MENU

U5 Drenge (14) 3v3 Forår, Pulje 1 (2019) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 12-05 2019
Spillested:
HIK Bane 1 Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
251101 Kl. 11:45 HIK 1 BK Hellas 1
!
NB: BK Hellas 1 er taberdømt
Bane 1
251102 Kl. 11:45 GVI 1 Vanløse IF 1 Bane 1
251103 Kl. 11:45 Kastrup BK 1 FA 2000 5 Bane 1
251104 Kl. 11:45 FA 2000 4 AB Tårnby 1 Bane 1
251105 Kl. 12:05 Vanløse IF 1 HIK 1 Bane 1
251106 Kl. 12:05 BK Hellas 1
!
NB: BK Hellas 1 er taberdømt
GVI 1 Bane 1
251107 Kl. 12:05 FA 2000 4 Kastrup BK 1 Bane 1
251108 Kl. 12:05 AB Tårnby 1 FA 2000 5 Bane 1
251109 Kl. 12:25 HIK 1 GVI 1 Bane 1
251110 Kl. 12:25 BK Hellas 1
!
NB: BK Hellas 1 er taberdømt
Vanløse IF 1 Bane 1
251111 Kl. 12:25 AB Tårnby 1 Kastrup BK 1 Bane 1
251112 Kl. 12:25 FA 2000 5 FA 2000 4 Bane 1
251113 Kl. 12:45 Kastrup BK 1 HIK 1 Bane 1
251114 Kl. 12:45 FA 2000 5 BK Hellas 1
!
NB: BK Hellas 1 er taberdømt
Bane 1
251115 Kl. 12:45 Vanløse IF 1 FA 2000 4 Bane 1
251116 Kl. 12:45 GVI 1 AB Tårnby 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 12-05 2019
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Ugandavej 105 2770 Kastrup
251084 Kl. 10:00 Ørestad IF 1 Tårnby FF (2)
251085 Kl. 10:00 BK Skjold 2 JIF Hakoah 2
251086 Kl. 10:00 KB 4 KB 3
251087 Kl. 10:00 KB 2 FA 2000 6
251088 Kl. 10:20 JIF Hakoah 2 Ørestad IF 1
251089 Kl. 10:20 Tårnby FF (2) BK Skjold 2
251090 Kl. 10:20 KB 2 KB 4
251092 Kl. 10:20 FA 2000 6 KB 3
251093 Kl. 10:40 Ørestad IF 1 BK Skjold 2
251094 Kl. 10:40 Tårnby FF (2) JIF Hakoah 2
251095 Kl. 10:40 FA 2000 6 KB 4
251096 Kl. 10:40 KB 3 KB 2
251097 Kl. 11:00 KB 4 Ørestad IF 1
251098 Kl. 11:00 KB 3 Tårnby FF (2)
251099 Kl. 11:00 JIF Hakoah 2 KB 2
251100 Kl. 11:00 BK Skjold 2 FA 2000 6
lørdag den. 25-05 2019
Spillested:
HIK Bane 1 Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
251334 Kl. 10:00 JIF Hakoah 2 FA 2000 6
!
NB: FA 2000 6 er taberdømt
Bane 1
251335 Kl. 10:00 FA 2000 5 BK Hellas 1
!
NB: BK Hellas 1 er taberdømt
Bane 1
251336 Kl. 10:00 BK Skjold 2 KB 3
!
NB: KB 3 er taberdømt
Bane 1
251337 Kl. 10:00 HIK 1 FA 2000 4 Bane 1
251338 Kl. 10:20 BK Hellas 1 JIF Hakoah 2
!
NB: JIF Hakoah 2 er taberdømt
Bane 1
251339 Kl. 10:20 FA 2000 6
!
NB: FA 2000 6 er taberdømt
FA 2000 5 Bane 1
251340 Kl. 10:20 BK Skjold 2 HIK 1 Bane 1
251341 Kl. 10:20 KB 3
!
NB: KB 3 er taberdømt
FA 2000 4 Bane 1
251342 Kl. 10:40 JIF Hakoah 2
!
NB: JIF Hakoah 2 er taberdømt
FA 2000 5 Bane 1
251343 Kl. 10:40 FA 2000 6
!
NB: FA 2000 6 er taberdømt
BK Hellas 1 Bane 1
251344 Kl. 10:40 FA 2000 4 BK Skjold 2 Bane 1
251345 Kl. 10:40 KB 3
!
NB: KB 3 er taberdømt
HIK 1 Bane 1
251561 Kl. 11:00 FA 2000 4 JIF Hakoah 2
!
NB: JIF Hakoah 2 er taberdømt
Bane 1
251562 Kl. 11:00 HIK 1 FA 2000 6
!
NB: FA 2000 6 er taberdømt
Bane 1
251563 Kl. 11:00 BK Hellas 1
!
NB: BK Hellas 1 er taberdømt
BK Skjold 2 Bane 1
251564 Kl. 11:00 FA 2000 5 KB 3
!
NB: KB 3 er taberdømt
Bane 1
Arrangør:
søndag den. 26-05 2019
Spillested:
Kunst, Kalvebod Fælled Skole Bane 1 Else Alfelts Vej 2 2300 København S
251318 Kl. 10:00 Ørestad IF 1 KB 4 Bane 1
251319 Kl. 10:00 Kastrup BK 1 GVI 1 Bane 1
251320 Kl. 10:00 Tårnby FF (2) KB 2 Bane 1
251321 Kl. 10:00 AB Tårnby 1 Vanløse IF 1 Bane 1
251322 Kl. 10:20 GVI 1 Ørestad IF 1 Bane 1
251323 Kl. 10:20 KB 4 Kastrup BK 1 Bane 1
251324 Kl. 10:20 Vanløse IF 1 Tårnby FF (2) Bane 1
251325 Kl. 10:20 AB Tårnby 1 KB 2 Bane 1
251326 Kl. 10:40 Ørestad IF 1 Kastrup BK 1 Bane 1
251327 Kl. 10:40 KB 4 GVI 1 Bane 1
251328 Kl. 10:40 Tårnby FF (2) AB Tårnby 1 Bane 1
251329 Kl. 10:40 KB 2 Vanløse IF 1 Bane 1
251330 Kl. 11:00 KB 2 Ørestad IF 1 Bane 1
251331 Kl. 11:00 Vanløse IF 1 KB 4 Bane 1
251332 Kl. 11:00 GVI 1 Tårnby FF (2) Bane 1
251333 Kl. 11:00 Kastrup BK 1 AB Tårnby 1 Bane 1
søndag den. 16-06 2019
Spillested:
Kunst, HIK Bane 1 Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
251565 Kl. 10:00 Tårnby FF (2) KB 3 Bane 1
251566 Kl. 10:00 GVI 1 FA 2000 5
!
NB: FA 2000 5 er taberdømt
Bane 1
251567 Kl. 10:00 BK Skjold 2 KB 2 Bane 1
251568 Kl. 10:00 BK Hellas 1 Kastrup BK 1 Bane 1
søndag den. 16-06 2019
Spillested:
Kunst, HIK Bane 1 Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
251581 Kl. 10:00 Ørestad IF 1 FA 2000 6 Bane 1
251582 Kl. 10:00 Vanløse IF 1 FA 2000 4 Bane 1
251583 Kl. 10:00 JIF Hakoah 2 KB 4 Bane 1
252086 Kl. 10:00 AB Tårnby 1 HIK 1 Bane 1
252087 Kl. 10:20 Vanløse IF 1 Ørestad IF 1 Bane 1
252088 Kl. 10:20 FA 2000 4 FA 2000 6 Bane 1
252089 Kl. 10:20 HIK 1 JIF Hakoah 2 Bane 1
252090 Kl. 10:20 KB 4 AB Tårnby 1 Bane 1
søndag den. 16-06 2019
Spillested:
Kunst, HIK Bane 1 Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
251569 Kl. 10:20 GVI 1 Tårnby FF (2) Bane 1
251570 Kl. 10:20 FA 2000 5
!
NB: FA 2000 5 er taberdømt
KB 3 Bane 1
251571 Kl. 10:20 BK Hellas 1 BK Skjold 2 Bane 1
251572 Kl. 10:20 KB 2 Kastrup BK 1 Bane 1
251573 Kl. 10:40 Tårnby FF (2) FA 2000 5
!
NB: FA 2000 5 er taberdømt
Bane 1
251574 Kl. 10:40 KB 3 GVI 1 Bane 1
251575 Kl. 10:40 Kastrup BK 1 BK Skjold 2 Bane 1
251576 Kl. 10:40 KB 2 BK Hellas 1 Bane 1
søndag den. 16-06 2019
Spillested:
Kunst, HIK Bane 1 Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
252091 Kl. 10:40 Ørestad IF 1 FA 2000 4 Bane 1
252092 Kl. 10:40 FA 2000 6 Vanløse IF 1 Bane 1
252093 Kl. 10:40 JIF Hakoah 2 AB Tårnby 1 Bane 1
252094 Kl. 10:40 KB 4 HIK 1 Bane 1
252095 Kl. 11:00 AB Tårnby 1 Ørestad IF 1 Bane 1
252096 Kl. 11:00 FA 2000 6 JIF Hakoah 2 Bane 1
252097 Kl. 11:00 HIK 1 Vanløse IF 1 Bane 1
252098 Kl. 11:00 FA 2000 4 KB 4 Bane 1
søndag den. 16-06 2019
Spillested:
Kunst, HIK Bane 1 Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
251577 Kl. 11:00 Kastrup BK 1 Tårnby FF (2) Bane 1
251578 Kl. 11:00 KB 3 BK Hellas 1 Bane 1
251579 Kl. 11:00 BK Skjold 2 GVI 1 Bane 1
251580 Kl. 11:00 FA 2000 5
!
NB: FA 2000 5 er taberdømt
KB 2 Bane 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind