MENU

U10 Piger (09) 5v5 3 Forår, Pulje 1 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Arrangør
220554
28-04 2019
Kl. 14:00
Tårnby FF 2 Bk Fix Husum Boldklub
220555
28-04 2019
Kl. 14:00
Jægersborg BK BK Vestia 1 Husum Boldklub
220556
28-04 2019
Kl. 14:00
Husum BK 1 Hvidovre IF Husum Boldklub
220557
28-04 2019
Kl. 14:00
HB Fremad Valby Husum Boldklub
220558
28-04 2019
Kl. 14:20
FC Damsø 1 Dragør BK 1 Husum Boldklub
220559
28-04 2019
Kl. 14:20
Oversidder Oversidder Husum Boldklub
220560
28-04 2019
Kl. 14:20
Tårnby FF 2 BK Vestia 1 Husum Boldklub
220561
28-04 2019
Kl. 14:20
Jægersborg BK Bk Fix Husum Boldklub
220562
28-04 2019
Kl. 14:40
Hvidovre IF HB Husum Boldklub
220563
28-04 2019
Kl. 14:40
Fremad Valby Husum BK 1 Husum Boldklub
220564
28-04 2019
Kl. 14:40
Oversidder Dragør BK 1 Husum Boldklub
220565
28-04 2019
Kl. 14:40
FC Damsø 1 Oversidder Husum Boldklub
220566
28-04 2019
Kl. 15:00
Hvidovre IF Tårnby FF 2 Husum Boldklub
220567
28-04 2019
Kl. 15:00
Bk Fix Husum BK 1 Husum Boldklub
220568
28-04 2019
Kl. 15:00
BK Vestia 1 HB Husum Boldklub
220569
28-04 2019
Kl. 15:00
Fremad Valby Jægersborg BK Husum Boldklub
220570
28-04 2019
Kl. 15:20
Dragør BK 1 Tårnby FF 2 Husum Boldklub
220571
28-04 2019
Kl. 15:20
Bk Fix FC Damsø 1 Husum Boldklub
220572
28-04 2019
Kl. 15:20
BK Vestia 1 Oversidder Husum Boldklub
220573
28-04 2019
Kl. 15:20
Oversidder Jægersborg BK Husum Boldklub
220574
28-04 2019
Kl. 15:40
Dragør BK 1 Hvidovre IF Husum Boldklub
220575
28-04 2019
Kl. 15:40
Husum BK 1 FC Damsø 1 Husum Boldklub
220576
28-04 2019
Kl. 15:40
HB Oversidder Husum Boldklub
220577
28-04 2019
Kl. 15:40
Oversidder Fremad Valby Husum Boldklub
220578
05-05 2019
Kl. 14:00
Tårnby FF 2 HB Dragør Boldklub
220579
05-05 2019
Kl. 14:00
Bk Fix Fremad Valby Dragør Boldklub
220580
05-05 2019
Kl. 14:00
BK Vestia 1 FC Damsø 1 Dragør Boldklub
220581
05-05 2019
Kl. 14:00
Jægersborg BK Oversidder Dragør Boldklub
220582
05-05 2019
Kl. 14:20
Hvidovre IF Oversidder Dragør Boldklub
220583
05-05 2019
Kl. 14:20
Husum BK 1 Dragør BK 1 Dragør Boldklub
220584
05-05 2019
Kl. 14:20
Tårnby FF 2 Fremad Valby Dragør Boldklub
220585
05-05 2019
Kl. 14:20
Bk Fix HB Dragør Boldklub
220586
05-05 2019
Kl. 14:40
Husum BK 1 Oversidder Dragør Boldklub
220587
05-05 2019
Kl. 14:40
Dragør BK 1 BK Vestia 1 Dragør Boldklub
220588
05-05 2019
Kl. 14:40
FC Damsø 1 Jægersborg BK Dragør Boldklub
220589
05-05 2019
Kl. 14:40
Oversidder Hvidovre IF Dragør Boldklub
220590
05-05 2019
Kl. 15:00
HB FC Damsø 1 Dragør Boldklub
220591
05-05 2019
Kl. 15:00
BK Vestia 1 Bk Fix Dragør Boldklub
220592
05-05 2019
Kl. 15:00
Jægersborg BK Tårnby FF 2 Dragør Boldklub
220593
05-05 2019
Kl. 15:00
Fremad Valby Oversidder Dragør Boldklub
220594
05-05 2019
Kl. 15:20
HB Husum BK 1 Dragør Boldklub
220595
05-05 2019
Kl. 15:20
Hvidovre IF Bk Fix Dragør Boldklub
220596
05-05 2019
Kl. 15:20
Oversidder Tårnby FF 2 Dragør Boldklub
220597
05-05 2019
Kl. 15:20
Fremad Valby Dragør BK 1 Dragør Boldklub
220598
05-05 2019
Kl. 15:40
Oversidder Husum BK 1 Dragør Boldklub
220601
05-05 2019
Kl. 15:40
FC Damsø 1 Hvidovre IF Dragør Boldklub
220602
05-05 2019
Kl. 15:40
Oversidder BK Vestia 1 Dragør Boldklub
220603
05-05 2019
Kl. 15:40
Dragør BK 1 Jægersborg BK Dragør Boldklub
220604
12-05 2019
Kl. 14:00
FC Damsø 1 Tårnby FF 2 FC Damsø
220605
12-05 2019
Kl. 14:00
Dragør BK 1 Oversidder FC Damsø
220606
12-05 2019
Kl. 14:00
BK Vestia 1 Husum BK 1 FC Damsø
220607
12-05 2019
Kl. 14:00
HB Jægersborg BK FC Damsø
220608
12-05 2019
Kl. 14:20
Hvidovre IF Fremad Valby FC Damsø
220609
12-05 2019
Kl. 14:20
Bk Fix Oversidder FC Damsø
220610
12-05 2019
Kl. 14:20
Husum BK 1 Tårnby FF 2 FC Damsø
220611
12-05 2019
Kl. 14:20
HB Dragør BK 1 FC Damsø
220612
12-05 2019
Kl. 14:40
Fremad Valby BK Vestia 1 FC Damsø
220619
12-05 2019
Kl. 14:40
Oversidder Bk Fix FC Damsø
220620
12-05 2019
Kl. 14:40
Jægersborg BK Hvidovre IF FC Damsø
220621
12-05 2019
Kl. 14:40
Oversidder FC Damsø 1 FC Damsø
220622
12-05 2019
Kl. 15:00
Tårnby FF 2 BK Vestia 1 FC Damsø
220623
12-05 2019
Kl. 15:00
Oversidder HB FC Damsø
220624
12-05 2019
Kl. 15:00
Jægersborg BK Husum BK 1 FC Damsø
220625
12-05 2019
Kl. 15:00
FC Damsø 1 Dragør BK 1 FC Damsø
220626
12-05 2019
Kl. 15:20
Tårnby FF 2 Oversidder FC Damsø
220627
12-05 2019
Kl. 15:20
Hvidovre IF HB FC Damsø
220628
12-05 2019
Kl. 15:20
Husum BK 1 Fremad Valby FC Damsø
220629
12-05 2019
Kl. 15:20
Dragør BK 1 Bk Fix FC Damsø
220630
12-05 2019
Kl. 15:40
Bk Fix Jægersborg BK FC Damsø
220631
12-05 2019
Kl. 15:40
BK Vestia 1 Hvidovre IF FC Damsø
220632
12-05 2019
Kl. 15:40
Fremad Valby FC Damsø 1 FC Damsø
220633
12-05 2019
Kl. 15:40
Oversidder Oversidder FC Damsø
220634
26-05 2019
Kl. 12:00
Hvidovre IF Dragør BK 1 Tårnby FF
220635
26-05 2019
Kl. 12:00
FC Damsø 1 Husum BK 1 Tårnby FF
220636
26-05 2019
Kl. 12:00
HB Oversidder Tårnby FF
220637
26-05 2019
Kl. 12:00
Fremad Valby Oversidder Tårnby FF
220638
26-05 2019
Kl. 12:20
Dragør BK 1 Tårnby FF 2 Tårnby FF
220639
26-05 2019
Kl. 12:20
Bk Fix FC Damsø 1 Tårnby FF
220640
26-05 2019
Kl. 12:20
Oversidder BK Vestia 1 Tårnby FF
172119
26-05 2019
Kl. 12:20
Oversidder Jægersborg BK Tårnby FF
172120
26-05 2019
Kl. 12:40
Tårnby FF 2 Hvidovre IF Tårnby FF
172121
26-05 2019
Kl. 12:40
Husum BK 1 Bk Fix Tårnby FF
172122
26-05 2019
Kl. 12:40
BK Vestia 1 HB Tårnby FF
172123
26-05 2019
Kl. 12:40
Jægersborg BK Fremad Valby Tårnby FF
172124
26-05 2019
Kl. 13:00
HB Husum BK 1 Tårnby FF
172125
26-05 2019
Kl. 13:00
Hvidovre IF Fremad Valby Tårnby FF
172126
26-05 2019
Kl. 13:00
Dragør BK 1 Oversidder Tårnby FF
172127
26-05 2019
Kl. 13:00
FC Damsø 1 Oversidder Tårnby FF
172128
26-05 2019
Kl. 13:20
Oversidder Tårnby FF 2 Tårnby FF
172129
26-05 2019
Kl. 13:20
BK Vestia 1 FC Damsø 1 Tårnby FF
172130
26-05 2019
Kl. 13:20
Oversidder Jægersborg BK Tårnby FF
172131
26-05 2019
Kl. 13:20
Bk Fix Dragør BK 1 Tårnby FF
172132
26-05 2019
Kl. 13:40
Tårnby FF 2 Bk Fix Tårnby FF
172553
26-05 2019
Kl. 13:40
Jægersborg BK BK Vestia 1 Tårnby FF
172554
26-05 2019
Kl. 13:40
Husum BK 1 Hvidovre IF Tårnby FF
172555
26-05 2019
Kl. 13:40
Fremad Valby HB Tårnby FF
172556
16-06 2019
Kl. 14:00
Oversidder Husum BK 1 Boldklubben 1908
172557
16-06 2019
Kl. 14:00
Hvidovre IF FC Damsø 1 Boldklubben 1908
172558
16-06 2019
Kl. 14:00
Oversidder BK Vestia 1 Boldklubben 1908
172559
16-06 2019
Kl. 14:00
Dragør BK 1 Jægersborg BK Boldklubben 1908
172560
16-06 2019
Kl. 14:20
HB Oversidder Boldklubben 1908
172561
16-06 2019
Kl. 14:20
Hvidovre IF Bk Fix Boldklubben 1908
172562
16-06 2019
Kl. 14:20
Tårnby FF 2 Husum BK 1 Boldklubben 1908
172753
16-06 2019
Kl. 14:20
Dragør BK 1 Fremad Valby Boldklubben 1908
172754
16-06 2019
Kl. 14:40
HB FC Damsø 1 Boldklubben 1908
172755
16-06 2019
Kl. 14:40
BK Vestia 1 Bk Fix Boldklubben 1908
172756
16-06 2019
Kl. 14:40
Jægersborg BK Tårnby FF 2 Boldklubben 1908
172757
16-06 2019
Kl. 14:40
Fremad Valby Oversidder Boldklubben 1908
172758
16-06 2019
Kl. 15:00
Husum BK 1 Oversidder Boldklubben 1908
172759
16-06 2019
Kl. 15:00
BK Vestia 1 Dragør BK 1 Boldklubben 1908
220641
16-06 2019
Kl. 15:00
FC Damsø 1 Jægersborg BK Boldklubben 1908
220642
16-06 2019
Kl. 15:00
Oversidder Hvidovre IF Boldklubben 1908
220643
16-06 2019
Kl. 15:20
Oversidder Hvidovre IF Boldklubben 1908
220644
16-06 2019
Kl. 15:20
Husum BK 1 Dragør BK 1 Boldklubben 1908
220645
16-06 2019
Kl. 15:20
Tårnby FF 2 Fremad Valby Boldklubben 1908
220646
16-06 2019
Kl. 15:20
Bk Fix HB Boldklubben 1908
220647
16-06 2019
Kl. 15:40
Jægersborg BK HB Boldklubben 1908
220648
16-06 2019
Kl. 15:40
Bk Fix Oversidder Boldklubben 1908
220649
16-06 2019
Kl. 15:40
Fremad Valby BK Vestia 1 Boldklubben 1908
220650
16-06 2019
Kl. 15:40
FC Damsø 1 Tårnby FF 2 Boldklubben 1908
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind