Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14. aug 2018
18:30
KBK Hillerød (2)
FHF (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2018
18:30
HIK (Øst2)
7
Vestia (1)
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2018
18:30
Frederikssund FB (1)
6
KBK Hillerød (2)
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2018
18:30
Dianalund IF (1)
0
HB Køge pigefodbold (Øst2)
12
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2018
18:30
Tuse IF (1)
2
B. 73, Slagelse (Øst1)
3
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2018
18:30
Præstø IF (2)
1
Nykøbing FC (Øst2)
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2018
18:30
Køge Nord FC (2)
0
Herlufsholm GF (Øst2)
11
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2018
18:30
Haslev FC (2)
1
Lynge-Broby IF (2)
5
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2018
18:30
Dragør BK (1)
0
B93 (Øst1)
17
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2018
18:30
Jyllinge FC (1)
Farum BK (Øst1)
HHT
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2018
18:30
Allerød Fodbold Klub (Øst2)
0
Brøndbyernes IF (Øst1)
4
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2018
18:30
FA 2000 (1)
0
BSF (Øst1)
4
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2018
18:30
FC Helsingør (Øst2)
3
FC Damsø (Øst1)
0
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2018
18:30
Fremad Valby (1)
Ølstykke FC (Øst2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2018
18:30
Tune IF (2)
0
Roskilde Pigefodbold (Øst1)
25
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2018
18:30
Greve Fodbold (Øst2)
0
Sundby Bk.(Øst1)
3
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2018
18:30
TGB (2)
Holmegaard GB (1)
UHT
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2018
18:00
TGB (2)
0
Nykøbing FC (Øst2)
7
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2018
18:00
Fremad Valby (1)
0
FC Helsingør (Øst2)
8
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2018
18:00
Frederikssund FB (1)
2
BSF (Øst1)
1
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2018
18:00
Sundby Bk.(Øst1)
0
B93 (Øst1)
4
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2018
18:00
HB Køge pigefodbold (Øst2)
1
Roskilde Pigefodbold (Øst1)
7
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2018
18:00
Lynge-Broby IF (2)
0
B. 73, Slagelse (Øst1)
2
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2018
20:00
HIK (Øst2)
2
Farum BK (Øst1)
3
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2018
18:00
Herlufsholm GF (Øst2)
0
Brøndbyernes IF (Øst1)
6
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2018
17:45
Frederikssund FB (1)
0
FC Helsingør (Øst2)
2
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2018
19:00
Nykøbing FC (Øst2)
5
B. 73, Slagelse (Øst1)
3
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2018
18:30
Farum BK (Øst1)
2
B93 (Øst1)
6
|
|||||||||||||||||||
02. nov 2018
18:15
Brøndbyernes IF (Øst1)
4
Roskilde Pigefodbold (Øst1)
0
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2019
19:00
FC Helsingør (Øst2)
1
Nykøbing FC (Øst2)
0
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2019
18:45
B93 (Øst1)
1
Brøndbyernes IF (Øst1)
3
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2019
14:00
FC Helsingør (Øst2)
0
Brøndbyernes IF (Øst1)
3
|
Husk ved uafgjort direkte til straffespark.
1. runde uge 33
2. runde uge 34
3. runde uge 36
4. runde uge 38
Semifinaler uge 18 2019
Finale 26. maj 2019
Oversiddere 1 runde:Alle på nær 2 hold.
Livelodtrækning efterår 2018 på Facebook DBU Sjælland
30 november kl. 12.00