MENU

U12 Drenge SU 8-mands (07) Efterår, Pulje 2 (2018) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
166698
fr
24-08 2018
Kl. 18:30
AB Køge BK Akademisk Boldklub
166699 fr
24-08 2018
Kl. 18:30
Hørsholm-Usserød IK Solrød FC Hørsholm Idrætspark
166701
25-08 2018
Kl. 10:00
Greve Fodbold Espergærde IF Greve Idræts Center
166697
25-08 2018
Kl. 10:30
B. 1973, Herlev Lyngby Boldklub 1921 (2) Elverroad Kunstgræs
166700
25-08 2018
Kl. 11:00
Frem Hellebæk KFUM BK, Roskilde Nordkysthallen
166696
26-08 2018
Kl. 09:30
Ringsted IF Holbæk B&I Ringsted Stadion
166706
on
29-08 2018
Kl. 18:00
Holbæk B&I Greve Fodbold SuRi Park
166707
to
30-08 2018
Kl. 18:30
Køge BK Ringsted IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
166703
01-09 2018
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub 1921 (2) AB Lyngby Stadion
166705
01-09 2018
Kl. 12:15
KFUM BK, Roskilde Hørsholm-Usserød IK Lillevang Idrætscenter
166704
02-09 2018
Kl. 15:00
Solrød FC B. 1973, Herlev Solrød Idrætscenter
166713
08-09 2018
Kl. 10:00
Greve Fodbold Køge BK Greve Idræts Center
166710
08-09 2018
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub 1921 (2) Solrød FC Lyngby Stadion
166711
08-09 2018
Kl. 11:00
Hørsholm-Usserød IK Espergærde IF Hørsholm Idrætspark
166708
08-09 2018
Kl. 11:00
KFUM BK, Roskilde B. 1973, Herlev Lillevang Idrætscenter
166712
09-09 2018
Kl. 11:00
Frem Hellebæk Holbæk B&I Nordkysthallen
166702
15-09 2018
Kl. 11:30
Espergærde IF Frem Hellebæk Mørdrup Idrætsanlæg
166718
22-09 2018
Kl. 11:00
Holbæk B&I Hørsholm-Usserød IK SuRi Park
166719
22-09 2018
Kl. 11:00
Køge BK Frem Hellebæk Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
166714
22-09 2018
Kl. 11:30
Espergærde IF B. 1973, Herlev Mørdrup Idrætsanlæg
166717
23-09 2018
Kl. 11:15
KFUM BK, Roskilde Lyngby Boldklub 1921 (2) Lillevang Idrætscenter
166715
23-09 2018
Kl. 12:00
Ringsted IF Greve Fodbold Ringsted Stadion
166716
23-09 2018
Kl. 15:00
Solrød FC AB Solrød Idrætscenter
166720
29-09 2018
Kl. 09:30
B. 1973, Herlev Holbæk B&I Elverroad
166722
29-09 2018
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub 1921 (2) Espergærde IF Lyngby Stadion
166725
29-09 2018
Kl. 11:00
Frem Hellebæk Ringsted IF Nordkysthallen
166721
29-09 2018
Kl. 11:00
AB Greve Fodbold Akademisk Boldklub
166723
30-09 2018
Kl. 12:00
Hørsholm-Usserød IK Køge BK Hørsholm Idrætspark
166724
30-09 2018
Kl. 15:00
Solrød FC KFUM BK, Roskilde Solrød Idrætscenter
166730 fr
05-10 2018
Kl. 17:30
Holbæk B&I Lyngby Boldklub 1921 (2) SuRi Park
166729
06-10 2018
Kl. 10:00
Greve Fodbold Frem Hellebæk Greve Idræts Center
166731
06-10 2018
Kl. 11:00
Køge BK B. 1973, Herlev Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
166728
06-10 2018
Kl. 11:15
KFUM BK, Roskilde AB Lillevang Idrætscenter
166726
06-10 2018
Kl. 11:30
Espergærde IF Solrød FC Mørdrup Idrætsanlæg
166727
07-10 2018
Kl. 12:30
Ringsted IF Hørsholm-Usserød IK Ringsted Stadion
166733 fr
12-10 2018
Kl. 17:15
AB Frem Hellebæk Akademisk Boldklub
166735
fr
12-10 2018
Kl. 17:15
Hørsholm-Usserød IK Greve Fodbold Hørsholm Idrætspark
166732
13-10 2018
Kl. 10:30
B. 1973, Herlev Ringsted IF Elverroad Kunstgræs
166737
13-10 2018
Kl. 11:15
KFUM BK, Roskilde Espergærde IF Lillevang Idrætscenter
166736
14-10 2018
Kl. 15:00
Solrød FC Holbæk B&I Solrød Idrætscenter
166741
27-10 2018
Kl. 10:00
Greve Fodbold B. 1973, Herlev Greve Idræts Center
166742
27-10 2018
Kl. 11:00
Holbæk B&I KFUM BK, Roskilde SuRi Park
166740
27-10 2018
Kl. 11:00
Frem Hellebæk Hørsholm-Usserød IK Nordkysthallen
166738
27-10 2018
Kl. 12:15
Espergærde IF AB Mørdrup Idrætsanlæg
166743
28-10 2018
Kl. 11:00
Køge BK Solrød FC Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
166739
28-10 2018
Kl. 12:00
Ringsted IF Lyngby Boldklub 1921 (2) Ringsted Stadion
166747
03-11 2018
Kl. 08:45
Lyngby Boldklub 1921 (2) Greve Fodbold Lyngby Stadion
166744
03-11 2018
Kl. 09:30
Espergærde IF Holbæk B&I Mørdrup Idrætsanlæg
166745
03-11 2018
Kl. 11:00
B. 1973, Herlev Frem Hellebæk Elverroad Kunstgræs
166746
03-11 2018
Kl. 11:00
AB Hørsholm-Usserød IK Akademisk Boldklub
166749
03-11 2018
Kl. 11:00
KFUM BK, Roskilde Køge BK Lillevang Idrætscenter
166748
04-11 2018
Kl. 15:00
Solrød FC Ringsted IF Solrød Idrætscenter
166754
10-11 2018
Kl. 10:00
Greve Fodbold Solrød FC Greve Idræts Center
166755
10-11 2018
Kl. 11:00
Køge BK Espergærde IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
166751
10-11 2018
Kl. 11:00
AB Holbæk B&I Akademisk Boldklub
166752
10-11 2018
Kl. 11:00
Hørsholm-Usserød IK B. 1973, Herlev Hørsholm Idrætspark
166753
10-11 2018
Kl. 11:00
Frem Hellebæk Lyngby Boldklub 1921 (2) Pedella Park Kunstgræs
166734
11-11 2018
Kl. 11:45
Lyngby Boldklub 1921 (2) Køge BK Lyngby Stadion
166750
11-11 2018
Kl. 12:00
Ringsted IF KFUM BK, Roskilde Ringsted Stadion
166759
17-11 2018
Kl. 08:45
Lyngby Boldklub 1921 (2) Hørsholm-Usserød IK Lyngby Stadion
166761
17-11 2018
Kl. 10:00
KFUM BK, Roskilde Greve Fodbold Lillevang Idrætscenter
166757
17-11 2018
Kl. 10:30
Espergærde IF Ringsted IF Mørdrup Idrætsanlæg
166763
17-11 2018
Kl. 11:00
Holbæk B&I Køge BK SuRi Park
166760
18-11 2018
Kl. 15:00
Solrød FC Frem Hellebæk Solrød Idrætscenter
166709
25-11 2018
Kl. 13:00
AB Ringsted IF Akademisk Boldklub
166758
02-12 2018
Kl. 12:00
B. 1973, Herlev AB Elverroad Kunstgræs
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Husk tilmelding til VinterBold senest den 9. oktober.
Læs mere her: VinterBold

Log ind