|
713664
|
fr10-08 2018
|
18:00
|
|
|
Ravnkilde Stadion
|
|
|
|
713665
|
lø18-08 2018
|
13:00
|
|
|
Vindblæs Multicenter
|
|
|
|
|
713663
|
lø18-08 2018
|
13:30
|
|
|
Arden Hallen
|
|
|
|
|
713668
|
lø25-08 2018
|
11:30
|
|
|
Arden Hallen
|
|
|
|
713667
|
lø25-08 2018
|
13:00
|
|
|
Rørbæk Stadion
|
|
|
|
713666
|
lø25-08 2018
|
16:00
|
|
|
Hvam Stadion
|
|
|
|
|
713670
|
fr31-08 2018
|
18:30
|
|
|
Ravnkilde Stadion
|
|
|
|
713669
|
fr31-08 2018
|
19:00
|
|
|
Hvam Stadion
|
|
|
|
713671
|
lø01-09 2018
|
15:30
|
|
|
Tinghøj Stadion (Doense)
|
|
|
|
713673
|
fr07-09 2018
|
18:30
|
|
|
Ravnkilde Stadion
|
|
|
|
|
713672
|
lø08-09 2018
|
15:00
|
|
|
Vindblæs Multicenter
|
|
|
|
713674
|
lø08-09 2018
|
15:00
|
|
|
Rørbæk Stadion
|
|
|
|
713676
|
lø15-09 2018
|
11:00
|
|
|
Arden Hallen
|
|
|
|
713677
|
lø15-09 2018
|
13:00
|
|
|
Vindblæs Multicenter
|
UHT
|
|
|
713675
|
lø15-09 2018
|
13:30
|
|
|
Tinghøj Stadion (Doense)
|
|
|
|
713678
|
to20-09 2018
|
18:30
|
|
|
Aalestrup Stadion
|
|
|
|
713679
|
lø22-09 2018
|
13:00
|
|
|
Rørbæk Stadion
|
|
|
|
713680
|
lø22-09 2018
|
15:30
|
|
|
Tinghøj Stadion (Doense)
|
|
|
|
713681
|
fr28-09 2018
|
17:45
|
|
|
Ravnkilde Stadion
|
|
|
|
713683
|
lø29-09 2018
|
15:00
|
|
|
Vindblæs Multicenter
|
|
|
|
713682
|
lø29-09 2018
|
15:30
|
|
|
Tinghøj Stadion (Doense)
|
|
|
|
713825
|
lø06-10 2018
|
11:00
|
|
|
Arden Hallen
|
|
|
|
713684
|
lø06-10 2018
|
13:00
|
|
|
Rørbæk Stadion
|
|
|
|
713685
|
lø06-10 2018
|
13:00
|
|
|
Vindblæs Multicenter
|
|
|
|
713828
|
lø13-10 2018
|
13:00
|
|
|
Arden Hallen
|
|
|
|
713826
|
lø13-10 2018
|
14:00
|
|
|
Aalestrup Stadion
|
|
|
|
713827
|
lø13-10 2018
|
15:30
|
|
|
Tinghøj Stadion (Doense)
|
|
|
|
713829
|
lø20-10 2018
|
13:00
|
|
|
Hvam Stadion
|
|
|
|
713830
|
lø20-10 2018
|
15:00
|
|
|
Ravnkilde Stadion
|
|
|
|
713831
|
lø20-10 2018
|
15:00
|
|
|
Rørbæk Stadion
|
|
|
De 24 bedst placerede nr. 2 som rykker op:
Aalborg KFUM (91), Christiansbjerg IF 2 (120), Viborg B67 2 (106), Viby IF 2 (123), Seest B 1 (135), Funder GF/SSIK (115), Skørping IF Frem (96), VHG/GS (90), Kongeådal SF (142), Skibbild IF (112), Sydthy B (99), Lisbjerg FC 1 (117), Kvaglund IF (139), Bredebro IF (145), Vorup FB (110), Arden IF (97), Hirtshals B (83), Låsby B (116), FC Royal (126), Herning Fremad (113), Nord/Als B (147), Tjæreborg IF (141), Vang Tvorup IF (98), As IF 1 (129).
Alle hold med minimum 5 points på 6. pladsen (og ingen udeblivelsesmarkering) bliver i serie 5.
Der tages forbehold for forkert indberettede resultater og protestsager.