MENU

U6 Drenge (13) 3v3 Forår, Pulje 1 (2019) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 04-05 2019
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
219958 Kl. 12:00 Tårnby FF 3 Tårnby FF 1
219959 Kl. 12:00 Vanløse IF 4 BK Vestia 1
219960 Kl. 12:00 KB 11 KB 9
219961 Kl. 12:00 GFA Hvidovre IF 1 Bane 1
219962 Kl. 12:20 Dragør BK 1 BK Hekla 1
219963 Kl. 12:20 CIK 1 B 1908 1
219964 Kl. 12:20 Tårnby FF 3 BK Vestia 1
219965 Kl. 12:20 Vanløse IF 4 Tårnby FF 1
219966 Kl. 12:40 KB 9 GFA
219967 Kl. 12:40 Hvidovre IF 1 KB 11
219968 Kl. 12:40 CIK 1 BK Hekla 1
219969 Kl. 12:40 Dragør BK 1 B 1908 1
219970 Kl. 13:00 KB 9 Tårnby FF 3
219971 Kl. 13:00 Tårnby FF 1 KB 11
219972 Kl. 13:00 BK Vestia 1 GFA
219973 Kl. 13:00 Hvidovre IF 1 Vanløse IF 4
163257 Kl. 13:20 BK Hekla 1 Tårnby FF 3
163258 Kl. 13:20 Tårnby FF 1 Dragør BK 1
163259 Kl. 13:20 BK Vestia 1 CIK 1
163260 Kl. 13:20 B 1908 1 Vanløse IF 4
163261 Kl. 13:40 BK Hekla 1 KB 9
163262 Kl. 13:40 KB 11 Dragør BK 1
163263 Kl. 13:40 GFA CIK 1 Bane 1
163264 Kl. 13:40 B 1908 1 Hvidovre IF 1
Arrangør:
søndag den. 26-05 2019
Spillested:
Kunst, Bavnehøj IA Enghavevej 90 2450 København SV
163265 Kl. 10:00 Tårnby FF 3 GFA
163266 Kl. 10:00 Tårnby FF 1 Hvidovre IF 1
163267 Kl. 10:00 BK Vestia 1 Dragør BK 1
163268 Kl. 10:00 Vanløse IF 4 CIK 1
163269 Kl. 10:20 KB 9 B 1908 1
163270 Kl. 10:20 KB 11 BK Hekla 1
163271 Kl. 10:20 Tårnby FF 3 Hvidovre IF 1
163272 Kl. 10:20 Tårnby FF 1 GFA
163273 Kl. 10:40 KB 11 B 1908 1
163274 Kl. 10:40 BK Hekla 1 BK Vestia 1
163275 Kl. 10:40 Dragør BK 1 Vanløse IF 4
163276 Kl. 10:40 CIK 1 KB 9
163277 Kl. 11:00 GFA Dragør BK 1 Bane 1
163278 Kl. 11:00 BK Vestia 1 Tårnby FF 1
163279 Kl. 11:00 Vanløse IF 4 Tårnby FF 3
163280 Kl. 11:00 Hvidovre IF 1 CIK 1
163281 Kl. 11:20 GFA KB 11 Bane 1
163282 Kl. 11:20 KB 9 Tårnby FF 1
163283 Kl. 11:20 B 1908 1 Tårnby FF 3
163284 Kl. 11:20 Hvidovre IF 1 BK Hekla 1
163285 Kl. 11:40 CIK 1 KB 11
163286 Kl. 11:40 Dragør BK 1 KB 9
163287 Kl. 11:40 B 1908 1 BK Vestia 1
163288 Kl. 11:40 BK Hekla 1 Vanløse IF 4
søndag den. 16-06 2019
Spillested:
KB. Pile Alle Bane 1 Pile Alle 14B 2000 Frederiksberg
163289 Kl. 10:00 Dragør BK 1 Tårnby FF 3 Bane 1
163290 Kl. 10:00 BK Hekla 1 B 1908 1 Bane 2
163291 Kl. 10:00 BK Vestia 1 KB 11 Bane 3
163292 Kl. 10:00 GFA Vanløse IF 4 Bane 4
163293 Kl. 10:20 KB 9 Hvidovre IF 1 Bane 1
163294 Kl. 10:20 Tårnby FF 1 CIK 1 Bane 2
163295 Kl. 10:20 KB 11 Tårnby FF 3 Bane 3
163296 Kl. 10:20 GFA BK Hekla 1 Bane 4
163297 Kl. 10:40 Hvidovre IF 1 BK Vestia 1 Bane 1
163298 Kl. 10:40 B 1908 1 Tårnby FF 1 Bane 2
163299 Kl. 10:40 Vanløse IF 4 KB 9 Bane 3
163300 Kl. 10:40 CIK 1 Dragør BK 1 Bane 4
163301 Kl. 11:00 Tårnby FF 3 BK Vestia 1 Bane 1
163302 Kl. 11:00 B 1908 1 GFA Bane 2
163303 Kl. 11:00 Vanløse IF 4 KB 11 Bane 3
163304 Kl. 11:00 Dragør BK 1 BK Hekla 1 Bane 4
163305 Kl. 11:20 Tårnby FF 3 CIK 1 Bane 1
163306 Kl. 11:20 KB 9 GFA Bane 2
163307 Kl. 11:20 KB 11 Hvidovre IF 1 Bane 3
163308 Kl. 11:20 BK Hekla 1 Tårnby FF 1 Bane 4
163309 Kl. 11:40 Tårnby FF 1 Vanløse IF 4 Bane 1
163310 Kl. 11:40 BK Vestia 1 KB 9 Bane 2
163311 Kl. 11:40 Hvidovre IF 1 Dragør BK 1 Bane 3
163312 Kl. 11:40 CIK 1 B 1908 1 Bane 4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København påmail eller på tlf: 3927 7144

Log ind