MENU

U11 Drenge (08) 8v8 2 Forår, Pulje 2 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
258257
21-04 2019
Kl. 10:00
B 1908 3 Tårnby FF 1
!
NB: Tårnby FF 1 er taberdømt
Sundby Idrætspark
258259 to
25-04 2019
Kl. 17:00
BK Stefan 1 Oversidder Rådvadsvej
258258 to
25-04 2019
Kl. 17:30
CIK 1 KB 4 Kløvermarken
258260
28-04 2019
Kl. 11:30
FA 2000 2 BK Frem 2 Kunst, Jens Jessens Vej
258263 ti
30-04 2019
Kl. 18:15
Oversidder CIK 1
258262
04-05 2019
Kl. 10:00
KB 4 BK Stefan 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
258261
04-05 2019
Kl. 10:00
Tårnby FF 1 FA 2000 2 Vestamager Idrætsanlæg
258264
04-05 2019
Kl. 10:15
BK Frem 2 B 1908 3 Frem, Valby IP
258265
05-05 2019
Kl. 10:00
B 1908 3 KB 4
!
NB: KB 4 er taberdømt
Sundby Idrætspark
258267 to
09-05 2019
Kl. 17:00
BK Stefan 1 Tårnby FF 1 Rådvadsvej
258266 to
09-05 2019
Kl. 17:30
CIK 1 BK Frem 2 Kløvermarken
258268
12-05 2019
Kl. 09:00
FA 2000 2 Oversidder Kunst, Jens Jessens Vej
258271 ti
21-05 2019
Kl. 18:15
Oversidder B 1908 3
258272
25-05 2019
Kl. 10:15
BK Frem 2 BK Stefan 1 Frem, Valby IP
258269
25-05 2019
Kl. 11:15
Tårnby FF 1 CIK 1 Vestamager Idrætsanlæg
258270
25-05 2019
Kl. 11:30
KB 4 FA 2000 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
258273
02-06 2019
Kl. 10:00
B 1908 3 CIK 1 Sundby Idrætspark
258276 ti
04-06 2019
Kl. 18:15
Oversidder BK Frem 2
258275 to
06-06 2019
Kl. 17:00
BK Stefan 1 FA 2000 2 Rådvadsvej
258274
08-06 2019
Kl. 10:00
Tårnby FF 1 KB 4 Vestamager Idrætsanlæg
258277 to
13-06 2019
Kl. 17:30
CIK 1 BK Stefan 1 Kløvermarken
258280
15-06 2019
Kl. 10:15
BK Frem 2 Tårnby FF 1 Frem, Valby IP
258279
16-06 2019
Kl. 10:45
FA 2000 2 B 1908 3 Kunst, Jens Jessens Vej
258278
16-06 2019
Kl. 13:00
KB 4 Oversidder Kunst, KB, P. Bangs Vej
258283 ti
18-06 2019
Kl. 18:15
Oversidder Tårnby FF 1
258282 to
20-06 2019
Kl. 17:00
BK Stefan 1 B 1908 3 Rådvadsvej
258281
22-06 2019
Kl. 11:30
KB 4 BK Frem 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
258284
23-06 2019
Kl. 10:00
FA 2000 2 CIK 1 Kunst, Jens Jessens Vej
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind