|
732642
|
ti14-08 2018
|
19:15
|
|
|
Glostrup Idrætspark
|
|
|
|
732640
|
lø18-08 2018
|
13:00
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
|
|
|
732641
|
lø18-08 2018
|
13:00
|
|
|
Sportspladsen i Syd
|
|
|
|
|
732643
|
lø18-08 2018
|
13:00
|
|
|
Ejby Friluftscenter
|
|
|
|
732639
|
lø18-08 2018
|
15:00
|
|
|
Valhøj Skole
|
|
|
|
732638
|
sø19-08 2018
|
12:00
|
|
|
Langbjergskolen
|
|
|
|
|
732646
|
to23-08 2018
|
18:30
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
|
|
|
732647
|
lø25-08 2018
|
11:00
|
|
|
Avedøre Stadion Kunstgræs
|
UHT
|
|
|
732644
|
lø25-08 2018
|
11:30
|
|
|
Herstedøster Stadion
|
UHT
|
|
|
732649
|
lø25-08 2018
|
12:00
|
|
|
Strandmarkens Fritidscenter
|
|
|
|
|
732648
|
sø26-08 2018
|
11:00
|
|
|
Hundige Boldfælled
|
|
|
|
732645
|
sø26-08 2018
|
12:00
|
|
|
Gungehusskolen
|
|
|
|
732654
|
ti28-08 2018
|
19:15
|
|
|
Glostrup Idrætspark
|
|
|
|
732651
|
lø01-09 2018
|
11:00
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
|
|
732653
|
lø01-09 2018
|
13:00
|
|
|
Sportspladsen i Syd
|
|
|
|
732655
|
lø01-09 2018
|
13:00
|
|
|
Ejby Friluftscenter
|
|
|
|
732652
|
lø01-09 2018
|
15:00
|
|
|
Gungehusskolen
|
|
|
|
732650
|
lø01-09 2018
|
15:00
|
|
|
Valhøj Skole
|
|
|
|
732658
|
to06-09 2018
|
18:00
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
|
|
|
732659
|
lø08-09 2018
|
11:00
|
|
|
Avedøre Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
732661
|
lø08-09 2018
|
12:00
|
|
|
Strandmarkens Fritidscenter
|
|
|
|
732656
|
lø08-09 2018
|
13:30
|
|
|
Herstedøster Stadion
|
UHT
|
|
|
732660
|
sø09-09 2018
|
11:00
|
|
|
Hundige Boldfælled
|
|
|
|
732657
|
sø09-09 2018
|
12:00
|
|
|
Langbjergskolen
|
|
|
|
732665
|
lø15-09 2018
|
13:00
|
|
|
Sportspladsen i Syd
|
|
|
|
732663
|
lø15-09 2018
|
13:00
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
|
|
732662
|
lø15-09 2018
|
15:00
|
|
|
Valhøj Skole
|
|
|
|
732664
|
lø15-09 2018
|
15:30
|
|
|
Gungehusskolen
|
|
|
|
732666
|
sø16-09 2018
|
12:30
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
|
|
|
732667
|
ti18-09 2018
|
19:15
|
|
|
Glostrup Idrætspark
|
|
|
|
732670
|
lø22-09 2018
|
11:00
|
|
|
Avedøre Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
732673
|
lø22-09 2018
|
12:00
|
|
|
Strandmarkens Fritidscenter
|
|
|
|
732671
|
lø22-09 2018
|
13:00
|
|
|
Ejby Friluftscenter
|
|
|
|
732668
|
lø22-09 2018
|
15:30
|
|
|
Herstedøster Stadion
|
|
|
|
732672
|
sø23-09 2018
|
11:00
|
|
|
Hundige Boldfælled
|
|
|
|
732669
|
sø23-09 2018
|
12:00
|
|
|
Langbjergskolen
|
UHT
|
|
|
732679
|
lø29-09 2018
|
11:00
|
|
|
Avedøre Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
732675
|
lø29-09 2018
|
13:00
|
|
|
Albertslund Stadion
|
UHT
|
|
|
732677
|
lø29-09 2018
|
13:00
|
|
|
Sportspladsen i Syd
|
|
|
|
732674
|
lø29-09 2018
|
15:00
|
|
|
Valhøj Skole
|
|
|
|
732676
|
lø29-09 2018
|
15:30
|
|
|
Gungehusskolen
|
|
|
|
732678
|
sø30-09 2018
|
12:30
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
|
|
|
732682
|
ti02-10 2018
|
19:15
|
|
|
Glostrup Idrætspark
|
|
|
|
732685
|
lø06-10 2018
|
12:00
|
|
|
Strandmarkens Fritidscenter
|
|
|
|
732683
|
lø06-10 2018
|
13:00
|
|
|
Ejby Friluftscenter
|
|
|
|
732680
|
lø06-10 2018
|
15:30
|
|
|
Herstedøster Stadion
|
|
|
|
732684
|
sø07-10 2018
|
11:00
|
|
|
Hundige Boldfælled
|
|
|
|
732681
|
sø07-10 2018
|
12:00
|
|
|
Langbjergskolen
|
|
|
|
732691
|
lø13-10 2018
|
11:00
|
|
|
Avedøre Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
732686
|
lø13-10 2018
|
11:30
|
|
|
Herstedøster Stadion
|
|
|
|
732688
|
lø13-10 2018
|
13:00
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
|
|
732687
|
lø13-10 2018
|
15:00
|
|
|
Valhøj Skole
|
|
|
|
732689
|
lø13-10 2018
|
15:30
|
|
|
Gungehusskolen
|
|
|
|
732690
|
sø14-10 2018
|
12:30
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
|
|
|
732695
|
ti16-10 2018
|
19:15
|
|
|
Glostrup Idrætspark
|
|
|
|
732954
|
lø20-10 2018
|
12:00
|
|
|
Strandmarkens Fritidscenter
|
|
|
|
732693
|
lø20-10 2018
|
13:00
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
|
|
732694
|
lø20-10 2018
|
13:00
|
|
|
Sportspladsen i Syd
|
|
|
|
732946
|
lø20-10 2018
|
13:00
|
|
|
Ejby Friluftscenter
|
|
|
|
732692
|
sø21-10 2018
|
12:00
|
|
|
Langbjergskolen
|
|
|
|
732959
|
lø27-10 2018
|
11:00
|
|
|
Avedøre Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
732957
|
lø27-10 2018
|
13:00
|
|
|
Gungehusskolen
|
|
|
|
732956
|
lø27-10 2018
|
15:00
|
|
|
Valhøj Skole
|
|
|
|
732955
|
lø27-10 2018
|
15:30
|
|
|
Herstedøster Stadion
|
|
|
|
732960
|
sø28-10 2018
|
11:00
|
|
|
Hundige Boldfælled
|
|
|
|
732958
|
sø28-10 2018
|
12:30
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
|
|
|
732961
|
fr05-04 2019
|
18:00
|
|
|
Herstedøster Stadion
|
|
|
|
732964
|
lø06-04 2019
|
11:00
|
|
|
Avedøre Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
732966
|
lø06-04 2019
|
13:00
|
|
|
Avedøre Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
732962
|
lø06-04 2019
|
13:00
|
|
|
Gungehusskolen
|
|
|
|
732963
|
sø07-04 2019
|
12:30
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
|
|
|
732965
|
sø07-04 2019
|
13:00
|
|
|
Hundige Boldfælled
|
|
|
|
732971
|
to11-04 2019
|
19:15
|
|
|
Glostrup Idrætspark
|
HHT
|
|
|
732969
|
lø13-04 2019
|
11:30
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
|
|
732970
|
lø13-04 2019
|
13:00
|
|
|
Sportspladsen i Syd
|
|
|
|
732972
|
lø13-04 2019
|
13:00
|
|
|
Ejby Friluftscenter
|
UHT
|
|
|
732968
|
lø13-04 2019
|
15:00
|
|
|
Valhøj Skole
|
|
|
|
732967
|
sø14-04 2019
|
12:00
|
|
|
Brøndbyvester Skole
|
|
|
|
732973
|
to18-04 2019
|
12:00
|
|
|
Herstedøster Stadion
|
|
|
|
732976
|
lø20-04 2019
|
11:00
|
|
|
Avedøre Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
732978
|
lø20-04 2019
|
12:00
|
|
|
Strandmarkens Fritidscenter
|
|
|
|
732974
|
sø21-04 2019
|
12:00
|
|
|
Brøndbyvester Skole
|
|
|
|
732975
|
sø21-04 2019
|
12:30
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
|
|
|
732977
|
sø21-04 2019
|
13:00
|
|
|
Hundige Boldfælled
|
|
|
|
732980
|
lø27-04 2019
|
11:30
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
|
|
732981
|
lø27-04 2019
|
12:00
|
|
|
Gungehusskolen
|
|
|
|
732982
|
lø27-04 2019
|
13:00
|
|
|
Sportspladsen i Syd
|
UHT
|
|
|
732984
|
lø27-04 2019
|
13:00
|
|
|
Ejby Friluftscenter
|
|
|
|
732979
|
lø27-04 2019
|
15:00
|
|
|
Valhøj Skole
|
|
|
|
732985
|
fr03-05 2019
|
19:00
|
|
|
Herstedøster Stadion
|
|
|
|
732987
|
lø04-05 2019
|
11:00
|
|
|
Avedøre Stadion Kunstgræs
|
HHT
|
|
|
732990
|
lø04-05 2019
|
12:00
|
|
|
Strandmarkens Fritidscenter
|
|
|
|
732988
|
lø04-05 2019
|
13:00
|
|
|
Ejby Friluftscenter
|
|
|
|
732986
|
sø05-05 2019
|
12:00
|
|
|
Brøndbyvester Skole
|
UHT
|
|
|
732989
|
sø05-05 2019
|
13:00
|
|
|
Hundige Boldfælled
|
HHT
|
|
|
732996
|
to09-05 2019
|
19:00
|
|
|
Glostrup Idrætspark
|
|
|
|
732992
|
lø11-05 2019
|
11:30
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
|
|
732993
|
lø11-05 2019
|
12:00
|
|
|
Gungehusskolen
|
UHT
|
|
|
732994
|
lø11-05 2019
|
13:00
|
|
|
Sportspladsen i Syd
|
HHT
|
|
|
732991
|
lø11-05 2019
|
15:00
|
|
|
Valhøj Skole
|
|
|
|
732995
|
sø12-05 2019
|
12:30
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
|
|
|
732999
|
on15-05 2019
|
18:30
|
|
|
Glostrup Idrætspark
|
|
|
|
733002
|
lø18-05 2019
|
12:00
|
|
|
Strandmarkens Fritidscenter
|
|
|
|
733000
|
lø18-05 2019
|
13:00
|
|
|
Ejby Friluftscenter
|
UHT
|
|
|
732997
|
lø18-05 2019
|
13:45
|
|
|
Herstedøster Stadion
|
|
|
|
732998
|
sø19-05 2019
|
12:00
|
|
|
Brøndbyvester Skole
|
UHT
|
|
|
733001
|
sø19-05 2019
|
13:00
|
|
|
Hundige Boldfælled
|
HHT
|
|
|
733006
|
fr24-05 2019
|
18:00
|
|
|
Sportspladsen i Syd
|
|
|
|
733008
|
lø25-05 2019
|
11:00
|
|
|
Avedøre Stadion Kunstgræs
|
UHT
|
|
|
733004
|
lø25-05 2019
|
11:30
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
|
|
733005
|
lø25-05 2019
|
12:00
|
|
|
Gungehusskolen
|
|
|
|
733003
|
lø25-05 2019
|
15:00
|
|
|
Valhøj Skole
|
HHT
|
|
|
733007
|
sø26-05 2019
|
12:30
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
|
|
|
733014
|
to30-05 2019
|
12:00
|
|
|
Strandmarkens Fritidscenter
|
|
|
|
733010
|
lø01-06 2019
|
13:00
|
|
|
Sportspladsen i Syd
|
|
|
|
733012
|
lø01-06 2019
|
13:00
|
|
|
Ejby Friluftscenter
|
|
|
|
733011
|
lø01-06 2019
|
15:30
|
|
|
Glostrup Idrætspark
|
HHT
|
|
|
733009
|
sø02-06 2019
|
12:00
|
|
|
Brøndbyvester Skole
|
|
|
|
733013
|
sø02-06 2019
|
13:00
|
|
|
Hundige Boldfælled
|
HHT
|
|
|
733015
|
fr07-06 2019
|
19:00
|
|
|
Herstedøster Stadion
|
|
|
|
733019
|
lø08-06 2019
|
11:00
|
|
|
Avedøre Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
733017
|
lø08-06 2019
|
12:00
|
|
|
Gungehusskolen
|
UHT
|
|
|
733016
|
lø08-06 2019
|
15:00
|
|
|
Valhøj Skole
|
|
|
|
733018
|
sø09-06 2019
|
12:30
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
|
|
|
733020
|
sø09-06 2019
|
13:00
|
|
|
Hundige Boldfælled
|
HHT
|
|
|
732983
|
ti11-06 2019
|
19:00
|
|
|
Glostrup Idrætspark
|
HHT
|
|
|
733021
|
lø15-06 2019
|
13:30
|
|
|
Brøndbyvester Skole
|
HHT
|
|
|
733024
|
lø15-06 2019
|
13:30
|
|
|
Glostrup Idrætspark
|
HHT
|
|
|
733026
|
lø15-06 2019
|
13:30
|
|
|
Strandmarkens Fritidscenter
|
UHT
|
|
|
733022
|
to20-06 2019
|
19:00
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
|
|
733023
|
to20-06 2019
|
19:00
|
|
|
Sportspladsen i Syd
|
|
|
|
733025
|
to20-06 2019
|
19:00
|
|
|
Ejby Friluftscenter
|
UHT
|
|
Turneringsafslutning:
Kvartfinaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 4
kamp 2 Vinder pulje 3 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 5
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2
Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 25. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2