MENU

U8 Drenge (11) 5v5 3 Forår, Pulje 2 (2019) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 28-04 2019
Spillested:
Valby IP, tribunen Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
244546 Kl. 12:00 Valby BK 1 Jægersborg BK 2
244574 Kl. 12:00 Fremad Amager BK Vestia 3
244575 Kl. 12:00 HIK 3 BK Stefan 1
244576 Kl. 12:00 Nørrebro United 4 BK Frem
244577 Kl. 12:20 BK Vestia 3 Valby BK 1
244578 Kl. 12:20 Jægersborg BK 2 Fremad Amager
244579 Kl. 12:20 Nørrebro United 4 HIK 3
244580 Kl. 12:20 BK Frem BK Stefan 1
244587 Kl. 12:40 Valby BK 1 Fremad Amager
244588 Kl. 12:40 Jægersborg BK 2 BK Vestia 3
244589 Kl. 12:40 BK Frem HIK 3
244590 Kl. 12:40 BK Stefan 1 Nørrebro United 4
244591 Kl. 13:00 HIK 3 Valby BK 1
244592 Kl. 13:00 BK Stefan 1 Jægersborg BK 2
244593 Kl. 13:00 BK Vestia 3 Nørrebro United 4
244594 Kl. 13:00 Fremad Amager BK Frem
Arrangør:
søndag den. 28-04 2019
Spillested:
Kunst, Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
244595 Kl. 11:45 Nørrebro United 3 Hellas
244596 Kl. 11:45 B 93 7
!
NB: B 93 7 er taberdømt
Sundby BK 3 Bane 1
244597 Kl. 11:45 BK Union 1 Tårnby FF 2
244598 Kl. 11:45 Sundby BK 2 GVI 2
244599 Kl. 12:05 Sundby BK 3 Nørrebro United 3 Bane 1
244600 Kl. 12:05 Hellas B 93 7
!
NB: B 93 7 er taberdømt
Bane 1
244601 Kl. 12:05 Sundby BK 2 BK Union 1
244602 Kl. 12:05 GVI 2 Tårnby FF 2
244603 Kl. 12:25 Nørrebro United 3 B 93 7
!
NB: B 93 7 er taberdømt
Bane 1
244604 Kl. 12:25 Hellas Sundby BK 3 Bane 1
244605 Kl. 12:25 GVI 2 BK Union 1
244606 Kl. 12:25 Tårnby FF 2 Sundby BK 2
244607 Kl. 12:45 BK Union 1 Nørrebro United 3
244608 Kl. 12:45 Tårnby FF 2 Hellas
244609 Kl. 12:45 Sundby BK 3 Sundby BK 2 Bane 1
244610 Kl. 12:45 B 93 7
!
NB: B 93 7 er taberdømt
GVI 2 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 05-05 2019
Spillested:
Kunst, Grøndal Centret Hvidkildevej 64 2400 København NV
244611 Kl. 11:45 Valby BK 1 HIK 3
244612 Kl. 11:45 BK Union 1 B 93 7
!
NB: B 93 7 er taberdømt
Bane 1
244613 Kl. 11:45 Jægersborg BK 2 Nørrebro United 4
244614 Kl. 11:45 GVI 2 Sundby BK 3
244615 Kl. 12:05 B 93 7
!
NB: B 93 7 er taberdømt
Valby BK 1 Bane 1
244616 Kl. 12:05 HIK 3 BK Union 1
244617 Kl. 12:05 Sundby BK 3 Jægersborg BK 2 Bane 1
244618 Kl. 12:05 GVI 2 Nørrebro United 4
244619 Kl. 12:25 Valby BK 1 BK Union 1
244620 Kl. 12:25 HIK 3 B 93 7
!
NB: B 93 7 er taberdømt
Bane 1
244621 Kl. 12:25 Jægersborg BK 2 GVI 2
244622 Kl. 12:25 Nørrebro United 4 Sundby BK 3 Bane 1
244623 Kl. 12:45 Nørrebro United 4 Valby BK 1 Bane 1
244624 Kl. 12:45 Sundby BK 3 HIK 3 Bane 1
244625 Kl. 12:45 B 93 7
!
NB: B 93 7 er taberdømt
Jægersborg BK 2 Bane 1
244626 Kl. 12:45 BK Union 1 GVI 2
Arrangør:
søndag den. 05-05 2019
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Ugandavej 105 2770 Kastrup
244627 Kl. 11:45 BK Vestia 3 BK Frem
244628 Kl. 11:45 Tårnby FF 2 Hellas
244686 Kl. 11:45 Fremad Amager BK Stefan 1
244697 Kl. 11:45 Nørrebro United 3
!
NB: Nørrebro United 3 er taberdømt
Sundby BK 2 Bane 1
244698 Kl. 12:05 Hellas BK Vestia 3 Bane 1
244699 Kl. 12:05 BK Frem Tårnby FF 2
244700 Kl. 12:05 Fremad Amager Nørrebro United 3
!
NB: Nørrebro United 3 er taberdømt
Bane 1
244701 Kl. 12:05 BK Stefan 1 Sundby BK 2 Bane 1
244702 Kl. 12:25 BK Vestia 3 Tårnby FF 2
244703 Kl. 12:25 BK Frem Hellas
244704 Kl. 12:25 Sundby BK 2 Fremad Amager
244705 Kl. 12:25 BK Stefan 1 Nørrebro United 3
!
NB: Nørrebro United 3 er taberdømt
Bane 1
244706 Kl. 12:45 Sundby BK 2 BK Vestia 3
244707 Kl. 12:45 Nørrebro United 3
!
NB: Nørrebro United 3 er taberdømt
BK Frem Bane 1
244708 Kl. 12:45 Hellas Fremad Amager Bane 1
244709 Kl. 12:45 Tårnby FF 2 BK Stefan 1
Arrangør:
søndag den. 12-05 2019
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
244710 Kl. 15:45 Jægersborg BK 2 BK Stefan 1
244711 Kl. 15:45 B 93 7 Tårnby FF 2
244712 Kl. 15:45 Fremad Amager Nørrebro United 4
244713 Kl. 15:45 Hellas BK Union 1 Bane 1
244714 Kl. 16:05 B 93 7 Jægersborg BK 2
244715 Kl. 16:05 Tårnby FF 2 BK Stefan 1
244716 Kl. 16:05 Hellas Fremad Amager Bane 1
244727 Kl. 16:05 Nørrebro United 4 BK Union 1 Bane 1
244728 Kl. 16:25 Jægersborg BK 2 Tårnby FF 2
244729 Kl. 16:25 BK Stefan 1 B 93 7 Bane 1
244730 Kl. 16:25 BK Union 1 Fremad Amager
244731 Kl. 16:25 Nørrebro United 4 Hellas Bane 1
244732 Kl. 16:45 BK Union 1 Jægersborg BK 2
244733 Kl. 16:45 BK Stefan 1 Hellas Bane 1
244734 Kl. 16:45 Fremad Amager B 93 7
244735 Kl. 16:45 Tårnby FF 2 Nørrebro United 4
Arrangør:
søndag den. 12-05 2019
Spillested:
Kunst, Bavnehøj IA Enghavevej 90 2450 København SV
244736 Kl. 13:30 Valby BK 1 BK Frem
244737 Kl. 13:30 Sundby BK 3 Sundby BK 2 Bane 1
244738 Kl. 13:30 BK Vestia 3 HIK 3
244739 Kl. 13:30 GVI 2 Nørrebro United 3
244740 Kl. 13:50 Sundby BK 3 Valby BK 1 Bane 1
244741 Kl. 13:50 Sundby BK 2 BK Frem
244742 Kl. 13:50 Nørrebro United 3 BK Vestia 3
244743 Kl. 13:50 HIK 3 GVI 2
244744 Kl. 14:10 Valby BK 1 Sundby BK 2
244745 Kl. 14:10 BK Frem Sundby BK 3
244746 Kl. 14:10 BK Vestia 3 GVI 2
244747 Kl. 14:10 HIK 3 Nørrebro United 3
244748 Kl. 14:30 GVI 2 Valby BK 1
244749 Kl. 14:30 BK Frem BK Vestia 3
244750 Kl. 14:30 Nørrebro United 3 Sundby BK 3
244751 Kl. 14:30 Sundby BK 2 HIK 3
Arrangør:
søndag den. 26-05 2019
Spillested:
Frem, Valby IP Julius Andersens Vej 7 2450 København SV
244752 Kl. 11:45 BK Vestia 3 Nørrebro United 4
244753 Kl. 11:45 B 93 7 Sundby BK 2
244754 Kl. 11:45 Jægersborg BK 2 BK Frem
244755 Kl. 11:45 Nørrebro United 3 BK Union 1
244756 Kl. 12:05 B 93 7 BK Vestia 3
244757 Kl. 12:05 Sundby BK 2 Nørrebro United 4
244758 Kl. 12:05 Nørrebro United 3 Jægersborg BK 2
244759 Kl. 12:05 BK Union 1 BK Frem
244760 Kl. 12:25 BK Vestia 3 Sundby BK 2
244761 Kl. 12:25 Nørrebro United 4 B 93 7 Bane 1
244762 Kl. 12:25 Jægersborg BK 2 BK Union 1
244763 Kl. 12:25 BK Frem Nørrebro United 3
244764 Kl. 12:45 BK Union 1 BK Vestia 3
244765 Kl. 12:45 Nørrebro United 4 Nørrebro United 3 Bane 1
244766 Kl. 12:45 BK Frem B 93 7
244767 Kl. 12:45 Sundby BK 2 Jægersborg BK 2
søndag den. 26-05 2019
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
244768 Kl. 13:30 Valby BK 1 BK Stefan 1
244769 Kl. 13:30 Hellas GVI 2 Bane 1
244770 Kl. 13:30 Fremad Amager HIK 3
244771 Kl. 13:30 Sundby BK 3 Tårnby FF 2 Bane 1
244772 Kl. 13:50 Hellas Valby BK 1 Bane 1
244773 Kl. 13:50 GVI 2 BK Stefan 1
244774 Kl. 13:50 Sundby BK 3 Fremad Amager Bane 1
244775 Kl. 13:50 Tårnby FF 2 HIK 3
244884 Kl. 14:10 Valby BK 1 GVI 2
244885 Kl. 14:10 BK Stefan 1 Hellas Bane 1
244886 Kl. 14:10 Fremad Amager Tårnby FF 2
244887 Kl. 14:10 HIK 3 Sundby BK 3
244888 Kl. 14:30 Tårnby FF 2 Valby BK 1
244889 Kl. 14:30 BK Stefan 1 Sundby BK 3 Bane 1
244890 Kl. 14:30 HIK 3 Hellas
244891 Kl. 14:30 GVI 2 Fremad Amager
Arrangør:
lørdag den. 15-06 2019
Spillested:
B1903 Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
244892 Kl. 13:30 Fremad Amager BK Frem
244893 Kl. 13:30 B 93 7 GVI 2
244894 Kl. 13:30 Jægersborg BK 2 HIK 3
244895 Kl. 13:30 Hellas Sundby BK 2 Bane 1
244896 Kl. 13:50 B 93 7 Fremad Amager
244897 Kl. 13:50 GVI 2 BK Frem
244898 Kl. 13:50 Hellas Jægersborg BK 2 Bane 1
244899 Kl. 13:50 Sundby BK 2 HIK 3
244900 Kl. 14:10 Fremad Amager GVI 2
244901 Kl. 14:10 BK Frem B 93 7
244902 Kl. 14:10 Jægersborg BK 2 Sundby BK 2
244903 Kl. 14:10 HIK 3 Hellas
244904 Kl. 14:30 Sundby BK 2 Fremad Amager
244905 Kl. 14:30 BK Frem Hellas
244906 Kl. 14:30 HIK 3 B 93 7
244907 Kl. 14:30 GVI 2 Jægersborg BK 2
Arrangør:
lørdag den. 15-06 2019
Spillested:
B1903 Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
244908 Kl. 15:15 Valby BK 1 Nørrebro United 4
244909 Kl. 15:15 Nørrebro United 3 Tårnby FF 2
244910 Kl. 15:15 BK Vestia 3 BK Stefan 1
244911 Kl. 15:15 BK Union 1 Sundby BK 3
244912 Kl. 15:35 Nørrebro United 3 Valby BK 1
244913 Kl. 15:35 Tårnby FF 2 Nørrebro United 4
244914 Kl. 15:35 Sundby BK 3 BK Vestia 3 Bane 1
244915 Kl. 15:35 BK Stefan 1 BK Union 1 Bane 1
244916 Kl. 15:55 Valby BK 1 Tårnby FF 2
244917 Kl. 15:55 Nørrebro United 4 Nørrebro United 3 Bane 1
244918 Kl. 15:55 BK Vestia 3 BK Union 1
244919 Kl. 15:55 Sundby BK 3 BK Stefan 1 Bane 1
244920 Kl. 16:15 BK Union 1 Valby BK 1
244921 Kl. 16:15 Nørrebro United 4 Sundby BK 3 Bane 1
244922 Kl. 16:15 BK Stefan 1 Nørrebro United 3 Bane 1
244923 Kl. 16:15 Tårnby FF 2 BK Vestia 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind