MENU

U14 Piger 1 (05) Forår (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
154752
06-04 2019
Kl. 11:15
Nørrebro United FB Kunst, Mimersparken
0 - 4
154753
07-04 2019
Kl. 10:00
FC Damsø/Vanløse IF B 1908 Kunst, Vanløse I P
UHT

Udehold taberdømt

154755
fr
12-04 2019
Kl. 17:00
FB FC Damsø/Vanløse IF Kunst, Jens Jessens Vej
1 - 0
154756
13-04 2019
Kl. 10:00
Vestia Nørrebro United Kunst, Bavnehøj IA
11 - 0
154754 ti
23-04 2019
Kl. 18:00
B 1908 Hellas Sundby Idrætspark
1 - 2
154759
27-04 2019
Kl. 10:00
Vestia FB Kunst, Bavnehøj IA
2 - 1
154757
27-04 2019
Kl. 11:15
Hellas FC Damsø/Vanløse IF Engdraget
0 - 4
154758
27-04 2019
Kl. 13:00
Nørrebro United B 1908 Kunst, Mimersparken
1 - 7
154760
ti
30-04 2019
Kl. 18:30
Hellas FB Engdraget
1 - 3
154761
on
01-05 2019
Kl. 18:30
B 1908 Vestia Sundby Idrætspark
1 - 3
154762 on
01-05 2019
Kl. 18:30
FC Damsø/Vanløse IF Nørrebro United Vanløse I P
7 - 0
154764
fr
03-05 2019
Kl. 17:30
FB B 1908 Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 0
154765
04-05 2019
Kl. 10:00
Vestia FC Damsø/Vanløse IF Bavnehøj Idrætsanlæg
1 - 5
154763
04-05 2019
Kl. 14:00
Nørrebro United Hellas Kunst, Mimersparken
0 - 10
154751 ti
07-05 2019
Kl. 17:30
Hellas Vestia Engdraget
2 - 1
154767
fr
10-05 2019
Kl. 17:00
FB Nørrebro United Kunst, Jens Jessens Vej
10 - 0
154793
12-05 2019
Kl. 14:00
FC Damsø/Vanløse IF Hellas Vanløse I P
1 - 4
154768 on
15-05 2019
Kl. 19:00
Vestia Hellas Bavnehøj Idrætsanlæg
3 - 1
154766 on
15-05 2019
Kl. 19:00
B 1908 FC Damsø/Vanløse IF Sundby Idrætspark
0 - 3
154770
18-05 2019
Kl. 11:15
Nørrebro United Vestia Kunst, Mimersparken
1 - 5
154771
18-05 2019
Kl. 11:15
FC Damsø/Vanløse IF FB Vanløse I P
2 - 2
154769 ti
21-05 2019
Kl. 18:00
Hellas B 1908 Engdraget
UHT

Udehold taberdømt

154773
fr
24-05 2019
Kl. 17:00
FB Vestia Kunst, Jens Jessens Vej
UHT

Udehold taberdømt

154772
25-05 2019
Kl. 11:15
B 1908 Nørrebro United Sundby Idrætspark
14 - 0
154795
fr
31-05 2019
Kl. 17:00
FB Hellas Kunst, Jens Jessens Vej
4 - 1
154796
02-06 2019
Kl. 10:00
Vestia B 1908 Kunst, Bavnehøj IA
UHT

Udehold taberdømt

154798 ti
04-06 2019
Kl. 18:00
B 1908 FB Sundby Idrætspark
HHT

Hjemmehold taberdømt

154794 on
05-06 2019
Kl. 18:00
FC Damsø/Vanløse IF Nørrebro United Vanløse I P
UHT

Udehold taberdømt

154799
08-06 2019
Kl. 11:15
FC Damsø/Vanløse IF Vestia Vanløse I P
3 - 1
154797
08-06 2019
Kl. 11:15
Hellas Nørrebro United Engdraget
UHT

Udehold taberdømt

Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind