MENU

U8 Piger (11) 3v3 3 Forår (2019) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 28-04 2019
Spillested:
Fælledparken Bane 1 Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
221707 Kl. 10:00 Tårnby FF 3 Nørrebro United 2 Bane 1
221708 Kl. 10:00 FA 2000 2 FA 2000 1 Bane 1
221709 Kl. 10:00 BK Hekla Nørrebro United 1 Bane 1
221710 Kl. 10:00 Tårnby FF 1 Tårnby FF 4 Bane 1
221711 Kl. 10:20 FA 2000 1 Tårnby FF 3 Bane 1
221712 Kl. 10:20 Nørrebro United 2 FA 2000 2 Bane 1
221713 Kl. 10:20 Tårnby FF 1 BK Hekla Bane 1
221714 Kl. 10:20 Tårnby FF 4 Nørrebro United 1 Bane 1
221715 Kl. 10:40 Tårnby FF 3 FA 2000 2 Bane 1
221716 Kl. 10:40 Nørrebro United 2 FA 2000 1 Bane 1
221717 Kl. 10:40 Tårnby FF 4 BK Hekla Bane 1
221718 Kl. 10:40 Nørrebro United 1 Tårnby FF 1 Bane 1
221719 Kl. 11:00 BK Hekla Tårnby FF 3 Bane 1
221720 Kl. 11:00 Nørrebro United 1 Nørrebro United 2 Bane 1
221721 Kl. 11:00 FA 2000 1 Tårnby FF 1 Bane 1
221722 Kl. 11:00 FA 2000 2 Tårnby FF 4 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 28-04 2019
Spillested:
Røllikevej Røllikevej 5 2770 Kastrup
221723 Kl. 10:00 Fremad Valby (1) BK Fix 2
221724 Kl. 10:00 BK Fix 1 Tårnby FF 2
221725 Kl. 10:00 Dragør BK Fremad Valby (2) Bane 1
221726 Kl. 10:00 Kastrup B 1908
!
NB: B 1908 er taberdømt
Bane 1
221727 Kl. 10:20 Tårnby FF 2 Fremad Valby (1)
221728 Kl. 10:20 BK Fix 2 BK Fix 1
221729 Kl. 10:20 Kastrup Dragør BK
221730 Kl. 10:20 B 1908 Fremad Valby (2)
221731 Kl. 10:40 Fremad Valby (1) BK Fix 1
221732 Kl. 10:40 BK Fix 2 Tårnby FF 2
221733 Kl. 10:40 B 1908 Dragør BK
221734 Kl. 10:40 Fremad Valby (2) Kastrup Bane 1
221735 Kl. 11:00 Dragør BK Fremad Valby (1) Bane 1
221736 Kl. 11:00 Fremad Valby (2) BK Fix 2 Bane 1
221737 Kl. 11:00 Tårnby FF 2 Kastrup
221738 Kl. 11:00 BK Fix 1 B 1908
!
NB: B 1908 er taberdømt
Bane 1
Arrangør:
lørdag den. 04-05 2019
Spillested:
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Bane 1 Pilesvinget 1 2700 Brønshøj
221739 Kl. 11:45 Tårnby FF 3 BK Hekla Bane 1
221740 Kl. 11:45 Dragør BK BK Fix 1 Bane 1
221741 Kl. 11:45 Nørrebro United 2
!
NB: Nørrebro United 2 er taberdømt
Tårnby FF 1 Bane 1
221742 Kl. 11:45 B 1908 Tårnby FF 2
221743 Kl. 12:05 BK Fix 1 Tårnby FF 3 Bane 1
221744 Kl. 12:05 BK Hekla Dragør BK
221745 Kl. 12:05 Tårnby FF 2 Nørrebro United 2
!
NB: Nørrebro United 2 er taberdømt
Bane 1
221746 Kl. 12:05 B 1908 Tårnby FF 1
221747 Kl. 12:25 Tårnby FF 3 Dragør BK Bane 1
221748 Kl. 12:25 BK Hekla BK Fix 1
221749 Kl. 12:25 Nørrebro United 2
!
NB: Nørrebro United 2 er taberdømt
B 1908 Bane 1
221750 Kl. 12:25 Tårnby FF 1 Tårnby FF 2
221751 Kl. 12:45 Tårnby FF 1 Tårnby FF 3 Bane 1
221752 Kl. 12:45 Tårnby FF 2 BK Hekla
221756 Kl. 12:45 BK Fix 1 Nørrebro United 2
!
NB: Nørrebro United 2 er taberdømt
Bane 1
221758 Kl. 12:45 Dragør BK B 1908 Bane 1
Arrangør:
lørdag den. 04-05 2019
Spillested:
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Pilesvinget 1 2700 Brønshøj
222045 Kl. 13:30 FA 2000 1 Tårnby FF 4
222074 Kl. 13:30 Fremad Valby (2) BK Fix 2 Bane 1
222075 Kl. 13:30 FA 2000 2 Nørrebro United 1
222076 Kl. 13:30 Fremad Valby (1) Kastrup
!
NB: Kastrup er taberdømt
Bane 1
222077 Kl. 13:50 BK Fix 2 FA 2000 1
222078 Kl. 13:50 Tårnby FF 4 Fremad Valby (2) Bane 1
222079 Kl. 13:50 FA 2000 2 Fremad Valby (1)
222080 Kl. 13:50 Nørrebro United 1 Kastrup
!
NB: Kastrup er taberdømt
Bane 1
222081 Kl. 14:10 FA 2000 1 Fremad Valby (2)
222082 Kl. 14:10 Tårnby FF 4 BK Fix 2 Bane 1
222083 Kl. 14:10 Kastrup
!
NB: Kastrup er taberdømt
FA 2000 2 Bane 1
222084 Kl. 14:10 Nørrebro United 1 Fremad Valby (1) Bane 1
222085 Kl. 14:30 Kastrup
!
NB: Kastrup er taberdømt
FA 2000 1 Bane 1
222086 Kl. 14:30 Fremad Valby (1) Tårnby FF 4
222087 Kl. 14:30 BK Fix 2 FA 2000 2
222088 Kl. 14:30 Fremad Valby (2) Nørrebro United 1 Bane 1
Arrangør:
lørdag den. 11-05 2019
Spillested:
Engdraget Bane 1 Engdraget 2 2500 Valby
222105 Kl. 10:00 Tårnby FF 3 Tårnby FF 4 Bane 1
222106 Kl. 10:00 Tårnby FF 2 Kastrup Bane 1
222107 Kl. 10:00 FA 2000 1 BK Hekla Bane 1
222108 Kl. 10:00 B 1908 Fremad Valby (1) Bane 1
222109 Kl. 10:20 Tårnby FF 2 Tårnby FF 3 Bane 1
222110 Kl. 10:20 Kastrup Tårnby FF 4 Bane 1
222111 Kl. 10:20 Fremad Valby (1) FA 2000 1 Bane 1
222112 Kl. 10:20 BK Hekla B 1908 Bane 1
222113 Kl. 10:40 Tårnby FF 3 Kastrup Bane 1
222114 Kl. 10:40 Tårnby FF 4 Tårnby FF 2 Bane 1
222115 Kl. 10:40 FA 2000 1 B 1908 Bane 1
222116 Kl. 10:40 BK Hekla Fremad Valby (1) Bane 1
222117 Kl. 11:00 B 1908 Tårnby FF 3 Bane 1
222118 Kl. 11:00 Tårnby FF 4 FA 2000 1 Bane 1
222119 Kl. 11:00 Fremad Valby (1) Tårnby FF 2 Bane 1
222120 Kl. 11:00 Kastrup BK Hekla Bane 1
Arrangør:
søndag den. 12-05 2019
Spillested:
Kunst, Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
222089 Kl. 10:00 Nørrebro United 2 Nørrebro United 1
222090 Kl. 10:00 BK Fix 1 Fremad Valby (2)
222091 Kl. 10:00 FA 2000 2 Tårnby FF 1
!
NB: Tårnby FF 1 er taberdømt
Bane 1
222092 Kl. 10:00 BK Fix 2
!
NB: BK Fix 2 er taberdømt
Dragør BK Bane 1
222093 Kl. 10:20 BK Fix 1 Nørrebro United 2
222094 Kl. 10:20 Fremad Valby (2) Nørrebro United 1 Bane 1
222095 Kl. 10:20 BK Fix 2
!
NB: BK Fix 2 er taberdømt
FA 2000 2 Bane 1
222096 Kl. 10:20 Tårnby FF 1
!
NB: Tårnby FF 1 er taberdømt
Dragør BK Bane 1
222097 Kl. 10:40 Nørrebro United 2 Fremad Valby (2)
222098 Kl. 10:40 Nørrebro United 1 BK Fix 1 Bane 1
222099 Kl. 10:40 Dragør BK FA 2000 2 Bane 1
222100 Kl. 10:40 Tårnby FF 1 BK Fix 2 Bane 1
222101 Kl. 11:00 Dragør BK Nørrebro United 2 Bane 1
222102 Kl. 11:00 Nørrebro United 1 BK Fix 2
!
NB: BK Fix 2 er taberdømt
Bane 1
222103 Kl. 11:00 FA 2000 2 BK Fix 1
222104 Kl. 11:00 Fremad Valby (2) Tårnby FF 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 26-05 2019
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Ugandavej 105 2770 Kastrup
222121 Kl. 10:00 FA 2000 1 Tårnby FF 1
222122 Kl. 10:00 BK Fix 1
!
NB: BK Fix 1 er taberdømt
Kastrup Bane 1
222123 Kl. 10:00 Nørrebro United 2 Tårnby FF 4
222124 Kl. 10:00 Fremad Valby (1) Dragør BK
222125 Kl. 10:20 BK Fix 1
!
NB: BK Fix 1 er taberdømt
FA 2000 1 Bane 1
222126 Kl. 10:20 Kastrup Tårnby FF 1
222127 Kl. 10:20 Fremad Valby (1) Nørrebro United 2
222128 Kl. 10:20 Dragør BK Tårnby FF 4 Bane 1
222129 Kl. 10:40 FA 2000 1 Kastrup
222130 Kl. 10:40 Tårnby FF 1 BK Fix 1
!
NB: BK Fix 1 er taberdømt
Bane 1
222131 Kl. 10:40 Nørrebro United 2 Dragør BK
222132 Kl. 10:40 Tårnby FF 4 Fremad Valby (1) Bane 1
222133 Kl. 11:00 Dragør BK FA 2000 1 Bane 1
222134 Kl. 11:00 Tårnby FF 1 Fremad Valby (1)
222135 Kl. 11:00 Tårnby FF 4 BK Fix 1
222136 Kl. 11:00 Kastrup Nørrebro United 2
Arrangør:
søndag den. 26-05 2019
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Bane 1 Ugandavej 105 2770 Kastrup
222137 Kl. 11:45 Tårnby FF 3 Nørrebro United 1 Bane 1
222138 Kl. 11:45 BK Fix 2
!
NB: BK Fix 2 er taberdømt
B 1908 Bane 1
222139 Kl. 11:45 FA 2000 2 BK Hekla
222140 Kl. 11:45 Tårnby FF 2 Fremad Valby (2)
222141 Kl. 12:05 BK Fix 2 Tårnby FF 3
222142 Kl. 12:05 B 1908 Nørrebro United 1
222143 Kl. 12:05 Tårnby FF 2 FA 2000 2
222144 Kl. 12:05 Fremad Valby (2) BK Hekla Bane 1
222145 Kl. 12:25 Tårnby FF 3 B 1908 Bane 1
222146 Kl. 12:25 Nørrebro United 1 BK Fix 2
!
NB: BK Fix 2 er taberdømt
Bane 1
222147 Kl. 12:25 FA 2000 2 Fremad Valby (2)
222148 Kl. 12:25 BK Hekla Tårnby FF 2
222149 Kl. 12:45 Fremad Valby (2) Tårnby FF 3 Bane 1
222150 Kl. 12:45 Nørrebro United 1 Tårnby FF 2
222151 Kl. 12:45 BK Hekla BK Fix 2
!
NB: BK Fix 2 er taberdømt
Bane 1
222152 Kl. 12:45 B 1908 FA 2000 2
Arrangør:
søndag den. 16-06 2019
Spillested:
Sundby Idrætspark Bane 1 Englandsvej 61 2300 København S
222153 Kl. 10:00 FA 2000 2 Tårnby FF 4 Bane 1
222154 Kl. 10:00 BK Fix 1 B 1908 Bane 2
222155 Kl. 10:00 Nørrebro United 2 BK Hekla Bane 3
222156 Kl. 10:00 BK Fix 2
!
NB: BK Fix 2 er taberdømt
Kastrup Bane 4
222157 Kl. 10:20 BK Fix 1 FA 2000 2 Bane 1
222158 Kl. 10:20 B 1908 Tårnby FF 4 Bane 2
222159 Kl. 10:20 BK Fix 2
!
NB: BK Fix 2 er taberdømt
Nørrebro United 2 Bane 3
222160 Kl. 10:20 Kastrup BK Hekla Bane 4
222161 Kl. 10:40 FA 2000 2 B 1908 Bane 1
222162 Kl. 10:40 Tårnby FF 4 BK Fix 1 Bane 2
222163 Kl. 10:40 Nørrebro United 2 Kastrup Bane 3
222164 Kl. 10:40 BK Hekla BK Fix 2
!
NB: BK Fix 2 er taberdømt
Bane 4
222165 Kl. 11:00 Kastrup FA 2000 2 Bane 1
222166 Kl. 11:00 Tårnby FF 4 BK Fix 2
!
NB: BK Fix 2 er taberdømt
Bane 2
222167 Kl. 11:00 BK Hekla BK Fix 1 Bane 3
222168 Kl. 11:00 B 1908 Nørrebro United 2 Bane 4
Arrangør:
søndag den. 16-06 2019
Spillested:
Sundby Idrætspark Bane 1 Englandsvej 61 2300 København S
222169 Kl. 11:45 Tårnby FF 3 Tårnby FF 1 Bane 1
222170 Kl. 11:45 Fremad Valby (1) Fremad Valby (2) Bane 2
222171 Kl. 11:45 FA 2000 1 Nørrebro United 1 Bane 3
222172 Kl. 11:45 Dragør BK Tårnby FF 2 Bane 4
222173 Kl. 12:05 Fremad Valby (1) Tårnby FF 3 Bane 1
222174 Kl. 12:05 Fremad Valby (2) Tårnby FF 1 Bane 2
222175 Kl. 12:05 Tårnby FF 2 FA 2000 1 Bane 3
222176 Kl. 12:05 Nørrebro United 1 Dragør BK Bane 4
222177 Kl. 12:25 Tårnby FF 3 Fremad Valby (2) Bane 1
222178 Kl. 12:25 Tårnby FF 1 Fremad Valby (1) Bane 2
222179 Kl. 12:25 FA 2000 1 Dragør BK Bane 3
222180 Kl. 12:25 Tårnby FF 2 Nørrebro United 1 Bane 4
222181 Kl. 12:45 Dragør BK Tårnby FF 3 Bane 1
222182 Kl. 12:45 Tårnby FF 1 Tårnby FF 2 Bane 2
222183 Kl. 12:45 Nørrebro United 1 Fremad Valby (1) Bane 3
222184 Kl. 12:45 Fremad Valby (2) FA 2000 1 Bane 4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind