Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06. apr 2019
12:00
Helsingør IF Fodbold
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2019
13:00
Ramløse IF
2
Snekkersten IF
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. apr 2019
11:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. apr 2019
14:00
Espergærde IF
7
Måløv BK
1
|
|||||||||||||||||||
08. apr 2019
18:30
Slangerup & Omegn IF
7
FC Ballerup
3
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2019
13:30
Snekkersten IF
1
Espergærde IF
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2019
13:30
Oversidder
Slangerup & Omegn IF
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2019
13:30
Oversidder
VTF (Vejby/Tisvilde)
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2019
18:30
Slangerup & Omegn IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2019
12:00
Måløv BK
0
Snekkersten IF
4
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2019
12:00
Helsingør IF Fodbold
2
VTF (Vejby/Tisvilde)
5
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2019
13:30
Ramløse IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2019
14:00
Espergærde IF
5
FC Ballerup
7
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
13:00
FC Ballerup
5
Ramløse IF
4
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2019
13:00
FC Ballerup
6
Måløv BK
5
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2019
13:30
Snekkersten IF
0
Helsingør IF Fodbold
5
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2019
11:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
13
Slangerup & Omegn IF
0
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2019
13:30
Oversidder
Espergærde IF
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2019
13:30
Oversidder
Ramløse IF
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2019
12:00
Helsingør IF Fodbold
Slangerup & Omegn IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2019
13:30
Måløv BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2019
13:30
Snekkersten IF
3
FC Ballerup
4
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2019
12:00
Ramløse IF
1
VTF (Vejby/Tisvilde)
1
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2019
14:00
Espergærde IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2019
11:00
Måløv BK
0
Helsingør IF Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2019
18:30
Slangerup & Omegn IF
2
Ramløse IF
2
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2019
13:30
Oversidder
Snekkersten IF
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2019
13:30
Oversidder
Måløv BK
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2019
12:00
Helsingør IF Fodbold
3
Ramløse IF
3
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2019
13:00
FC Ballerup
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2019
13:30
Måløv BK
1
VTF (Vejby/Tisvilde)
8
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2019
13:30
Snekkersten IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2019
13:00
Espergærde IF
5
Slangerup & Omegn IF
1
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2019
17:30
VTF (Vejby/Tisvilde)
8
Snekkersten IF
1
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2019
18:30
Ramløse IF
1
Espergærde IF
4
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2019
18:30
Helsingør IF Fodbold
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2019
18:30
Oversidder
FC Ballerup
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2019
11:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
3
Espergærde IF
0
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2019
18:30
Slangerup & Omegn IF
2
Måløv BK
3
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2019
18:45
FC Ballerup
1
Helsingør IF Fodbold
7
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2019
13:30
Snekkersten IF
Slangerup & Omegn IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
13:00
FC Ballerup
3
VTF (Vejby/Tisvilde)
2
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
13:30
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
15:00
Espergærde IF
2
Helsingør IF Fodbold
6
|
|||||||||||||||||||
20. jun 2019
18:30
Måløv BK
3
Ramløse IF
3
|
Turneringsafslutning:
Puljevinderne samt bedste 2´er spiller finalestævne (Final 4) lørdag den 22. juni i Ølstykke.
Semifinaler 22. juni kl. 10.30 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 3 - Bedste 2´er
Kamp 2: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Finale og 3-4 plads 22. juni kl. 14.00 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2