Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04. apr 2019
18:00
Kjellerup IF
4
SUB 88
3
|
|||||||||||||||||||
07. apr 2019
11:00
Roslev/Oddense/Sundsøre
2
Nordvestmors/Sydmors
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. apr 2019
11:00
SUB 88
4
Løgstrup G&IF
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2019
18:30
Løgstrup G&IF
2
Team AIF/KKIK
2
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2019
10:30
Team AIF/KKIK
3
Nordvestmors/Sydmors
1
|
|||||||||||||||||||
15. apr 2019
18:30
Kjellerup IF
6
Roslev/Oddense/Sundsøre
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2019
19:00
SUB 88
3
Team AIF/KKIK
2
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2019
18:00
Løgstrup G&IF
5
Roslev/Oddense/Sundsøre
1
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2019
19:00
Nordvestmors/Sydmors
Kjellerup IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2019
19:00
Roslev/Oddense/Sundsøre
4
SUB 88
7
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2019
18:00
Løgstrup G&IF
5
Nordvestmors/Sydmors
0
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2019
18:30
Team AIF/KKIK
3
Kjellerup IF
6
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2019
13:45
SUB 88
9
Nordvestmors/Sydmors
1
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2019
11:00
Roslev/Oddense/Sundsøre
3
Team AIF/KKIK
2
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2019
18:00
Kjellerup IF
1
Løgstrup G&IF
2
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2019
19:00
Nordvestmors/Sydmors
3
Roslev/Oddense/Sundsøre
3
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2019
18:30
Team AIF/KKIK
0
Løgstrup G&IF
6
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2019
18:30
SUB 88
5
Kjellerup IF
4
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2019
19:00
Nordvestmors/Sydmors
1
Team AIF/KKIK
3
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2019
11:00
Roslev/Oddense/Sundsøre
Kjellerup IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2019
17:30
Løgstrup G&IF
2
SUB 88
4
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2019
13:00
Nordvestmors/Sydmors
Kjellerup IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2019
18:30
Roslev/Oddense/Sundsøre
1
Løgstrup G&IF
4
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2019
18:00
Kjellerup IF
1
Team AIF/KKIK
2
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2019
12:00
SUB 88
Roslev/Oddense/Sundsøre
UHT
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2019
13:00
Nordvestmors/Sydmors
1
Løgstrup G&IF
4
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2019
18:30
Team AIF/KKIK
1
SUB 88
3
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2019
19:00
Nordvestmors/Sydmors
1
SUB 88
6
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2019
10:30
Team AIF/KKIK
2
Roslev/Oddense/Sundsøre
3
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2019
15:00
Løgstrup G&IF
Kjellerup IF
UHT
|
Se hvordan forårets U15 Drenge ombrydes til efterårets U16 Drenge her.
Se info om rækken her.
Puljevinderen skal spille JM. Læs mere her.