Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
29. mar 2019
19:30
Nørresundby FB
3
Vestbjerg IF
2
|
|||||||||||||||||||
30. mar 2019
13:00
Tylstrup IF
4
Brønderslev IF (2)
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
30. mar 2019
15:00
TSI/Stenum
3
IF Fremad Nørhalne
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2019
15:00
IF Fremad Nørhalne
6
Vestbjerg IF
1
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2019
15:00
Øster Brønderslev IF
1
Tylstrup IF
1
|
|||||||||||||||||||
07. apr 2019
12:00
Nørresundby FB
2
NUBI
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2019
18:15
NUBI
2
Øster Brønderslev IF
1
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2019
19:00
Brønderslev IF (2)
3
TSI/Stenum
0
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2019
14:00
Tylstrup IF
1
TSI/Stenum
0
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2019
15:30
NUBI
1
IF Fremad Nørhalne
2
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2019
19:00
Vestbjerg IF
4
Brønderslev IF (2)
1
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2019
12:00
Nørresundby FB
2
Tylstrup IF
6
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2019
15:00
IF Fremad Nørhalne
4
Øster Brønderslev IF
1
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2019
19:00
TSI/Stenum
3
Vestbjerg IF
5
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2019
19:00
Brønderslev IF (2)
1
NUBI
1
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2019
19:00
Tylstrup IF
0
Vestbjerg IF
2
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2019
14:00
Nørresundby FB
1
IF Fremad Nørhalne
3
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2019
14:00
Øster Brønderslev IF
3
Brønderslev IF (2)
2
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2019
15:30
NUBI
2
TSI/Stenum
2
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2019
19:00
Tylstrup IF
3
IF Fremad Nørhalne
3
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2019
15:00
TSI/Stenum
1
Øster Brønderslev IF
2
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2019
16:00
NUBI
1
Vestbjerg IF
3
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2019
19:00
Brønderslev IF (2)
1
Nørresundby FB
1
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2019
15:00
IF Fremad Nørhalne
Brønderslev IF (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2019
15:30
NUBI
0
Tylstrup IF
5
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2019
16:00
Nørresundby FB
5
TSI/Stenum
3
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2019
19:00
Øster Brønderslev IF
3
Vestbjerg IF
1
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2019
14:00
Vestbjerg IF
2
Nørresundby FB
1
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2019
14:00
Øster Brønderslev IF
0
NUBI
4
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2019
15:00
IF Fremad Nørhalne
9
TSI/Stenum
1
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2019
19:00
Øster Brønderslev IF
1
Nørresundby FB
1
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2019
19:00
Brønderslev IF (2)
2
Tylstrup IF
5
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2019
19:00
Vestbjerg IF
1
IF Fremad Nørhalne
2
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2019
19:00
Tylstrup IF
4
Øster Brønderslev IF
2
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2019
15:00
TSI/Stenum
5
Brønderslev IF (2)
1
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2019
18:30
NUBI
4
Nørresundby FB
0
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2019
19:00
Vestbjerg IF
5
Brønderslev IF (2)
2
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2019
19:00
TSI/Stenum
1
Tylstrup IF
1
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2019
14:00
Nørresundby FB
7
Øster Brønderslev IF
2
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2019
15:30
NUBI
5
Brønderslev IF (2)
2
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2019
13:00
Vestbjerg IF
2
TSI/Stenum
2
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2019
19:00
Øster Brønderslev IF
3
IF Fremad Nørhalne
1
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2019
19:00
Tylstrup IF
5
Nørresundby FB
1
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2019
19:00
IF Fremad Nørhalne
2
NUBI
2
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2019
15:00
IF Fremad Nørhalne
3
Nørresundby FB
2
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2019
18:30
TSI/Stenum
0
NUBI
3
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2019
19:00
Brønderslev IF (2)
3
Øster Brønderslev IF
3
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2019
19:00
Tylstrup IF
1
Vestbjerg IF
2
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2019
18:30
IF Fremad Nørhalne
3
Tylstrup IF
0
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2019
14:00
Nørresundby FB
Brønderslev IF (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2019
14:00
Øster Brønderslev IF
1
TSI/Stenum
2
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2019
18:30
NUBI
2
Vestbjerg IF
5
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2019
11:00
Brønderslev IF (2)
2
IF Fremad Nørhalne
6
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2019
14:00
Tylstrup IF
4
NUBI
0
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2019
14:00
Vestbjerg IF
8
Øster Brønderslev IF
1
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2019
15:00
TSI/Stenum
1
Nørresundby FB
3
|
Følgende hold rykker op fra 2. pladsen (de 24 øvrige skal i play-off):
Klokkerholm IF (48), Aars IK (55), Sundsøre FK (57), FodboldHoldet Herning 1 (61), Helsted Fremad IF (63), TRIF (65), VSK Aarhus (67), AGF (70), Horsens fS (72), Horsens United (74), Varde IF (78), Gørding-Vejrup Fodbold (80).
På grund af udtrækninger suspenderes der nedrykning for følgende hold på 7. pladsen:
Ørebro B (49), Seest B (76).