg Kunstgræsbane
|
|
Nr. Aaby IK
|
|
|
441675
|
lø18-03 2017
|
12:00
|
|
|
Fjordager IF.s anlæg
|
|
Fjordager IF
|
|
|
441408
|
lø18-03 2017
|
13:00
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
|
|
|
|
596201
|
lø18-03 2017
|
13:00
|
|
|
Intersport Arena Otterup
|
ANN
|
|
|
|
151105
|
lø18-03 2017
|
13:00
|
|
|
Intersport Arena Otterup
|
|
|
|
|
102138
|
lø18-03 2017
|
13:00
|
|
|
FC Broby Arena, kunstgræsbane
|
|
|
|
|
427235
|
lø18-03 2017
|
13:15
|
|
|
Glamsbjerg Kunstgræsbane
|
|
Hårslev BK
|
|
|
111843
|
lø18-03 2017
|
14:30
|
|
|
SEF Energi Arena - Tåsinge
|
|
Tåsinge f. B.
|
|
|
433355
|
lø18-03 2017
|
15:00
|
|
|
OK Arena Ringe
|
|
|
|
|
441770
|
lø18-03 2017
|
15:00
|
|
|
Rantzausminde Hallen (ude)
|
|
Tved BK
|
|
|
270563
|
sø19-03 2017
|
11:00
|
|
|
Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
|
|
FC Avrasya
|
|
|
276610
|
lø25-03 2017
|
11:00
|
|
|
SEF Energi Arena - Tåsinge
|
|
|
|
|
441676
|
lø25-03 2017
|
12:00
|
|
|
Fjordager IF.s anlæg
|
|
Fjordager IF
|
|
|
604772
|
lø25-03 2017
|
12:45
|
|
|
OKSON-Park, kunstgræsbane
|
|
|
|
|
614038
|
lø25-03 2017
|
13:00
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
|
BBB
|
|
|
355596
|
lø25-03 2017
|
13:00
|
|
|
KFUM-parken
|
|
|
|
|
422546
|
lø25-03 2017
|
14:00
|
|
|
Hårslev Stadion
|
|
Assens FC
|
|
|
441771
|
lø25-03 2017
|
15:00
|
|
|
Rantzausminde Hallen (ude)
|
|
|
|
|
113578
|
lø25-03 2017
|
15:00
|
|
|
Søndersø Stadion
|
|
|
|
|
558802
|
lø25-03 2017
|
16:15
|
|
|
Rema 1000 Park - Dalum
|
|
|
|
|
596078
|
sø26-03 2017
|
15:00
|
|
|
OK Arena Ringe
|
|
|
|
|
271240
|
ti28-03 2017
|
18:30
|
|
|
SuperBrugsen Kerteminde Stadion
|
|
Kerteminde BK
|
|
|
372548
|
ti28-03 2017
|
19:00
|
|
|
Ulbølle Stadion
|
|
|
|
|
670699
|
ti20-06 2017
|
17:00
|
|
|
Nr.Aaby Idrætspark
|
|
|
Sønderjydsk Fodbolddommerklub
|
|
754029
|
lø22-07 2017
|
13:00
|
|
|
Bellinge Stadion
|
|
|
|
|
397434
|
lø22-07 2017
|
14:00
|
|
|
Home Tarup Park
|
|
|
|
|
418553
|
ti25-07 2017
|
17:00
|
|
|
Vildbjerg Stadionhal
|
|
Odense Boldklub
|
|
|
570244
|
ti25-07 2017
|
18:45
|
|
|
ALPI Arena Næsby
|
|
Næsby BK
|
|
|
829902
|
to27-07 2017
|
18:45
|
|
|
SfB Ryttervej
|
|
|
|
|
418554
|
fr28-07 2017
|
11:00
|
|
|
Vildbjerg Stadionhal
|
ANN
|
|
|
|
547074
|
lø29-07 2017
|
11:00
|
|
|
Rema 1000 Park - Dalum
|
|
Dalum IF
|
|
|
155485
|
lø29-07 2017
|
12:00
|
|
|
Bolbro-Parken
|
ANN
|
|
|
|
364478
|
lø29-07 2017
|
13:00
|
|
|
Marslev Idrætsplads
|
ANN
|
|
|
|
380754
|
lø29-07 2017
|
13:00
|
|
|
OKSON-Park
|
|
|
|
|
421264
|
lø29-07 2017
|
13:00
|
|
|
Langeskov Stadion
|
|
|
|
|
796147
|
lø29-07 2017
|
13:00
|
|
|
Kok & Vin Park (Ubberud)
|
ANN
|
|
|
|
819425
|
lø29-07 2017
|
13:00
|
|
|
MG & BK.s anlæg
|
|
|
|
|
541529
|
lø29-07 2017
|
13:00
|
|
|
Intersport Arena Otterup
|
|
Otterup Bold- og Idrætsklub
|
|
|
446667
|
lø29-07 2017
|
14:00
|
|
|
Nr.Aaby Idrætspark
|
|
|
|
|
468023
|
lø29-07 2017
|
14:00
|
|
|
Haarby Stadion
|
|
|
|
|
547604
|
lø29-07 2017
|
15:00
|
|
|
Glamsbjerg Stadion
|
|
Glamsbjerg IF
|
|
|
595353
|
lø29-07 2017
|
15:00
|
|
|
KFUM-parken
|
|
|
|
|
419035
|
lø29-07 2017
|
15:00
|
|
|
B 67-Parken
|
|
|
|
|
798362
|
sø30-07 2017
|
11:00
|
|
|
Scankab Arena i Aarup
|
|
|
|
|
670682
|
sø30-07 2017
|
13:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
|
|
|
|
|
547590
|
ti01-08 2017
|
18:30
|
|
|
OB-Ådalen - Kunstgræsbane 1
|
|
Odense Boldklub
|
|
|
798364
|
ti01-08 2017
|
19:00
|
|
|
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
|
|
|
|
|
537572
|
ti01-08 2017
|
19:00
|
|
|
Ulbølle Stadion
|
|
|
|
|
544928
|
to03-08 2017
|
18:30
|
|
|
Rema 1000 Park - Dalum
|
|
|
|
|
796148
|
to03-08 2017
|
18:30
|
|
|
Kok & Vin Park (Ubberud)
|
|
|
|
|
557585
|
to03-08 2017
|
19:00
|
|
|
Allested Stadion
|
|
|
|
|
565899
|
to03-08 2017
|
19:00
|
|
|
SfB Ryttervej
|
|
|
|
|
722968
|
to03-08 2017
|
19:00
|
|
|
Idrætscenter Nyborg
|
|
|
|
|
541530
|
to03-08 2017
|
19:00
|
|
|
Intersport Arena Otterup
|
|
Otterup Bold- og Idrætsklub
|
|
|
706202
|
lø05-08 2017
|
11:00
|
|
|
Fjordager IF.s anlæg
|
|
Fjordager IF
|
|
|
571187
|
lø05-08 2017
|
12:00
|
|
|
Ulbølle Stadion
|
|
|
|
|
155486
|
lø05-08 2017
|
12:00
|
|
|
Bolbro-Parken
|
|
|
|
|
364479
|
lø05-08 2017
|
13:00
|
|
|
Marslev Idrætsplads
|
|
|
|
|
547439
|
lø05-08 2017
|
13:00
|
|
|
Strib fritids- & aktivitetscenter
|
|
Strib IF
|
|
|
798363
|
lø05-08 2017
|
13:00
|
|
|
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
|
|
|
|
|
819426
|
lø05-08 2017
|
13:00
|
|
|
MG & BK.s anlæg
|
ANN
|
|
|
|
595354
|
lø05-08 2017
|
14:00
|
|
|
KFUM-parken
|
|
|
|
|
547076
|
lø05-08 2017
|
14:00
|
|
|
Rema 1000 Park - Dalum
|
|
Dalum IF
|
|
|
397435
|
lø05-08 2017
|
14:00
|
|
|
Home Tarup Park
|
|
|
|
|
409054
|
lø05-08 2017
|
14:00
|
|
|
Idrætscenter Nyborg
|
|
|
|
|
557354
|
lø05-08 2017
|
15:00
|
|
|
Aarslev BK - Kunststofbane
|
|
Krarup Espe Fodbold
|
|
|
557580
|
lø05-08 2017
|
15:00
|
|
|
Søndersø Stadion
|
|
|
|
|
446669
|
lø05-08 2017
|
15:30
|
|
|
Nr.Aaby Idrætspark
|
|
|
|
|
576662
|
ma07-08 2017
|
19:00
|
|
|
Krogsbølle Stadion
|
|
KRFK
|
|
|
544930
|
ti08-08 2017
|
18:30
|
|
|
Rema 1000 Park - Dalum
|
|
Dalum IF
|
|
|
551248
|
ti08-08 2017
|
18:30
|
|
|
Scankab Arena i Aarup
|
ANN
|
|
|
|
114141
|
ti08-08 2017
|
19:00
|
|
|
Flemløse Stadion
|
|
|
|
|
135880
|
ti08-08 2017
|
19:00
|
|
|
Hårslev Stadion
|
|
|
|
|
155487
|
ti08-08 2017
|
19:00
|
|
|
Bolbro-Parken
|
|
|
|
|
399408
|
ti08-08 2017
|
19:00
|
|
|
Vestfalen Stadion
|
|
Sanderum BK
|
|
|
557549
|
on09-08 2017
|
18:30
|
|
|
ALPI Arena Næsby
|
|
Næsby BK
|
|
|
148955
|
to10-08 2017
|
19:00
|
|
|
Tved Stadion
|
ANN
|
|
|
|
471924
|
lø12-08 2017
|
13:00
|
|
|
ALPI Arena Næsby
|
|
|
|
|
599758
|
on30-08 2017
|
18:00
|
|
|
OB-Ådalen
|
|
|
|
|
283571
|
lø04-11 2017
|
11:00
|
|
|
OB-Ådalen - Kunstgræsbane 2
|
|
Odense Boldklub
|
Sønderjydsk Fodbolddommerklub
|
|
538056
|
lø18-11 2017
|
14:15
|
|
|
MG & BK.s anlæg - kunstgræsbane
|
|
|
|
|
952044
|
to07-12 2017
|
19:30
|
|
|
Rema 1000 Park - Dalum
|
|
|
|
|
834670
|
fr26-01 2018
|
19:00
|
|
|
MG & BK.s anlæg - kunstgræsbane
|
|
MG & BK
|
|
|
579894
|
lø27-01 2018
|
10:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena - Kunst
|
|
Dalum IF
|
|
|
568636
|
lø27-01 2018
|
14:00
|
|
|
OB-Ådalen - Kunstgræsbane 2
|
|
Odense Boldklub
|
|
|
270190
|
sø28-01 2018
|
13:15
|
|
|
Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
|
|
Boldklubben Marienlyst
|
|
|
511242
|
lø03-02 2018
|
13:00
|
|
|
Vestfalen Stadion, kunstgræsbane
|
|
Otterup Bold- og Idrætsklub
|
|
|
567258
|
lø03-02 2018
|
13:00
|
|
|
MORUD VVS-EL STADION, Kunstgræs
|
|
KFUM.s BK Odense
|
|
|
571601
|
lø03-02 2018
|
13:00
|
|
|
OB-Ådalen - Kunstgræsbane 2
|
|
Odense Boldklub
|
|
|
572134
|
lø03-02 2018
|
15:00
|
|
|
Tarup/P. IF - Kunststofbane
|
|
Odense Boldklub
|
|
|
567235
|
sø04-02 2018
|
11:00
|
|
|
Kunststofbanen Næsby BK
|
|
Næsby BK
|
|
|
579905
|
sø04-02 2018
|
13:45
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena - Kunst
|
|
Dalum IF
|
|
|
570859
|
ma05-02 2018
|
19:00
|
|
|
OKSON-Park
|
|
OKS
|
|
|
632228
|
on07-02 2018
|
19:00
|
|
|
Oure Idrætsskole
|
|
Oure Fodbold Akademi
|
|
|
538057
|
lø10-02 2018
|
10:30
|
|
|
MG & BK.s anlæg - kunstgræsbane
|
|
MG & BK
|
|
|
861699
|
lø10-02 2018
|
11:00
|
|
|
FC Broby Arena, kunstgræsbane
|
|
FC Broby
|
|
|
621963
|
lø10-02 2018
|
11:15
|
|
|
Glamsbjerg Kunstgræsbane
|
|
Krarup Espe Fodbold
|
|
|
710934
|
lø10-02 2018
|
13:00
|
|
|
SEF Energi Arena - Kunstgræsbane
|
|
Tåsinge f. B.
|
|
|
837777
|
lø10-02 2018
|
13:00
|
|
|
Idrætscenter Nyborg - Kunstgræs
|
|
Nyborg G & IF
|
|
|
864439
|
lø10-02 2018
|
13:00
|
|
|
OK Arena Ringe - Kunstgræsbane
|
|
Egebjerg Fodbold
|
|
|
568648
|
lø10-02 2018
|
13:00
|
|
|
Kunststofbanen Næsby BK
|
|
Næsby BK
|
|
|
727777
|
ti13-02 2018
|
18:30
|
|
|
Intersport Arena Otterup
|
|
Otterup Bold- og Idrætsklub
|
|
|
482406
|
lø17-02 2018
|
13:00
|
|
|
MORUD VVS-EL STADION, Kunstgræs
|
|
Nyborg G & IF
|
|
|
570861
|
lø17-02 2018
|
13:00
|
|
|
OKSON-Park
|
|
OKS
|
|
|
710936
|
lø17-02 2018
|
13:00
|
|
|
SEF Energi Arena - Kunstgræsbane
|
|
Tåsinge f. B.
|
|
|
734354
|
lø17-02 2018
|
13:00
|
|
|
OK Arena Ringe - Kunstgræsbane
|
|
Munkebo BK
|
|
|
759345
|
lø17-02 2018
|
13:00
|
|
|
Frørup Andelskasse Arena - Kunstgræs
|
|
Tved BK
|
|
|
836663
|
lø17-02 2018
|
13:00
|
|
|
Vestfalen Stadion, kunstgræsbane
|
|
KFUM.s BK Odense
|
|
|
727858
|
lø17-02 2018
|
13:15
|
|
|
Kunststofbanen B 1909
|
|
B 1909
|
|
|
609139
|
lø17-02 2018
|
13:30
|
|
|
OB-Ådalen
|
|
Odense Boldklub
|
|
|
540026
|
lø17-02 2018
|
15:00
|
|
|
Tarup/P. IF - Kunststofbane
|
|
Boldklubben Marienlyst
|
|
|
315376
|
lø17-02 2018
|
15:00
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
|
Vissenbjerg G & IF
|
|
|
621964
|
lø17-02 2018
|
15:00
|
|
|
Aarslev BK - Kunststofbane
|
|
Krarup Espe Fodbold
|
|
|
621940
|
lø17-02 2018
|
15:15
|
|
|
Glamsbjerg Kunstgræsbane
|
|
Glamsbjerg IF
|
|
|
759355
|
sø18-02 2018
|
13:00
|
|
|
Kunststofbanen, Hjalleseskolen
|
|
Allested U & IF
|
|
|
673383
|
sø18-02 2018
|
15:30
|
|
|
Langeskov Kunstgræsbane
|
|
Nr. Aaby IK
|
|
|
728632
|
ma19-02 2018
|
19:15
|
|
|
Glamsbjerg Kunstgræsbane
|
|
Aarup BK
|
|
|
571452
|
ti20-02 2018
|
19:00
|
|
|
OKSON-Park
|
|
OKS
|
|
|
727832
|
fr23-02 2018
|
18:00
|
|
|
Vestfalen Stadion
|
|
ØB
|
|
|
727860
|
fr23-02 2018
|
18:30
|
|
|
Kunststofbanen B 1909
|
|
B 1909
|
|
|
639602
|
lø24-02 2018
|
10:00
|
|
|
Kunststofbanen SfB
|
|
SfB
|
|
|
762935
|
lø24-02 2018
|
11:00
|
|
|
Otterup-Hallerne
|
|
Hårslev BK
|
|
|
571455
|
lø24-02 2018
|
12:00
|
|
|
OKSON-Park
|
|
OKS
|
|
|
572177
|
lø24-02 2018
|
13:00
|
|
|
OK Arena Ringe - Kunstgræsbane
|
|
Assens FC
|
|
|
673396
|
lø24-02 2018
|
13:00
|
|
|
Tåsingehallen
|
|
Marslev G & IF
|
|
|
675328
|
lø24-02 2018
|
13:00
|
|
|
Rantzausminde Hallen (ude)
|
|
Tved BK
|
|
|
734356
|
lø24-02 2018
|
13:00
|
|
|
Frørup Andelskasse Arena - Kunstgræs
|
|
Munkebo BK
|
|
|
568652
|
lø24-02 2018
|
13:00
|
|
|
ALPI Arena Næsby
|
|
Næsby BK
|
|
|
470186
|
lø24-02 2018
|
13:00
|
|
|
Intersport Arena Otterup
|
|
Otterup Bold- og Idrætsklub
|
|
|
567257
|
lø24-02 2018
|
13:15
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
|
KFUM.s BK Odense
|
|
|
580055
|
lø24-02 2018
|
13:15
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena - Kunst
|
|
Dalum IF
|
|
|
315377
|
lø24-02 2018
|
14:00
|
|
|
MORUD VVS-EL STADION, Kunstgræs
|
|
Vissenbjerg G & IF
|
|
|
759356
|
lø24-02 2018
|
14:00
|
|
|
FC Broby Arena, kunstgræsbane
|
|
Allested U & IF
|
|
|
572434
|
lø24-02 2018
|
15:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena - Kunst
|
|
Dalum IF
|
|
|
621965
|
lø24-02 2018
|
15:00
|
|
|
Tarup/P. IF - Kunststofbane
|
|
Krarup Espe Fodbold
|
|
|
572149
|
lø24-02 2018
|
16:00
|
|
|
MORUD VVS-EL STADION, Kunstgræs
|
|
Bogense G & IF
|
|
|
864778
|
sø25-02 2018
|
13:00
|
|
|
Søndersø Stadion
|
|
Søndersø BK
|
|
|
851764
|
ti27-02 2018
|
19:25
|
|
|
Oure Idrætsskole
|
|
Oure Fodbold Akademi
|
|
|
580056
|
ti27-02 2018
|
19:45
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena - Kunst
|
|
Dalum IF
|
|
|
620564
|
ti27-02 2018
|
19:45
|
|
|
OB-Ådalen - Kunstgræsbane 2
|
|
B Chang
|
|
|
609137
|
to01-03 2018
|
19:30
|
|
|
Aarslev BK - Kunststofbane
|
|
Nyborg G & IF
|
|
|
736511
|
lø03-03 2018
|
11:00
|
|
|
FC Broby Arena, kunstgræsbane
|
|
BBB
|
|
|
673384
|
lø03-03 2018
|
11:15
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
|
Nr. Aaby IK
|
|
|
864785
|
lø03-03 2018
|
12:00
|
|
|
MORUD VVS-EL STADION, Kunstgræs
|
|
Morud IF
|
|
|
727830
|
lø03-03 2018
|
13:00
|
|
|
3F Gillested Park
|
|
ØB
|
|
|
762936
|
lø03-03 2018
|
13:00
|
|
|
OK Arena Ringe - Kunstgræsbane
|
|
Hårslev BK
|
|
|
598116
|
lø03-03 2018
|
13:00
|
|
|
Frørup Andelskasse Arena - Kunstgræs
|
|
Ubberud IF
|
|
|
580164
|
lø03-03 2018
|
14:15
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena - Kunst
|
|
Dalum IF
|
|
|
734357
|
lø03-03 2018
|
15:00
|
|
|
Tarup/P. IF - Kunststofbane
|
|
Munkebo BK
|
|
|
571697
|
lø03-03 2018
|
15:15
|
|
|
MORUD VVS-EL STADION, Kunstgræs
|
|
Bogense G & IF
|
|
|
572437
|
lø03-03 2018
|
16:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena - Kunst
|
ANN
|
Dalum IF
|
|
|
621967
|
lø03-03 2018
|
16:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena - Kunst
|
|
Krarup Espe Fodbold
|
|
|
768566
|
sø04-03 2018
|
12:30
|
|
|
Langeskov Kunstgræsbane
|
|
KRFK
|
|
|
114920
|
sø04-03 2018
|
13:00
|
|
|
OB-Ådalen - Kunstgræsbane 2
|
|
Fjordager IF
|
|
|
759357
|
ti06-03 2018
|
18:30
|
|
|
Allested Stadion
|
ANN
|
Allested U & IF
|
|
|
762189
|
ti06-03 2018
|
19:30
|
|
|
Idrætscenter Nyborg - Kunstgræs
|
|
Nyborg G & IF
|
|
|
854880
|
to08-03 2018
|
19:00
|
|
|
OKSON-Park
|
|
OKS
|
|
|
852115
|
fr09-03 2018
|
18:00
|
|
|
Kunststofbanen SfB
|
|
SfB
|
|
|
865692
|
lø10-03 2018
|
11:00
|
|
|
Rantzausminde Hallen (ude)
|
|
Egebjerg Fodbold
|
|
|
851555
|
lø10-03 2018
|
11:00
|
|
|
OK Arena Ringe - Kunstgræsbane
|
|
B Chang
|
|
|
762937
|
lø10-03 2018
|
11:30
|
|
|
Langeskov Kunstgræsbane
|
|
Hårslev BK
|
|
|
571736
|
lø10-03 2018
|
12:00
|
|
|
Fjordager IF.s anlæg
|
|
KRFK
|
|
|
836689
|
lø10-03 2018
|
13:00
|
|
|
Søndersø BK, kunstbane
|
|
KFUM.s BK Odense
|
|
|
864338
|
lø10-03 2018
|
13:00
|
|
|
Idrætscenter Nyborg - Kunstgræs
|
|
Nyborg G & IF
|
|
|
864786
|
lø10-03 2018
|
13:00
|
|
|
MORUD VVS-EL STADION
|
|
Morud IF
|
|
|
870541
|
lø10-03 2018
|
13:15
|
|
|
Fyrtårn Tommerup
|
|
Munkebo BK
|
|
|
714208
|
lø10-03 2018
|
13:15
|
|
|
Glamsbjerg Kunstgræsbane
|
|
Glamsbjerg IF
|
|
|
760126
|
lø10-03 2018
|
14:00
|
|
|
Allested Stadion
|
|
Allested U & IF
|
|
|
580166
|
lø10-03 2018
|
14:15
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena - Kunst
|
|
Dalum IF
|
|
|
673328
|
lø10-03 2018
|
15:00
|
|
|
OKSON-Park
|
|
OKS
|
|
|
315379
|
lø10-03 2018
|
15:00
|
|
|
Aarslev BK - Kunststofbane
|
|
Vissenbjerg G & IF
|
|
|
568653
|
lø10-03 2018
|
15:00
|
|
|
ALPI Arena Næsby
|
|
Næsby BK
|
|
|
579513
|
lø10-03 2018
|
16:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena - Kunst
|
ANN
|
Dalum IF
|
|
|
572139
|
lø10-03 2018
|
17:15
|
|
|
OB-Ådalen - Kunstgræsbane 2
|
ANN
|
Odense Boldklub
|
|
|
639603
|
ma12-03 2018
|
19:15
|
|
|
Kunststofbanen SfB
|
|
SfB
|
|
|
883648
|
ti13-03 2018
|
15:00
|
|
|
OB-Ådalen - Kunstgræsbane 2
|
|
Odense Boldklub
|
|
|
768588
|
ti13-03 2018
|
19:00
|
|
|
Allested Stadion
|
ANN
|
Allested U & IF
|
|
|
884387
|
to15-03 2018
|
18:45
|
|
|
OK Arena Ringe - Kunstgræsbane
|
|
KFUM.s BK Odense
|
|
|
579503
|
lø17-03 2018
|
11:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena - Kunst
|
|
Dalum IF
|
|
|
885245
|
lø17-03 2018
|
11:00
|
|
|
FC Broby Arena, kunstgræsbane
|
|
FC Broby
|
|
|
572179
|
lø17-03 2018
|
11:30
|
|
|
Langeskov Kunstgræsbane
|
|
Assens FC
|
|
|
851758
|
lø17-03 2018
|
12:00
|
|
|
MORUD VVS-EL STADION, Kunstgræs
|
|
Aarup BK
|
|
|
639604
|
lø17-03 2018
|
12:00
|
|
|
SfB Ryttervej
|
|
SfB
|
|
|
673386
|
lø17-03 2018
|
13:00
|
|
|
OK Arena Ringe - Kunstgræsbane
|
ANN
|
Nr. Aaby IK
|
|
|
836690
|
lø17-03 2018
|
13:00
|
|
|
OB-Ådalen - Kunstgræsbane 2
|
|
KFUM.s BK Odense
|
|
|
114919
|
lø17-03 2018
|
13:00
|
|
|
Vestfalen Stadion, kunstgræsbane
|
|
Fjordager IF
|
|
|
759358
|
lø17-03 2018
|
14:00
|
|
|
Allested Stadion
|
ANN
|
Allested U & IF
|
|
|
851556
|
lø17-03 2018
|
15:00
|
|
|
Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
|
ANN
|
B Chang
|
|
|
609392
|
lø17-03 2018
|
15:00
|
|
|
Boe Byg Arena - Svanninge
|
|
Ubberud IF
|
|
|
470187
|
lø17-03 2018
|
15:00
|
|
|
Intersport Arena Otterup
|
|
Otterup Bold- og Idrætsklub
|
|
|
870542
|
sø18-03 2018
|
10:15
|
|
|
Glamsbjerg Kunstgræsbane
|
|
Munkebo BK
|
|
|
418296
|
sø18-03 2018
|
13:00
|
|
|
Idrætscenter Nyborg - Kunstgræs
|
|
Nyborg G & IF
|
|
|
884760
|
sø18-03 2018
|
14:00
|
|
|
Krogsbølle Stadion
|
ANN
|
KRFK
|
|
|
768587
|
ti20-03 2018
|
18:45
|
|
|
Allested Stadion
|
|
Allested U & IF
|
|
|
114921
|
ti20-03 2018
|
19:00
|
|
|
Fjordager IF.s anlæg
|
|
Fjordager IF
|
|
|
851557
|
to22-03 2018
|
18:30
|
|
|
Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
|
|
B Chang
|
|
|
884388
|
lø24-03 2018
|
10:15
|
|
|
Ullerslev Stadion - kunstgræs
|
|
KFUM.s BK Odense
|
|
|
710937
|
lø24-03 2018
|
11:00
|
|
|
SEF Energi Arena - Kunstgræsbane
|
|
Tåsinge f. B.
|
|
|
721660
|
lø24-03 2018
|
11:00
|
|
|
OKSON-Park
|
|
OKS
|
|
|
609401
|
lø24-03 2018
|
11:30
|
|
|
Langeskov Kunstgræsbane
|
|
Nyborg G & IF
|
|
|
834669
|
lø24-03 2018
|
12:00
|
|
|
Kunststofbanen Næsby BK
|
|
Næsby BK
|
|
|
114922
|
lø24-03 2018
|
12:00
|
|
|
Fjordager IF.s anlæg
|
|
Fjordager IF
|
|
|
572138
|
lø24-03 2018
|
13:00
|
|
|
OB-Ådalen - Kunstgræsbane 2
|
|
Odense Boldklub
|
|
|
865686
|
lø24-03 2018
|
13:00
|
|
|
Tarup/P. IF - Kunststofbane
|
|
Marslev G & IF
|
|
|
621931
|
lø24-03 2018
|
13:15
|
|
|
Glamsbjerg Kunstgræsbane
|
|
Glamsbjerg IF
|
|
|
759359
|
lø24-03 2018
|
14:00
|
|
|
Allested Stadion
|
|
Allested U & IF
|
|
|
851759
|
lø24-03 2018
|
15:00
|
|
|
Vestfalen Stadion, kunstgræsbane
|
|
Aarup BK
|
|
|
673330
|
lø24-03 2018
|
15:00
|
|
|
OKSON-Park
|
|
OKS
|
|
|
571701
|
lø24-03 2018
|
15:00
|
|
|
MORUD VVS-EL STADION, Kunstgræs
|
|
Bogense G & IF
|
|
|
885249
|
sø25-03 2018
|
13:00
|
|
|
FC Broby Arena
|
|
FC Broby
|
|
|
720474
|
ti27-03 2018
|
18:30
|
|
|
Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
|
|
B Chang
|
|
|
558181
|
fr27-04 2018
|
13:00
|
|
|
OB-Ådalen - Kunstgræsbane 2
|
|
Odense Boldklub
|
|
|
809965
|
lø23-06 2018
|
12:00
|
|
|
OB-Ådalen - Kunstgræsbane 2
|
|
Odense Boldklub
|
|
|
674245
|
on27-06 2018
|
17:00
|
|
|
MG & BK.s anlæg
|
|
Odense Boldklub
|
|
|
541962
|
lø21-07 2018
|
11:00
|
|
|
ALPI Arena Næsby
|
|
Næsby BK
|
|
|
836800
|
lø21-07 2018
|
15:00
|
|
|
Skamby Stadion
|
ANN
|
Assens FC
|
|
|
258442
|
to26-07 2018
|
18:30
|
|
|
Kunststofbanen Næsby BK
|
|
Allesø GF
|
|
|
675425
|
to26-07 2018
|
18:45
|
|
|
OK Arena Ringe
|
|
Odense Boldklub
|
|
|
298217
|
to26-07 2018
|
19:00
|
|
|
Vestfalen Stadion
|
|
KFUM.s BK Odense
|
|
|
333358
|
fr27-07 2018
|
11:00
|
|
|
Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
|
|
Odense Boldklub
|
|
|
382358
|
lø28-07 2018
|
12:00
|
|
|
Fjordager IF.s anlæg
|
|
Fjordager IF
|
|
|
541963
|
lø28-07 2018
|
13:00
|
|
|
ALPI Arena Næsby
|
|
Næsby BK
|
|
|
184999
|
lø28-07 2018
|
13:00
|
|
|
Campus Road
|
ANN
|
B1913
|
|
|
810694
|
lø28-07 2018
|
13:00
|
|
|
Espe Hallen (ude)
|
|
Odense Boldklub
|
|
|
820471
|
lø28-07 2018
|
13:00
|
|
|
Bellinge Stadion
|
|
BBB
|
|
|
739668
|
lø28-07 2018
|
14:00
|
|
|
Rema 1000 Park - Dalum
|
|
Dalum IF
|
|
|
437727
|
lø28-07 2018
|
15:00
|
|
|
FC Broby Arena, kunstgræsbane
|
|
FC Broby
|
|
|
821098
|
lø28-07 2018
|
15:00
|
|
|
MORUD VVS-EL STADION, Kunstgræs
|
|
Bogense G & IF
|
|
|
823783
|
lø28-07 2018
|
15:00
|
|
|
Albani Arena Skalbjerg
|
|
Vissenbjerg G & IF
|
|
|
827273
|
lø28-07 2018
|
15:00
|
|
|
Vestfalen Stadion
|
|
Sanderum BK
|
|
|
836802
|
lø28-07 2018
|
15:00
|
|
|
Glamsbjerg Stadion
|
|
Assens FC
|
|
|
258438
|
sø29-07 2018
|
11:00
|
|
|
Krogsbølle Stadion
|
|
Allesø GF
|
|
|
189642
|
sø29-07 2018
|
13:00
|
|
|
SuperBrugsen Kerteminde Stadion
|
|
Kerteminde BK
|
|
|
675426
|
ma30-07 2018
|
18:30
|
|
|
Campus Road
|
ANN
|
Odense Boldklub
|
|
|
821099
|
ti31-07 2018
|
18:30
|
|
|
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
|
|
Bogense G & IF
|
|
|
232706
|
ti31-07 2018
|
18:30
|
|
|
Thurø Stadion
|
|
Thurø BK af 1920
|
|
|
258439
|
ti31-07 2018
|
18:30
|
|
|
Arena Søhus Stige
|
|
Allesø GF
|
|
|
609481
|
ti31-07 2018
|
18:30
|
|
|
Bellinge Stadion
|
|
BBB
|
|
|
122132
|
ti31-07 2018
|
18:45
|
|
|
Marslev Idrætsplads
|
|
Marslev G & IF
|
|
|
739669
|
ti31-07 2018
|
19:00
|
|
|
Rema 1000 Park - Dalum
|
|
Dalum IF
|
|
|
559333
|
on01-08 2018
|
13:00
|
|
|
OB-Ådalen - Kunstgræsbane 2
|
|
Odense Boldklub
|
|
|
823827
|
to02-08 2018
|
18:30
|
|
|
Albani Arena Skalbjerg
|
|
Vissenbjerg G & IF
|
|
|
189720
|
to02-08 2018
|
19:00
|
|
|
SuperBrugsen Kerteminde Stadion
|
|
Kerteminde BK
|
|
|
359673
|
to02-08 2018
|
19:00
|
|
|
Ulbølle Stadion
|
|
Egebjerg Fodbold
|
|
|
791467
|
fr03-08 2018
|
18:00
|
|
|
ALPI Arena Næsby
|
ANN
|
Næsby BK
|
|
|
301147
|
fr03-08 2018
|
18:24
|
|
|
Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
|
|
Rudkøbing BK
|
|
|
382361
|
lø04-08 2018
|
11:00
|
|
|
Fjordager IF.s anlæg
|
|
Fjordager IF
|
|
|
185102
|
lø04-08 2018
|
11:00
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
|
Hårslev BK
|
|
|
197753
|
lø04-08 2018
|
11:00
|
|
|
ALPI Arena Næsby
|
|
Næsby BK
|
|
|
836799
|
lø04-08 2018
|
11:00
|
|
|
OKSON-Park
|
|
OKS
|
|
|
232844
|
lø04-08 2018
|
12:00
|
|
|
Rema 1000 Park - Dalum
|
|
Dalum IF
|
|
|
301156
|
lø04-08 2018
|
13:00
|
|
|
Frørup Andelskasse Arena
|
|
Tårup IF
|
|
|
122133
|
lø04-08 2018
|
13:00
|
|
|
Marslev Idrætsplads
|
|
Marslev G & IF
|
|
|
739670
|
lø04-08 2018
|
14:00
|
|
|
Rema 1000 Park - Dalum
|
|
Dalum IF
|
|
|
821100
|
lø04-08 2018
|
17:00
|
|
|
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
|
|
Bogense G & IF
|
|
|
138840
|
lø04-08 2018
|
17:00
|
|
|
Rema 1000 Park - Dalum
|
|
Dalum IF
|
|
|
973612
|
sø05-08 2018
|
11:00
|
|
|
KFUM-parken
|
|
KFUM.s BK Odense
|
|
|
130772
|
sø05-08 2018
|
13:00
|
|
|
REMA 1000 Stadion - Assens
|
|
Assens FC
|
|
|
130900
|
ma06-08 2018
|
18:30
|
|
|
OK Arena Ringe
|
|
Marstal IF
|
|
|
359539
|
ti07-08 2018
|
18:30
|
|
|
ALPI Arena Næsby
|
|
Næsby BK
|
|
|
823882
|
ti07-08 2018
|
18:30
|
|
|
Albani Arena Skalbjerg
|
|
Vissenbjerg G & IF
|
|
|
102319
|
ti07-08 2018
|
18:45
|
|
|
Hårslev Stadion
|
|
Hårslev BK
|
|
|
350311
|
ti07-08 2018
|
18:45
|
|
|
Glamsbjerg Stadion
|
ANN
|
Glamsbjerg IF
|
|
|
349108
|
ti07-08 2018
|
19:00
|
|
|
ALPI Arena Næsby
|
|
Næsby BK
|
|
|
142628
|
ti07-08 2018
|
19:45
|
|
|
Rema 1000 Park - Dalum
|
|
Dalum IF
|
|
|
130960
|
on08-08 2018
|
18:30
|
|
|
Intersport Arena Otterup
|
|
Søhus Stige BK
|
|
|
810693
|
lø11-08 2018
|
11:00
|
|
|
OB-Ådalen - Kunstgræsbane 2
|
|
Odense Boldklub
|
|
|
937775
|
ma01-10 2018
|
18:30
|
|
|
OB-Ådalen - Kunstgræsbane 2
|
ANN
|
Odense Boldklub
|
|
|
567836
|
on10-10 2018
|
19:00
|
|
|
Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
|
|
Odense Boldklub
|
|
|
939195
|
ma29-10 2018
|
18:30
|
|
|
OB-Ådalen - Kunstgræsbane 2
|
ANN
|
Odense Boldklub
|
|
|
433682
|
lø02-02 2019
|
10:00
|
|
|
OKSON-Park, kunstgræsbane
|
ANN
|
OKS
|
|
|
208027
|
lø02-02 2019
|
11:00
|
|
|
Kunststofbanen Næsby BK
|
|
Næsby BK
|
|
|
182036
|
lø02-02 2019
|
13:00
|
|
|
Idrætscenter Nyborg - Kunstgræs
|
ANN
|
Tarup/Paarup IF
|
|
|
182860
|
lø02-02 2019
|
14:00
|
|
|
SfB Ryttervej
|
|
Oure Fodbold Akademi
|
|
|
207216
|
sø03-02 2019
|
13:00
|
|
|
Oure Idrætsskole
|
|
Oure Fodbold Akademi
|
|
|
147731
|
on06-02 2019
|
18:30
|
|
|
Oure Idrætsskole - Kunstgræsbane
|
|
SfB
|
|
|
433684
|
lø09-02 2019
|
11:00
|
|
|
OKSON-Park
|
|
OKS
|
|
|
433685
|
lø09-02 2019
|
13:00
|
|
|
OKSON-Park
|
ANN
|
OKS
|
|
|
136404
|
lø09-02 2019
|
13:00
|
|
|
Arena Søhus Stige
|
|
KFUM.s BK Odense
|
|
|
182714
|
lø09-02 2019
|
13:00
|
|
|
Tarup/P. IF - Kunststofbane
|
|
Dalum IF
|
|
|
216282
|
lø09-02 2019
|
13:00
|
|
|
Idrætscenter Nyborg - Kunstgræs
|
|
Tved BK
|
|
|
210718
|
lø09-02 2019
|
13:15
|
|
|
Glamsbjerg Kunstgræsbane
|
ANN
|
Fjordager IF
|
|
|
880361
|
lø09-02 2019
|
13:15
|
|
|
Bellinge Stadion - kunstgræs
|
|
BBB
|
|
|
598016
|
lø09-02 2019
|
15:00
|
|
|
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
|
|
Bogense G & IF
|
|
|
399156
|
lø09-02 2019
|
15:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena - Kunst
|
ANN
|
Dalum IF
|
|
|
163316
|
lø09-02 2019
|
15:00
|
|
|
OKSON-Park, kunstgræsbane
|
|
Hårslev BK
|
|
|
182382
|
lø09-02 2019
|
15:15
|
|
|
Glamsbjerg Kunstgræsbane
|
|
Assens FC
|
|
|
454648
|
sø10-02 2019
|
13:00
|
|
|
MG & BK.s anlæg - kunstgræsbane
|
|
MG & BK
|
|
|
266809
|
lø16-02 2019
|
11:00
|
|
|
Kunststofbanen Næsby BK
|
|
Næsby BK
|
|
|
205395
|
lø16-02 2019
|
11:30
|
|
|
Langeskov Kunstgræsbane
|
|
Fjordager IF
|
|
|
163317
|
lø16-02 2019
|
13:00
|
|
|
Vestfalen Stadion, kunstgræsbane
|
|
Hårslev BK
|
|
|
182037
|
lø16-02 2019
|
13:00
|
|
|
OK Arena Ringe - Kunstgræsbane
|
|
Tarup/Paarup IF
|
|
|
220414
|
lø16-02 2019
|
13:00
|
|
|
MORUD VVS-EL STADION, Kunstgræs
|
|
KRFK
|
|
|
433686
|
lø16-02 2019
|
13:00
|
|
|
OKSON-Park
|
ANN
|
OKS
|
|
|
588186
|
lø16-02 2019
|
13:00
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
|
Vissenbjerg G & IF
|
|
|
215684
|
lø16-02 2019
|
14:30
|
|
|
Skærbæk Kunstgræsbane
|
|
MG & BK
|
|
|
598017
|
lø16-02 2019
|
15:00
|
|
|
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
|
|
Bogense G & IF
|
|
|
266977
|
lø16-02 2019
|
15:00
|
|
|
Søndersø BK, kunstbane
|
|
Søndersø BK
|
|
|
139385
|
sø17-02 2019
|
13:00
|
|
|
Idrætscenter Nyborg - Kunstgræs
|
|
KFUM.s BK Odense
|
|
|
210633
|
sø17-02 2019
|
13:15
|
|
|
Rantzausminde Hallen (ude)
|
|
Krarup Espe Fodbold
|
|
|
266072
|
ti19-02 2019
|
18:30
|
|
|
Frørup Andelskasse Arena - Kunstgræs
|
|
Oure Fodbold Akademi
|
|
|
259536
|
ti19-02 2019
|
19:30
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena - Kunst
|
|
Dalum IF
|
|
|
210625
|
on20-02 2019
|
19:00
|
|
|
Hjemly Idrætsefterskole
|
|
Krarup Espe Fodbold
|
|
|
245167
|
on20-02 2019
|
19:30
|
|
|
Oure Idrætsskole - Kunstgræsbane
|
|
OKS
|
|
|
434035
|
to21-02 2019
|
19:30
|
|
|
Bellinge Stadion - kunstgræs
|
ANN
|
BBB
|
|
|
267084
|
lø23-02 2019
|
10:15
|
|
|
SEF Energi Arena - Kunstgræsbane
|
|
Tåsinge f. B.
|
|
|
701170
|
lø23-02 2019
|
11:30
|
|
|
Langeskov Kunstgræsbane
|
|
Kildemosens BK
|
|
|
147830
|
lø23-02 2019
|
13:00
|
|
|
Aarslev BK - Kunststofbane
|
ANN
|
B1913
|
|
|
136372
|
lø23-02 2019
|
13:00
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
|
KFUM.s BK Odense
|
|
|
216286
|
lø23-02 2019
|
13:00
|
|
|
Frørup Andelskasse Arena - Kunstgræs
|
|
Tved BK
|
|
|
448664
|
lø23-02 2019
|
13:15
|
|
|
Bellinge Stadion - kunstgræs
|
|
BBB
|
|
|
179835
|
lø23-02 2019
|
13:30
|
|
|
Arena Søhus Stige
|
|
Søhus Stige BK
|
|
|
147732
|
lø23-02 2019
|
14:00
|
|
|
Kunststofbanen SfB
|
|
SfB
|
|
|
259407
|
lø23-02 2019
|
15:00
|
|
|
Frørup Andelskasse Arena - Kunstgræs
|
ANN
|
Nr. Aaby IK
|
|
|
260132
|
lø23-02 2019
|
15:00
|
|
|
Tarup/P. IF - Kunststofbane
|
|
Nr. Aaby IK
|
|
|
266987
|
lø23-02 2019
|
15:00
|
|
|
Søndersø BK, kunstbane
|
|
Søndersø BK
|
|
|
270847
|
lø23-02 2019
|
15:00
|
|
|
Skærbæk Kunstgræsbane
|
|
Glamsbjerg IF
|
|
|
399157
|
lø23-02 2019
|
15:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena - Kunst
|
|
Dalum IF
|
|
|
598018
|
lø23-02 2019
|
15:00
|
|
|
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
|
|
Bogense G & IF
|
|
|
454649
|
sø24-02 2019
|
11:00
|
|
|
Vestfalen Stadion
|
|
MG & BK
|
|
|
268233
|
sø24-02 2019
|
13:00
|
|
|
Hjemly Idrætsefterskole
|
|
Boldklubben Marienlyst
|
|
|
272728
|
sø24-02 2019
|
14:00
|
|
|
Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
|
|
Odense Q
|
Odense Q, Kvinde serie Vest
|
|
208030
|
ma25-02 2019
|
20:00
|
|
|
Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
|
|
ØB
|
|
|
184165
|
ti26-02 2019
|
19:15
|
|
|
MORUD VVS-EL STADION
|
|
Dalum IF
|
|
|
216294
|
ti26-02 2019
|
19:30
|
|
|
Rantzausminde Hallen (ude)
|
|
Tved BK
|
|
|
588187
|
lø02-03 2019
|
11:00
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
|
Vissenbjerg G & IF
|
|
|
205386
|
lø02-03 2019
|
12:00
|
|
|
Oure Idrætsskole
|
|
Oure Fodbold Akademi
|
|
|
266604
|
lø02-03 2019
|
12:30
|
|
|
Aarslev BK - Kunststofbane
|
|
Marstal IF
|
|
|
266715
|
lø02-03 2019
|
13:00
|
|
|
Arena Søhus Stige
|
ANN
|
Otterup Bold- og Idrætsklub
|
|
|
267066
|
lø02-03 2019
|
13:00
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
|
Marslev G & IF
|
|
|
210627
|
lø02-03 2019
|
13:00
|
|
|
MORUD VVS-EL STADION, Kunstgræs
|
|
Krarup Espe Fodbold
|
|
|
147831
|
lø02-03 2019
|
13:00
|
|
|
OK Arena Ringe - Kunstgræsbane
|
|
B1913
|
|
|
156738
|
lø02-03 2019
|
13:00
|
|
|
Bellinge Stadion
|
ANN
|
Tommerup BK
|
|
|
178642
|
lø02-03 2019
|
13:00
|
|
|
Home Tarup Park
|
|
Odense Boldklub
|
|
|
179831
|
lø02-03 2019
|
13:00
|
|
|
Arena Søhus Stige
|
|
Søhus Stige BK
|
|
|
701165
|
lø02-03 2019
|
13:00
|
|
|
Vestfalen Stadion, kunstgræsbane
|
|
Kildemosens BK
|
|
|
880363
|
lø02-03 2019
|
13:15
|
|
|
Bellinge Stadion - kunstgræs
|
|
BBB
|
|
|
205326
|
lø02-03 2019
|
13:15
|
|
|
Glamsbjerg Kunstgræsbane
|
|
B Chang
|
|
|
147733
|
lø02-03 2019
|
14:00
|
|
|
Kunststofbanen SfB
|
|
SfB
|
|
|
210807
|
lø02-03 2019
|
15:00
|
|
|
Vestfalen Stadion, kunstgræsbane
|
ANN
|
Fjordager IF
|
|
|
259408
|
lø02-03 2019
|
15:00
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
|
Nr. Aaby IK
|
|
|
454651
|
lø02-03 2019
|
15:00
|
|
|
MG & BK.s anlæg - kunstgræsbane
|
ANN
|
MG & BK
|
|
|
266980
|
lø02-03 2019
|
15:00
|
|
|
Søndersø BK, kunstbane
|
|
Søndersø BK
|
|
|
598019
|
lø02-03 2019
|
15:00
|
|
|
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
|
|
Bogense G & IF
|
|
|
163388
|
sø03-03 2019
|
10:45
|
|
|
Hårslev Stadion
|
ANN
|
Hårslev BK
|
|
|
597734
|
sø03-03 2019
|
15:00
|
|
|
Langeskov Kunstgræsbane
|
|
Aarup BK
|
|
|
205387
|
on06-03 2019
|
18:30
|
|
|
Oure Idrætsskole
|
|
Oure Fodbold Akademi
|
|
|
268269
|
to07-03 2019
|
19:30
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
|
|
FC Faaborg
|
|
|
219982
|
fr08-03 2019
|
19:45
|
|
|
OKSON-Park, kunstgræsbane
|
|
B1913
|
|
|
598058
|
lø09-03 2019
|
10:00
|
|
|
MORUD VVS-EL STADION, Kunstgræs
|
|
Vissenbjerg G & IF
|
|
|
454653
|
lø09-03 2019
|
11:30
|
|
|
Langeskov Stadion
|
|
MG & BK
|
|
|
272794
|
lø09-03 2019
|
11:30
|
|
|
Langeskov Kunstgræsbane
|
ANN
|
Ringe BK
|
|
|
208031
|
lø09-03 2019
|
13:00
|
|
|
Tarup/P. IF - Kunststofbane
|
|
ØB
|
|
|
210621
|
lø09-03 2019
|
13:00
|
|
|
Bellinge Stadion
|
ANN
|
Kerteminde BK
|
|
|
244966
|
lø09-03 2019
|
13:00
|
|
|
Frørup Andelskasse Arena - Kunstgræs
|
|
KRFK
|
|
|
433694
|
lø09-03 2019
|
13:00
|
|
|
OKSON-Park
|
|
OKS
|
|
|
431736
|
lø09-03 2019
|
13:15
|
|
|
Bellinge Stadion - kunstgræs
|
ANN
|
BBB
|
|
|
252569
|
lø09-03 2019
|
13:15
|
|
|
ERI - Kunstgræs
|
|
Rudkøbing BK
|
|
|
266095
|
lø09-03 2019
|
13:15
|
|
|
FC Broby Arena, kunstgræsbane
|
|
Glamsbjerg IF
|
|
|
590107
|
lø09-03 2019
|
14:00
|
|
|
Arena Søhus Stige
|
|
Sanderum BK
|
|
|
266580
|
lø09-03 2019
|
15:00
|
|
|
Boe Byg Arena - Svanninge
|
|
Haarby IF
|
|
|
205397
|
lø09-03 2019
|
15:00
|
|
|
OKSON-Park, kunstgræsbane
|
ANN
|
Fjordager IF
|
|
|
275153
|
lø09-03 2019
|
16:15
|
|
|
Kunststofbanen Næsby BK
|
|
Krarup Espe Fodbold
|
|
|
281232
|
lø09-03 2019
|
17:00
|
|
|
OKSON-Park, kunstgræsbane
|
|
KFUM.s BK Odense
|
|
|
216706
|
sø10-03 2019
|
11:00
|
|
|
Rantzausminde Hallen (ude)
|
|
Tved BK
|
|
|
163389
|
sø10-03 2019
|
11:20
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
ANN
|
Hårslev BK
|
|
|
294655
|
to14-03 2019
|
20:00
|
|
|
ERI - Kunstgræs
|
|
Tved BK
|
|
|
179103
|
fr15-03 2019
|
19:15
|
|
|
Bellinge Stadion
|
|
KFUM.s BK Odense
|
|
|
137478
|
lø16-03 2019
|
10:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena - Kunst
|
ANN
|
Dalum IF
|
|
|
365938
|
lø16-03 2019
|
11:00
|
|
|
Kunststofbanen Næsby BK
|
ANN
|
Næsby BK
|
|
|
210630
|
lø16-03 2019
|
11:00
|
|
|
Kunststofbanen Næsby BK
|
|
Krarup Espe Fodbold
|
|
|
179833
|
lø16-03 2019
|
13:00
|
|
|
Arena Søhus Stige
|
ANN
|
Søhus Stige BK
|
|
|
266094
|
lø16-03 2019
|
13:15
|
|
|
Glamsbjerg Kunstgræsbane
|
|
Glamsbjerg IF
|
|
|
205399
|
lø16-03 2019
|
15:00
|
|
|
Tarup/P. IF - Kunststofbane
|
|
Fjordager IF
|
|
|
208032
|
lø16-03 2019
|
15:00
|
|
|
Idrætscenter Nyborg - Kunstgræs
|
ANN
|
ØB
|
|
|
598020
|
lø16-03 2019
|
15:00
|
|
|
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
|
|
Bogense G & IF
|
|
|
701169
|
lø16-03 2019
|
15:00
|
|
|
OKSON-Park, kunstgræsbane
|
|
Kildemosens BK
|
|
|
154697
|
lø16-03 2019
|
15:00
|
|
|
Hjalleseskolen
|
|
B 67
|
|
|
266585
|
lø16-03 2019
|
15:15
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
|
Haarby IF
|
|
|
430087
|
on20-03 2019
|
19:00
|
|
|
Hjemly Idrætsefterskole
|
|
Krarup Espe Fodbold
|
|
|
291427
|
on20-03 2019
|
19:30
|
|
|
SEF Energi Arena - Kunstgræsbane
|
|
Marstal IF
|
|
|
413190
|
to21-03 2019
|
18:45
|
|
|
FC Broby Arena, kunstgræsbane
|
|
Assens FC
|
|
|
259409
|
to21-03 2019
|
19:15
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
|
Nr. Aaby IK
|
|
|
454654
|
fr22-03 2019
|
18:15
|
|
|
MG & BK.s anlæg - kunstgræsbane
|
|
MG & BK
|
|
|
210622
|
lø23-03 2019
|
11:00
|
|
|
Tarup/P. IF - Kunststofbane
|
|
Kerteminde BK
|
|
|
900234
|
lø23-03 2019
|
11:30
|
|
|
Langeskov Kunstgræsbane
|
|
Vissenbjerg G & IF
|
|
|
205403
|
lø23-03 2019
|
12:00
|
|
|
Fjordager IF.s anlæg
|
ANN
|
Fjordager IF
|
|
|
208036
|
lø23-03 2019
|
12:00
|
|
|
FC Broby Arena, kunstgræsbane
|
|
ØB
|
|
|
163390
|
lø23-03 2019
|
13:00
|
|
|
Arena Søhus Stige
|
ANN
|
Hårslev BK
|
|
|
179834
|
lø23-03 2019
|
13:00
|
|
|
Arena Søhus Stige
|
ANN
|
Søhus Stige BK
|
|
|
210631
|
lø23-03 2019
|
13:00
|
|
|
Idrætscenter Nyborg - Kunstgræs
|
ANN
|
Krarup Espe Fodbold
|
|
|
136405
|
lø23-03 2019
|
13:00
|
|
|
Vestfalen Stadion, kunstgræsbane
|
|
KFUM.s BK Odense
|
|
|
297486
|
lø23-03 2019
|
13:00
|
|
|
SEF Energi Arena - Kunstgræsbane
|
|
Tåsinge f. B.
|
|
|
412480
|
lø23-03 2019
|
13:00
|
|
|
Arena Søhus Stige
|
|
Søhus Stige BK
|
|
|
412561
|
lø23-03 2019
|
13:00
|
|
|
ERI - Kunstgræs
|
|
Rudkøbing BK
|
|
|
421687
|
lø23-03 2019
|
13:00
|
|
|
OK Arena Ringe - Kunstgræsbane
|
|
Ringe BK
|
|
|
433697
|
lø23-03 2019
|
13:00
|
|
|
OKSON-Park
|
|
OKS
|
|
|
275586
|
lø23-03 2019
|
13:15
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
|
Aarup BK
|
|
|
431734
|
lø23-03 2019
|
13:15
|
|
|
Bellinge Stadion - kunstgræs
|
|
BBB
|
|
|
420601
|
lø23-03 2019
|
15:00
|
|
|
OK Arena Ringe - Kunstgræsbane
|
ANN
|
Bogense G & IF
|
|
|
266985
|
lø23-03 2019
|
15:00
|
|
|
Søndersø BK, kunstbane
|
|
Søndersø BK
|
|
|
273141
|
lø23-03 2019
|
15:00
|
|
|
OKSON-Park, kunstgræsbane
|
|
Dalum IF
|
|
|
147832
|
lø23-03 2019
|
16:15
|
|
|
Kunststofbanen Næsby BK
|
|
B1913
|
|
|
147734
|
sø24-03 2019
|
11:00
|
|
|
Oure Idrætsskole - Kunstgræsbane
|
|
SfB
|
|
|
205324
|
sø24-03 2019
|
12:00
|
|
|
Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
|
ANN
|
B Chang
|
|
|
247817
|
sø24-03 2019
|
12:00
|
|
|
Kunststofbanen B 1909
|
ANN
|
B 1909
|
|
|
220416
|
sø24-03 2019
|
13:00
|
|
|
FK Middelfart
|
ANN
|
KRFK
|
|
|
375153
|
ma25-03 2019
|
17:15
|
|
|
MG & BK.s anlæg - kunstgræsbane
|
|
MG & BK
|
|
|
425577
|
ti26-03 2019
|
18:30
|
|
|
ERI - Kunstgræs
|
|
Tved BK
|
|
|
259410
|
ti26-03 2019
|
18:45
|
|
|
OK Arena Ringe
|
ANN
|
Nr. Aaby IK
|
|
|
665816
|
to18-04 2019
|
11:00
|
|
|
Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
|
|
Rudkøbing BK
|
|
|
692514
|
to18-04 2019
|
11:30
|
|
|
Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
|
|
Odense Boldklub
|
|
|
221534
|
ti18-06 2019
|
18:30
|
|
|
OB-Ådalen
|
|
Odense Boldklub
|
|
|
394002
|
lø20-07 2019
|
13:00
|
|
|
Campus Road
|
|
B1913
|
|
|
456911
|
lø20-07 2019
|
15:00
|
|
|
OK Arena Ringe
|
ANN
|
Ringe BK
|
|
|
324516
|
fr26-07 2019
|
19:00
|
|
|
Rema 1000 Park - Dalum
|
|
Dalum IF
|
|
|
911884
|
lø27-07 2019
|
11:00
|
|
|
ALPI Arena Næsby
|
|
Næsby BK
|
|
|
470517
|
lø27-07 2019
|
13:00
|
|
|
Fjordager IF.s anlæg
|
|
Fjordager IF
|
|
|
542568
|
lø27-07 2019
|
13:00
|
|
|
Albani Arena Skalbjerg
|
|
Vissenbjerg G & IF
|
|
|
443359
|
lø27-07 2019
|
13:00
|
|
|
Espe Hallen (ude)
|
|
Krarup Espe Fodbold
|
|
|
457795
|
lø27-07 2019
|
14:00
|
|
|
Faaborg Stadion
|
|
Kildemosens BK
|
|
|
470492
|
lø27-07 2019
|
15:00
|
|
|
Fjordager IF.s anlæg
|
|
Fjordager IF
|
|
|
277209
|
sø28-07 2019
|
11:00
|
|
|
Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
|
|
Odense Boldklub
|
|
|
109270
|
sø28-07 2019
|
12:00
|
|
|
Rema 1000 Park - Dalum
|
|
Dalum IF
|
|
|
278609
|
sø28-07 2019
|
13:00
|
|
|
KFUM-parken
|
|
KFUM.s BK Odense
|
|
|
456933
|
sø28-07 2019
|
13:00
|
|
|
OK Arena Ringe
|
ANN
|
Ringe BK
|
|
|
832286
|
sø28-07 2019
|
14:00
|
|
|
SfB Ryttervej
|
|
SfB
|
|
|
456936
|
ti30-07 2019
|
18:30
|
|
|
OK Arena Ringe
|
|
Ringe BK
|
|
|
445571
|
ti30-07 2019
|
18:45
|
|
|
Marslev Idrætsplads
|
|
Marslev G & IF
|
|
|
542569
|
ti30-07 2019
|
19:00
|
|
|
Albani Arena Skalbjerg
|
|
Vissenbjerg G & IF
|
|
|
444778
|
ti30-07 2019
|
19:00
|
|
|
Thurø Stadion
|
|
Thurø BK af 1920
|
|
|
527206
|
ti30-07 2019
|
19:15
|
|
|
MORUD VVS-EL STADION
|
|
KRFK
|
|
|
361617
|
fr02-08 2019
|
18:30
|
|
|
Tved Stadion
|
|
Tved BK
|
|
|
278610
|
lø03-08 2019
|
11:00
|
|
|
KFUM-parken
|
|
KFUM.s BK Odense
|
|
|
902923
|
lø03-08 2019
|
11:00
|
|
|
Arena Søhus Stige
|
|
Søhus Stige BK
|
|
|
457910
|
lø03-08 2019
|
12:00
|
|
|
Home Tarup Park
|
|
Tarup/Paarup IF
|
|
|
527207
|
lø03-08 2019
|
13:00
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
ANN
|
KRFK
|
|
|
443360
|
lø03-08 2019
|
13:00
|
|
|
Espe Hallen (ude)
|
|
Krarup Espe Fodbold
|
|
|
416767
|
lø03-08 2019
|
13:00
|
|
|
Marslev Idrætsplads
|
|
B 67
|
|
|
109272
|
lø03-08 2019
|
13:30
|
|
|
Rema 1000 Park - Dalum
|
|
Dalum IF
|
|
|
784938
|
lø03-08 2019
|
14:00
|
|
|
3F Gillested Park
|
ANN
|
B 1909
|
|
|
435654
|
lø03-08 2019
|
15:00
|
|
|
MG & BK.s anlæg
|
|
MG & BK
|
|
|
445098
|
sø04-08 2019
|
13:00
|
|
|
Skellerup Sportsplads
|
|
SUB Ullerslev
|
|
|
277337
|
ti06-08 2019
|
13:00
|
|
|
OB-Ådalen - Kunstgræsbane 2
|
|
Odense Boldklub
|
|
|
443029
|
ti06-08 2019
|
18:30
|
|
|
Home Tarup Park
|
|
Dalum IF
|
|
|
445578
|
ti06-08 2019
|
18:45
|
|
|
Intersport Arena Otterup
|
|
Odense Boldklub
|
|
|
494889
|
ti06-08 2019
|
18:45
|
|
|
SuperBrugsen Kerteminde Stadion
|
|
Kerteminde BK
|
|
|
616505
|
ti06-08 2019
|
19:00
|
|
|
ØB.s Anlæg
|
|
ØB
|
|
|
792411
|
ti06-08 2019
|
19:00
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
|
Tommerup BK
|
|
|
109273
|
ti06-08 2019
|
19:15
|
|
|
Rema 1000 Park - Dalum
|
ANN
|
Dalum IF
|
|
|
324517
|
to08-08 2019
|
18:30
|
|
|
Rema 1000 Park - Dalum
|
ANN
|
Dalum IF
|
|
|
445300
|
to08-08 2019
|
18:30
|
|
|
Horne Idrætscenter (ude)
|
|
FC Faaborg
|
|
|
526901
|
to08-08 2019
|
18:30
|
|
|
Rema 1000 Park - Dalum
|
|
Dalum IF
|
|
|
444779
|
fr09-08 2019
|
19:00
|
|
|
Thurø Stadion
|
|
Thurø BK af 1920
|
|
|
526772
|
fr09-08 2019
|
19:00
|
|
|
Rema 1000 Park - Dalum
|
|
Dalum IF
|
|
|
190842
|
lø10-08 2019
|
11:00
|
|
|
Fjordager IF.s anlæg
|
|
Fjordager IF
|
|
|
975511
|
lø10-08 2019
|
11:00
|
|
|
Bellinge Stadion
|
|
BBB
|
|
|
493962
|
lø10-08 2019
|
12:00
|
|
|
Otterup-Hallerne
|
|
FK Utopia
|
|
|
416769
|
lø10-08 2019
|
13:00
|
|
|
B 67-Parken
|
|
B 67
|
|
|
274778
|
lø10-08 2019
|
13:00
|
|
|
Glamsbjerg Stadion
|
|
Glamsbjerg IF
|
|
|
324541
|
lø10-08 2019
|
13:00
|
|
|
Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
|
|
Rudkøbing BK
|
|
|
445572
|
lø10-08 2019
|
14:00
|
|
|
Marslev Idrætsplads
|
|
Marslev G & IF
|
|
|
509572
|
lø10-08 2019
|
14:30
|
|
|
Nr.Aaby Idrætspark
|
|
Nr. Aaby IK
|
|
|
542570
|
lø10-08 2019
|
15:00
|
|
|
Albani Arena Vissenbjerg
|
|
Vissenbjerg G & IF
|
|
|
435655
|
lø10-08 2019
|
15:00
|
|
|
MG & BK.s anlæg
|
|
MG & BK
|
|
|
443030
|
lø10-08 2019
|
15:00
|
|
|
Rema 1000 Park - Dalum
|
|
Dalum IF
|
|
|
443052
|
lø10-08 2019
|
15:00
|
|
|
Scankab Arena i Aarup
|
ANN
|
Aarup BK
|
|
|
361636
|
lø10-08 2019
|
15:00
|
|
|
Tved Stadion
|
|
Tved BK
|
|
|
278611
|
sø11-08 2019
|
11:00
|
|
|
Vestfalen Stadion
|
|
KFUM.s BK Odense
|
|
|
443032
|
sø11-08 2019
|
13:00
|
|
|
Grænse Stadion
|
|
Odense Boldklub
|
|
|
494629
|
ti13-08 2019
|
18:30
|
|
|
KFUM-parken
|
|
KFUM.s BK Odense
|
|
|
499998
|
ti13-08 2019
|
18:30
|
|
|
FC Broby Arena
|
|
FC Broby
|
|
|
612164
|
ti13-08 2019
|
18:30
|
|
|
Arena Søhus Stige
|
ANN
|
Søhus Stige BK
|
|
|
612476
|
ti13-08 2019
|
19:00
|
|
|
Otterup-Hallerne
|
|
Bogense G & IF
|
|
|
508295
|
ti13-08 2019
|
19:15
|
|
|
SEF Energi Arena - Tåsinge
|
|
Tåsinge f. B.
|
|
|
239711
|
sø29-09 2019
|
12:00
|
|
|
OB-Ådalen
|
|
Odense Boldklub
|
|
|
239710
|
ma14-10 2019
|
17:00
|
|
|
OB-Ådalen
|
|
Odense Boldklub
|
|
|
755004
|
sø27-10 2019
|
11:00
|
|
|
OB-Ådalen
|
ANN
|
Odense Boldklub
|
|
|
754192
|
to14-11 2019
|
17:30
|
|
|
MG & BK.s anlæg - kunstgræsbane
|
ANN
|
MG & BK
|
|
|
835480
|
ti19-11 2019
|
18:00
|
|
|
MG & BK.s anlæg - kunstgræsbane
|
|
MG & BK
|
|
|
623662
|
lø30-11 2019
|
12:30
|
|
|
OB-Ådalen
|
ANN
|
Odense Boldklub
|
|
|
623659
|
lø07-12 2019
|
11:00
|
|
|
OB-Ådalen
|
|
Odense Boldklub
|
|
|
533543
|
lø18-01 2020
|
13:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena - Kunst
|
|
Dalum IF
|
|
|
246472
|
lø25-01 2020
|
12:00
|
|
|
Kunststofbanen SfB
|
|
SfB
|
|
|
745863
|
lø25-01 2020
|
13:00
|
|
|
OB-Ådalen
|
|
Odense Boldklub
|
|
|
748743
|
lø25-01 2020
|
13:00
|
|
|
Kunststofbanen B 1909
|
|
B 1909
|
|
|
628265
|
lø25-01 2020
|
16:00
|
|
|
Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
|
|
Boldklubben Marienlyst
|
|
|
745873
|
lø01-02 2020
|
11:00
|
|
|
OB-Ådalen
|
|
Odense Boldklub
|
|
|
535274
|
lø01-02 2020
|
13:00
|
|
|
OKSON-Park
|
|
OKS
|
|
|
894680
|
lø01-02 2020
|
15:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena - Kunst
|
ANN
|
Dalum IF
|
|
|
253706
|
ti04-02 2020
|
19:30
|
|
|
Vestfalen Stadion, kunstgræsbane
|
|
Sanderum BK
|
|
|
745877
|
lø08-02 2020
|
11:00
|
|
|
OB-Ådalen
|
|
Odense Boldklub
|
|
|
628373
|
lø08-02 2020
|
11:30
|
|
|
Langeskov Kunstgræsbane
|
ANN
|
Rudkøbing BK
|
|
|
675522
|
lø08-02 2020
|
13:00
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
|
FC Faaborg
|
|
|
773052
|
lø08-02 2020
|
14:00
|
|
|
MG & BK.s anlæg - kunstgræsbane
|
|
MG & BK
|
|
|
972840
|
lø08-02 2020
|
15:00
|
|
|
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
|
|
Bogense G & IF
|
|
|
518192
|
lø08-02 2020
|
15:00
|
|
|
Home Tarup Park
|
|
Glamsbjerg IF
|
|
|
745882
|
sø09-02 2020
|
11:00
|
|
|
OB-Ådalen
|
|
Odense Boldklub
|
|
|
955686
|
ma10-02 2020
|
18:30
|
|
|
MG & BK.s anlæg - kunstgræsbane
|
|
MG & BK
|
|
|
972841
|
on12-02 2020
|
19:00
|
|
|
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
|
|
Bogense G & IF
|
|
|
972834
|
lø15-02 2020
|
10:20
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
|
ANN
|
Aarslev BK
|
|
|
984948
|
lø15-02 2020
|
11:00
|
|
|
Nr.Aaby Idrætspark
|
|
Odense Boldklub
|
|
|
820220
|
lø15-02 2020
|
12:00
|
|
|
Langeskov Kunstgræsbane
|
|
KFUM.s BK Odense
|
|
|
745883
|
lø15-02 2020
|
12:30
|
|
|
OB-Ådalen
|
|
Odense Boldklub
|
|
|
799575
|
lø15-02 2020
|
13:00
|
|
|
Glamsbjerg Kunstgræsbane
|
ANN
|
Haarby IF
|
|
|
852324
|
lø15-02 2020
|
13:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena - Kunst
|
ANN
|
Dalum IF
|
|
|
966042
|
lø15-02 2020
|
13:00
|
|
|
SEF Energi Arena - Tåsinge
|
ANN
|
Tåsinge f. B.
|
|
|
109402
|
lø15-02 2020
|
13:00
|
|
|
Boe Byg Arena - Svanninge
|
|
Kildemosens BK
|
|
|
628299
|
lø15-02 2020
|
13:00
|
|
|
Kunststofbanen, Hjalleseskolen
|
ANN
|
B 67
|
|
|
673107
|
lø15-02 2020
|
13:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena - Kunst
|
|
B 67
|
|
|
679560
|
lø15-02 2020
|
13:00
|
|
|
Home Tarup Park
|
|
Kerteminde BK
|
|
|
694976
|
lø15-02 2020
|
13:15
|
|
|
Bellinge Stadion - kunstgræs
|
|
BBB
|
|
|
820219
|
lø15-02 2020
|
15:00
|
|
|
Kunststofbanen, Hjalleseskolen
|
ANN
|
KFUM.s BK Odense
|
|
|
972866
|
lø15-02 2020
|
15:00
|
|
|
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
|
|
Bogense G & IF
|
|
|
109395
|
lø15-02 2020
|
15:15
|
|
|
Glamsbjerg Kunstgræsbane
|
|
Glamsbjerg IF
|
|
|
821013
|
sø16-02 2020
|
12:00
|
|
|
OB-Ådalen
|
|
Odense Boldklub
|
|
|
491194
|
sø16-02 2020
|
13:00
|
|
|
Langeskov Kunstgræsbane
|
|
KRFK
|
|
|
645168
|
sø16-02 2020
|
13:15
|
|
|
Rantzausminde Hallen (ude)
|
|
Egebjerg Fodbold
|
|
|
676634
|
ti18-02 2020
|
19:00
|
|
|
Oure Idrætsskole - Kunstgræsbane
|
|
Oure Fodbold Akademi
|
|
|
621601
|
fr21-02 2020
|
19:00
|
|
|
OK Arena Ringe - Kunstgræsbane
|
|
ØB
|
|
|
928681
|
fr21-02 2020
|
19:00
|
|
|
OK Arena Ringe - Kunstgræsbane
|
ANN
|
Dalum IF
|
|
|
801520
|
lø22-02 2020
|
11:00
|
|
|
Arena Søhus Stige
|
|
Søhus Stige BK
|
|
|
748746
|
lø22-02 2020
|
13:00
|
|
|
Kunststofbanen B 1909
|
|
B 1909
|
|
|
251440
|
lø22-02 2020
|
13:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena - Kunst
|
|
Dalum IF
|
|
|
745917
|
lø22-02 2020
|
13:15
|
|
|
OB-Ådalen
|
|
Odense Boldklub
|
|
|
955584
|
lø22-02 2020
|
13:30
|
|
|
Kunststofbanen, Hjalleseskolen
|
|
Holluf Pile-Tornbjerg IF
|
|
|
773057
|
lø22-02 2020
|
14:00
|
|
|
MG & BK.s anlæg - kunstgræsbane
|
|
MG & BK
|
|
|
246481
|
lø22-02 2020
|
14:00
|
|
|
Kunststofbanen SfB
|
ANN
|
SfB
|
|
|
853806
|
lø22-02 2020
|
15:00
|
|
|
ERI - Kunstgræs
|
|
Tved BK
|
|
|
922048
|
lø22-02 2020
|
15:00
|
|
|
OK Arena Ringe - Kunstgræsbane
|
ANN
|
Ringe BK
|
|
|
973584
|
lø22-02 2020
|
15:00
|
|
|
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
|
|
Bogense G & IF
|
|
|
820223
|
lø22-02 2020
|
15:15
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
|
KFUM.s BK Odense
|
|
|
972835
|
lø22-02 2020
|
15:25
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
|
ANN
|
Aarslev BK
|
|
|
423893
|
lø22-02 2020
|
15:45
|
|
|
Frøs Arena
|
|
Glamsbjerg IF
|
|
|
628374
|
sø23-02 2020
|
12:02
|
|
|
Bernstorffsminde Efterskole, Kunstgræs
|
ANN
|
Rudkøbing BK
|
|
|
705941
|
sø23-02 2020
|
13:00
|
|
|
OKSON-Park
|
ANN
|
OKS
|
|
|
628301
|
sø23-02 2020
|
13:00
|
|
|
OKSON-Park
|
|
B 67
|
|
|
839638
|
sø23-02 2020
|
13:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena - Kunst
|
|
Dalum IF
|
|
|
799579
|
sø23-02 2020
|
13:25
|
|
|
Aarslev BK - Kunststofbane
|
ANN
|
Haarby IF
|
|
|
966063
|
sø23-02 2020
|
15:00
|
|
|
Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
|
|
Boldklubben Marienlyst
|
|
|
748747
|
ti25-02 2020
|
18:00
|
|
|
Kunststofbanen B 1909
|
|
B 1909
|
|
|
972836
|
lø29-02 2020
|
10:20
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
|
ANN
|
Aarslev BK
|
|
|
966043
|
lø29-02 2020
|
10:45
|
|
|
SEF Energi Arena - Tåsinge
|
|
Tåsinge f. B.
|
|
|
801521
|
lø29-02 2020
|
11:00
|
|
|
Arena Søhus Stige
|
|
Søhus Stige BK
|
|
|
811491
|
lø29-02 2020
|
11:00
|
|
|
Nr.Aaby Idrætspark
|
|
Nr. Aaby IK
|
|
|
853807
|
lø29-02 2020
|
13:00
|
|
|
ERI - Kunstgræs
|
|
Tved BK
|
|
|
621594
|
lø29-02 2020
|
13:00
|
|
|
OKSON-Park, kunstgræsbane
|
|
ØB
|
|
|
106570
|
lø29-02 2020
|
13:00
|
|
|
Sanderumskolen
|
ANN
|
Marslev G & IF
|
|
|
491195
|
lø29-02 2020
|
13:00
|
|
|
Frørup Andelskasse Arena - Kunstgræs
|
|
KRFK
|
|
|
345364
|
lø29-02 2020
|
13:15
|
|
|
Glamsbjerg Kunstgræsbane
|
|
Vissenbjerg G & IF
|
|
|
628302
|
lø29-02 2020
|
13:15
|
|
|
Kunststofbanen, Hjalleseskolen
|
|
B 67
|
|
|
745925
|
lø29-02 2020
|
13:30
|
|
|
OB-Ådalen
|
|
Odense Boldklub
|
|
|
559448
|
lø29-02 2020
|
13:30
|
|
|
Skærbæk Kunstgræsbane
|
|
Bogense G & IF
|
|
|
398543
|
lø29-02 2020
|
15:00
|
|
|
Ullerslev Stadion - kunstgræs
|
|
SUB Ullerslev
|
|
|
264197
|
lø29-02 2020
|
15:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena - Kunst
|
|
Dalum IF
|
|
|
973586
|
sø01-03 2020
|
16:00
|
|
|
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
|
ANN
|
Bogense G & IF
|
|
|
347359
|
ti03-03 2020
|
20:00
|
|
|
Kunststofbanen SfB
|
|
SfB
|
|
|
401167
|
fr06-03 2020
|
19:00
|
|
|
Ullerslev Stadion - kunstgræs
|
|
SUB Ullerslev
|
|
|
801522
|
lø07-03 2020
|
11:00
|
|
|
Arena Søhus Stige
|
|
Søhus Stige BK
|
|
|
400541
|
lø07-03 2020
|
11:00
|
|
|
Nr.Aaby Idrætspark
|
|
Krarup Espe Fodbold
|
|
|
106572
|
lø07-03 2020
|
11:30
|
|
|
Langeskov Kunstgræsbane
|
|
Marslev G & IF
|
|
|
745927
|
lø07-03 2020
|
12:00
|
|
|
OB-Ådalen
|
|
Odense Boldklub
|
|
|
524986
|
lø07-03 2020
|
13:00
|
|
|
OK Arena Ringe - Kunstgræsbane
|
|
Ringe BK
|
|
|
166411
|
lø07-03 2020
|
13:00
|
|
|
Vestfalen Stadion, kunstgræsbane
|
|
Rudkøbing BK
|
|
|
250565
|
lø07-03 2020
|
13:00
|
|
|
OKSON-Park
|
|
OKS
|
|
|
676191
|
lø07-03 2020
|
13:00
|
|
|
Fjordager IF.s anlæg
|
|
Fjordager IF
|
|
|
621584
|
lø07-03 2020
|
13:00
|
|
|
FC Broby Arena, kunstgræsbane
|
|
ØB
|
|
|
641944
|
lø07-03 2020
|
14:00
|
|
|
MG & BK.s anlæg - kunstgræsbane
|
|
MG & BK
|
|
|
246674
|
lø07-03 2020
|
14:00
|
|
|
SfB Ryttervej
|
ANN
|
SfB
|
|
|
372951
|
lø07-03 2020
|
15:00
|
|
|
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
|
|
Kerteminde BK
|
|
|
563642
|
lø07-03 2020
|
15:00
|
|
|
Søndersø BK, kunstbane
|
|
Søndersø BK
|
|
|
491197
|
lø07-03 2020
|
15:00
|
|
|
Intersport Arena - Kunstgræs
|
|
KRFK
|
|
|
853808
|
lø07-03 2020
|
15:00
|
|
|
ERI - Kunstgræs
|
|
Tved BK
|
|
|
973598
|
lø07-03 2020
|
15:00
|
|
|
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
|
ANN
|
Bogense G & IF
|
|
|
109397
|
lø07-03 2020
|
15:15
|
|
|
Glamsbjerg Kunstgræsbane
|
|
Glamsbjerg IF
|
|
|
628303
|
sø08-03 2020
|
14:30
|
|
|
Kunststofbanen, Hjalleseskolen
|
ANN
|
B 67
|
|
|
835494
|
ma09-03 2020
|
18:30
|
|
|
MG & BK.s anlæg - kunstgræsbane
|
|
MG & BK
|
|
|
372952
|
to12-03 2020
|
19:15
|
|
|
MORUD VVS-EL STADION, Kunstgræs
|
ANN
|
Kerteminde BK
|
|
|
219761
|
lø14-03 2020
|
09:45
|
|
|
Kunststofbanen Næsby BK
|
ANN
|
Næsby BK
|
|
|
150140
|
lø14-03 2020
|
11:00
|
|
|
Idrætscenter Nyborg - Kunstgræs
|
ANN
|
Rudkøbing BK
|
|
|
254062
|
lø14-03 2020
|
11:00
|
|
|
Fjordager IF.s anlæg
|
ANN
|
Fjordager IF
|
|
|
966045
|
lø14-03 2020
|
11:00
|
|
|
SEF Energi Arena - Tåsinge
|
ANN
|
Tåsinge f. B.
|
|
|
811490
|
lø14-03 2020
|
11:15
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
ANN
|
Haarby IF
|
|
|
254065
|
lø14-03 2020
|
11:30
|
|
|
Fjordager IF.s anlæg
|
ANN
|
Fjordager IF
|
|
|
328652
|
lø14-03 2020
|
13:00
|
|
|
FC Broby Arena, kunstgræsbane
|
ANN
|
Nr. Aaby IK
|
|
|
916387
|
lø14-03 2020
|
13:00
|
|
|
OKSON-Park
|
ANN
|
OKS
|
|
|
447274
|
lø14-03 2020
|
13:00
|
|
|
Vestfalen Stadion, kunstgræsbane
|
ANN
|
B Chang
|
|
|
628305
|
lø14-03 2020
|
13:00
|
|
|
Kunststofbanen, Hjalleseskolen
|
ANN
|
B 67
|
|
|
621588
|
lø14-03 2020
|
14:00
|
|
|
Søndersø BK, kunstbane
|
ANN
|
ØB
|
|
|
973599
|
lø14-03 2020
|
15:00
|
|
|
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
|
ANN
|
Bogense G & IF
|
|
|
398572
|
lø14-03 2020
|
15:00
|
|
|
Ullerslev Stadion - kunstgræs
|
ANN
|
SUB Ullerslev
|
|
|
129693
|
lø14-03 2020
|
15:00
|
|
|
Intersport Arena - Kunstgræs
|
ANN
|
FK Utopia
|
|
|
246675
|
lø14-03 2020
|
15:30
|
|
|
SfB Ryttervej
|
UDS
|
SfB
|
|
|
773056
|
sø15-03 2020
|
11:00
|
|
|
MG & BK.s anlæg - kunstgræsbane
|
ANN
|
MG & BK
|
|
|
801525
|
sø15-03 2020
|
13:00
|
|
|
Bernstorffsminde Efterskole, Kunstgræs
|
ANN
|
Søhus Stige BK
|
|
|
799507
|
sø15-03 2020
|
13:20
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
ANN
|
Brylle BK
|
|
|
109398
|
sø15-03 2020
|
14:15
|
|
|
Glamsbjerg Kunstgræsbane
|
ANN
|
Glamsbjerg IF
|
|
|
725905
|
ma16-03 2020
|
18:15
|
|
|
OB-Ådalen
|
ANN
|
Odense Boldklub
|
|
|
748749
|
ti17-03 2020
|
18:30
|
|
|
Kunststofbanen B 1909
|
ANN
|
B 1909
|
|
|
801532
|
ti17-03 2020
|
19:30
|
|
|
Arena Søhus Stige
|
ANN
|
Søhus Stige BK
|
|
|
573663
|
to19-03 2020
|
18:15
|
|
|
Kunststofbanen B 1909
|
ANN
|
B 1909
|
|
|
820297
|
lø21-03 2020
|
10:20
|
|
|
Aarslev BK - Kunststofbane
|
ANN
|
KFUM.s BK Odense
|
|
|
801533
|
lø21-03 2020
|
11:00
|
|
|
Arena Søhus Stige
|
ANN
|
Søhus Stige BK
|
|
|
254102
|
lø21-03 2020
|
11:00
|
|
|
Fjordager IF.s anlæg
|
ANN
|
Fjordager IF
|
|
|
345366
|
lø21-03 2020
|
11:00
|
|
|
Arena Søhus Stige
|
ANN
|
Vissenbjerg G & IF
|
|
|
745930
|
lø21-03 2020
|
11:30
|
|
|
OB-Ådalen
|
ANN
|
Odense Boldklub
|
|
|
757173
|
lø21-03 2020
|
13:00
|
|
|
FC Broby Arena, kunstgræsbane
|
ANN
|
FC Broby
|
|
|
628306
|
lø21-03 2020
|
13:00
|
|
|
Kunststofbanen, Hjalleseskolen
|
ANN
|
B 67
|
|
|
628317
|
lø21-03 2020
|
13:00
|
|
|
Ulbølle Stadion
|
ANN
|
Egebjerg Fodbold
|
|
|
129686
|
lø21-03 2020
|
13:00
|
|
|
Tarup/P. IF - Kunststofbane
|
ANN
|
FK Utopia
|
|
|
254068
|
lø21-03 2020
|
13:00
|
|
|
Fjordager IF.s anlæg
|
ANN
|
Fjordager IF
|
|
|
661851
|
lø21-03 2020
|
13:15
|
|
|
Bellinge Stadion - kunstgræs
|
ANN
|
BBB
|
|
|
621597
|
lø21-03 2020
|
14:00
|
|
|
MG & BK.s anlæg - kunstgræsbane
|
ANN
|
ØB
|
|
|
853809
|
lø21-03 2020
|
15:00
|
|
|
ERI - Kunstgræs
|
ANN
|
Tved BK
|
|
|
973672
|
lø21-03 2020
|
15:00
|
|
|
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
|
ANN
|
Bogense G & IF
|
|
|
399833
|
lø21-03 2020
|
15:00
|
|
|
Ullerslev Stadion - kunstgræs
|
ANN
|
SUB Ullerslev
|
|
|
563643
|
lø21-03 2020
|
15:00
|
|
|
Søndersø BK, kunstbane
|
ANN
|
Søndersø BK
|
|
|
312301
|
lø21-03 2020
|
15:00
|
|
|
Marienlystcentret - kunstgræs, bane 2
|
ANN
|
B 67
|
|
|
109419
|
lø21-03 2020
|
15:00
|
|
|
Tåsingehallen
|
ANN
|
Thurø BK af 1920
|
|
|
109399
|
lø21-03 2020
|
15:15
|
|
|
Glamsbjerg Kunstgræsbane
|
ANN
|
Glamsbjerg IF
|
|
|
820296
|
lø21-03 2020
|
15:20
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
ANN
|
KFUM.s BK Odense
|
|
|
251441
|
sø22-03 2020
|
13:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena - Kunst
|
ANN
|
Dalum IF
|
|
|
628315
|
ti24-03 2020
|
19:00
|
|
|
Bernstorffsminde Efterskole, Kunstgræs
|
ANN
|
Egebjerg Fodbold
|
|
|
425296
|
on25-03 2020
|
19:30
|
|
|
SEF Energi Arena - Tåsinge
|
ANN
|
Rudkøbing BK
|
|
|
399834
|
to26-03 2020
|
19:00
|
|
|
Ullerslev Stadion - kunstgræs
|
ANN
|
SUB Ullerslev
|
|
|
251910
|
lø28-03 2020
|
11:00
|
|
|
Nr.Aaby Idrætspark
|
ANN
|
BBB
|
|
|
801540
|
lø28-03 2020
|
11:00
|
|
|
Arena Søhus Stige
|
ANN
|
Søhus Stige BK
|
|
|
425298
|
lø28-03 2020
|
11:00
|
|
|
Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
|
ANN
|
Rudkøbing BK
|
|
|
827984
|
lø28-03 2020
|
11:30
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena - Kunst
|
ANN
|
Dalum IF
|
|
|
621602
|
lø28-03 2020
|
13:00
|
|
|
Kunststofbanen Næsby BK
|
ANN
|
ØB
|
|
|
253817
|
lø28-03 2020
|
13:15
|
|
|
Glamsbjerg Kunstgræsbane
|
ANN
|
Glamsbjerg IF
|
Faldsled/Svanninge SG & IF
ANN
|
|
966046
|
lø28-03 2020
|
15:00
|
|
|
SEF Energi Arena - Tåsinge
|
ANN
|
Tåsinge f. B.
|
|
|
628307
|
lø28-03 2020
|
15:00
|
|
|
Søndersø Stadion
|
ANN
|
B 67
|
|
|
799509
|
lø28-03 2020
|
15:20
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
ANN
|
Brylle BK
|
|
|
106571
|
sø29-03 2020
|
13:00
|
|
|
OK Arena Ringe - Kunstgræsbane
|
ANN
|
Marslev G & IF
|
|
|
384674
|
ti09-06 2020
|
18:00
|
|
|
ALPI Arena Næsby
|
|
Næsby BK
|
|
|
384676
|
ti09-06 2020
|
18:00
|
|
|
Fynske Bank Arena Høje Bøge
|
|
SfB
|
|
|
562690
|
lø20-06 2020
|
12:00
|
|
|
Espe Hallen (ude)
|
|
Krarup Espe Fodbold
|
|
|
168139
|
lø27-06 2020
|
15:00
|
|
|
Scankab Arena i Aarup
|
|
Aarup BK
|
|
|
384577
|
fr10-07 2020
|
18:15
|
|
|
Tved Stadion
|
ANN
|
Tved BK
|
|
|
384581
|
lø18-07 2020
|
15:00
|
|
|
Tved Stadion
|
|
Tved BK
|
|
|
196824
|
to23-07 2020
|
19:00
|
|
|
Rema 1000 Park - Dalum
|
|
Dalum IF
|
|
|
124705
|
fr24-07 2020
|
18:30
|
|
|
Marslev Idrætsplads
|
|
Marslev G & IF
|
|
|
544451
|
lø25-07 2020
|
12:00
|
|
|
B 67-Parken
|
|
B 67
|
|
|
625144
|
lø25-07 2020
|
13:00
|
|
|
KFUM-parken
|
|
KFUM.s BK Odense
|
|
|
726457
|
lø25-07 2020
|
13:00
|
|
|
Albani Arena Skalbjerg
|
|
Vissenbjerg G & IF
|
|
|
112538
|
lø25-07 2020
|
13:00
|
|
|
Kildemosens anlæg
|
|
Kildemosens BK
|
|
|
384578
|
lø25-07 2020
|
13:00
|
|
|
Tved Stadion
|
|
Tved BK
|
|
|
384605
|
lø25-07 2020
|
14:00
|
|
|
Allesø / Spurvelundsskolen
|
|
Allesø GF
|
|
|
954740
|
ti28-07 2020
|
18:00
|
|
|
Campus Road
|
|
B1913
|
|
|
996181
|
ti28-07 2020
|
19:00
|
|
|
Rema 1000 Park - Dalum
|
|
Dalum IF
|
|
|
184541
|
to30-07 2020
|
18:30
|
|
|
MORUD VVS-EL STADION
|
ANN
|
Morud IF
|
|
|
701653
|
to30-07 2020
|
18:45
|
|
|
Rema 1000 Park - Dalum
|
|
Dalum IF
|
|
|
676077
|
to30-07 2020
|
19:30
|
|
|
Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
|
|
Rudkøbing BK
|
|
|
726426
|
fr31-07 2020
|
18:30
|
|
|
Kildemosens anlæg
|
|
Kildemosens BK
|
|
|
584996
|
fr31-07 2020
|
19:30
|
|
|
Arena Søhus Stige
|
|
Søhus Stige BK
|
|
|
580995
|
lø01-08 2020
|
10:00
|
|
|
OB-Ådalen
|
|
Odense Boldklub
|
|
|
562678
|
lø01-08 2020
|
11:00
|
|
|
SfB Ryttervej
|
|
Oure Fodbold Akademi
|
|
|
692691
|
lø01-08 2020
|
11:00
|
|
|
Ulbølle Stadion
|
|
Egebjerg Fodbold
|
|
|
727328
|
lø01-08 2020
|
13:00
|
|
|
Albani Arena Skalbjerg
|
|
Vissenbjerg G & IF
|
|
|
580932
|
lø01-08 2020
|
13:00
|
|
|
OB-Ådalen
|
ANN
|
Odense Boldklub
|
|
|
587555
|
lø01-08 2020
|
13:00
|
|
|
OK Arena Ringe
|
|
Ringe BK
|
|
|
124706
|
lø01-08 2020
|
13:00
|
|
|
Marslev Idrætsplads
|
|
Marslev G & IF
|
|
|
692693
|
lø01-08 2020
|
13:30
|
|
|
Flemløse Stadion
|
|
Flemløse BK
|
|
|
384580
|
lø01-08 2020
|
14:00
|
|
|
Tved Stadion
|
|
Tved BK
|
|
|
101225
|
lø01-08 2020
|
15:00
|
|
|
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
|
|
Bogense G & IF
|
|
|
676078
|
lø01-08 2020
|
15:30
|
|
|
Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
|
|
Rudkøbing BK
|
|
|
384652
|
sø02-08 2020
|
11:00
|
|
|
Allesø / Spurvelundsskolen
|
|
Allesø GF
|
|
|
561050
|
sø02-08 2020
|
11:00
|
|
|
Ullerslev Stadion
|
|
SUB Ullerslev
|
|
|
196933
|
sø02-08 2020
|
12:00
|
|
|
Rema 1000 Park - Dalum
|
|
Dalum IF
|
|
|
543274
|
ti04-08 2020
|
18:00
|
|
|
Oure Idrætsskole
|
ANN
|
Oure Fodbold Akademi
|
|
|
581020
|
ti04-08 2020
|
18:00
|
|
|
OB-Ådalen
|
ANN
|
Odense Boldklub
|
|
|
103569
|
ti04-08 2020
|
18:30
|
|
|
KFUM-parken
|
|
KFUM.s BK Odense
|
|
|
691406
|
ti04-08 2020
|
18:30
|
|
|
Søndersø BK, kunstbane
|
|
Søndersø BK
|
|
|
726425
|
ti04-08 2020
|
18:30
|
|
|
Kildemosens anlæg
|
|
Kildemosens BK
|
Faldsled/Svanninge SG & IF
|
|
996182
|
ti04-08 2020
|
19:00
|
|
|
Rema 1000 Park - Dalum
|
|
Dalum IF
|
|
|
585009
|
ti04-08 2020
|
19:00
|
|
|
Espe Hallen (ude)
|
|
Krarup Espe Fodbold
|
|
|
587557
|
to06-08 2020
|
18:30
|
|
|
OK Arena Ringe
|
|
Ringe BK
|
|
|
124707
|
fr07-08 2020
|
18:30
|
|
|
Marslev Idrætsplads
|
|
Marslev G & IF
|
|
|
184542
|
fr07-08 2020
|
18:30
|
|
|
MORUD VVS-EL STADION
|
|
Morud IF
|
|
|
736084
|
fr07-08 2020
|
18:45
|
|
|
SfB Ryttervej
|
|
SfB
|
|
|
730701
|
lø08-08 2020
|
11:00
|
|
|
FC Broby Arena
|
|
FC Broby
|
|
|
919597
|
lø08-08 2020
|
11:00
|
|
|
Munke Mose
|
|
FK Utopia
|
|
|
584997
|
lø08-08 2020
|
11:30
|
|
|
Arena Søhus Stige
|
|
Søhus Stige BK
|
|
|
691040
|
lø08-08 2020
|
12:00
|
|
|
Idrætscenter Nyborg
|
|
Odense Boldklub
|
|
|
946322
|
lø08-08 2020
|
13:00
|
|
|
Fjordager IF.s anlæg
|
|
Fjordager IF
|
|
|
954739
|
lø08-08 2020
|
13:00
|
|
|
Glamsbjerg Stadion
|
|
Glamsbjerg IF
|
|
|
676079
|
lø08-08 2020
|
13:00
|
|
|
Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
|
ANN
|
Rudkøbing BK
|
|
|
384138
|
lø08-08 2020
|
13:00
|
|
|
B 67-Parken
|
|
B 67
|
|
|
561051
|
lø08-08 2020
|
13:00
|
|
|
Ullerslev Stadion
|
|
SUB Ullerslev
|
|
|
691005
|
lø08-08 2020
|
14:00
|
|
|
SuperBrugsen Kerteminde Stadion
|
|
Kerteminde BK
|
|
|
734536
|
lø08-08 2020
|
14:00
|
|
|
Flemløse Stadion
|
|
Flemløse BK
|
|
|
103564
|
lø08-08 2020
|
14:00
|
|
|
KFUM-parken
|
|
KFUM.s BK Odense
|
|
|
692739
|
sø09-08 2020
|
12:00
|
|
|
Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
|
|
B Chang
|
|
|
732005
|
ti11-08 2020
|
18:30
|
|
|
Nr.Aaby Idrætspark
|
|
Nr. Aaby IK
|
|
|
792453
|
ti11-08 2020
|
18:30
|
|
|
Scankab Arena i Aarup
|
|
Aarup BK
|
|
|
803986
|
ti11-08 2020
|
18:30
|
|
|
Søndersø BK, kunstbane
|
|
Søndersø BK
|
|
|
585010
|
ti11-08 2020
|
19:00
|
|
|
Espe Hallen (ude)
|
|
Krarup Espe Fodbold
|
|
|
708531
|
ti11-08 2020
|
19:30
|
|
|
SEF Energi Arena - Tåsinge
|
|
Tåsinge f. B.
|
|
|
804109
|
lø15-08 2020
|
12:00
|
|
|
Middelfart Stadion
|
|
MG & BK
|
|
|
101226
|
lø15-08 2020
|
15:00
|
|
|
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
|
ANN
|
Bogense G & IF
|
|
|
790810
|
lø05-09 2020
|
16:00
|
|
|
OB-Ådalen
|
|
Odense Boldklub
|
|
|
239123
|
ma12-10 2020
|
17:00
|
|
|
OB-Ådalen
|
|
Odense Boldklub
|
|
|
744605
|
on25-11 2020
|
18:30
|
|
|
Kunststofbanen Næsby BK
|
|
Næsby BK
|
|
|
768728
|
lø28-11 2020
|
10:00
|
|
|
OB-Ådalen
|
|
Odense Boldklub
|
|
|
618799
|
fr01-01 2021
|
11:30
|
|
|
MG & BK.s anlæg
|
ANN
|
MG & BK
|
|
|
779317
|
lø16-01 2021
|
10:00
|
|
|
Kunststofbanen Næsby BK
|
ANN
|
Næsby BK
|
|
|
109510
|
lø16-01 2021
|
14:30
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena - Kunst
|
ANN
|
Dalum IF
|
|
|
597592
|
lø23-01 2021
|
13:00
|
|
|
Oure Idrætsskole
|
ANN
|
Oure Fodbold Akademi
|
|
|
647547
|
lø30-01 2021
|
13:00
|
|
|
MG & BK.s anlæg - kunstgræsbane
|
ANN
|
MG & BK
|
|
|
597594
|
lø06-02 2021
|
12:00
|
|
|
Oure Idrætsskole
|
ANN
|
Oure Fodbold Akademi
|
|
|
111109
|
on10-02 2021
|
18:45
|
|
|
OB-Ådalen
|
ANN
|
Odense Boldklub
|
|
|
836943
|
fr12-02 2021
|
19:30
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena - Kunst
|
ANN
|
Dalum IF
|
|
|
303794
|
lø13-02 2021
|
13:00
|
|
|
MORUD VVS-EL STADION
|
ANN
|
Morud IF
|
|
|
602019
|
lø13-02 2021
|
13:00
|
|
|
Arena Søhus Stige
|
ANN
|
Søhus Stige BK
|
|
|
677745
|
lø13-02 2021
|
13:00
|
|
|
Frørup Andelskasse Arena - Kunstgræs
|
ANN
|
KFUM.s BK Odense
|
|
|
779312
|
lø13-02 2021
|
14:00
|
|
|
Kunststofbanen SfB
|
ANN
|
SfB
|
|
|
109512
|
lø13-02 2021
|
15:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena - Kunst
|
ANN
|
Dalum IF
|
|
|
704286
|
sø14-02 2021
|
11:00
|
|
|
MG & BK.s anlæg - kunstgræsbane
|
ANN
|
MG & BK
|
|
|
739831
|
lø20-02 2021
|
11:30
|
|
|
MG & BK.s anlæg - kunstgræsbane
|
ANN
|
MG & BK
|
|
|
554377
|
lø20-02 2021
|
13:00
|
|
|
Intersport Arena - Kunstgræs
|
ANN
|
Otterup Bold- og Idrætsklub
|
|
|
616164
|
lø20-02 2021
|
13:00
|
|
|
MORUD VVS-EL STADION
|
ANN
|
Morud IF
|
|
|
836944
|
lø20-02 2021
|
13:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena - Kunst
|
ANN
|
Dalum IF
|
|
|
222824
|
lø20-02 2021
|
15:00
|
|
|
MG & BK.s anlæg - kunstgræsbane
|
ANN
|
MG & BK
|
|
|
461788
|
lø20-02 2021
|
15:00
|
|
|
OKSON-Park
|
ANN
|
OKS
|
|
|
809770
|
lø20-02 2021
|
15:15
|
|
|
Kunststofbanen, Hjalleseskolen
|
ANN
|
KFUM.s BK Odense
|
|
|
415433
|
sø21-02 2021
|
12:00
|
|
|
MG & BK.s anlæg - kunstgræsbane
|
ANN
|
MG & BK
|
|
|
602021
|
lø27-02 2021
|
11:00
|
|
|
Arena Søhus Stige
|
ANN
|
Søhus Stige BK
|
|
|
662415
|
lø27-02 2021
|
13:00
|
|
|
MORUD VVS-EL STADION
|
ANN
|
Morud IF
|
|
|
765079
|
lø27-02 2021
|
13:00
|
|
|
Ullerslev Stadion - kunstgræs
|
ANN
|
SUB Ullerslev
|
|
|
530685
|
lø27-02 2021
|
13:00
|
|
|
OKSON-Park
|
ANN
|
OKS
|
|
|
983716
|
lø27-02 2021
|
13:00
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
ANN
|
Aarup BK
|
|
|
875579
|
lø27-02 2021
|
14:00
|
|
|
Kunststofbanen SfB
|
ANN
|
SfB
|
|
|
809766
|
lø27-02 2021
|
14:45
|
|
|
Kunststofbanen, Hjalleseskolen
|
ANN
|
KFUM.s BK Odense
|
|
|
616383
|
lø27-02 2021
|
15:00
|
|
|
ERI - Kunstgræs
|
ANN
|
Tved BK
|
|
|
109514
|
lø27-02 2021
|
15:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena - Kunst
|
ANN
|
Dalum IF
|
|
|
205932
|
sø28-02 2021
|
13:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena - Kunst
|
ANN
|
Dalum IF
|
|
|
704287
|
sø28-02 2021
|
13:00
|
|
|
MG & BK.s anlæg - kunstgræsbane
|
ANN
|
MG & BK
|
|
|
602093
|
sø28-02 2021
|
14:00
|
|
|
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park, kunst
|
ANN
|
Bogense G & IF
|
|
|
661555
|
sø28-02 2021
|
15:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena - Kunst
|
ANN
|
Dalum IF
|
|
|
205933
|
fr05-03 2021
|
19:30
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena - Kunst
|
ANN
|
Dalum IF
|
|
|
762541
|
lø06-03 2021
|
12:00
|
|
|
Aarslev BK - Kunststofbane
|
ANN
|
KFUM.s BK Odense
|
|
|
255232
|
lø06-03 2021
|
13:00
|
|
|
Tarup/P. IF - Kunststofbane
|
ANN
|
Tarup/Paarup IF
|
|
|
602023
|
lø06-03 2021
|
13:00
|
|
|
Arena Søhus Stige
|
ANN
|
Søhus Stige BK
|
|
|
737031
|
lø06-03 2021
|
13:00
|
|
|
Boe Byg Arena - Svanninge
|
ANN
|
MG & BK
|
|
|
765716
|
lø06-03 2021
|
15:00
|
|
|
Ullerslev Stadion - kunstgræs
|
ANN
|
SUB Ullerslev
|
|
|
983718
|
lø06-03 2021
|
15:00
|
|
|
Søndersø BK, kunstbane
|
ANN
|
Aarup BK
|
|
|
530686
|
lø06-03 2021
|
15:30
|
|
|
OKSON-Park
|
ANN
|
OKS
|
|
|
457612
|
lø06-03 2021
|
16:15
|
|
|
ALPI Arena Næsby
|
ANN
|
Næsby BK
|
|
|
360801
|
sø07-03 2021
|
11:15
|
|
|
Langeskov Kunstgræsbane
|
ANN
|
B Chang
|
|
|
360800
|
ti09-03 2021
|
19:00
|
|
|
Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
|
ANN
|
B Chang
|
|
|
335954
|
lø13-03 2021
|
13:00
|
|
|
Arena Søhus Stige
|
|
Søhus Stige BK
|
|
|
482172
|
lø13-03 2021
|
13:00
|
|
|
OK Arena Ringe - Kunstgræsbane
|
ANN
|
Ringe BK
|
|
|
530689
|
lø13-03 2021
|
13:00
|
|
|
OKSON-Park
|
ANN
|
OKS
|
|
|
602025
|
lø13-03 2021
|
13:00
|
|
|
Arena Søhus Stige
|
ANN
|
Søhus Stige BK
|
|
|
739809
|
lø13-03 2021
|
14:00
|
|
|
MG & BK.s anlæg - kunstgræsbane
|
ANN
|
MG & BK
|
|
|
765718
|
lø13-03 2021
|
15:00
|
|
|
Ullerslev Stadion - kunstgræs
|
ANN
|
SUB Ullerslev
|
|
|
794285
|
lø13-03 2021
|
15:00
|
|
|
ERI - Kunstgræs
|
ANN
|
Tved BK
|
|
|
602099
|
lø13-03 2021
|
15:00
|
|
|
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park, kunst
|
ANN
|
Bogense G & IF
|
|
|
205934
|
lø13-03 2021
|
15:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena - Kunst
|
ANN
|
Dalum IF
|
|
|
597159
|
sø14-03 2021
|
13:20
|
|
|
Bellinge Stadion - kunstgræs
|
ANN
|
BBB
|
|
|
809768
|
lø20-03 2021
|
11:30
|
|
|
Langeskov Kunstgræsbane
|
ANN
|
KFUM.s BK Odense
|
|
|
983719
|
lø20-03 2021
|
13:00
|
|
|
FC Broby Arena, kunstgræsbane
|
ANN
|
Aarup BK
|
|
|
360802
|
lø20-03 2021
|
13:00
|
|
|
Frørup Andelskasse Arena - Kunstgræs
|
ANN
|
B Chang
|
|
|
367414
|
lø20-03 2021
|
13:00
|
|
|
MORUD VVS-EL STADION
|
ANN
|
Morud IF
|
|
|
482173
|
lø20-03 2021
|
13:00
|
|
|
OK Arena Ringe - Kunstgræsbane
|
|
Ringe BK
|
|
|
255234
|
lø20-03 2021
|
15:15
|
|
|
Tarup/P. IF - Kunststofbane
|
ANN
|
Tarup/Paarup IF
|
|
|
165608
|
sø21-03 2021
|
13:00
|
|
|
Glamsbjerg Kunstgræsbane
|
ANN
|
Glamsbjerg IF
|
|
|
530690
|
sø21-03 2021
|
13:00
|
|
|
OKSON-Park
|
ANN
|
OKS
|
|
|
739812
|
sø21-03 2021
|
13:00
|
|
|
MG & BK.s anlæg - kunstgræsbane
|
ANN
|
MG & BK
|
|
|
794022
|
sø21-03 2021
|
13:00
|
|
|
MG & BK.s anlæg - kunstgræsbane
|
|
MG & BK
|
|
|
836945
|
sø21-03 2021
|
13:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena - Kunst
|
ANN
|
Dalum IF
|
|
|
113022
|
ti23-03 2021
|
19:00
|
|
|
Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
|
ANN
|
B Chang
|
|
|
688313
|
ti23-03 2021
|
19:00
|
|
|
Ullerslev Stadion - kunstgræs
|
ANN
|
SUB Ullerslev
|
|
|
167355
|
lø27-03 2021
|
11:00
|
|
|
Fjordager IF.s anlæg
|
ANN
|
Fjordager IF
|
|
|
246602
|
lø27-03 2021
|
13:00
|
|
|
FC Broby Arena, kunstgræsbane
|
|
FC Broby
|
|
|
167421
|
lø27-03 2021
|
14:00
|
|
|
Glamsbjerg Kunstgræsbane
|
ANN
|
Glamsbjerg IF
|
|
|
795401
|
lø27-03 2021
|
15:00
|
|
|
MG & BK.s anlæg - kunstgræsbane
|
|
MG & BK
|
|
|
160160
|
lø27-03 2021
|
15:00
|
|
|
ERI - Kunstgræs
|
|
Tved BK
|
|
|
167420
|
ti30-03 2021
|
18:30
|
|
|
Horne Idrætscenter (ude)
|
|
Horne f. Sp.
|
|
|
279059
|
to01-04 2021
|
10:00
|
|
|
3F Gillested Park
|
ANN
|
B 1909
|
|
|
225167
|
to01-04 2021
|
11:00
|
|
|
Glamsbjerg Kunstgræsbane
|
|
Glamsbjerg IF
|
|
|
224547
|
to01-04 2021
|
11:15
|
|
|
ERI - Kunstgræs
|
ANN
|
Tved BK
|
|
|
746854
|
to01-04 2021
|
12:00
|
|
|
Kunststofbanen Næsby BK
|
ANN
|
Næsby BK
|
|
|
189911
|
to01-04 2021
|
13:00
|
|
|
OK Arena Ringe - Kunstgræsbane
|
|
Ringe BK
|
|
|
160510
|
lø03-04 2021
|
12:00
|
|
|
B 67-Parken
|
ANN
|
B 67
|
|
|
172953
|
sø04-04 2021
|
10:30
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
|
Aarup BK
|
|
|
166857
|
ma05-04 2021
|
11:00
|
|
|
Bellinge Stadion
|
|
BBB
|
|
|
174173
|
ti06-04 2021
|
19:00
|
|
|
Ullerslev Stadion - kunstgræs
|
|
SUB Ullerslev
|
|
|
349849
|
lø24-07 2021
|
15:00
|
|
|
Tved Stadion
|
|
Tved BK
|
|
|
130802
|
ti27-07 2021
|
18:45
|
|
|
Rema 1000 Park - Dalum
|
|
Fjordager IF
|
|
|
483204
|
fr30-07 2021
|
18:00
|
|
|
ALPI Arena Næsby
|
|
Næsby BK
|
|
|
130797
|
lø31-07 2021
|
11:00
|
|
|
Kildemosens anlæg
|
|
Fjordager IF
|
|
|
603005
|
lø31-07 2021
|
11:00
|
|
|
KFUM-parken
|
ANN
|
KFUM.s BK Odense
|
|
|
246536
|
lø31-07 2021
|
13:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena - Kunst
|
|
Dalum IF
|
|
|
461295
|
lø31-07 2021
|
13:00
|
|
|
FC Broby Arena
|
|
FC Broby
|
|
|
490624
|
lø31-07 2021
|
14:00
|
|
|
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
|
|
Bogense G & IF
|
|
|
513377
|
lø31-07 2021
|
15:00
|
|
|
Tved Stadion
|
|
Tved BK
|
|
|
801052
|
lø31-07 2021
|
15:00
|
|
|
Søndersø BK, kunstbane
|
|
Søndersø BK
|
|
|
238978
|
ma02-08 2021
|
18:45
|
|
|
Rema 1000 Park - Dalum
|
|
Dalum IF
|
|
|
396090
|
ti03-08 2021
|
19:00
|
|
|
Albani Arena Vissenbjerg
|
|
Vissenbjerg G & IF
|
|
|
899488
|
on04-08 2021
|
18:30
|
|
|
Oure Idrætsskole
|
|
Oure Fodbold Akademi
|
|
|
461296
|
to05-08 2021
|
18:30
|
|
|
FC Broby Arena
|
|
FC Broby
|
|
|
883782
|
to05-08 2021
|
18:45
|
|
|
Ullerslev Stadion
|
ANN
|
SUB Ullerslev
|
|
|
801053
|
to05-08 2021
|
19:00
|
|
|
Søndersø BK, kunstbane
|
|
Søndersø BK
|
|
|
158009
|
lø07-08 2021
|
11:00
|
|
|
SuperBrugsen Kerteminde Stadion
|
|
Kerteminde BK
|
|
|
130798
|
lø07-08 2021
|
11:30
|
|
|
Langeskov Stadion
|
|
Fjordager IF
|
|
|
500110
|
lø07-08 2021
|
13:00
|
|
|
Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
|
ANN
|
B Chang
|
|
|
603006
|
lø07-08 2021
|
15:00
|
|
|
KFUM-parken
|
|
KFUM.s BK Odense
|
|
|
242383
|
lø07-08 2021
|
15:00
|
|
|
B 67-Parken
|
|
B 67
|
|
|
681951
|
sø08-08 2021
|
10:00
|
|
|
Glamsbjerg Stadion
|
ANN
|
Glamsbjerg IF
|
|
|
899515
|
sø08-08 2021
|
11:00
|
|
|
Scankab Arena i Aarup
|
ANN
|
Aarup BK
|
|
|
238979
|
sø08-08 2021
|
11:00
|
|
|
Rema 1000 Park - Dalum
|
|
Dalum IF
|
|
|
936804
|
sø08-08 2021
|
11:30
|
|
|
Flemløse Stadion
|
|
Flemløse BK
|
|
|
761925
|
ti10-08 2021
|
18:45
|
|
|
Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
|
|
B Chang
|
|
|
883781
|
ti10-08 2021
|
18:45
|
|
|
Ullerslev Stadion
|
|
SUB Ullerslev
|
|
|
439228
|
ti10-08 2021
|
19:00
|
|
|
Marslev Idrætsplads
|
|
Søndersø BK
|
|
|
241259
|
on11-08 2021
|
18:15
|
|
|
Tved Stadion
|
ANN
|
Tved BK
|
|
|
801054
|
to12-08 2021
|
18:30
|
|
|
Søndersø BK, kunstbane
|
|
Søndersø BK
|
|
|
101048
|
lø14-08 2021
|
11:00
|
|
|
Espe Hallen (ude)
|
|
Krarup Espe Fodbold
|
|
|
595992
|
lø14-08 2021
|
11:00
|
|
|
Marslev Idrætsplads
|
|
Boldklubben Marienlyst
|
|
|
603007
|
lø14-08 2021
|
11:00
|
|
|
KFUM-parken
|
|
KFUM.s BK Odense
|
|
|
242405
|
lø14-08 2021
|
13:00
|
|
|
B 67-Parken
|
|
B 67
|
|
|
399564
|
lø14-08 2021
|
14:00
|
|
|
Albani Arena Vissenbjerg
|
ANN
|
Vissenbjerg G & IF
|
|
|
687290
|
sø15-08 2021
|
13:00
|
|
|
Glamsbjerg Stadion
|
|
Glamsbjerg IF
|
|
|
606451
|
ti17-08 2021
|
18:30
|
|
|
Søndersø BK, kunstbane
|
|
Søndersø BK
|
|
|
896466
|
ti17-08 2021
|
18:30
|
|
|
Scankab Arena i Aarup
|
ANN
|
Aarup BK
|
|
|
753095
|
on08-09 2021
|
18:00
|
|
|
Rema 1000 Park - Dalum
|
|
Dalum IF
|
|
|
590852
|
lø09-10 2021
|
16:00
|
|
|
Marienlystcentret - kunstgræs, bane 2
|
|
Boldklubben Marienlyst
|
|
|
461172
|
lø11-12 2021
|
11:00
|
|
|
OB-Ådalen
|
|
Odense Boldklub
|
|
|
176106
|
lø15-01 2022
|
13:00
|
|
|
Kunststofbanen Næsby BK
|
ANN
|
Næsby BK
|
|
|
592186
|
lø29-01 2022
|
11:00
|
|
|
OB-Ådalen
|
|
Odense Boldklub
|
|
|
375580
|
lø05-02 2022
|
11:00
|
|
|
Arena Søhus Stige
|
|
Søhus Stige BK
|
|
|
322545
|
lø05-02 2022
|
11:15
|
|
|
Idrætscenter Nyborg - Kunstgræs
|
|
Nyborg G & IF
|
|
|
744794
|
lø05-02 2022
|
13:00
|
|
|
Tarup/P. IF - Kunststofbane
|
ANN
|
Tarup/Paarup IF
|
|
|
896684
|
lø05-02 2022
|
13:00
|
|
|
OKSON-Park
|
|
OKS
|
|
|
236806
|
lø05-02 2022
|
13:00
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
|
Sanderum BK
|
|
|
996767
|
sø06-02 2022
|
13:00
|
|
|
KFUM-parken
|
|
KFUM.s BK Odense
|
|
|
335180
|
on09-02 2022
|
18:00
|
|
|
OB-Ådalen
|
ANN
|
Odense Boldklub
|
|
|
852599
|
lø12-02 2022
|
11:00
|
|
|
Arena Søhus Stige
|
|
Søhus Stige BK
|
|
|
322546
|
lø12-02 2022
|
11:15
|
|
|
Idrætscenter Nyborg - Kunstgræs
|
|
Nyborg G & IF
|
|
|
428624
|
lø12-02 2022
|
12:00
|
|
|
Oure Idrætsskole
|
|
Oure Fodbold Akademi
|
|
|
308151
|
lø12-02 2022
|
12:30
|
|
|
OB-Ådalen
|
|
Odense Boldklub
|
|
|
335223
|
lø12-02 2022
|
13:00
|
|
|
MORUD VVS-EL STADION, Kunstgræs
|
|
FC Faaborg
|
|
|
505754
|
lø12-02 2022
|
13:00
|
|
|
MORUD VVS-EL STADION
|
ANN
|
Morud IF
|
Faldsled/Svanninge SG & IF
ANN
|
|
996787
|
lø12-02 2022
|
13:00
|
|
|
Idrætscenter Nyborg - Kunstgræs
|
ANN
|
KFUM.s BK Odense
|
|
|
479950
|
lø12-02 2022
|
14:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena - Kunst
|
ANN
|
Dalum IF
|
|
|
776675
|
lø12-02 2022
|
15:00
|
|
|
ERI - Kunstgræs
|
ANN
|
Tved BK
|
|
|
959056
|
lø12-02 2022
|
15:00
|
|
|
OKSON-Park
|
|
OKS
|
|
|
322520
|
lø12-02 2022
|
15:15
|
|
|
Glamsbjerg Kunstgræsbane
|
|
Glamsbjerg IF
|
|
|
782420
|
lø12-02 2022
|
16:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena - Kunst
|
ANN
|
Dalum IF
|
|
|
334389
|
sø13-02 2022
|
11:15
|
|
|
Kunststofbanen, Hjalleseskolen
|
|
B 67
|
|
|
323387
|
sø13-02 2022
|
13:30
|
|
|
Tarup/P. IF - Kunststofbane
|
ANN
|
Tarup/Paarup IF
|
|
|
783953
|
on16-02 2022
|
18:00
|
|
|
OB-Ådalen
|
|
Odense Boldklub
|
|
|
558228
|
lø19-02 2022
|
11:30
|
|
|
Langeskov Kunstgræsbane
|
|
Allesø GF
|
|
|
601434
|
lø19-02 2022
|
13:00
|
|
|
MG & BK.s anlæg - kunstgræsbane
|
|
MG & BK
|
|
|
322547
|
lø19-02 2022
|
13:00
|
|
|
Idrætscenter Nyborg - Kunstgræs
|
|
Nyborg G & IF
|
|
|
996770
|
lø19-02 2022
|
13:00
|
|
|
Boe Byg Arena - Svanninge
|
|
KFUM.s BK Odense
|
|
|
796515
|
lø19-02 2022
|
14:00
|
|
|
Frørup Andelskasse Arena - Kunstgræs
|
|
Vissenbjerg G & IF
|
|
|
322506
|
lø19-02 2022
|
14:00
|
|
|
Ullerslev Stadion - kunstgræs
|
|
SUB Ullerslev
|
|
|
335225
|
lø19-02 2022
|
15:00
|
|
|
Boe Byg Arena - Svanninge
|
ANN
|
FC Faaborg
|
|
|
645275
|
lø19-02 2022
|
15:00
|
|
|
Tarup/P. IF - Kunststofbane
|
|
Tarup/Paarup IF
|
|
|
776680
|
lø19-02 2022
|
15:00
|
|
|
SEF Energi Arena - Tåsinge
|
|
Tved BK
|
|
|
322521
|
lø19-02 2022
|
15:15
|
|
|
Glamsbjerg Kunstgræsbane
|
|
Glamsbjerg IF
|
|
|
683259
|
ti22-02 2022
|
20:15
|
|
|
Vestfalen Stadion, kunstgræsbane
|
|
Sanderum BK
|
|
|
323390
|
lø26-02 2022
|
11:00
|
|
|
Tarup/P. IF - Kunststofbane
|
|
Tarup/Paarup IF
|
|
|
162711
|
lø26-02 2022
|
11:30
|
|
|
Langeskov Kunstgræsbane
|
ANN
|
Langeskov IF
|
|
|
364887
|
lø26-02 2022
|
12:15
|
|
|
Intersport Arena - Kunstgræs
|
ANN
|
Otterup Bold- og Idrætsklub
|
|
|
996772
|
lø26-02 2022
|
12:30
|
|
|
Aarslev BK - Kunststofbane
|
|
KFUM.s BK Odense
|
|
|
601435
|
lø26-02 2022
|
13:00
|
|
|
MG & BK.s anlæg - kunstgræsbane
|
|
MG & BK
|
|
|
747545
|
lø26-02 2022
|
13:00
|
|
|
Tarup/P. IF - Kunststofbane
|
ANN
|
Tarup/Paarup IF
|
|
|
331098
|
lø26-02 2022
|
13:00
|
|
|
Tarup/P. IF - Kunststofbane
|
|
Tarup/Paarup IF
|
|
|
333868
|
lø26-02 2022
|
13:00
|
|
|
Vejen Idrætsc. Kunstgræsbane 2 (Gl. bane)
|
|
Morud IF
|
|
|
335226
|
lø26-02 2022
|
13:00
|
|
|
Idrætscenter Nyborg - Kunstgræs
|
|
FC Faaborg
|
|
|
333357
|
lø26-02 2022
|
13:15
|
|
|
Kunststofbanen, Hjalleseskolen
|
|
B 67
|
|
|
229308
|
lø26-02 2022
|
14:00
|
|
|
Ullerslev Stadion - kunstgræs
|
|
SUB Ullerslev
|
|
|
365272
|
lø26-02 2022
|
14:15
|
|
|
Intersport Arena - Kunstgræs
|
|
Otterup Bold- og Idrætsklub
|
|
|
645282
|
lø26-02 2022
|
15:00
|
|
|
Tarup/P. IF - Kunststofbane
|
|
Tarup/Paarup IF
|
|
|
802859
|
lø26-02 2022
|
15:00
|
|
|
Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
|
|
Marstal IF
|
|
|
162659
|
lø26-02 2022
|
15:00
|
|
|
Søndersø BK, kunstbane
|
|
Søndersø BK
|
|
|
782449
|
lø26-02 2022
|
16:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena - Kunst
|
|
Dalum IF
|
|
|
479952
|
sø27-02 2022
|
12:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena - Kunst
|
ANN
|
Dalum IF
|
|
|
469502
|
sø27-02 2022
|
13:00
|
|
|
OB-Ådalen - Kunstgræsbane 1
|
|
KRFK
|
|
|
852613
|
ti01-03 2022
|
19:30
|
|
|
Arena Søhus Stige
|
|
Søhus Stige BK
|
|
|
255026
|
on02-03 2022
|
19:30
|
|
|
OB-Ådalen
|
|
Næsby BK
|
|
|
335177
|
on02-03 2022
|
19:45
|
|
|
OB-Ådalen
|
ANN
|
Odense Boldklub
|
|
|
959072
|
fr04-03 2022
|
18:00
|
|
|
OKSON-Park
|
|
OKS
|
|
|
349950
|
fr04-03 2022
|
18:45
|
|
|
Marienlystcentret
|
ANN
|
Boldklubben Marienlyst
|
|
|
852614
|
lø05-03 2022
|
11:00
|
|
|
Arena Søhus Stige
|
|
Søhus Stige BK
|
|
|
479954
|
lø05-03 2022
|
12:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena - Kunst
|
|
Dalum IF
|
|
|
529386
|
lø05-03 2022
|
13:00
|
|
|
OK Arena Ringe - Kunstgræsbane
|
|
Ringe BK
|
|
|
601436
|
lø05-03 2022
|
13:00
|
|
|
MG & BK.s anlæg - kunstgræsbane
|
|
MG & BK
|
|
|
745188
|
lø05-03 2022
|
13:00
|
|
|
Tarup/P. IF - Kunststofbane
|
|
Tarup/Paarup IF
|
|
|
804033
|
lø05-03 2022
|
13:00
|
|
|
OB-Ådalen
|
ANN
|
Odense Boldklub
|
|
|
996768
|
lø05-03 2022
|
13:00
|
|
|
FC Broby Arena, kunstgræsbane
|
|
KFUM.s BK Odense
|
|
|
998128
|
lø05-03 2022
|
13:00
|
|
|
Oure Idrætsskole
|
|
Oure Fodbold Akademi
|
|
|
454230
|
lø05-03 2022
|
13:00
|
|
|
MORUD VVS-EL STADION
|
|
Morud IF
|
|
|
322522
|
lø05-03 2022
|
13:15
|
|
|
Glamsbjerg Kunstgræsbane
|
|
Glamsbjerg IF
|
|
|
926018
|
lø05-03 2022
|
14:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena - Kunst
|
ANN
|
Dalum IF
|
|
|
645283
|
lø05-03 2022
|
15:00
|
|
|
Tarup/P. IF - Kunststofbane
|
|
Tarup/Paarup IF
|
|
|
741756
|
lø05-03 2022
|
16:15
|
|
|
Billund Kunstgræs
|
|
Flemløse BK
|
|
|
367919
|
sø06-03 2022
|
11:30
|
|
|
Bernstoffminde Efterskole
|
|
FK Utopia
|
|
|
323396
|
sø06-03 2022
|
13:00
|
|
|
Tarup/P. IF - Kunststofbane
|
|
Tarup/Paarup IF
|
|
|
578668
|
sø06-03 2022
|
15:00
|
|
|
Langeskov Kunstgræsbane
|
|
Aarslev BK
|
|
|
322507
|
sø06-03 2022
|
15:00
|
|
|
Ullerslev Stadion - kunstgræs
|
|
SUB Ullerslev
|
|
|
202507
|
sø06-03 2022
|
15:15
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
|
Aarup BK
|
|
|
852615
|
lø12-03 2022
|
11:00
|
|
|
Arena Søhus Stige
|
|
Søhus Stige BK
|
|
|
998173
|
lø12-03 2022
|
11:00
|
|
|
Fjordager IF.s anlæg
|
|
Fjordager IF
|
|
|
741755
|
lø12-03 2022
|
13:00
|
|
|
FC Broby Arena, kunstgræsbane
|
ANN
|
Flemløse BK
|
|
|
804034
|
lø12-03 2022
|
13:00
|
|
|
OB-Ådalen
|
|
Odense Boldklub
|
|
|
165122
|
lø12-03 2022
|
13:00
|
|
|
Idrætscenter Nyborg - Kunstgræs
|
|
Nyborg G & IF
|
|
|
306722
|
lø12-03 2022
|
13:00
|
|
|
MORUD VVS-EL STADION
|
|
Morud IF
|
|
|
322548
|
lø12-03 2022
|
13:00
|
|
|
Idrætscenter Nyborg - Kunstgræs
|
ANN
|
Nyborg G & IF
|
|
|
349951
|
lø12-03 2022
|
13:00
|
|
|
Marienlystcentret
|
ANN
|
Boldklubben Marienlyst
|
|
|
365273
|
lø12-03 2022
|
13:00
|
|
|
Intersport Arena - Kunstgræs
|
ANN
|
Otterup Bold- og Idrætsklub
|
|
|
482329
|
lø12-03 2022
|
13:00
|
|
|
Vestfalen Stadion, kunstgræsbane
|
|
Sanderum BK
|
|
|
322523
|
lø12-03 2022
|
13:15
|
|
|
Glamsbjerg Kunstgræsbane
|
ANN
|
Glamsbjerg IF
|
|
|
322508
|
lø12-03 2022
|
13:30
|
|
|
Ullerslev Stadion - kunstgræs
|
ANN
|
SUB Ullerslev
|
|
|
878735
|
lø12-03 2022
|
14:45
|
|
|
ERI - Kunstgræs
|
|
Tved BK
|
|
|
819621
|
lø12-03 2022
|
15:00
|
|
|
Boe Byg Arena - Svanninge
|
ANN
|
Krarup Espe Fodbold
|
Faldsled/Svanninge SG & IF
ANN
|
|
335229
|
lø12-03 2022
|
15:00
|
|
|
Boe Byg Arena - Svanninge
|
|
FC Faaborg
|
|
|
645961
|
lø12-03 2022
|
15:00
|
|
|
Tarup/P. IF - Kunststofbane
|
|
Tarup/Paarup IF
|
|
|
361170
|
lø12-03 2022
|
15:00
|
|
|
SEF Energi Arena - Kunstgræsbane
|
|
Tåsinge f. B.
|
|
|
353028
|
lø12-03 2022
|
17:00
|
|
|
Skærbæk Kunstgræsbane
|
|
Skamby BK
|
|
|
601437
|
sø13-03 2022
|
11:00
|
|
|
MG & BK.s anlæg - kunstgræsbane
|
|
MG & BK
|
|
|
996901
|
ti15-03 2022
|
18:30
|
|
|
Søndersø BK, kunstbane
|
|
Søndersø BK
|
|
|
578672
|
ti15-03 2022
|
18:45
|
|
|
Langeskov Kunstgræsbane
|
|
Aarslev BK
|
|
|
622810
|
ti15-03 2022
|
18:45
|
|
|
Ørbækhallen
|
|
Herrested-Ørbæk Boldklub
|
|
|
152595
|
to17-03 2022
|
19:00
|
|
|
Intersport Arena Otterup
|
|
Otterup Bold- og Idrætsklub
|
Otterup Bold- og Idrætsklub
|
|
332890
|
lø19-03 2022
|
11:00
|
|
|
Fjordager IF.s anlæg
|
|
B 67
|
|
|
852616
|
lø19-03 2022
|
11:00
|
|
|
Arena Søhus Stige
|
ANN
|
Søhus Stige BK
|
|
|
162714
|
lø19-03 2022
|
11:30
|
|
|
Langeskov Kunstgræsbane
|
|
Langeskov IF
|
|
|
181575
|
lø19-03 2022
|
13:00
|
|
|
Idrætscenter Nyborg
|
|
Nyborg G & IF
|
|
|
505755
|
lø19-03 2022
|
13:00
|
|
|
MORUD VVS-EL STADION
|
|
Morud IF
|
|
|
529388
|
lø19-03 2022
|
13:00
|
|
|
OK Arena Ringe - Kunstgræsbane
|
|
Ringe BK
|
|
|
558078
|
lø19-03 2022
|
13:00
|
|
|
FC Broby Arena, kunstgræsbane
|
|
Allesø GF
|
|
|
322524
|
lø19-03 2022
|
13:15
|
|
|
Glamsbjerg Kunstgræsbane
|
ANN
|
Glamsbjerg IF
|
|
|
802653
|
lø19-03 2022
|
14:00
|
|
|
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
|
|
Bogense G & IF
|
|
|
591068
|
lø19-03 2022
|
15:00
|
|
|
Søndersø BK, kunstbane
|
|
Søndersø BK
|
|
|
322510
|
lø19-03 2022
|
15:00
|
|
|
Ullerslev Stadion - kunstgræs
|
|
SUB Ullerslev
|
|
|
335230
|
lø19-03 2022
|
15:00
|
|
|
Flemløse Stadion
|
|
FC Faaborg
|
|
|
365274
|
lø19-03 2022
|
15:00
|
|
|
Intersport Arena - Kunstgræs
|
|
Otterup Bold- og Idrætsklub
|
|
|
485184
|
lø19-03 2022
|
15:00
|
|
|
Skærbæk Fritidscenter
|
|
Nr. Aaby IK
|
Blåbjerg, serie 2, bane 4
|
|
996780
|
sø20-03 2022
|
14:00
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
|
KFUM.s BK Odense
|
|
|
567116
|
sø20-03 2022
|
15:00
|
|
|
Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
|
|
Boldklubben Marienlyst
|
|
|
361310
|
sø20-03 2022
|
15:15
|
|
|
OB-Ådalen - Kunstgræsbane 1
|
ANN
|
Kildemosens BK
|
|
|
582058
|
ti22-03 2022
|
20:15
|
|
|
Kunststofbanen, Hjalleseskolen
|
|
Kildemosens BK
|
|
|
166498
|
on23-03 2022
|
19:00
|
|
|
Horne Idrætscenter (ude)
|
ANN
|
Assens FC
|
|
|
335232
|
on23-03 2022
|
19:00
|
|
|
Horne Idrætscenter (ude)
|
|
FC Faaborg
|
|
|
322511
|
to24-03 2022
|
19:00
|
|
|
Ullerslev Stadion - kunstgræs
|
|
SUB Ullerslev
|
|
|
517290
|
to24-03 2022
|
19:00
|
|
|
Intersport Arena Otterup
|
|
Otterup Bold- og Idrætsklub
|
Otterup Bold- og Idrætsklub
|
|
644162
|
lø26-03 2022
|
11:00
|
|
|
Arena Søhus Stige
|
ANN
|
Søhus Stige BK
|
|
|
996789
|
lø26-03 2022
|
11:30
|
|
|
Langeskov Kunstgræsbane
|
|
KFUM.s BK Odense
|
|
|
581893
|
lø26-03 2022
|
12:00
|
|
|
Dyrskuepladsen
|
|
FK Utopia
|
|
|
697897
|
lø26-03 2022
|
13:00
|
|
|
Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
|
|
B Chang
|
|
|
819622
|
lø26-03 2022
|
13:00
|
|
|
FC Broby Arena, kunstgræsbane
|
|
Krarup Espe Fodbold
|
|
|
825935
|
lø26-03 2022
|
13:00
|
|
|
Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
|
ANN
|
B Chang
|
|
|
300354
|
lø26-03 2022
|
13:00
|
|
|
Allesø / Spurvelundsskolen
|
|
Allesø GF
|
|
|
349198
|
lø26-03 2022
|
13:00
|
|
|
Vestfalen Stadion, kunstgræsbane
|
|
Sanderum BK
|
|
|
290260
|
lø26-03 2022
|
13:15
|
|
|
Bellinge Stadion - kunstgræs
|
|
BBB
|
|
|
591069
|
lø26-03 2022
|
15:00
|
|
|
Søndersø BK, kunstbane
|
|
Søndersø BK
|
|
|
830143
|
lø26-03 2022
|
15:30
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena - Kunst
|
|
Dalum IF
|
|
|
511993
|
sø27-03 2022
|
15:00
|
|
|
Kunststofbanen Næsby BK
|
|
Næsby BK
|
|
|
582062
|
on30-03 2022
|
20:00
|
|
|
Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
|
ANN
|
B 67
|
|
|
310994
|
lø23-07 2022
|
12:00
|
|
|
B 67-Parken
|
|
Kildemosens BK
|
|
|
352118
|
lø23-07 2022
|
12:30
|
|
|
OB-Ådalen
|
|
Odense Boldklub
|
|
|
354600
|
on27-07 2022
|
18:00
|
|
|
ALPI Arena Næsby
|
|
Næsby BK
|
|
|
259524
|
to28-07 2022
|
18:00
|
|
|
Tved Stadion
|
|
Tved BK
|
|
|
310996
|
lø30-07 2022
|
11:00
|
|
|
Kildemosens anlæg
|
ANN
|
Kildemosens BK
|
|
|
342517
|
lø30-07 2022
|
14:00
|
|
|
MG & BK.s anlæg - kunstgræsbane
|
|
MG & BK
|
|
|
339972
|
lø30-07 2022
|
15:00
|
|
|
Bellinge Stadion
|
|
BBB
|
Otterup Bold- og Idrætsklub
|
|
268145
|
to04-08 2022
|
18:00
|
|
|
Tved Stadion
|
ANN
|
Tved BK
|
|
|
339960
|
lø13-08 2022
|
12:00
|
|
|
Langeskov Stadion
|
|
BBB
|
|