|
730184
|
to16-08 2018
|
19:00
|
|
|
Brede Idrætsplads
|
|
|
|
730183
|
lø18-08 2018
|
11:00
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
|
|
|
730182
|
lø18-08 2018
|
13:00
|
|
|
Birkevang
|
|
|
|
|
730187
|
lø18-08 2018
|
14:00
|
|
|
Pedella Park
|
|
|
|
730186
|
lø18-08 2018
|
15:00
|
|
|
Lundtofte Idrætsplads
|
|
|
|
730191
|
ti21-08 2018
|
18:45
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
|
|
|
730190
|
to23-08 2018
|
18:30
|
|
|
Vedbæk Stadion
|
|
|
|
730189
|
lø25-08 2018
|
12:00
|
|
|
Sjælsøskolen
|
|
|
|
730188
|
lø25-08 2018
|
13:00
|
|
|
Karsemosegård Kunstgræs
|
|
|
|
730192
|
lø25-08 2018
|
14:00
|
|
|
Nordkysthallen
|
|
|
|
|
730193
|
lø25-08 2018
|
16:00
|
|
|
Mørdrup Idrætsanlæg
|
|
|
|
730197
|
on29-08 2018
|
18:30
|
|
|
KBK Hillerød Øst-huset
|
|
|
|
730194
|
lø01-09 2018
|
11:00
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
|
|
730196
|
lø01-09 2018
|
12:00
|
|
|
Sjælsøskolen
|
|
|
|
730199
|
lø01-09 2018
|
14:00
|
|
|
Pedella Park
|
|
|
|
730198
|
lø01-09 2018
|
15:00
|
|
|
Lundtofte Idrætsplads
|
|
|
|
730195
|
sø02-09 2018
|
16:00
|
|
|
Brede Idrætsplads
|
|
|
|
730203
|
ti04-09 2018
|
19:00
|
|
|
Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
|
|
|
|
730202
|
to06-09 2018
|
18:00
|
|
|
Vedbæk Stadion
|
|
|
|
730200
|
lø08-09 2018
|
13:00
|
|
|
Karsemosegård
|
|
|
|
730201
|
lø08-09 2018
|
13:00
|
|
|
Birkevang
|
|
|
|
730204
|
lø08-09 2018
|
14:00
|
|
|
Nordkysthallen
|
|
|
|
730205
|
lø08-09 2018
|
16:00
|
|
|
Mørdrup Idrætsanlæg
|
|
|
|
730210
|
to13-09 2018
|
18:00
|
|
|
Vedbæk Stadion
|
|
|
|
730206
|
lø15-09 2018
|
11:00
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
|
|
730207
|
lø15-09 2018
|
11:30
|
|
|
Brede Idrætsplads
|
|
|
|
730208
|
lø15-09 2018
|
12:00
|
|
|
Sjælsøskolen
|
|
|
|
730211
|
lø15-09 2018
|
15:00
|
|
|
Lundtofte Idrætsplads
|
|
|
|
730209
|
sø16-09 2018
|
14:30
|
|
|
KBK Hillerød Øst-huset
|
|
|
|
730214
|
ti18-09 2018
|
19:00
|
|
|
Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
|
HHT
|
|
|
730215
|
to20-09 2018
|
19:00
|
|
|
Pedella Park Kunstgræs
|
|
|
|
730212
|
lø22-09 2018
|
13:00
|
|
|
Karsemosegård Kunstgræs
|
|
|
|
730213
|
lø22-09 2018
|
13:00
|
|
|
Birkevang
|
|
|
|
730216
|
lø22-09 2018
|
15:30
|
|
|
Nordkysthallen
|
|
|
|
730217
|
lø22-09 2018
|
16:00
|
|
|
Mørdrup Idrætsanlæg
|
|
|
|
730218
|
lø29-09 2018
|
11:00
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
|
|
730220
|
lø29-09 2018
|
12:00
|
|
|
Sjælsøskolen
|
|
|
|
730219
|
lø29-09 2018
|
16:00
|
|
|
Brede Idrætsplads
|
|
|
|
730222
|
sø30-09 2018
|
13:00
|
|
|
Vedbæk Stadion
|
|
|
|
730221
|
sø30-09 2018
|
14:30
|
|
|
KBK Hillerød Øst-huset
|
|
|
|
730223
|
ti02-10 2018
|
19:30
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
|
|
730224
|
lø06-10 2018
|
13:00
|
|
|
Karsemosegård
|
|
|
|
730225
|
lø06-10 2018
|
13:00
|
|
|
Birkevang
|
|
|
|
730227
|
lø06-10 2018
|
14:00
|
|
|
Pedella Park
|
|
|
|
730229
|
lø06-10 2018
|
14:00
|
|
|
Mørdrup Idrætsanlæg
|
|
|
|
730226
|
lø06-10 2018
|
15:00
|
|
|
Lundtofte Idrætsplads
|
|
|
|
730228
|
lø06-10 2018
|
15:30
|
|
|
Nordkysthallen
|
|
|
|
730231
|
lø13-10 2018
|
11:00
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
|
|
730233
|
lø13-10 2018
|
12:00
|
|
|
Sjælsøskolen
|
|
|
|
730230
|
lø13-10 2018
|
13:00
|
|
|
Karsemosegård
|
|
|
|
730232
|
lø13-10 2018
|
16:00
|
|
|
Brede Idrætsplads
|
|
|
|
730235
|
ti16-10 2018
|
19:00
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
|
|
730236
|
lø20-10 2018
|
13:00
|
|
|
Birkevang
|
UHT
|
|
|
730239
|
lø20-10 2018
|
15:00
|
|
|
Lundtofte Idrætsplads
|
UHT
|
|
|
730241
|
lø20-10 2018
|
16:00
|
|
|
Mørdrup Idrætsanlæg
|
|
|
|
730237
|
lø20-10 2018
|
16:00
|
|
|
Brede Idrætsplads
|
|
|
|
730238
|
sø21-10 2018
|
14:30
|
|
|
KBK Hillerød Øst-huset
|
|
|
|
730240
|
ti23-10 2018
|
19:00
|
|
|
Pedella Park Kunstgræs
|
|
|
|
730243
|
lø27-10 2018
|
11:00
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
|
|
730244
|
lø27-10 2018
|
12:00
|
|
|
Sjælsøskolen
|
|
|
|
730246
|
lø27-10 2018
|
13:00
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
|
|
730242
|
lø27-10 2018
|
13:00
|
|
|
Karsemosegård
|
|
|
|
730247
|
lø27-10 2018
|
13:30
|
|
|
Nordkysthallen
|
|
|
|
730245
|
sø28-10 2018
|
13:00
|
|
|
Vedbæk Stadion
|
|
|
|
730185
|
lø03-11 2018
|
13:30
|
|
|
Hillerød Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
730234
|
lø10-11 2018
|
13:00
|
|
|
Vedbæk Stadion
|
|
|
|
730249
|
lø06-04 2019
|
12:00
|
|
|
Sjælsøskolen
|
|
|
|
730252
|
lø06-04 2019
|
14:00
|
|
|
Pedella Park Kunstgræs
|
|
|
|
730251
|
lø06-04 2019
|
15:30
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
|
|
730248
|
lø06-04 2019
|
15:30
|
|
|
Karsemosegård
|
|
|
|
730253
|
lø06-04 2019
|
16:00
|
|
|
Mørdrup Idrætsanlæg
|
|
|
|
730257
|
fr12-04 2019
|
18:15
|
|
|
Hillerød Stadion Kunstgræs
|
UHT
|
|
|
730254
|
lø13-04 2019
|
13:00
|
|
|
Birkevang
|
|
|
|
730259
|
lø13-04 2019
|
14:00
|
|
|
Pedella Park
|
|
|
|
730258
|
lø13-04 2019
|
15:00
|
|
|
Lundtofte Idrætsplads
|
|
|
|
730256
|
lø13-04 2019
|
16:00
|
|
|
Brede Idrætsplads
|
|
|
|
730261
|
lø20-04 2019
|
13:00
|
|
|
Birkevang
|
|
|
|
730264
|
lø20-04 2019
|
14:00
|
|
|
Nordkysthallen
|
|
|
|
730260
|
lø20-04 2019
|
15:30
|
|
|
Karsemosegård
|
|
|
|
730265
|
lø20-04 2019
|
16:00
|
|
|
Mørdrup Idrætsanlæg
|
|
|
|
730262
|
ti23-04 2019
|
19:00
|
|
|
Vedbæk Stadion
|
|
|
|
730255
|
to25-04 2019
|
19:00
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
|
|
730269
|
fr26-04 2019
|
19:00
|
|
|
Brødeskov Stadion Kunst
|
|
|
|
730266
|
lø27-04 2019
|
11:00
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
|
|
730268
|
lø27-04 2019
|
12:00
|
|
|
Sjælsøskolen
|
|
|
|
730271
|
lø27-04 2019
|
14:00
|
|
|
Pedella Park
|
|
|
|
730270
|
lø27-04 2019
|
15:00
|
|
|
Lundtofte Idrætsplads
|
|
|
|
730267
|
lø27-04 2019
|
16:00
|
|
|
Brede Idrætsplads
|
|
|
|
730263
|
ti30-04 2019
|
19:30
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
|
|
730273
|
lø04-05 2019
|
13:00
|
|
|
Birkevang
|
|
|
|
730276
|
lø04-05 2019
|
13:30
|
|
|
Nordkysthallen
|
|
|
|
730275
|
lø04-05 2019
|
14:00
|
|
|
Pedella Park
|
|
|
|
730274
|
lø04-05 2019
|
15:30
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
|
|
730272
|
lø04-05 2019
|
15:30
|
|
|
Karsemosegård
|
HHT
|
|
|
730277
|
lø04-05 2019
|
16:00
|
|
|
Mørdrup Idrætsanlæg
|
|
|
|
730282
|
to09-05 2019
|
19:00
|
|
|
Vedbæk Stadion
|
|
|
|
730281
|
fr10-05 2019
|
19:00
|
|
|
Brødeskov Stadion Kunst
|
|
|
|
730278
|
lø11-05 2019
|
11:00
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
|
|
730280
|
lø11-05 2019
|
12:00
|
|
|
Sjælsøskolen
|
|
|
|
730283
|
lø11-05 2019
|
15:00
|
|
|
Lundtofte Idrætsplads
|
|
|
|
730279
|
lø11-05 2019
|
16:00
|
|
|
Brede Idrætsplads
|
UHT
|
|
|
730250
|
ti14-05 2019
|
19:00
|
|
|
Vedbæk Stadion
|
|
|
|
730288
|
lø18-05 2019
|
12:00
|
|
|
Nordkysthallen
|
|
|
|
730285
|
lø18-05 2019
|
13:00
|
|
|
Birkevang
|
|
|
|
730286
|
lø18-05 2019
|
15:00
|
|
|
Lundtofte Idrætsplads
|
|
|
|
730284
|
lø18-05 2019
|
15:30
|
|
|
Karsemosegård
|
|
|
|
730289
|
lø18-05 2019
|
16:00
|
|
|
Mørdrup Idrætsanlæg
|
|
|
|
730290
|
to23-05 2019
|
19:00
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
|
|
730294
|
to23-05 2019
|
19:00
|
|
|
Vedbæk Stadion
|
|
|
|
730293
|
fr24-05 2019
|
19:00
|
|
|
Brødeskov Stadion Kunst
|
|
|
|
730292
|
lø25-05 2019
|
12:00
|
|
|
Sjælsøskolen
|
|
|
|
730295
|
lø25-05 2019
|
15:30
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
|
|
730291
|
lø25-05 2019
|
16:00
|
|
|
Brede Idrætsplads
|
UHT
|
|
|
730299
|
lø01-06 2019
|
12:00
|
|
|
Pedella Park
|
|
|
|
730296
|
lø01-06 2019
|
13:00
|
|
|
Birkevang
|
|
|
|
730297
|
lø01-06 2019
|
14:00
|
|
|
KBK Hillerød Øst-huset
|
|
|
|
730298
|
lø01-06 2019
|
15:00
|
|
|
Lundtofte Idrætsplads
|
|
|
|
730300
|
lø01-06 2019
|
15:30
|
|
|
Nordkysthallen
|
UHT
|
|
|
730301
|
lø01-06 2019
|
16:00
|
|
|
Mørdrup Idrætsanlæg
|
UHT
|
|
|
730305
|
to06-06 2019
|
19:00
|
|
|
Vedbæk Stadion
|
HHT
|
|
|
730303
|
lø08-06 2019
|
11:00
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
|
|
730304
|
lø08-06 2019
|
12:00
|
|
|
Sjælsøskolen
|
|
|
|
730307
|
lø08-06 2019
|
14:00
|
|
|
Nordkysthallen
|
|
|
|
730306
|
lø08-06 2019
|
15:30
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
HHT
|
|
|
730302
|
lø08-06 2019
|
15:30
|
|
|
Karsemosegård
|
HHT
|
|
|
730287
|
to13-06 2019
|
19:00
|
|
|
Pedella Park
|
|
|
|
730308
|
lø15-06 2019
|
13:30
|
|
|
Birkevang
|
UHT
|
|
|
730310
|
lø15-06 2019
|
13:30
|
|
|
KBK Hillerød Øst-huset
|
|
|
|
730311
|
lø15-06 2019
|
13:30
|
|
|
Lundtofte Idrætsplads
|
UHT
|
|
|
732102
|
lø15-06 2019
|
13:30
|
|
|
Pedella Park
|
UHT
|
|
|
732103
|
on19-06 2019
|
19:00
|
|
|
Mørdrup Idrætsanlæg
|
|
|
|
730309
|
to20-06 2019
|
19:00
|
|
|
Brede Idrætsplads
|
|
|
Turneringsafslutning:
Kvartfinaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 4
kamp 2 Vinder pulje 3 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 5
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2
Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 25. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2