MENU

Serie 2, Kv Forår //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
204717
06-04 2019
Kl. 11:00
Rødovre Sundby 2 Rødovre Stadion Kunst
10 - 1
204718
07-04 2019
Kl. 11:45
Hvidovre IF 2 Nørrebro United 2 Hvidovre IF's baner
0 - 3
204713
07-04 2019
Kl. 13:30
Dragør Medicinernes Boldklub Kunst, Dragør Bk.
2 - 6
204715
07-04 2019
Kl. 15:15
Rikken FC / FA 2000 2 VLI Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 1
204714
07-04 2019
Kl. 17:00
Heimdal 3 FC Damsø 3 Kunst, Ryparken
4 - 0
204721
13-04 2019
Kl. 11:15
B.1908 Heimdal 3 Sundby Idrætspark
4 - 3
204719
13-04 2019
Kl. 13:00
Nørrebro United 2 Rødovre Kunst, Mimersparken
0 - 3
204724
13-04 2019
Kl. 15:00
VLI Dragør Kunst, Jens Jessens Vej
UHT

Udehold taberdømt

204722
14-04 2019
Kl. 13:30
Sundby 2 Viktoria Sundby/Kløvermarken
0 - 4
204723
14-04 2019
Kl. 13:30
Medicinernes Boldklub Hvidovre IF 2 Kunst, Valby IP, tribunen
6 - 0
204800 ti
16-04 2019
Kl. 18:30
B.1908 Rødovre Sundby Idrætspark
1 - 3
204725
ti
16-04 2019
Kl. 19:00
Heimdal 3 Sundby 2 Fælledparken
6 - 0
204728 ma
22-04 2019
Kl. 11:45
Viktoria Nørrebro United 2 Fælledparken
UHT

Udehold taberdømt

204729 ma
22-04 2019
Kl. 11:45
Rødovre Medicinernes Boldklub Rødovre Stadion
2 - 0
204730 ma
22-04 2019
Kl. 11:45
Hvidovre IF 2 VLI Hvidovre IF's baner
1 - 5
204726 ma
22-04 2019
Kl. 13:30
Rikken FC / FA 2000 2 Dragør Kunst, Jens Jessens Vej
8 - 0
204733
27-04 2019
Kl. 11:15
B.1908 Rikken FC / FA 2000 2 Sundby Idrætspark
1 - 11
204736
27-04 2019
Kl. 13:00
VLI Rødovre Kunst, Jens Jessens Vej
0 - 5
204731
27-04 2019
Kl. 15:00
Nørrebro United 2 Heimdal 3 Kunst, Mimersparken
2 - 1
204735
28-04 2019
Kl. 11:45
Medicinernes Boldklub Viktoria Valby IP, Gl. Afdeling
4 - 0
204734
28-04 2019
Kl. 13:30
Sundby 2 FC Damsø 3 Sundby/Kløvermarken
1 - 3
204732 ti
30-04 2019
Kl. 18:30
Dragør Hvidovre IF 2 Dragør Bk
3 - 0
204742
04-05 2019
Kl. 11:00
Rødovre Dragør Rødovre Stadion
UHT

Udehold taberdømt

204739
04-05 2019
Kl. 17:00
FC Damsø 3 Nørrebro United 2 Vanløse I P
2 - 1
204737
05-05 2019
Kl. 11:45
Heimdal 3 Medicinernes Boldklub Fælledparken
1 - 1
204740
05-05 2019
Kl. 15:15
Viktoria VLI Kunst, Fælledparken
0 - 0
204738
05-05 2019
Kl. 17:00
Rikken FC / FA 2000 2 Hvidovre IF 2 Kunst, Jens Jessens Vej
5 - 0
204727 ma
06-05 2019
Kl. 19:00
FC Damsø 3 B.1908 Vanløse I P
12 - 0
204741 to
09-05 2019
Kl. 18:30
B.1908 Sundby 2 Sundby Idrætspark
5 - 0
204743
11-05 2019
Kl. 13:00
Nørrebro United 2 B.1908 Kunst, Mimersparken
1 - 5
204744
11-05 2019
Kl. 13:00
Dragør Viktoria Dragør Bk
UHT

Udehold taberdømt

204748
11-05 2019
Kl. 13:00
VLI Heimdal 3 Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 0
204745
12-05 2019
Kl. 11:45
Sundby 2 Rikken FC / FA 2000 2 Sundby/Kløvermarken
1 - 5
204747
12-05 2019
Kl. 11:45
Medicinernes Boldklub FC Damsø 3 Valby IP, tribunen
3 - 2
204746
12-05 2019
Kl. 15:15
Hvidovre IF 2 Rødovre Hvidovre IF's baner
0 - 7
204750 to
16-05 2019
Kl. 18:30
Rødovre Rikken FC / FA 2000 2 Rødovre Stadion
4 - 0
204753
18-05 2019
Kl. 11:15
B.1908 Medicinernes Boldklub Sundby Idrætspark
1 - 7
204752
18-05 2019
Kl. 13:00
Viktoria Hvidovre IF 2 Fælledparken
UHT

Udehold taberdømt

204754
19-05 2019
Kl. 13:30
Sundby 2 Nørrebro United 2 Sundby/Kløvermarken
2 - 4
204720 on
22-05 2019
Kl. 19:00
FC Damsø 3 Rikken FC / FA 2000 2 Vanløse I P
0 - 1
204749 on
22-05 2019
Kl. 19:00
Dragør Heimdal 3 Dragør Bk
0 - 0
204716 to
23-05 2019
Kl. 18:45
Viktoria B.1908 Fælledparken
2 - 2
204784
25-05 2019
Kl. 13:00
VLI B.1908 Kunst, Jens Jessens Vej
4 - 2
204758
26-05 2019
Kl. 11:45
Hvidovre IF 2 Heimdal 3 Hvidovre IF's baner
2 - 1
204783
26-05 2019
Kl. 11:45
Medicinernes Boldklub Sundby 2 Kunst, Valby IP, tribunen
UHT

Udehold taberdømt

204757 ma
27-05 2019
Kl. 18:45
Rødovre Viktoria Rødovre Stadion
3 - 3
204756
ti
28-05 2019
Kl. 19:30
Dragør FC Damsø 3 Dragør Bk
1 - 0
204788
fr
31-05 2019
Kl. 18:30
FC Damsø 3 Hvidovre IF 2 Vanløse I P
0 - 1
204789
01-06 2019
Kl. 11:15
B.1908 Dragør Sundby Idrætspark
6 - 0
204785
01-06 2019
Kl. 15:00
Nørrebro United 2 Medicinernes Boldklub Kunst, Mimersparken
0 - 1
204786
02-06 2019
Kl. 15:15
Heimdal 3 Rødovre Fælledparken
1 - 1
204787
02-06 2019
Kl. 15:15
Rikken FC / FA 2000 2 Viktoria Kunst, Jens Jessens Vej
3 - 1
204751 ma
03-06 2019
Kl. 19:30
FC Damsø 3 VLI Vanløse I P
4 - 3
204791 ti
04-06 2019
Kl. 19:00
Dragør Sundby 2 Dragør Bk
UHT

Udehold taberdømt

204755 on
05-06 2019
Kl. 18:00
Rikken FC / FA 2000 2 Nørrebro United 2 Valby IP, Gl. Afdeling
3 - 1
204793
on
05-06 2019
Kl. 18:30
Viktoria Heimdal 3 Fælledparken
2 - 1
204795 on
05-06 2019
Kl. 19:00
Hvidovre IF 2 B.1908 Avedøre Stadion Kunstgræs
2 - 4
204794
08-06 2019
Kl. 11:00
Rødovre FC Damsø 3 Rødovre Stadion
UHT

Udehold taberdømt

204796
08-06 2019
Kl. 13:00
VLI Nørrebro United 2 Kunst, Jens Jessens Vej
3 - 4
204792
09-06 2019
Kl. 13:30
Medicinernes Boldklub Rikken FC / FA 2000 2 Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 4
204790 ti
11-06 2019
Kl. 19:00
Sundby 2 VLI Sundby/Kløvermarken
1 - 2
204797 fr
14-06 2019
Kl. 18:30
Dragør Nørrebro United 2 Dragør Bk
1 - 1
204798 fr
14-06 2019
Kl. 18:30
Heimdal 3 Rikken FC / FA 2000 2 Fælledparken
2 - 3
204799 fr
14-06 2019
Kl. 18:30
FC Damsø 3 Viktoria Vanløse I P
3 - 1
204801 fr
14-06 2019
Kl. 18:30
Sundby 2 Hvidovre IF 2 Sundby/Kløvermarken
HHT

Hjemmehold taberdømt

204802 fr
14-06 2019
Kl. 18:30
Medicinernes Boldklub VLI Valby IP, Gl. Afdeling
2 - 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144
Oprykning:
De tre bedste oprykningsberettigede hold rykker op.

Nedrykning: 
ingen.

Log ind