MENU

U9 Drenge (10) 5v5 2 Forår, Pulje 3 (2019) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 28-04 2019
Spillested:
Kunst, B93 Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
232866 Kl. 13:30 Ørestad IF 1 Østerbro IF 1
232867 Kl. 13:30 KB 10 B 93 Xtra
232868 Kl. 13:30 Tårnby FF 1 Jægersborg BK 1
232869 Kl. 13:30 BK Frem 1 B 93 5
232870 Kl. 13:50 B 93 Xtra Ørestad IF 1 Bane 1
232871 Kl. 13:50 Østerbro IF 1 KB 10
232872 Kl. 13:50 BK Frem 1 Tårnby FF 1
232873 Kl. 13:50 B 93 5 Jægersborg BK 1
232874 Kl. 14:10 Ørestad IF 1 KB 10
232875 Kl. 14:10 Østerbro IF 1 B 93 Xtra
232876 Kl. 14:10 B 93 5 Tårnby FF 1
232877 Kl. 14:10 Jægersborg BK 1 BK Frem 1
232878 Kl. 14:30 Tårnby FF 1 Ørestad IF 1
232879 Kl. 14:30 Jægersborg BK 1 Østerbro IF 1
232880 Kl. 14:30 B 93 Xtra BK Frem 1 Bane 1
232881 Kl. 14:30 KB 10 B 93 5
Arrangør:
søndag den. 28-04 2019
Spillested:
Tingbjerg I P Bane 1 Ruten 2 2700 Brønshøj
232882 Kl. 13:30 FA 2000 2 Brønshøj BK 1 Bane 1
232883 Kl. 13:30 Skovshoved IF 1 Sundby BK 1 Bane 1
232884 Kl. 13:30 Vanløse IF 4 FB 2 Bane 1
232885 Kl. 13:30 Valby BK 1 B 1908 1 Bane 1
232886 Kl. 13:50 Sundby BK 1 FA 2000 2 Bane 1
232887 Kl. 13:50 Brønshøj BK 1 Skovshoved IF 1 Bane 1
232888 Kl. 13:50 Valby BK 1 Vanløse IF 4 Bane 1
232889 Kl. 13:50 B 1908 1 FB 2 Bane 1
232890 Kl. 14:10 FA 2000 2 Skovshoved IF 1 Bane 1
232891 Kl. 14:10 Brønshøj BK 1 Sundby BK 1 Bane 1
232892 Kl. 14:10 B 1908 1 Vanløse IF 4 Bane 1
232893 Kl. 14:10 FB 2 Valby BK 1 Bane 1
232894 Kl. 14:30 Vanløse IF 4 FA 2000 2 Bane 1
232895 Kl. 14:30 FB 2 Brønshøj BK 1 Bane 1
232896 Kl. 14:30 Sundby BK 1 Valby BK 1 Bane 1
232897 Kl. 14:30 Skovshoved IF 1 B 1908 1 Bane 1
søndag den. 05-05 2019
Spillested:
Jægersborg Bane 1 C. L. Ibsens Vej 70 2820 Gentofte
232915 Kl. 10:00 B 93 Xtra B 93 5 Bane 1
232916 Kl. 10:00 FB 2 Brønshøj BK 1 Bane 1
232917 Kl. 10:00 KB 10 Jægersborg BK 1 Bane 1
232918 Kl. 10:00 FA 2000 2 Valby BK 1 Bane 1
232919 Kl. 10:20 Brønshøj BK 1 B 93 Xtra Bane 1
232920 Kl. 10:20 B 93 5 FB 2 Bane 1
232921 Kl. 10:20 KB 10 FA 2000 2 Bane 1
232922 Kl. 10:20 Jægersborg BK 1 Valby BK 1 Bane 1
232923 Kl. 10:40 B 93 Xtra FB 2 Bane 1
232924 Kl. 10:40 B 93 5 Brønshøj BK 1 Bane 1
232925 Kl. 10:40 Valby BK 1 KB 10 Bane 1
232926 Kl. 10:40 Jægersborg BK 1 FA 2000 2 Bane 1
232927 Kl. 11:00 Valby BK 1 B 93 Xtra Bane 1
232928 Kl. 11:00 FA 2000 2 B 93 5 Bane 1
232929 Kl. 11:00 Brønshøj BK 1 KB 10 Bane 1
232930 Kl. 11:00 FB 2 Jægersborg BK 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 05-05 2019
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Ugandavej 105 2770 Kastrup
232898 Kl. 13:30 Ørestad IF 1 Tårnby FF 1
232899 Kl. 13:30 Vanløse IF 4 Skovshoved IF 1
232900 Kl. 13:30 Østerbro IF 1 BK Frem 1
232901 Kl. 13:30 B 1908 1 Sundby BK 1
232902 Kl. 13:50 Skovshoved IF 1 Ørestad IF 1
232903 Kl. 13:50 Tårnby FF 1 Vanløse IF 4
232904 Kl. 13:50 Sundby BK 1 Østerbro IF 1
232905 Kl. 13:50 B 1908 1 BK Frem 1
232906 Kl. 14:10 Ørestad IF 1 Vanløse IF 4
232907 Kl. 14:10 Tårnby FF 1 Skovshoved IF 1
232908 Kl. 14:10 Østerbro IF 1 B 1908 1
232909 Kl. 14:10 BK Frem 1 Sundby BK 1
232910 Kl. 14:30 BK Frem 1 Ørestad IF 1
232912 Kl. 14:30 Sundby BK 1 Tårnby FF 1
232913 Kl. 14:30 Skovshoved IF 1 Østerbro IF 1
232914 Kl. 14:30 Vanløse IF 4 B 1908 1
lørdag den. 11-05 2019
Spillested:
Valby IP, tribunen Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
232947 Kl. 11:00 Ørestad IF 1 B 93 5
232948 Kl. 11:00 Sundby BK 1 Valby BK 1
232949 Kl. 11:00 B 93 Xtra Tårnby FF 1 Bane 1
232950 Kl. 11:00 B 1908 1 FA 2000 2
232951 Kl. 11:20 Sundby BK 1 Ørestad IF 1
232952 Kl. 11:20 Valby BK 1 B 93 5
232953 Kl. 11:20 FA 2000 2 B 93 Xtra
232954 Kl. 11:20 Tårnby FF 1 B 1908 1
232955 Kl. 11:40 Ørestad IF 1 Valby BK 1
232956 Kl. 11:40 B 93 5 Sundby BK 1
232957 Kl. 11:40 B 93 Xtra B 1908 1 Bane 1
232958 Kl. 11:40 Tårnby FF 1 FA 2000 2
232959 Kl. 12:00 B 1908 1 Ørestad IF 1
232960 Kl. 12:00 B 93 5 B 93 Xtra
232961 Kl. 12:00 FA 2000 2 Sundby BK 1
232962 Kl. 12:00 Valby BK 1 Tårnby FF 1
søndag den. 12-05 2019
Spillested:
Skovshoved I P Krøyersvej 5 A 2930 Klampenborg
232931 Kl. 11:45 Østerbro IF 1 Jægersborg BK 1
232932 Kl. 11:45 Skovshoved IF 1 FB 2
232933 Kl. 11:45 KB 10 BK Frem 1
!
NB: BK Frem 1 er taberdømt
Bane 1
232934 Kl. 11:45 Brønshøj BK 1 Vanløse IF 4
232935 Kl. 12:05 Skovshoved IF 1 Østerbro IF 1
232936 Kl. 12:05 FB 2 Jægersborg BK 1
232937 Kl. 12:05 Brønshøj BK 1 KB 10
232938 Kl. 12:05 BK Frem 1
!
NB: BK Frem 1 er taberdømt
Vanløse IF 4 Bane 1
232939 Kl. 12:25 Østerbro IF 1 FB 2
232940 Kl. 12:25 Jægersborg BK 1 Skovshoved IF 1
232941 Kl. 12:25 Vanløse IF 4 KB 10
232942 Kl. 12:25 BK Frem 1
!
NB: BK Frem 1 er taberdømt
Brønshøj BK 1 Bane 1
232943 Kl. 12:45 Vanløse IF 4 Østerbro IF 1
232944 Kl. 12:45 Jægersborg BK 1 Brønshøj BK 1
232945 Kl. 12:45 KB 10 Skovshoved IF 1
232946 Kl. 12:45 FB 2 BK Frem 1
!
NB: BK Frem 1 er taberdømt
Bane 1
Arrangør:
lørdag den. 25-05 2019
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
233073 Kl. 10:00 Ørestad IF 1 Jægersborg BK 1
233074 Kl. 10:00 Brønshøj BK 1 B 1908 1
233075 Kl. 10:00 KB 10 Tårnby FF 1
!
NB: Tårnby FF 1 er taberdømt
Bane 1
233076 Kl. 10:00 Sundby BK 1 FB 2
233077 Kl. 10:20 Brønshøj BK 1 Ørestad IF 1
233078 Kl. 10:20 B 1908 1 Jægersborg BK 1
233079 Kl. 10:20 Sundby BK 1 KB 10
233080 Kl. 10:20 FB 2 Tårnby FF 1
!
NB: Tårnby FF 1 er taberdømt
Bane 1
233081 Kl. 10:40 Ørestad IF 1 B 1908 1
233082 Kl. 10:40 Jægersborg BK 1 Brønshøj BK 1
233083 Kl. 10:40 KB 10 FB 2
233084 Kl. 10:40 Tårnby FF 1
!
NB: Tårnby FF 1 er taberdømt
Sundby BK 1 Bane 1
233085 Kl. 11:00 FB 2 Ørestad IF 1
233086 Kl. 11:00 Jægersborg BK 1 Sundby BK 1
233087 Kl. 11:00 Tårnby FF 1
!
NB: Tårnby FF 1 er taberdømt
Brønshøj BK 1 Bane 1
233088 Kl. 11:00 B 1908 1 KB 10
Arrangør:
søndag den. 26-05 2019
Spillested:
Frem, Valby IP Julius Andersens Vej 7 2450 København SV
232965 Kl. 13:30 Østerbro IF 1 B 93 5
232966 Kl. 13:30 FA 2000 2 Vanløse IF 4
232967 Kl. 13:50 Skovshoved IF 1 B 93 Xtra Bane 1
232968 Kl. 13:50 Valby BK 1 BK Frem 1
232969 Kl. 13:50 FA 2000 2 Østerbro IF 1
232970 Kl. 13:50 Vanløse IF 4 B 93 5
232971 Kl. 14:10 B 93 Xtra Valby BK 1 Bane 1
232972 Kl. 14:10 BK Frem 1 Skovshoved IF 1
232973 Kl. 14:10 Østerbro IF 1 Vanløse IF 4
232974 Kl. 14:10 B 93 5 FA 2000 2
232975 Kl. 14:30 Vanløse IF 4 B 93 Xtra Bane 1
232976 Kl. 14:30 BK Frem 1 FA 2000 2
232977 Kl. 14:30 B 93 5 Skovshoved IF 1
233072 Kl. 14:30 Valby BK 1 Østerbro IF 1
Arrangør:
søndag den. 26-05 2019
Spillested:
Valby IP, tribunen Bane 1 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
232963 Kl. 13:30 B 93 Xtra BK Frem 1 Bane 1
232964 Kl. 13:30 Skovshoved IF 1 Valby BK 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 16-06 2019
Spillested:
Grøndal Centret Hvidkildevej 64 2400 København NV
233089 Kl. 10:00 KB 10 B 93 5
233090 Kl. 10:00 Skovshoved IF 1 B 1908 1
233091 Kl. 10:00 Østerbro IF 1 Tårnby FF 1
233092 Kl. 10:00 Brønshøj BK 1 Valby BK 1
233093 Kl. 10:20 Skovshoved IF 1 KB 10
233094 Kl. 10:20 B 1908 1 B 93 5
233095 Kl. 10:20 Brønshøj BK 1 Østerbro IF 1
233096 Kl. 10:20 Valby BK 1 Tårnby FF 1
233097 Kl. 10:40 KB 10 B 1908 1
233098 Kl. 10:40 B 93 5 Skovshoved IF 1
233099 Kl. 10:40 Østerbro IF 1 Valby BK 1
233100 Kl. 10:40 Tårnby FF 1 Brønshøj BK 1
233101 Kl. 11:00 Valby BK 1 KB 10
233102 Kl. 11:00 B 93 5 Brønshøj BK 1
233103 Kl. 11:00 Tårnby FF 1 Skovshoved IF 1
233104 Kl. 11:00 B 1908 1 Østerbro IF 1
Arrangør:
søndag den. 16-06 2019
Spillested:
Grøndal Centret Hvidkildevej 64 2400 København NV
233105 Kl. 11:45 Ørestad IF 1 BK Frem 1
233106 Kl. 11:45 FA 2000 2 FB 2
233107 Kl. 11:45 B 93 Xtra Jægersborg BK 1 Bane 1
233108 Kl. 11:45 Vanløse IF 4 Sundby BK 1
233109 Kl. 12:05 FA 2000 2 Ørestad IF 1
233110 Kl. 12:05 FB 2 BK Frem 1
233111 Kl. 12:05 Sundby BK 1 B 93 Xtra Bane 1
233112 Kl. 12:05 Jægersborg BK 1 Vanløse IF 4
233113 Kl. 12:25 Ørestad IF 1 FB 2
233114 Kl. 12:25 BK Frem 1 FA 2000 2
233115 Kl. 12:25 B 93 Xtra Vanløse IF 4 Bane 1
233116 Kl. 12:25 Sundby BK 1 Jægersborg BK 1
233117 Kl. 12:45 Vanløse IF 4 Ørestad IF 1
233118 Kl. 12:45 BK Frem 1 Sundby BK 1
233119 Kl. 12:45 Jægersborg BK 1 FA 2000 2
233120 Kl. 12:45 FB 2 B 93 Xtra Bane 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind