MENU

U7 Drenge (12) 3v3 uøvet Forår, Pulje 1 (2019) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 28-04 2019
Spillested:
HIK Bane 1 Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
225093 Kl. 13:30 HIK 3 B 1903 3 Bane 1
225094 Kl. 13:30 FA 2000 4 Kastrup BK 2 Bane 1
225095 Kl. 13:30 Oversidder Vanløse IF 4 Bane 1
225096 Kl. 13:30 BK Skjold 2 Fremad Amager 2 Bane 1
225097 Kl. 13:50 Kastrup BK 2 HIK 3 Bane 1
225098 Kl. 13:50 B 1903 3 FA 2000 4 Bane 1
225099 Kl. 13:50 BK Skjold 2 Oversidder Bane 1
225100 Kl. 13:50 Fremad Amager 2 Vanløse IF 4 Bane 1
225101 Kl. 14:10 HIK 3 FA 2000 4 Bane 1
225102 Kl. 14:10 B 1903 3 Kastrup BK 2 Bane 1
225103 Kl. 14:10 Fremad Amager 2 Oversidder Bane 1
søndag den. 28-04 2019
Spillested:
HIK Bane 1 Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
225205 Kl. 14:10 Vanløse IF 4 BK Skjold 2 Bane 1
225274 Kl. 14:30 Oversidder HIK 3 Bane 1
225275 Kl. 14:30 Vanløse IF 4 B 1903 3 Bane 1
225276 Kl. 14:30 Kastrup BK 2 BK Skjold 2 Bane 1
225277 Kl. 14:30 FA 2000 4 Fremad Amager 2 Bane 1
søndag den. 28-04 2019
Spillested:
Hvidovre IF's baner Hvidovrevej 311 2650 Hvidovre
225278 Kl. 10:00 Hvidovre IF 3 BK Union 1
225279 Kl. 10:00 GVI 2 Skovshoved IF 3
225280 Kl. 10:00 Tårnby FF Sundby BK 3 Bane 1
225281 Kl. 10:00 B 93 2 KB 7
225282 Kl. 10:20 Skovshoved IF 3 Hvidovre IF 3
225283 Kl. 10:20 BK Union 1 GVI 2
225284 Kl. 10:20 B 93 2 Tårnby FF
225285 Kl. 10:20 KB 7 Sundby BK 3
225286 Kl. 10:40 Hvidovre IF 3 GVI 2
225287 Kl. 10:40 BK Union 1 Skovshoved IF 3
225288 Kl. 10:40 KB 7 Tårnby FF
225289 Kl. 10:40 Sundby BK 3 B 93 2 Bane 1
225290 Kl. 11:00 Tårnby FF Hvidovre IF 3 Bane 1
225291 Kl. 11:00 Sundby BK 3 BK Union 1 Bane 1
225292 Kl. 11:00 Skovshoved IF 3 B 93 2
225293 Kl. 11:00 GVI 2 KB 7
Arrangør:
søndag den. 05-05 2019
Spillested:
Valby IP, tribunen Bane 1 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
225294 Kl. 13:30 HIK 3 Oversidder Bane 1
225295 Kl. 13:30 Tårnby FF GVI 2 Bane 1
225296 Kl. 13:30 B 1903 3 BK Skjold 2 Bane 1
225297 Kl. 13:30 KB 7 Skovshoved IF 3 Bane 1
225298 Kl. 13:50 GVI 2 HIK 3
!
NB: HIK 3 er taberdømt
Bane 1
225299 Kl. 13:50 Oversidder Tårnby FF Bane 1
225300 Kl. 13:50 Skovshoved IF 3 B 1903 3 Bane 1
225301 Kl. 13:50 KB 7 BK Skjold 2 Bane 1
225302 Kl. 14:10 HIK 3
!
NB: HIK 3 er taberdømt
Tårnby FF Bane 1
225303 Kl. 14:10 Oversidder GVI 2 Bane 1
225304 Kl. 14:10 B 1903 3 KB 7 Bane 1
225305 Kl. 14:10 BK Skjold 2 Skovshoved IF 3 Bane 1
225306 Kl. 14:30 BK Skjold 2 HIK 3
!
NB: HIK 3 er taberdømt
Bane 1
225307 Kl. 14:30 Skovshoved IF 3 Oversidder Bane 1
225308 Kl. 14:30 GVI 2 B 1903 3 Bane 1
225309 Kl. 14:30 Tårnby FF KB 7 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 05-05 2019
Spillested:
Kunst, Grøndal Centret Hvidkildevej 64 2400 København NV
225310 Kl. 10:00 Kastrup BK 2 Fremad Amager 2
225311 Kl. 10:00 Sundby BK 3
!
NB: Sundby BK 3 er taberdømt
BK Union 1 Bane 1
225312 Kl. 10:00 FA 2000 4 Vanløse IF 4
225313 Kl. 10:00 Hvidovre IF 3 B 93 2
225314 Kl. 10:20 BK Union 1 Kastrup BK 2
225315 Kl. 10:20 Fremad Amager 2 Sundby BK 3
225316 Kl. 10:20 FA 2000 4 Hvidovre IF 3
225317 Kl. 10:20 Vanløse IF 4 B 93 2
225318 Kl. 10:40 Kastrup BK 2 Sundby BK 3
!
NB: Sundby BK 3 er taberdømt
Bane 1
225319 Kl. 10:40 Fremad Amager 2 BK Union 1
225320 Kl. 10:40 B 93 2 FA 2000 4
225321 Kl. 10:40 Vanløse IF 4 Hvidovre IF 3
225324 Kl. 11:00 B 93 2 Kastrup BK 2
225325 Kl. 11:00 Hvidovre IF 3 Fremad Amager 2
225503 Kl. 11:00 BK Union 1 FA 2000 4
225504 Kl. 11:00 Sundby BK 3
!
NB: Sundby BK 3 er taberdømt
Vanløse IF 4 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 12-05 2019
Spillested:
Røllikevej Bane 1 Røllikevej 5 2770 Kastrup
225521 Kl. 11:45 HIK 3
!
NB: HIK 3 er taberdømt
Fremad Amager 2 Bane 1
225522 Kl. 11:45 Skovshoved IF 3 B 93 2
225523 Kl. 11:45 Kastrup BK 2 Oversidder
225524 Kl. 11:45 KB 7
!
NB: KB 7 er taberdømt
Hvidovre IF 3 Bane 1
225525 Kl. 12:05 Skovshoved IF 3 HIK 3
!
NB: HIK 3 er taberdømt
Bane 1
225526 Kl. 12:05 B 93 2 Fremad Amager 2
225527 Kl. 12:05 Hvidovre IF 3 Kastrup BK 2
225528 Kl. 12:05 Oversidder KB 7 Bane 1
225529 Kl. 12:25 HIK 3
!
NB: HIK 3 er taberdømt
B 93 2 Bane 1
225530 Kl. 12:25 Fremad Amager 2 Skovshoved IF 3
225531 Kl. 12:25 Kastrup BK 2 KB 7
!
NB: KB 7 er taberdømt
Bane 1
225532 Kl. 12:25 Oversidder Hvidovre IF 3
225533 Kl. 12:45 KB 7
!
NB: KB 7 er taberdømt
HIK 3 Bane 1
225534 Kl. 12:45 Fremad Amager 2 Kastrup BK 2
225535 Kl. 12:45 Hvidovre IF 3 Skovshoved IF 3
225536 Kl. 12:45 B 93 2 Oversidder
søndag den. 12-05 2019
Spillested:
Vanløse I P Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
225505 Kl. 13:30 B 1903 3 Vanløse IF 4
225506 Kl. 13:30 GVI 2 Sundby BK 3
!
NB: Sundby BK 3 er taberdømt
Bane 1
225507 Kl. 13:30 FA 2000 4 BK Skjold 2
!
NB: BK Skjold 2 er taberdømt
Bane 1
225508 Kl. 13:30 BK Union 1
!
NB: BK Union 1 er taberdømt
Tårnby FF Bane 1
225509 Kl. 13:50 GVI 2 B 1903 3
225510 Kl. 13:50 Sundby BK 3 Vanløse IF 4 Bane 1
225511 Kl. 13:50 BK Union 1
!
NB: BK Union 1 er taberdømt
FA 2000 4 Bane 1
225512 Kl. 13:50 BK Skjold 2
!
NB: BK Skjold 2 er taberdømt
Tårnby FF Bane 1
225513 Kl. 14:10 B 1903 3 Sundby BK 3
225514 Kl. 14:10 Vanløse IF 4 GVI 2
225515 Kl. 14:10 Tårnby FF FA 2000 4 Bane 1
225516 Kl. 14:10 BK Skjold 2
!
NB: BK Skjold 2 er taberdømt
BK Union 1 Bane 1
225517 Kl. 14:30 Tårnby FF B 1903 3 Bane 1
225518 Kl. 14:30 Vanløse IF 4 BK Union 1
!
NB: BK Union 1 er taberdømt
Bane 1
225519 Kl. 14:30 FA 2000 4 GVI 2
225520 Kl. 14:30 Sundby BK 3 BK Skjold 2
!
NB: BK Skjold 2 er taberdømt
Bane 1
lørdag den. 25-05 2019
Spillested:
GVI. Nymosen Bane 1 Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
225537 Kl. 11:45 Kastrup BK 2 BK Skjold 2 Bane 1
225538 Kl. 11:45 GVI 2 B 93 2 Bane 1
225539 Kl. 11:45 B 1903 3 Fremad Amager 2 Bane 1
225540 Kl. 11:45 Hvidovre IF 3 Tårnby FF Bane 1
225541 Kl. 12:05 GVI 2 Kastrup BK 2 Bane 1
225542 Kl. 12:05 B 93 2 BK Skjold 2 Bane 1
225543 Kl. 12:05 Hvidovre IF 3 B 1903 3 Bane 1
225544 Kl. 12:05 Tårnby FF Fremad Amager 2 Bane 1
225545 Kl. 12:25 Kastrup BK 2 B 93 2 Bane 1
225546 Kl. 12:25 BK Skjold 2 GVI 2 Bane 1
225547 Kl. 12:25 B 1903 3 Tårnby FF Bane 1
225548 Kl. 12:25 Fremad Amager 2 Hvidovre IF 3 Bane 1
225549 Kl. 12:45 Tårnby FF Kastrup BK 2 Bane 1
225550 Kl. 12:45 BK Skjold 2 Hvidovre IF 3 Bane 1
225551 Kl. 12:45 Fremad Amager 2 GVI 2 Bane 1
225552 Kl. 12:45 B 93 2 B 1903 3 Bane 1
søndag den. 26-05 2019
Spillested:
KB. Pile Alle Bane 1 Pile Alle 14B 2000 Frederiksberg
225553 Kl. 13:30 HIK 3 Vanløse IF 4
!
NB: Vanløse IF 4 er taberdømt
Bane 1
225554 Kl. 13:30 BK Union 1
!
NB: BK Union 1 er taberdømt
KB 7 Bane 1
225555 Kl. 13:30 FA 2000 4 Oversidder Bane 1
225556 Kl. 13:30 Skovshoved IF 3 Sundby BK 3
225557 Kl. 13:50 BK Union 1 HIK 3
!
NB: HIK 3 er taberdømt
Bane 1
225558 Kl. 13:50 KB 7 Vanløse IF 4
!
NB: Vanløse IF 4 er taberdømt
Bane 1
225559 Kl. 13:50 Skovshoved IF 3 FA 2000 4
225560 Kl. 13:50 Sundby BK 3 Oversidder Bane 1
225561 Kl. 14:10 HIK 3
!
NB: HIK 3 er taberdømt
KB 7 Bane 1
225562 Kl. 14:10 Vanløse IF 4
!
NB: Vanløse IF 4 er taberdømt
BK Union 1 Bane 1
225563 Kl. 14:10 FA 2000 4 Sundby BK 3
225564 Kl. 14:10 Oversidder Skovshoved IF 3 Bane 1
225565 Kl. 14:30 Sundby BK 3 HIK 3
!
NB: HIK 3 er taberdømt
Bane 1
225566 Kl. 14:30 Vanløse IF 4
!
NB: Vanløse IF 4 er taberdømt
Skovshoved IF 3 Bane 1
225567 Kl. 14:30 Oversidder BK Union 1 Bane 1
225568 Kl. 14:30 KB 7 FA 2000 4
søndag den. 16-06 2019
Spillested:
Valby IP, tribunen Bane 3 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
225569 Kl. 10:00 FA 2000 4 Fremad Amager 2 Bane 3
225570 Kl. 10:00 GVI 2 KB 7 Bane 1
225571 Kl. 10:00 B 1903 3 Oversidder Bane 1
225572 Kl. 10:00 BK Union 1 B 93 2 Bane 2
søndag den. 16-06 2019
Spillested:
Valby IP, tribunen Bane 5 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
225585 Kl. 10:00 HIK 3
!
NB: HIK 3 er taberdømt
BK Skjold 2 Bane 5
225586 Kl. 10:00 Hvidovre IF 3 Sundby BK 3 Bane 6
225587 Kl. 10:00 Kastrup BK 2 Vanløse IF 4 Bane 7
225588 Kl. 10:00 Tårnby FF Skovshoved IF 3 Bane 8
225589 Kl. 10:20 Hvidovre IF 3 HIK 3
!
NB: HIK 3 er taberdømt
Bane 5
225590 Kl. 10:20 Sundby BK 3 BK Skjold 2 Bane 6
225591 Kl. 10:20 Skovshoved IF 3 Kastrup BK 2 Bane 7
225592 Kl. 10:20 Vanløse IF 4 Tårnby FF Bane 8
søndag den. 16-06 2019
Spillested:
Valby IP, tribunen Bane 1 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
225573 Kl. 10:20 GVI 2 FA 2000 4 Bane 1
225574 Kl. 10:20 KB 7 Fremad Amager 2 Bane 2
225575 Kl. 10:20 BK Union 1 B 1903 3 Bane 3
225576 Kl. 10:20 B 93 2 Oversidder Bane 4
225577 Kl. 10:40 FA 2000 4 KB 7 Bane 1
225578 Kl. 10:40 Fremad Amager 2 GVI 2 Bane 2
225579 Kl. 10:40 B 1903 3 B 93 2 Bane 3
225580 Kl. 10:40 Oversidder BK Union 1 Bane 4
søndag den. 16-06 2019
Spillested:
Valby IP, tribunen Bane 5 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
225593 Kl. 10:40 HIK 3
!
NB: HIK 3 er taberdømt
Sundby BK 3 Bane 5
225594 Kl. 10:40 BK Skjold 2 Hvidovre IF 3 Bane 6
225595 Kl. 10:40 Kastrup BK 2 Tårnby FF Bane 7
225596 Kl. 10:40 Skovshoved IF 3 Vanløse IF 4 Bane 8
225597 Kl. 11:00 Tårnby FF HIK 3
!
NB: HIK 3 er taberdømt
Bane 5
225598 Kl. 11:00 BK Skjold 2 Skovshoved IF 3 Bane 6
225599 Kl. 11:00 Vanløse IF 4 Hvidovre IF 3 Bane 7
225600 Kl. 11:00 Sundby BK 3 Kastrup BK 2 Bane 8
søndag den. 16-06 2019
Spillested:
Valby IP, tribunen Bane 1 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
225581 Kl. 11:00 B 93 2 FA 2000 4 Bane 1
225582 Kl. 11:00 Fremad Amager 2 BK Union 1 Bane 2
225583 Kl. 11:00 Oversidder GVI 2 Bane 3
225584 Kl. 11:00 KB 7 B 1903 3 Bane 4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind